• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
@maudn koukala jsem na neho... :wink: 15 kilo ma muj sourozeneckej kocar, s tim se pekne nadres (ikdyz je fakt, ze ja tlacim s detma skoro 30kg, ty budes mit o 10 min) :sweat_smile: :grinning:
15. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz
na pověry nedej. Co se má stát, stane se.
15. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz
a teď přemýšlím o postýlce, koukala jsem, že postýlky stojí kolem 3 tisíc a levné v bazaru jsou z dob mého narození,ale našla jsem standratní postýlky za 850\,- jsou sice obyč, ale službu by snad udělat mohly mým (snad) třem dětem.
Jo jinak jsem dnes koukala na youtube na porody, abych si to mohla živě představit, no a žádný med, asi jako bych si tam dala dvě tři pěsti... auuu, co by člověk pro ten malej řvoucí uzlíček neudělal
15. čer 2010 ve 22:25  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:
@maudn udelej si na metru kolecko s obvodem asi 30cm a uvidis jak je velka prumerna hlavicka :grinning:
16. čer 2010 v 05:49  • Odpověz
@majatob spíše už máme vybráno :sweat_smile:
16. čer 2010 v 08:25  • Odpověz
@maudn nepřináší, nesmíš mít kočárek doma, takže když ho dáš k rodičům či tchýni, krásně pověru obejdeš :sweat_smile:
16. čer 2010 v 08:25  • Odpověz
@maudn ale o postýlce ještě tolik nepřemýšlej, at se na to příliš neupneš :wink: my budem mít pro miminku postýlku po mě a sestře, takže taky stará dobrá, je schovaná a myslím si že od současných nejklasičtějších verzí se vůbec neliší :wink:
16. čer 2010 v 08:27  • Odpověz
ja mam taky 10 let starou postylku jeste po brachovi :slight_smile: jestli muzu poradit, tak na postylce je fajn polohovaci rost a stahovaci bocnice, nemusite se pak naklanet tak hluboko a kdyz ditko povyroste, tak se proste da niz, myslim, ze pokud chcete aby v ni spinkalo i v noci (nase deti spi s nama, takze je mi to na nic), tak bych urcite po nepolohovaci nekoukala :wink:
no a jestli kocarek nebo postylku uz mi prijde jedno teda, ikdyz na oboji si myslim, ze je jeste spooousta casu :sweat_smile:
16. čer 2010 v 08:42  • Odpověz
@maudn koukam, ze se jmenujeme stejne :wink: a taky studuju v Olomoucu :grinning: a jsem jen o rok starsi nez ty :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
@majatob takhle jsem to myslela i já, asi jsem se špatně vyjádřila. Určitě můžu mít vybráno předem věci, které nakoupím, jako to mám :sweat_smile: ale rozhodně bych nic nekupovala dřív, než budeme těhu, protože nevíš, jak dlouho se nebude dařit a mít doma tři roky kočárek, postýlku atd, to je jen zbytečně stresující.
JInak postýlku, o které mluvíš právě máme:slight_smile: ty máš desetiletého bratra?
16. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
@sirael4 vlastne uz 12 letyho, ja se nejak prepocitala :grinning:
16. čer 2010 v 09:11  • Odpověz
@majatob ale stejně, máte mezi sebou velký věkový rozdíl a ty máš děti jak schůdky po sobě.....zkušenost?
JInak obdivuju že jste se rozhodli mít v dnešní době tři děti.
16. čer 2010 v 09:13  • Odpověz
@sirael4 ja mam jeste o dva roky starsi segru :slight_smile: a o rok staŕsi sestrenku, o rok mladsiho bratranka a o dva roky mladsiho bratranka a travili jsme spolu jako deti spooooustu casu a bylo to proste super, ze jsme meli tak blizko k sobe :dizzy_face: no a bracha uz byl zas takovej jedinacek, my uz mely moc jiny zajmy :slight_smile:
16. čer 2010 v 09:17  • Odpověz
@sirael4 tri mozna nejsou konecny cislo :grinning:
16. čer 2010 v 09:18  • Odpověz
@majatob máš muže naftového magnáta? :grinning:
16. čer 2010 v 09:22  • Odpověz
@sirael4 no jasne, skoro ses trefila :grinning:
16. čer 2010 v 09:47  • Odpověz
@majatob tak né, ale v dnešní době děti stojí spoustu peněz, malé tolik ne, ale až začnou chodit do školy, studovat, tak to bude drsný asi..... Jinak kdyby záleželo na mě a ne na finančních možnostech, měla bych strašně ráda 3 děti :slight_smile:
Koukám že máš hooodně mladého manžela.
16. čer 2010 v 09:51  • Odpověz
@sirael4 ja vim, ze stoji :slight_smile: ono ani s tema malyma to neni sranda :grinning:
16. čer 2010 v 09:53  • Odpověz
@majatob to není, ale znáš to, jak děti rostou, rostou s nimi i nároky.......myslíš že to utáhnete? :slight_smile:
16. čer 2010 v 09:55  • Odpověz
@sirael4 jo myslim ze jo :slight_smile:
16. čer 2010 v 09:59  • Odpověz
@majatob Zrovna jsem se z Olomouce vrátila, zkoušku ze statistiky jsem zvládla a kočárek zdárně přivezla. A už jsem asi upnutá šíleně, protože se mi dnes zase zdálo že jsem těhu:slight_smile:
16. čer 2010 v 15:18  • Odpověz
@majatob Já bych taky chtěla tři děti, otázka je, jestli se to dá finančně ustát, naši měli jenom mě, aby případná finanční krize nemohla nemohla nadělat škody, ale v podstatě jsem jim to nikdy neodpustila (máma jedináček, táta jedináček). A z mého nastávajícího ropného magnáta neudělám:slight_smile:
16. čer 2010 v 15:23  • Odpověz
@maudn kdyz se chce vsechno jde :wink:
16. čer 2010 v 15:25  • Odpověz
@sirael4 A kdy se plánuješ začít snažit ty? Jo je sice trochu ulítlí sbírat věci na mimi ještě před mimi, vždycky existuje šance, že žádné nebude, no, ale máme třípokojový sklep (mimochodem větší jak to, kde teď bydlíme:slight_smile:)), tak kočárek uskladním. Mimochodem doufám, že na to přestanu tolik myslet, poslední rok jsem každý večer myslela na to, jestli půjdeme do toho nebo ne a lámala jsem si s tím hlavu a teď, když jsem skálopevně rozhodnutá, tak bych nejradějí teď hned:slight_smile:
16. čer 2010 v 15:27  • Odpověz
@majatob no já nevím, já bych zase nechtěla jako některé ženy obětovat čas s protějškem, takže jsem ráda, že má slušné peníze, za slušné hodiny, domů mi nechodí vyčerpaný úplně totálně, a omezíme počet dětí na dvě.
Tři v dnešní době jsou na peníze opravdu hodně, o čtyřech nemluvě....

@maudn: my se v září berem, po necelé čtyřleté známosti, takže plánujeme ofiko začít tehdy, ale antikoncepci vysazuju už v červenci, tak třeba se zadaří dřív...? No já mám taky pocity, že to do té doby snad nevydržím :sweat_smile: ale krotím se, nejsem na to sama, a tak to je nutno respektovat, navíc každá událost má svůj čas.
16. čer 2010 v 15:33  • Odpověz
@sirael4 Obdivuji Tvoji pevnou vůli! Já chtěla původně za 3 roky (po škole), ale nevydržela jsem, pak tedy, že v prosinci na štědrý den začneme stylově, pak že o svatební noci teda v 21tého sprna no a jak jsem dopadla? Na den dětí poprvé:slight_smile:
16. čer 2010 v 15:41  • Odpověz
@sirael4 ja taky nemam pocit, ze bysme nejak zivorili :wink: a samozrejme chci detem doprat konicky, vzdelani apod., ale zaroven doufam, ze je naucime trochu skromnosti a hospodareni s penezy :slight_smile:
16. čer 2010 v 15:48  • Odpověz
@maudn jeee, jak jsi daleko s pripravama na svatbu :dizzy_face:
16. čer 2010 v 15:48  • Odpověz
Ahoj holky, jdu se juknout, jak se máte?
Maudn kočárek super :grinning: ! Gratuluju ke zkoušce :slight_smile:. Ty jsi číslo. Dívat se na porod :grinning: .
Holky já budu prodávat Firkon Quatro a kupovali jsme ho nový a je ježděný tak rok. Pak jsme koupili golfky. Tak kdyby jste ještě někdo plánoval Firkona a chtěl bazáčový, tak jsme k mání :wink: . Přemýšlela jsem, jestli nebudeme potřebovat ještě na zimu, ale asi už ani ne. Druhý plánuju holku :grinning: , tak koupim Firkona, ale červenýho :grinning: .
Jo a počet dětí u nás bude 2, ale za 3 bych se nezlobila. Vždy jsem chtěla čtyři děti :grinning: . Teď budu ráda za dvě. A finančně je to fakt záhul. Ale jak píše Majatob, asi všechno jde.
A my snad začneme snažilkovat od října a doufám, že to klapne hned. Prosíííím :dizzy_face:
16. čer 2010 v 15:52  • Odpověz
Holčiny a jset všechny mladice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
16. čer 2010 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.