• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
@maudn to teda jsi, to je hotová posedlost :grinning:
29. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz
@maudn ale vždyt testováním na tom stejně nic nezměníš.BUd mimísek je, nebo není....neměla bys to brát tak moc nuceně, aby to pak nebylo horší :wink:
29. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz
@maudn to je dobrý nápad, jinak si za chvilku zruinuješ peněženku :grinning: :wink:
29. čer 2010 ve 14:59  • Odpověz
29. čer 2010 v 15:02  • Odpověz
@sirael4 no vím, o čem mluvím :grinning: :wink: , ze začátku jsem byla do testování taky celá žhavá a o to větší bylo zklamání, pak jsem se na to vyprdla a bylo :wink: až jsme se s manžou divili, jak se nám hezky malej povedl :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 15:04  • Odpověz
@tesinka přesně to si myslím i já, ikdyž nemám zkušenost.Když se na to člověk moc upíná, tak to tělo trucuje, ale když se to nechá být, je člověk pak překvapen :wink: Sama jsem zvědavá, jak se zadaří nám.
29. čer 2010 v 15:26  • Odpověz
Ahoj holky, po delší době sem nakukuju a koukám, že jsou tu samé nové tváře :slight_smile:

Chtěla jsem oznámit, že nám se miminko pro rok 2011 už zadařilo. Ted se jen modlíme, aby všechno dobře dopadlo a fazolka vydržela a byla zdravá.

29. čer 2010 v 15:26  • Odpověz
Nám se první dítě nedařilo víc jak rok a ted se nám to povedlo na první pokus, takže to bylo překvápko, ale příjemné. :grinning:
29. čer 2010 v 15:27  • Odpověz
@sirael4 máš k tomu správný přístup, takže určitě co nevidět :wink:
@editah222 moc gratuluju, koukám, že jste skoro stejně staří jaky my :wink: , my plánujeme další snaženíčko tak na podzim, nebude to u nás tak lehký, tak je důležité začít včas :grinning:
29. čer 2010 v 15:33  • Odpověz
@tesinka Já jsem si myslela, že začneme ted a povede se někdy na podzim a ejhle :slight_smile: Ale jsem ráda a na druhé miminko se moc těšim, i když tušim, že to bude makačka.
29. čer 2010 v 15:35  • Odpověz
@editah222 no, to bude, ale uečitě to zvládnete :wink:
29. čer 2010 v 15:36  • Odpověz
@tesinka Koukám, že už dáváš Kubička na nočník. Daři se? Nebo to byla náhoda? Asi bych už taky měla začit.
29. čer 2010 v 15:37  • Odpověz
@editah222 ahoooj, moc moc gratuluju, je skvělé že se podařilo hned, a to po vysazení HA?
a neboj, určitě bude miminko v pořádku!

@tesinka no uvidíme, třeba to nebude taková "sranda" :wink: je pravda že třeba rok snažení už by mě dost stresoval, ale dokud nebude tak dlouhé, tak si myslím, že se budu snažit na to neupínat :grinning: i když nepochybně bych byla strašně šťastná kdyby se zadařilo na 1.pokus :wink: a proč myslíš, že další snažení nebude tak lehké?
29. čer 2010 v 15:40  • Odpověz
@editah222 my jsme museli nejdřív nočník vyměnit, na to původním strašně vyváděl, ale ten co jsme koupili v neděli, to je pohoda, hle asi tak nějak ví, proč tam sedí, zvládnul se do něj dnes vyčůrat i vykakat znova, i když teda není to pkaždé takový úspěch, zkoušíme to zatím dva dny. Když vidím, že chce kakat, tk ho tam prostě prdnu a čekám, s čůráním je to buď a nebo :grinning: :wink:
29. čer 2010 v 15:40  • Odpověz
@tesinka je to šikulka!

@sirael4 Ne, ne já jsem už HA po porodu nebrala. Otěhotněla jsem hned jak jsem přestala přes den kojit :grinning:
29. čer 2010 v 15:42  • Odpověz
@sirael4 to chápu, my po 6 měsících navštívili CAR a po nasazení léčby byl malý v bříšku :wink: , mám teď úrpblémy s LF, ovu sice zatím je, ale na to, aby se malé udrželo má moje tělo málo hormónů a MS přijde moc brzo. Včera jsem volala na gyndu a jsem objednaná na 31.8., docela hustýýýýýýý :grinning: No, a když to neklapne do prosince doma, půjdeme do CARu zase :wink:
29. čer 2010 v 15:43  • Odpověz
@tesinka ty jsi byla v CAR už po 6 měsicich snažení? Nám bylo řečeno, že min. rok musime vydržet. No a pak se to povedlo za 13měsiců. Už jsem byla na nervy.
29. čer 2010 v 15:45  • Odpověz
@editah222, to nám taky bylo řečeno mojí gyndařkou, ale já měla cykly třeba 18 dní a když mi chtěla nasadit prášky na úpravu MS přišla znova, dohodli jsme se s manželem, že je zkusím kontaktovat a popsat náš problém a oni v pohodě, že máme přijít, že je lepší řešit problém dřív než později :wink:
29. čer 2010 v 15:47  • Odpověz
@editah222 tak to je skvělé a plánovaně?

@tesinka tak to je skvělé, že léčba tak zafungovala...a jak to probíhalo, nějaké léky? Třeba to mělo psychický efekt :wink:

a holky, když se vám nedařilo, byli lékaři schopní říct čím to je?
29. čer 2010 v 15:49  • Odpověz
@tesinka to je fakt, lepší dřív jak pozdě :slight_smile: Mě to jen překvapilo, protože někteří lékaři čekaji i rok a půl než ženu pošlou na vyšetření. Já jsem sice byla nejdřív moc naštavná, přišlo mi, že je mu to jedno, ale nakonec jsem byla ráda, protože všechno se podařilo přirozenou cestou.
29. čer 2010 v 15:49  • Odpověz
@sirael4 Plánované i neplánované, nemyslela jsem, že se zadaří hned :slight_smile:
29. čer 2010 v 15:50  • Odpověz
@editah222 to je možná začátek úspěchu tedy :grinning:
29. čer 2010 v 15:50  • Odpověz
@sirael4 jj, to taky, doktorka mi naplánovala operace, inseminace a IVF, tak jsem se uklidnila a malej se podařil jen s Clostylem a Duphastonem přirozeně 26.12. bez asistence Sanusu :grinning: :wink:
Jinak doktorka mi dělala každý měsíc folikumetrii a 2x hormonální profil, aby se vědělo, kde je problém a manžovi spermio.

@editah222 Jasný, ale já věděla, že bez léků se mimi nedočkáme, ale povedl se taky přirozeně. :wink:
29. čer 2010 v 15:53  • Odpověz
@tesinka Ono je v závěru úplně jedno jak se to podařilo, hlavně, že má člověk doma zdravé ditko :slight_smile:
29. čer 2010 v 15:55  • Odpověz
@editah222 to si myslím taky :wink:
29. čer 2010 v 15:56  • Odpověz
Ahoj holky,
pojďte do té uzavřené skupiny, jak psala sirael :wink: .
Maudn netestuj a nesmutni. Brzy budeš těhulka, uvidíš :wink: .
Editah22 gratuluji a držím palce do těhulkování. A teda klobouk dolu. Děti takhle brzy po sobě. To bude fičák :dizzy_face:
30. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
Stačí napsat zakladatelce skupiny o přístup a bude to :wink:
30. čer 2010 v 11:39  • Odpověz
@editah222 moc gratuluju k těhu, to byla teda rychlost:slight_smile: Hlavně ať je prcek zdravej a všechno ostatní zmákneš, máš termín jako já s Jolankou:slight_smile: Mě to tehdy moc vyhovovalo že už bylo skoro jaro....
holky, kam jste se přesunuly, já jsem asi slepá..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz
@denisa31 je to v soukromých tématech Léto-Podzim-Zima - brzy těhulky :wink:
30. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj všem, může se k vám také přidat? My čekáme malé 27.01.2011 :slight_smile:
4. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.