• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
autor
Taky vás obdivuji dělat školu. já nemám mturu a pořád uvažuji nad tím si ji dodělat.
Veru co děláš za vejšku.
30. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
já měla v plánu si při mateřský dálkově nějaký ten titul udělat, ale rychle mě to přešlo .. tak třeba až po dětech .. nechávám tomu otevřený vrata :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahojte holky, včera jsem už nestihla za vámi zajít... Dočetla jsem vás a téééda, vy budete moje krevní skupina. :dizzy_face: Taky chodím do školy, s tím rozdílem od veru, že jsem teprve začala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak doufám, že dojdu ke zdárnému konci. Chtěla bych mít školu hotovu, než půjde malý do školy, tak to tak tak stihnu, pokud neklopýtnu žádný rok :sweat_smile: Veru, a co studuješ? :slight_smile:

Petrusam - máš na to ještě celý život, klidně až po dětech, času je dost. :wink:
31. říj 2009 v 07:14  • Odpověz
autor
Dobré dopoledne děvčata. Dnes to vypadá na pěkný, ale studený den. MM je v práci tak jsem s Petříčkem sama doma. Něco poklidim a uvařím oběd. Odpoledne jak MM dojede tak chceme objet hřbitovy a zajet k jeho rodičům. Přeji příjemnou sobotu :slight_smile:.

Tady zachvíli budou samý studentky. Moc Vám držim pěstičky ať dojdete zdárně do konce :wink:
31. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
ahoj holky,ja jsem ve druhaku,obor andragogika v profilaci na personalni management,k tomu pracuju jako personalistka,a moc me oboji bavi :wink: akorat je oboji dost narocny na cas...

A ted sedim na prednasce a pisu z mobilu,tak je do bez diakritiky...a dnes me to tu nebavi...mame pracovni pravo a zatim jsem se nic noveho jsem se zatim nedozvedela,navic prednasejici je fakt nudnej...
31. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Alco, taky se dneska chystáme na hřbitov, zanést poslední kytice apod., aby to tam bylo hezké. :slight_smile:
31. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Veru to tě obdivuji. Moje švagrová dělá taky při práci vejšku (Mendlovku v Brně). Akorát má naprt zaměstnavatelku, která ji vubec v tomhle nepotporuje. :unamused:
31. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
to ja mam stesti,vlastne to byla moje podminka pri nastupu,ze me umozni studium. No a mam to naplanovane tak,ze v cervnu 2011 bych chtela odstatnicovat a nastoupit na materskou. Ale kdovi,jak to dopadne,ze :grinning:
31. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Veru, to jsem taky kdysi chtěla studovat, je to asi 5 let zpátky, ale nedostala jsem se :unamused: Byl tam šílený nával, halvně na to kombinované :wink: Takže už jen to, že tam jsi, je obrovský úspěch. :wink: Je dobře, když Ti zaměstnavatel vyjde vstříc, neumím si představit, že by mi v práci někdo kvůli školy dělal problémy :confounded:
31. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
lucy,je pravda,ze prijimacky byly sileny,z 250 uchazecu na kombinovany nas vzali asi 30...ale rozhodne to stalo za to.

Holky,co budete kupovat detem k vanocum?
31. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Tak teď jsem zajela na diskusi zemřelo mi dítě. To je strašný. Člověk na to nemůže ani pomyslet co by se mohlo stát. Peťula měl hned v porodnici novorozeneckou sepsi. Naštěstí se to objevilo zavčas tak nic hroznýho se nestalo.

Jinak k těm dárkům. Já chci koupit Petříkovi tenhle domeček http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25943341&tab=1. Tak to je zatím jedinýb co vím co mu koupím.
31. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
Veru, my chceme koupit další kostky Lego duplo, magnetickou tabulku, nějaké knížky a taky máme ještě stavebnici Lori, co malý miluje z toho vláčky. To je asi všechno... :slight_smile:
31. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
jee, ja na vas holky uplne zapomnela, ze jsem sem psala :grinning: :grinning: :grinning: tak dodatecne dekuji za privitani :grinning: :grinning: koukam, ze jste taky nektery studentky, ja letos statnicuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
majatob, ahojky :slight_smile: A jaký obor končíš? :slight_smile:
31. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
lluci, delam dalkove muzikologii :slight_smile: akorat jsem chtela aj na magistersky a otevrou asi jen denni a to teda nevim jak bych se dvema malyma prdolkama stihala (a babicky by mi z nich pri hlidani zatim udelaly otesanky :grinning: ) tak premyslim jestli ma vubec cenu si podavat prihlasku :frowning2: ty taky studujes? ja uz si nepamatuju, kdo to psal :sweat_smile:
31. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
majatob, aha, tak to je blbé s tím magisterským... Chápu, že denní studium se dvěma dětma by byl záhul. :confused: Tak víš jak, ony to ty babičky nemyslí zle, ale ještě, že ty děti mají rodiče, co :grinning: A přihlášku musíš do 28. února, ne? To je ještě fůra času na to se rozhodnout... Uvidíš, jak se situace vyvine...
Ano, já taky studuju, ale dálkově jako ty, denní si představit neumím ani s jedním dítětem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
lluci, tak ono aj denni se da zvladat kdyz ti vyucujici vyjdou trochu vstric, ja jsem loni dodelavala denne stredni a uplne v pohode akorat to byl frmol..zato ted mam tolik casu, ze su z toho cela nesva :grinning: :grinning: :grinning: ale na vysku dojizdim z Ostravy do Olomouce a kazdej den tahat decka vlakem tam a zpatky nejde a nastehovat se tam a nebyt pres tyden s manzou je taky na prd...no ale treba by ten rozvrh vysel nejak rozumne treba na dva max. tri dny v tydnu...a Tobik uz by teoreticky mohl na par hodin do skolky :slight_smile: nejak to dopadne :grinning:
a ty studujes co? v kolikatym rocniku ses?
31. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
majatob, no právě, když Ti vyjdou vstříc :wink: A ty ještě dojíždíš do Olmíku? Tak to Tě opravdu moc obdivuji! :dizzy_face: A neplánuje se, že by se otevřelo kombinované? Neptala ses? Máš pravdu, kdyby byl rozvrh ok, že bys třeba nemusela denně, taky by se to asi dalo.
Já studuju management na Báňské, jsem teprve v prvním ročníku, začala jsem. :sweat_smile: Tak doufám, že to dotáhnu do zdárného konce :wink:
31. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
je, ty ses taky z Ovy? :slight_smile:
jj, v Olomouci, bylo to nejbliz, kde tenhle obor je a mam tam rodinu, takze se to da :slight_smile: na kombi jsme se ptali a asi nebude, protoze jsme prvni rocnik dalkaru vubec a nikdo neudelal studijni plany pro magistersky (jestli jsem to spravne pochopila), takze mame smulu...mozna pristi rok :angry:
to vis, ze to zvladnes :slight_smile:
31. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Nejsem sice přímo z Ovy, ale kousek od ní jo :slight_smile: Tak možná si dáš jeden rok pauzu a mezitím se to nějak vyřeší. :wink: My taky zatím nemáme osnovy pro kombinované na navazující, ale děkanka nás informovala, že se na to pracuje, a že než skončíme, mělo by se to schválit. Tak doufám, že to klapne. :wink:
31. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
nazdárek... jé tady se kecalo... a fůj o škole :grinning: :grinning: :grinning:

Alčo koukala jsem na ten odkaz s domečkem a ten je teda božíííí :slight_smile: ... já zatím Nelči koupila plyšáka Shreka, pač ten u nás jede od rána do večera :sweat_smile: a skákadlo ... a přemýšlím taky o kočárku, myslím, že tu někdo taky dával odkaz, takovej ten plastovej...
31. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
Holky když už teda tady skoro všechny chodíte do školy. Dnes jsem se rozhodla udělat si rekvalifikační kurz na kadeřnici. Stojí teda 16 tisíc. Ale snad to bude stát za to. Udělala bych si živnostňák a dělala doma. Dům máme velkej tak prostory by na to byly. A lidi by se taky snad našli. Bydlím na vesnici, tak snad ty bábiny by chodily bylo by to pro ně jednodušší než dojíždět autobusem někam pryč. Tak uvidím. :wink:
31. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
no tak to mas super.. to schvaluji.. pritel mi taky rika at si neco udelam jenze tu v anglii je to jine... ne tak jednoduche... jinak ja sem ze skoly vysla uz v 2001 takze uz je to nejaky ten patek.. nevim zda bych na to jeste mela se neco ucit...
31. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
luciebx: v tom kurzu j ehlavně ta teoretická a praktická stránka. Matika nebo četina tam vůbec není. Takže to bude v poho. Aji se už celkem těším. :slight_smile:
31. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
no je fakt ze v cr by to bylo asi jine... me by bavila delat kosmetika a tak.. jenze ja se proste neodhodlam jit do skoly to je ten muj problem.... nejspis bych k sobe nekoho potrebovala... a hlavne se znam... ja kdyz se nadchnu pro neco pak to zaplatim a za mesic me to nebavi.. sem jak mala.. takze ti vazne zavidim ze do toho jdes... :slight_smile: no a co mimisek.. snazite se? ci to nechavate na pristi rok?
31. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
je ted koukam na fotky vy uz mimiska mate.. . :grinning:
31. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Dobré ráno, u nás je stašná mlha.Dnes mají dojet rodiče MM tak jdu upíct nějakou buchtu, ať máme ke kávě.

Luciebx: jojo mi už mimíska máme, tak aji pro to bych chtěla dělat ten kurz. Kdyby se zadařilo a já mohla dělat teda doma, tak bych aspoň mohla být děckám pořád po ruce. Jinak ten kurz je na 3. měsíce, zakočenej závěrečnou zkouškou.
Sem postřehla, ty jsi v Anglii? a mimísek nic? :slight_smile:
1. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahoj holky tak mi byli včera na oslavě, synoveček měl rok!!!!!
já a škola, už nikdy víc!!!!!!!!
Při svaťáku jsem shodila 6kg, k maturitě jsem šla skoro jako somálec(51kg)a před školou jsem si říkala že jestli to dám tak už nikdy víc...no nakonec jsem to udělala za 8,takže stačilo mi a vás obdivuju :grinning:
1. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Takbuchta je už hotová chladí se v ledničce. ona to není buchta, ale spíče takový zákusek. JE to korpus s krémem a piškoty namočenými v kávě a rumu.

Meggi10: Napiš prosím své jméno. :wink: Jinak jaká oslava byla. v zpomínám když Peťula slavil rok to bylo. A za chvíli 2 roky to je strašný jak to letí :frowning2:
1. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahojte holky, včera už jsem se za vámi nedostala. :wink:

Alco, ten kurz Ti schvaluju. Pokud víš, že Tě to bude bavit, jdi do toho. Držím Ti pěsti, aby se Ti splnila všechna přání! Navíc pak si práci můžeš naplánovat podle toho, jak se Ti to bude hodit, to budeš mít super!

Meggi, oslavy prvních ročků jsou vždycky moc krásné. Ty děti jsou u toho naprosto skvělé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já se hrozně těším na letošní Vánoce, loni to malý ještě moc nechápal, ale letos už bude určitě rozbalovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak už se těším na balení dárečků, na cukroví, kapříka... Miluju Vánoce :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.