• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
@myky myslím že je škoda se stresovat zbytečně, každý porod je jiný :wink:
15. čer 2010 v 15:06  • Odpověz
myky, ani nevis jak te chapu :slight_smile: ja mam z prvniho porodu taky "bezva" zazitek (skoncil vexem), takze jsem nervovala uz predem a dost brutalne :frowning2: v tehu jsem vyzkousela kde co a nakonec jsem mela odrozeno asi za hodinku a pul, temer bezbolestne a proste to byla parada :dizzy_face: nevim jestli pomohla ta priprava nebo ze ty porody byly docela brzo po sobe, ale fakt takovej bych prala vsem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2010 v 15:21  • Odpověz
@majatob no vidíš, jsi prima ukázka toho, že každý porod může být úplně jiný a není třeba bát se zbytečně dopředu :wink:
15. čer 2010 v 17:20  • Odpověz
@sirael4 myslim, ze pred prvnim porodem moc zenskych nestresuje, jako vis, ze te neceka nic prijemnyho,mas obavu z neznamyho, ale proste nevis do ceho lezes...no a kdyz se nepovede zrovna podle predstav, tak ty nervy pred dalsim jsou fakt hrozny a lehko se rika, ze nemas stresovat, ale hur se to udela :wink:
15. čer 2010 v 17:28  • Odpověz
@majatob tomu rozumím, musí to být nepříjemná záležitost, ale i ty jsi mohla vidět že každý porod je jiný :wink: což je dobře, že to tak bylo :slight_smile:
15. čer 2010 v 17:30  • Odpověz
@sirael4 no jasne jenze predem nemuzes vedet jestli treba nebude jeste horsi a hormony zatemnelymu mozku to proste nevysvetlis, ze se nema bat :grinning:
15. čer 2010 v 17:45  • Odpověz
@majatob to zcela chápu :wink:
15. čer 2010 v 17:54  • Odpověz
@sirael4 koukala jsem, ze uz vybiras kocarek :slight_smile:
15. čer 2010 v 18:03  • Odpověz
Sirael kéž by :dizzy_face: .
Majatob, mluvíš mi z duše :frowning2:. My taky skončili vexem :cry: . To tě hezky vyspovídám, co a jak jsi dělala :grinning: :wink: , před druhým porodem a doufám, že taky proběhne u mě ok. Ale dušička je ve mě malá. Ani mi nejde o tu bolest atd..., ale ten strach o miminko při tom porodu. To bylo šílený!
Holky, hodlám to tu s váma prožívat, tak doufám, že všechny naše porody budou jako druhý porod majatob :wink: .
Jo a někde na koníkovi jsem četla, že komplikace při porodu si přivodí maminky samotné svým negativním přístupem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No já se táááák těšila, že už konečně bude prcek s náma a vůbec se nebála. Fakt! Ani malilinkato. No a to byla chyba :grinning: :wink: . Dokonce jsem na sál šla s předsevzetím, jak na mě bude manžel hrdý, že to krásně zvládnu :grinning: . Těhuhormóny jsou fakt mazec :wink: :grinning: :wink: .
15. čer 2010 v 18:14  • Odpověz
@myky jj, taky jsem byla pred prvnim porodem velka hrdinka co se neboji :grinning: no na ostro to bylo neco jinyho nez jsem cekala a byla jsem pak dost hystericka...coz me tak vycerpalo, ze malyho museli vytahnout, protoze ja uz proste nemela silu :sweat_smile: takze u me to plati, kdybych to snasela lip, bylo by vic sily, nemuseli pouzit vex a vse by bylo ok... :sweat_smile:
15. čer 2010 v 18:18  • Odpověz
@majatob budete zkoušet do třetice? Jinak koukala jsem na tvoje alba....máš krásný děti :dizzy_face:
15. čer 2010 v 18:28  • Odpověz
@sares jj, dve je malo :slight_smile: dekuju :slight_smile:
15. čer 2010 v 18:29  • Odpověz
@sares tys psala, ze jeste studujes, ze? muzu se zeptat co? :slight_smile:
...zrovna premyslim, jestli me neceka vyhazov ze skoly :grinning:
15. čer 2010 v 18:30  • Odpověz
@majatob máš to v IP, budu si hrát na tajnou :sweat_smile: . Jak ty to máš se školou?
15. čer 2010 v 18:34  • Odpověz
@sares ja su na dalkovym, tak pohoda, ale nechtelo se mi nic delat, tak bude asi papaaaaa....a to mi chybi jen jeden semestr :pensive:
15. čer 2010 v 18:36  • Odpověz
ale to je fakt škoda. Já právě nevim, jestli bych to na dálkovym dala. Já potřebuju mít ty další studenty kolem sebe, aby mě táhli dopředu, protože sama se nikdy nedonutim :unamused:
15. čer 2010 v 18:40  • Odpověz
@majatob jo a děkuju za přání, snad to dobře dopadne :dizzy_face:
15. čer 2010 v 18:41  • Odpověz
Jéééé sares já chci taky vědět :grinning: :wink: ....
Majatob vyhazov ze školy? Ty taky studuješ? A s tím hysterčením u porodu máš pravdu. No já taky panikařila, ale kvůli doktorovi. Věděla jsem o jednom co měl velký průšvih a věděla jsem jaký. Podržel ho přednosta kliniky, ale nesměl na sál a podobně..... No a když se zjevil zrovna u mého porodu, tak jsem chtěla, aby šel pryč. No a nešel, no :sweat_smile: . Vůbec se se mnou nebavil a prostě dělal. Jsem mu vděčná, že mám zdravého kluka, ale taky si myslím, že kdyby tam nebyl zrovna on, tak by porod vypadal jinak. Ale celkově si myslim, že když komplikace jsou, tak ne, že si je uděláš sama :wink: . Ono kdyby to šlo v pohodě,tak můžeš jančit, jak chceš a stejně by jsi odrodila :wink: .
15. čer 2010 v 18:42  • Odpověz
@myky no jo, ja taky, ikdyz to tak tenhle semestr vubec nevypada...nemam splneno vubec nic :pensive:
no tak to muselo byt neprijemny s tim doktorem :unamused: ja mela u porodu svoji doktorku, ktere absolutne verim, takze tam problem nebyl :slight_smile:
15. čer 2010 v 18:44  • Odpověz
Majatob a nešlo by přerušit? Aspoň na rok, než si orazíš od školy? S dvěma dětma si to nedovedu představit studovat. Ale když ti chybí jen rok, tak to je škoda to nechat.
15. čer 2010 v 18:55  • Odpověz
@myky taky jsem nad prerusenim premyslela, ale bojim se, ze uz bych se nevratila...asi urcite :sweat_smile:
15. čer 2010 v 18:57  • Odpověz
Holky zítra budu mít asi kočárek, a budu s ním cestovat vlakem z Olomouce do Brna, to bude psina... no a vůbec psina bude zítřejší zkouška ze statistiky
15. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz
@maudn uz kocarek? :confused:
15. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
Bude sice hodně dopředu,ale byl za super cenu, takže uskladníme, pomalu teď sháníme věci po bazarech, aby to pak nebyla moc velká finanční rána
15. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
@maudn tak to jste dobri zacinat zrovna kocarkem :grinning: jakej mas? posli odkaz :slight_smile:
15. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz

@majatob
koupila jsem zde - oranzovy F7 (Firkon nebo tak) když zadáš kočárek F7, najdeš hned, byl za 1500,-
15. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
@maudn to je dobra cena :slight_smile: to je kombinace, ze? neco trochu vetsiho, tezsiho, ne? :slight_smile:
15. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz
jj přesně tak, vyhrálo to nějaký test MF DNES a miluji oranzovou, tady po dědině se to šikne:slight_smile:
15. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz
No,ale prý kočárek dřív, jak dítě přináší smůlu, takže jestli to neklapne, tak vím proč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz
@maudn to je skvělá koupě, taky si tu v bazaru prohlížim kočárky :slight_smile: . Tak ať máš do něj brzo co dát :wink:
15. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.