• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
ahoj alco, děkuji za uvítání
30. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Hen: koukám, že se sem pomalu přesouvá naše diskuze, je tu ještě někdo, kromě mě, tebe a Petrusam?
30. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
zatím ee
30. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
tak jsem Nelču zkusila pobýhat bez plín jestli si řekne... no samože neřekla... 2x jsem teda vychytala čůrání, ale sotva za 10minut po vyčůrání už měla tepláky mokrý :sweat_smile: ...asi čůrá na etapy nebo co :grinning: takže to nebudu nějak lámat přes koleno a třeba časem jí to dojde :wink:
30. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Hen: já to zkoušela včera a dopadlo to stejně
30. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
však se to jednou naučí :wink:
30. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
Ono se říká že děti zbytečně nenutit na nočník. Já si myslí že to Petřík okoukat u synovce je o rok starší. Tak se Peťula musí opičit a nějak mu to opičení zaím jde.
30. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahojte holky, můžu se k Vám přidat? :slight_smile: My plánujeme miminko na léto-zimu 2011, nejraději bychom v září - říjnu, ať jsou stejně s naším prvním :slight_smile: Tak uvidíme, jak se zadaří... :wink:
30. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
llucinka vítej mezi námi. :slight_smile: co vi a nočník. Už to asi tvládáte bez problémů že?
30. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Alčo to je fajn, že se opičí :sweat_smile: ... Nelča má taky o rok staršího bratránka, ale po něm se nemůže opičit, když má toho pindíka :grinning:

Lucci vítej :slight_smile:
30. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
Ahoj holky,tak koukám že to tu žije:slight_smile:
tady je kosa jak z nosa... :confounded:
malý je už 2 dny protivný jako blázena a venku jsem objevila příčinu lezou mu špičáky..oba naraz, chuďátko moje,tak to už budem mít 14 zubů :sunglasses:
30. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
jinak u nás nočník je leda tak aby se do něj prášilo...
fascinuje ho ale záchod, tak mu koupín asi radukci a bude chodit na záchod...
30. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
nás už čekají pětky... snad to Nelča zase zvládne v pohodě... o zubech jsme vůbec nevěděli, že rostou :wink:

Nelči se taky líbí záchod... ale sedět na něm nechce :sweat_smile:
30. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
Alco22, právě, že vůbec ne... :frowning2: :frowning2: :frowning2: U nás se s tím bojuje a teď jsme měli 14 dní dláhu, tak jsem ho ani nijak nenutila... Ale teď zase budeme zkoušet. :wink: A děkuji za přivítání :dizzy_face:

Henelu: Také děkuji za přivítání :dizzy_face:
30. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
Teda hokky, si připadám méněcenná... :sweat_smile: Všechny už jste maminy, se sem k vám asi moc nehodim :frowning2:
30. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
Veru, to určitě nejsi!!! :wink: Alespoň můžeš okoukat, co tu řešíme a potom si snadno poradíš... :slight_smile:
30. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
Veru, jak bíše lucinka. aspoň pochitíš nějaké věci co se týče mateřství a nebudeš v tom moc plavat. :wink:
30. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
veru přesně jak píšou holky :wink:
30. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
Tak Peťula mi usnul. Nespal celej den. tak mám večer sama pro sebe. MM( zkratka můj manžel) šel na mysliveckou schůzi tak přijde bůhví kdy. Dneska se nám taky dařilo chodit na nočník, akorát ho musím naučit s pančuchama ať si je sundá když má potřebu ať mi pořád nechodí s holým zadkem.

Veru ty nemáš žádné abum. Třeba co se ti líbí na mimi.
30. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Tak dík holky :wink:

Alčo, album nemám, protože se na to nechci moc upínat...znám se :grinning: Ale teď mám roční neteřinku a na té se teda přímo vyžívám. K vánocům bych jí kromě tříkolky chtěla koupit i takový ten klasický plastový malý kočárek, takový ten růžový kulaťoučký, nevíte, kde by se dal sehnat?
30. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
ahojky, poslední dobou net moc nestíhám, snažíme se s MM makat venku okolo baráku, dokud je počasí ..

já už se mooooc těším na další mimi, škoda, že už většinu věcí máme a nebudu moct nakupovat jako před Matym :dizzy_face: :dizzy_face: jsem se v tom úplně vyžívala .. byla jsem celý těhu na PN, takže to byla parádička :grinning:

u nás nočník nicccc, poslední dny, když má v plíně, tak ukazuje prstem na plínu a dělá pfff .. ale vždy až po akci s plnou plínou .. :grinning:
30. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
30. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Petru, přesně ten myslím...teď jsem ho našla v jednom dětském e-shopu o něco málo levnější, tak ho asi objednám... :wink:
30. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Holky, já mám zítra zase školu (dneska taky)... se mi tam taaaak nechce, ach jo... :frowning2:
30. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
veru: to znám, mě už naštěstí zbývá jen jedna zkouška a státnice - a pak snž :wink:
30. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
holky já vás obdivuju, já jsem ráda, že na učení nemusím ani kouknout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
hen: u mě je teď motivace proč školu dodělat, takže to jde samo, navíc už jsem u konce
30. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
já jen, že bych na vejšku 100% neměla, takže obdivuju všechny, který do toho jdou a mají ještě k tomu dítě :wink:
30. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Já sice dítě nemám, ale docela náročnou práci, takže někdy je to falt záhul, ale nelituju, baví mě to :grinning:
30. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
však pak tu náročnou práci vyměníš za dítě :grinning:
30. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.