• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
@myky taky nevypadas stare :confused:
16. čer 2010 v 15:55  • Odpověz
@maudn: no, však já ji mám pevnou jen díky partnerovi :grinning: ale taky bysme rádi než se malá/ý narodí pořídili větší byt, takže abysme pak neměli naspěch :wink:

@majatob: však já neříkám :wink: ale čtyři děti se vážně živí těžko, znám i případy, kdy byly učené skromnosti, dokonce takoví i byly, ale stejně je vždy mrzelo že měly vše poděděné, a tak dál....Ale právě třeba kvůli zájmovým kroužkům, vem si vše platit 4x....a o vzdělání nemluvím, protože pokud se bude ještě platit, bude to o to horší, a pokud ne, stejně takový student má vysoké výdaje.Ať je skromný nebo ne. :wink: Ale samozřejmě je to vaše věc, jen se snažím říct svůj názor, že radši se vzdám snů, než aby se jich musely vzdát děti :slight_smile:
16. čer 2010 v 15:56  • Odpověz
Jéééééé, já se červenám Dík....... :grinning:
Si změnim info, aby jste věděli, co jsem za mladou "stařenu" mezi váma :grinning:
16. čer 2010 v 15:56  • Odpověz
@myky ale prosím tě.... :wink:
16. čer 2010 v 15:57  • Odpověz
@myky Ahoj, já teď mám závodní F7 Firkon:slight_smile: zatím můžu vozit jen psa, ale než jsem ho dovezla prázdný domů, tvářila jsem se s ním dostatečně pyšně a i přítel byl srandovní, dokonce ho při jízde houpal :grinning:
16. čer 2010 v 16:06  • Odpověz
@majatob Se svatbou? No řekla bych, že to máme komplet. Zbývá zaplatit půlka hostiny a já si musím najít kadeřníka a nehtové studio. Pořídili jsme spoustu prkotinek a krásných věcí a vyzkoušeli jsme si, jaké je "žít" skromně při výdajích za svatbu.No a já musím teď pojídat saláty a tak, abych se vešla do šatů a udělala dojem:slight_smile:))
16. čer 2010 v 16:09  • Odpověz
Tak chci vidět fotky ze svatby a těšim se :dizzy_face: .
Co máte za psa?
16. čer 2010 v 16:17  • Odpověz
Sirael jdu na to a nelekněte se :grinning: :wink:
16. čer 2010 v 16:18  • Odpověz
@myky Určitě se pak pochlubím, klidně mrkni přítel udělal hezké webovky: www.svatba.neuwirthovi.eu
16. čer 2010 v 16:26  • Odpověz
@myky: no tak to není žádný věk :wink:

@maudn: tak vidíš, to máme svatbu ve stejný rok, možná miminko...
16. čer 2010 v 16:30  • Odpověz
A kdy máš svatbu Ty? Nebo už jsi měla?
16. čer 2010 v 16:32  • Odpověz
@maudn nádherný web :slight_smile:
@maudn máme 18.září :wink:
@myky Taková mladice nadělá:slight_smile: Ber to z té lepší stránky, u mě se lidi chytají za hlavu proč se chci, tak mladá vdávat a mít děti, proč nepočkám aspon do 30
16. čer 2010 v 16:33  • Odpověz
@sirael4 Super a přípravy? :slight_smile:
16. čer 2010 v 16:34  • Odpověz
@maudn moc pekny :slight_smile:
@myky ty jo, to bych ti vubec netipla :dizzy_face:
@sirael4 ty mas nekde fotky ze svatby? :slight_smile:
16. čer 2010 v 16:36  • Odpověz
@sirael4 myslela jsem, ze mamte uz po :slight_smile:

chcete videt nase svatebni fotky? :slight_smile:
16. čer 2010 v 16:37  • Odpověz
@majatob Maji, nahodou jsem te tu zahlidla:slight_smile:, vy planujete dalsi mimi na 2011?, jste vyborni :grinning:
hele a svatebni fotky paradni!!!, fakt jste desne krasni, vy jste ale nejaky desni mladousci??? :dizzy_face:
16. čer 2010 v 16:42  • Odpověz
@mahulena jee, ahoj :dizzy_face: no uvidime jestli se zadari, zatim telo nejak od porodu nenastartovalo a to uz nekojim, tak tezko rict co bude nebo nebude :slight_smile: a co vy? co malusci? jsou hodni? a jak Justynka vzala brasku? :dizzy_face:
16. čer 2010 v 16:45  • Odpověz
@majatob ráda se kouknu, ne ne, ještě nééé :grinning:

@maudn: jo to mi taky lidi říkaj, nesnáším ty řeči!!! Proč bych měla čekat do 30ti?Věřím, že budu se stejným mužem, takže už budu raději v é době slavit deváté výročí svatby :stuck_out_tongue_closed_eyes: s přípravama jsem tak v půlce, mám album na BRMS jestli máš zájem, dám odkaz, dnes jsme rezervovali ubytko pro hosty a nás dva, jinak nám zbývají ještě zásadní věci, jako oblek, prstýnky, doplatit částku za obřad, schůzka s fotografem (aspoň že už je zamluvený), schůzka v restauraci (že bysme udělali schůzku s fotografem v restauraci?), najít květinářství...a nakoupit dekoraci.
Většinu věcí mám ale rozmyšlenou (dekorace) takže jsem klidná.V září pak pojedem dát požadavek na dort.
16. čer 2010 v 16:46  • Odpověz
@mahulena viď, hlavně tatínek je na tatínka děsný mlaďoch :slight_smile:
16. čer 2010 v 16:53  • Odpověz
@majatob krásné fotky, ty už jsi byla těhotná viď...a poprvé nebo podruhé? :slight_smile:
16. čer 2010 v 16:54  • Odpověz
@sirael4 dekuju :slight_smile: jj, byla jsem asi v 9tt :slight_smile: podruhe, Tobias tam nekde na fotce je taky :slight_smile:
16. čer 2010 v 16:55  • Odpověz
@majatob to se picnu, fakt, vy jste teda strelci!, ja uz do toho nikdy nejdu, manzel taky nechce, takze mame odpracovano:slight_smile:), telo nastartuje, nebud netrpeliva, vzdyt jsi par dni a tydnu od porodu!
hele a vam je tak dvacet, ne? nebo tak dobre vypadate???????????, zavidim :dizzy_face:
ja mam teda taky mladsiho, ale me je 31 a manzelovi 29
16. čer 2010 v 16:59  • Odpověz
@majatob já si všimla, jen jsem nevěděla jestli to je on :slight_smile: takže svatba byla cca pře rokem (ted jsme nekoukla na datum)...tak to je super, měli jste vtipného fotografa. :slight_smile:
16. čer 2010 v 16:59  • Odpověz
@mahulena teda vy taky máte mimča dost brzy po sobě :wink: Máje je 23:slight_smile:
16. čer 2010 v 17:00  • Odpověz
@sirael4 jj, vlastne mame mensi odstup nez Maja:slight_smile:, prave proto se zname - z Tehotenstvi a druhe ditko.
tak 23, tak to je bleda zavist z my strany, to me ani deti nenapadlo mit, natoz je mit doma:slight_smile:))
16. čer 2010 v 17:05  • Odpověz
@mahulena uz ti to prozradila sirael koukam :grinning: ja kdybych chtela ted skoncit s plozenim tak manzel by asi neprotestoval a byl by spokojenej aj se dvema, ale shodli jsme se na tom, ze nam jeste aspon jedno do "uplne" rodiny chybi :dizzy_face:

@sirael4 jj, v cervenci to bude rok :slight_smile: fotograf byl bozi, je to hrozne fajn kluk :dizzy_face:
16. čer 2010 v 17:05  • Odpověz
@mahulena no co, zvladli jste je jeste v hezkym veku a jak se vam povedli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2010 v 17:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.