• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
@majatob jsem dnes pěkně bez nálady... Je to hrozný,když člověk něco chce a ono se to nepovede. Navíc mě přítel sprdnul dnes jak říkáš, že ovu testy jsou moc drahé ( ikdyž kupuji 5 za 100kč) . Měření bych zkusit mohla,ale nepovedlo se mi na to najít na internetu nějaký program na vytvoření nějaké křivky podle které to prý poznám...
20. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz
@maudn anglicky je fertilityfriend.com nebo nemecky wunschkinder.de :wink:
20. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz
dekuji omrknu to, už se těším na pauzičku ve snaží, jsem z toho jakási vyždímaná
20. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz
@maudn tak mozna se zkus nesnazit, nekontrolovat, netestovat.... :wink:
20. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
@maudn: já bych to nebrala tak dramaticky, to snažení.Lepší to nechat náhodě a nemyslet na to, jak moc vypočítáváš, soustředíš se, je to vždycky v pytli.To má smysl až tehdy, kdy se nebude dlouho dařit, jinak ne....tolik se na to neupínej.
21. čer 2010 v 08:32  • Odpověz
@majatob Majo, už zase se snažíte??? :astonished: :grinning: A už by to šlo? Ať se tedy brzy zadaří! :dizzy_face:
21. čer 2010 v 08:35  • Odpověz
@sirael4 aspoň o to to bude větši možná překvápko až jednou nepřijde ms
21. čer 2010 v 08:40  • Odpověz
@maudn ted nevím jak to myslíš?Jako že když nebudeš cíleně dělat miminko, že bude radost větší?To rozhodně.
21. čer 2010 v 08:47  • Odpověz
@sirael4 Jo přesně tak, zase opak,ale ne snad tak extremni, oblafnout smysly, že čekám neuspěch . Dnes mě odpoldedne čeká poslední ovu test, už asi další kupovat nebudu. Ty křivky vypadají dobře, ale se svým obyč teploměrem.... nevím, jestli na to měření stačí, navíc já mám problémy ze vstáváním, několikrát jsem s tím teploměrem usnula, ještě, že neprasknul....
21. čer 2010 v 09:30  • Odpověz
@maudn jo to bude asi lepší.I je divné se cíleně snažit udělat miminko.To není žádný výrobek :wink:
S teploměrem ti fakt neporadím, myslím že pro představu postačí ten klasický, ale opravdu tohle hodlám praktikovat jen v případě že za námi bude rok snažení a nic z toho....což snad nenastane :slight_smile:
21. čer 2010 v 09:35  • Odpověz
AHoj holky tak vás všechny po víkendu zdravím :wink:
21. čer 2010 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
@sirael4 Doufám, že mé děti nebudou umanuté jako já:slight_smile:)

@verulinkahonzik Ahojda, jaký si měla víkend? Já se šprtám na zítřejší poslední zkoušku z anj,ale učím se za pět minut dvanáct, tak nevím...
21. čer 2010 v 10:21  • Odpověz
@maudn Ahoj já byla v pátek na oslavě známých na vesnici na statku takže super pohodička klídeček :wink: tak to na tebe budu myslet, aby si zkoušku zvladla :slight_smile:
21. čer 2010 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz
@verulinkahonzik No a ta svatba na které jsme byli byla moc fajn, nikdy jsem tolik netancovala a nezpivala (teda jako ja nikdy netancovala a nezpivala), ale vinko dalo vinko:slight_smile:
21. čer 2010 v 10:28  • Odpověz
@maudn No tak to jsme na tom stejně já taky netancuju a nezpívám, ale po vínečku jde vše samo :slight_smile: a jaka byla svatba si tam určitě posbirala ještě nějakou inspiraci na svojí svatbu ne :wink:
21. čer 2010 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz
@verulinkahonzik My už máme vše hotovo, takže nebylo co okoukávat, spíš jsem pěnila, když tam byla nějaká vychytávka, kterou máme také a budeme vypadat jako copyright :slight_smile:
Bejvalému s novomanželkou to slušelo a já byla ráda, že nezůstal u mne a mladé paní přeji pevné nervy:slight_smile:
Jo jediné v čem jsme se nechali poučit je, že fakt nechceme čoko fontánu (tu jsme sami zrušili,ale váhali jsme) no a nikdo se k tomu nepřibližoval a vůbec to vypadalo celkem odpudivě... dobrá ušetřena tisícovka
21. čer 2010 v 10:47  • Odpověz
@maudn no tak to se ti nedivím to bych zuřila taky :wink: a čoko fontánka je asi fakt zbytečná ale je dobrá fontanka na nějaký alkoholický nápoj :wink:
21. čer 2010 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
@verulinkahonzik No a taky se mi na té svatbě nelíbilo, že tam bylo asi 40 dvoudecek s vodou ( asi na 60 lidí) no a pak po čase teda catering přivezl i vodu balenou, nebot já bych onemocněla kocovinou při nedoplnouvaní tekutin. Ale tak jediné, co měli stejné bylo pouštění lampionu,ale to máme jiné v tom, že u nich pouštěli hosté a my budeme pouštět jen svůj velké srdce
21. čer 2010 v 10:54  • Odpověz
Musím se jít učit :confounded:
21. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
@maudn jooooo tak ten lampion se mi taky líbí ja bych chtěla pro nás srdce + pro pár hostu pro svobodné páry nebo tak bych chtěla taky lampion :wink: ale už jen obyčejný bílý
21. čer 2010 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz
@verulinkahonzik Mimochodem kdybys to kupovala, stoji to 39kč nekupuj to dráž, někde za to stejné chtějí i tři stovky
21. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
Holky něco Vám musí říct, našla jsem na jednom těhu testu šíleně slabounkou čárku... mám je totiž všechny naházené v košíku na záchodě, ale je to test starý odhadem aspon týden, možná dýl, pak jsem koupila z menší citlivostí než byly ty o mam ted (aa už došly) ale potěší to, i když to nic neznamena
21. čer 2010 v 11:11  • Odpověz
@maudn jj viděla jsem nejlevnější za 70,- ale děkuji za upozornění. Týýýý jo jedna čarka na těhu testu jo tak uvidíš třeba to brzy přijde a budou čárky //
21. čer 2010 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz
@verulinkahonzik ne já myslela jako jedna silna a jedna silene slaboulinka... no hele podivam se a kdyz ty levne lampiony najdu napisu kde
21. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
21. čer 2010 v 11:19  • Odpověz
@maudn aha tak to jsem špatně pochopila tak to je ještě lepší než jsem myslela tak teď je třeba jen počkat a pak test udělat po čase znova :slight_smile:
21. čer 2010 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz
jenze ja se obavam,ze ten test jsem si dělala už dávno ( 7-13 dní) a od té doby jsem si jich stejně dělala tunu, takže prd,ale byla jsem jak decko o vanocich, co rozbaluje darky,kdyz jsem pocitala carky
21. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
@maudn no to ti věřím, tak ted nedělej ovu testy nepočítej, neměř a zkus to nechat tak třeba se líp zadaří
21. čer 2010 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
@maudn co vypadalo na cokofontane odpudive? :sweat_smile: my jsme ju nemeli, ale segra jo a byl u ni furt nekdo, protoze to bylo fakt skvely :dizzy_face:
21. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz
@majatob Asi jste měli lepší, ono měli takovou tu červenou disney a teklo to z toho takovymi malinkymi curky a cela byla zabahněná
21. čer 2010 v 17:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.