• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
@majatob Krásné foto, to je naopak super, že jste mladoši, aspoň vím, že nejsem sama. Jo a komu řeknu, že se vdávám, tak se ptá, jestli musím... tu otázku nesnáším, i kdybych ted otěhotněla, tak nemusím,ale chci
16. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz
@rosslyn Ahoj, já mám podle internetovejch kalkulaček, taky zkoušet ovu od zítřka, mám je nachystaný (teda popravdě, je zkouším skoro každý den, protože mě zajímá, jestli mi ovulace neprobíhá někdy mimo) , doufám, že ovu podle testů proběhne, abych nemusela na gyndu to pak nějak řešit,
16. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz
@maudn dekuju :slight_smile: no nas uz se aspon na tohle nikdo neptal, kdyz uz jsme ditko meli :grinning: ale taky tu otazku moc nechapu...v dnesni dobe uz neni svatba takova nutnost kdyz zenska otehotni, takze je to stejne jen o tom jestli chci nebo ne a ne jestli "musim" :slight_smile:
17. čer 2010 v 10:24  • Odpověz
Od rána mě trochu pobolívá nebo spíš lehce pícha někde v podbřišku, někde jsem tu četla,že se to může dít při ovulaci
17. čer 2010 v 10:53  • Odpověz
@maudn a delala sis ten ovulacni test? :slight_smile:
17. čer 2010 v 10:54  • Odpověz
negaitvní, že by mi hrabalo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
@majatob Takove pocity mývám, tak tři dny před menzes,
17. čer 2010 v 10:56  • Odpověz
@maudn o bože mívám s měkkým
17. čer 2010 v 10:57  • Odpověz
@maudn hm...nevim, ja jsem ovulaci nikdy nezaregistrovala, ikdyz vim, ze probihala, protoze jsem merila :sweat_smile:
17. čer 2010 v 10:57  • Odpověz
Jo a ráno jsem zkusila i tu teplotu, 36,7 předpokládám, že je to ta nezvýšená,ale porovnávat nemám s čím
17. čer 2010 v 10:58  • Odpověz
@maudn takhle jednorazove je ti to na nic :wink:
17. čer 2010 v 11:12  • Odpověz
Přísáhám tady modrému koníkovi, že, jestli to za 14 dostanu přestanu se snažít, měřit, testovat a pak se nechám jednout překvapit třeba:slight_smile:
17. čer 2010 v 11:39  • Odpověz
@majatob No uvidí se, nepiješ nějaký čajík? Pořád se tu o spoustě čajích diskutujej, ale který vybrat, přiznám se čaje nesnáším,ale zkusila bych to. Jinak tohle je naše psí mimino
17. čer 2010 v 11:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se přihlásila do diskuze, jak psala Ariel, tak se tam taky přijďte juknout :wink: .
Já mám ovulaci docela bolestivou, tak vím, kdy je. Ale taky mě napadlo zkusit test, jestli je to fakt ovulka :sweat_smile: ?!
Měření bych asi nedala. Na to jsem lempl. Jaký testy kupujete a normál lékárně?
Maudn já myslím, že je dobrý vyzkoušet, jestli ovulka je, nebo ne. Na gyndě by ti jen dal léky a byl by klid. Tak se neboj ani té gyndy. Kdyby náhodou :wink: . A čaj já pyju Kontryhel a i mi chutná. Hezky upravuje cyklus.
Se svatba je krásná věc. Taky nesnášim ty řeči proč se vdávat atd..... musim, nemusim i tak je do toho každýmu houby. Navíc fakticky v dnešní době, se nemusí vdávat nikdo.
17. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz
@maudn nee nepiju nic, ale premyslim nad kontryhelem jak psala @myky, jen nevim jestli by mi nejakej cyklus vubec nastartoval... :sweat_smile: pejsek roztomilej, taky jsem chtela stenatko, ale doma mi to neproslo :grinning:
18. čer 2010 v 08:52  • Odpověz
@majatob koupila jsem si kyselinu listovou v tabletkách (za 30ká:slight_smile:) a byla jsem v prodejně čajů a teda nic neměli,ale v pondělí má dojít zboží a nabízeli mi čaj mojžíšové nebo ženský čaj. My máme doma příšerek víc:slight_smile:
18. čer 2010 v 08:58  • Odpověz
@maudn tak listovku brat predem nechci, to mi prijde zbytecny :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidime, tedka jsem byla tak protivna, ze me treba konecne ceka ms :grinning:
18. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
@myky No asi taky ten čajík vyzkouším, mě už čeká poslední zkouška no a zítra jdeme s přítelem na svatbu mého bejvalého ( a jeho kamaráda) a doufám, že si to snad užijeme, jen jsem prskala, že se tam nemůžu pořádně najíst, mám už od ledna svatební šaty a chci do nich teď nepřibrat, abych se tam vešla:slight_smile:
P.S. tuto noc jsem ve snu měla ovulaci:slight_smile:
18. čer 2010 v 09:10  • Odpověz
@majatob je pravda, že má porotivnost v toto období stoupá
18. čer 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj, taky bych chtěla miminko na jaře nebo v letě 2011 můžu se taky přidat :wink:
18. čer 2010 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz
@verulinkahonzik Ahoj Verčo, vítám Tě. Už se začínáš snažit nebo zatím jen plánuješ, kdy to vypukne?
Teď mám mít svůj třetí plodný den (nebo spíš odhad plodného rozpětí) až do 21tého, zatím na ovu testu jen jedna čárka, tak jsem zvědavá, jestli zítra budou dvě, vlastně ani nevím, jestli ovu test ukazuje ty dvě čárky i déle, jak jeden den, no třeba mi ani ta ovu neproběhne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2010 v 11:20  • Odpověz
@maudn No zatím spíš jen tak planujeme přítel se k tomu dlouho neměl a najednou ze dne na den mně překvapil s tím, že v podstatě není na co čekat :slight_smile: tak jsme uvažovali, že konec roku by byl na snažení ideální a nebo pak na jaře
18. čer 2010 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz
@verulinkahonzik Tak to jsem skoro jako tvůj přítel, j Já uvažovala o tom skoro rok, každou noc před spaním jsem přemýšlela, jestli dítě chci, jestli chci být matka, jestli to zvládnu, jestli dostuduji, jestli toho nebudu litovat, a pak ze dne na den jsem v sobě konečně našla odpověď, že vlastně není na co čekat:slight_smile: a hlavně sílu a jistotu
18. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
@maudn No u nás jsem spíš já chtěla a on mi pořád dokola říkal, že není připravený atd. no a už tak tyden pozoruju velký obrat. Nejak nezavazně jsme uvažovalo že začnem až za rok tohoto času tím páden by bylo miminko až v roce 2012 no a on mi včera řekl že klidně mužem začít už teď. Rozbušilo se mi srdce a nějak se ve mně objevila obava jestli to vůbec zvladnu.
18. čer 2010 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
to znám ty obavy, u mě naštěstí už přešly, nebo spíš to beru, že nějak bylo a nějak bude, a že kdyby se tolik holek obávalo toho, jestli jo nebo ne, tak se rapidně zmenší počet lidiček, vždycky si řeknu, že když při mě stojí partner, tak to společně nějak zvládneme.
No,ale posledního půl roku jsem vždycky při tom řekla, tak jo můžeme "naostro" no a pak za tři minuty, ne já jsem si to rozmyslela, nejsem připravená, teď už naštěstí mě to nejistota přešla, ale ty pocity nebyly žádný med, ale je to přirozený, spíš by bylo nerozmný, kdyby si pochyby neměla a neuvažovala bys nad tím a ihned řekla, tak jo rychle rychle jsem si jistá..... a tvůj partner si tím taky asi prošel.

Máme kamoša, kterému je 32 a má stejně starou přítelkyni, řekla, že chce rodinu a začíná couvat, protože on to tak necítí a nechce mít rodinu,ale nechtěl ani s bejvalkou se kterou byl 6 let, bojím se, že to bude ten typ, co nebude nikdy se cítit na otcovství a je mi docela líto to slečny, která má za pět minut dvanáct..
18. čer 2010 v 11:50  • Odpověz
@maudn No právě mám obavy tak celkově hlavně po finanční strance, aby jsme byli schopni se pak o miminko postarat. A věk jsme taky hodně řešlili nechceme miminko až partnerovi bude třeba třicet máme v okoli hodně páru kdy slečna má 27 a partner 30 a mají problémy s tím miminko mít.

Můžu se zeptat jak dlouho s přítelem jsi?
18. čer 2010 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz
@maudn teď jsem si všimla že přítel je už taky starší a má po třicítce tak doufám, že jsem se tě nějak nedotkla mym vzkazem :unamused: to bych byla nerada
18. čer 2010 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz
@verulinkahonzik Ahojík, vůbec ses mě nedotkla, to je taky HLAVNÍ důvod, proč chceme teď, že je přítel starší. On sám (děkuji bohu, že je takový) chce být otcem už od začátku a těší se na rodinu (znám muže, co jsou se svou přítelkyní třeba pět let, oběma už bylo třicet a nechcou slyšet být otcem či ženáč,). No a nechci, aby mu bylo třeba čtyřicet , když se malé narodí, navíc vidím jaké holky mají obrovské potíže s blížící se třicítkou a po mít děti a čím dřív teď zjistíme, jestli to půjde samo během půl roku nebo ne, tím více a rychleji se s tím něco udělá a jelikož bychom rádi dvě nebo tři děti, tak začít za 6 let by znamenalo i překročení 30 a on 40cítky ....

No s financema máme taky potíže i strachy, vypadá to, že stát odřízne mladé rodiče od všeho, co by mohly získat a člověk neví, jestli si sáhne na dno nebo ne, a jestli sežene nebo si v dnešní době udrží práci, ale to vše je v dnešní době takolik nejisté, že snad ani nemá cenu to až tolik řešit a připouštět si to, ale strach mám, jak to bude s penězma, sportka to jistí :grinning:
18. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
@verulinkahonzik ahoj :slight_smile: myslim, ze tvoje pocity jsou uplne normalni,ze si tim projde kazdej a pred prvnim, druhym aj patym :wink:
18. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz
@maudn Tak to je moc fajn, že přítel chce taky rodinu to jsem ráda :slight_smile: taky bych chtěla dvě až tři děti. Tak snad se vám co nejdřív zadaří.
No a finance přesně jak říkáš stát nám budoucím maminkám brzy nedá ani korunu ani to porodné :frowning2: no kdo ví jak to ještě všechno bude.
18. čer 2010 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.