• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
@editah222 mooooooooooooooc gratuluji k těhulinkování.... tak ti to nakonec na 2011 vyšlo.... :grinning: :grinning:
5. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz
@editah222 jééééé velká gratulace!!!
8. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz
ahoj holky, všechny co čekáte nebo plánujete mimčo na 2011, zažádejte o vstup do soukromého téma Léto- Podzim - Zima - brzy těhulky :wink:
8. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz
ahojky sirael4 o vstup jsem zazadala, ale zatim nic :frowning2:
9. črc 2010 ve 12:17  • Odpověz
@jaja48 Také jsem žádala a zatím bezodezvy :zipper_mouth:
9. črc 2010 v 19:23  • Odpověz
holky, asi má zakladatelka hafo práce :frowning2:
10. črc 2010 v 18:22  • Odpověz
Ahojky holky,
tak nevím jestli toto téma ještě funguje a zda sem ještě chodí maminy, které to tu zakládaly,ale jen jsem chtěla říci... že se nám daří dobře... TP máme na dosah, až mě z toho mrazí...od 5.10 nastupuji na MD což bude fajn po finanční stránce...tak na mě holky myslete, rodit mám kolem 28.11. tak se zatím mějte. Papa
18. zář 2010 v 08:01  • Odpověz
@dibla ty jo, to letí, tak držím pěsti, nám už se taky zadařilo, snad půjde všechno jak má :slight_smile:
30. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz
@lenula.b Ahojky tak vidím, že se i u Vás zadařilo a čekáte, tak vidím že jsi přece rok 2011 stihla a i stihneš :grinning: :grinning: to je dobře, jak to zvládáš????
30. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz
@dibla "přesně podle plánu" :grinning: no je mi zle a jsem unavená, ale jinak dobrý :slight_smile:
30. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz
@lenula.b já byla to samé do 13tt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2010 ve 13:42  • Odpověz
@dibla navíc se o víkendu stěhujem, nemám nic sbaleno... :confounded:
30. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz
@lenula.b dobrý na to že je čtvrtek :grinning: :grinning:
30. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz
@dibla no jo, manžel má na všechno čas, s ničím zatím nepomohl, řekl, že však to nahážu do pytlů a krabic raz dva...
no a já nějak nemám čas ani energii...Verča mi za zády všechno vybaluje...mám strach, co kde rozbije...naši si ji vezmou na hlídání až zítra...
30. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz
@lenula.b se nediv chce ti pomáhat.... :grinning: :grinning:
30. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz
@dibla super, aspoň někdo, to fakt potřebuju... :grinning:
30. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz
něco pro zasmání :grinning: :grinning:
Dvě spořádaně žijící ženy si vyrazí na dámskou jízdu a nějak nechtěně se ožerou jak dogy. Vrací se domů, a když prochází okolo hřbitova, přepadne je naléhavá potřeba. Zapadnou tedy mezi hroby, ale ani jedna nemá nic na utření. První si tedy stáhne kalhotky, utře se s nimi a zahodí je. Druhá má drahé luxusní prádlo, které nechce obětovat. Všimne si ale věnce na hrobu, u něhož dřepí. Použije tedy stuhu na něm...Ráno si jejich manželé volají a stěžují si, jak jejich jindy spořádané a slušné ženušky chrápou v posteli. Jeden z nich pak ještě podotkne: "Ty, ale začínám tušit to nejhorší ...Moje došla bez kalhotek.." A ten druhý na to: "Hmmm, to nic není. Ta moje měla v zadku zastrčenou cedulku, na které stálo ,,NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME. HASIČSKÝ SBOR KUNRATICE..."
5. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz
15. říj 2010 v 11:15  • Odpověz
ahoj holky, ráda bych vám nabídla nějaké oblečení na mimi-kloučka 0-3m :slight_smile: Je tam pár věciček i pro holčičku a neutral :wink: Pokud máte zájem napiště mi do IP a já vám pošlu fotečky. Je mi to líto někam hodit . Nabízím i peřinku do kočárku 2x
21. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz
http://sk.aukro.cz/listing.php/search?string=sada+do+autosedacky&category=0&sg=0

Ahoj pokud by nekdo chtěl mrknout a měl zájem...
takovou sadu do autosedačky jsme si vyrobila pro moji dcerku, bo na trhu jsem nic takového nenašla a tak jsem si musela vyrobit...a hodně maminek se mě ptalo,kde jsem to pořídila...takže jsme se pustila ve volných chvílích do vyrábění...takže pokud by nekdo měl zájem, budu ráda
Ahoj a díky..
1. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.