• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
ja mela radost kdyz se Tobik nedavno naucil kravicku...buuuuu :sweat_smile: na jmeno muzu jeste asi dlouho zapomenout, nechce se mu vubec mluvit...ale tak dorozumi se, takze to neresim :grinning:
3. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak vidím že vaši prci už ví jak se menuji. Hned zahájím učení i teho našeho raracha.jen mě některá napište jak jste je to učily. ZAchvíli odjíždím na ten srázek tak se ukážu až večer.
3. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Holky tady to nějak vázne. Mi jsme už dorazily se srazíku byl užasnej. byly jsme v restauračce s děckým koutkem, tak si prcci pěkně pohrály. Aco vy? Jak jste strávily takovej hnusnej den. :wink:
3. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
alci, my jeste doma, ale Tobik uz vypada ok, tak zitra uz vyrazime ven :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
ahoj holky

My byli dnes na očkvání, tak jse zvědavá,jak to snesem
jinak nám lezou 4 zuby naraz, tak asi víte jak je malý příjemný..
4. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj, po delší době se hlásím, mám teď hrozný fofry, dneska jsem měla jít k zubařce, ale kvůli oparu mě nevzala a přeobjednala mě na devatenáctého. Tak jsme si s M udělali pěkný den, zajeli jsme k mamce na obídek, pak nakoupit a tak :grinning: Jinak jsme v neděli měli vážnou debatu a "domluvili" jsme se, že v květnu vysazuju HA, což beru jako megaúspěch, páč M se tomu doteď bránil co mohl :wink:

Jinak mě bude 25 :slight_smile:
4. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
ahoj holky tak tu na minule strance basnim o tom jak se budem snazit o mimiska po svatbe ktera je planovana na 3.7.2010 a v pondeli sme zjistili ze uz jednoho mimiska v brisku nosim nejaky ten patek.. :grinning: uplne sem nechapala... takze 9 mesicu do svatby a mimisek se uhnizdil.. no takze misto k oltari povalime do porodnice :slight_smile: :slight_smile:
4. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
Luci, tak to je paráda, hlavně ať jste zdravý :dizzy_face:
4. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
no doufam ze bude vse ok... ale dost sem furt takova v soku.. pac svatba na pul naplanovana a zaplacena takze ted se musi vse presunout tak na dalsi rok.. no snad to nebude az takovy problem hi hi
4. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Ale tak zase je to hezkej důvod pro přesunutí svatby :slight_smile:
4. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
no hezkej duvod to teda je.. hihi.. aspon na foteckach nebudeme sami ze? :slight_smile:
4. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
Tak první těhuli bychom měli, kdo bude další?? Aby nám do toho roku 2011 vůbec někdo zbyl :grinning:
4. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
4. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
jee, luci, gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak v roce 2011 druhy, co? :wink:
4. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
4. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
no v roce 2011 bych se chtela konece vdat hihi...
4. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
veru a proc ty vysadis HA zrovna v kvetnu? to mas nejak vypocitany? :grinning:
4. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
luci a posunout svatbu dopredu? jeste nez se narodi mimi? tehotny nevesty jsou hrozne sexy... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: skoda, ze na me to jeste nebylo videt, chtela jsem se vdavat s briskem :frowning2:
4. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
no na tom sme taky uvazovali ale je tu jeden hacek.. pac ja ziji v anglii a pritel je anglican a vsichni co by leteli si musi koupit letenku domluvi volno v praci a ja bych kdovi kdy musela letet do cr vse vyridit a tak.. no takze nevime.. sem si taky rikala ze by mozna unor mohl byt ok... ale zase.. vis jak... asi bych si tu svatbu moc neuzila.. nikdy clovek nevi v jakym stadiu budu zda nebude rizikove a tak podobne.. no nechcem radsi riskovat..
4. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Maji, protože si jí teď ještě nechám napsat na půl roku a s tim, co mám ještě doma, mi to vyjde do 5.5. :wink:
4. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
luci to jo no :unamused: segra zije ve Skotsku a brala si taky anglicana :slight_smile: 3 tydny pred nama :grinning: :grinning: :grinning: a predtim tu byli myslim jen jednou a pak tyden pred svatbou...ale hodne jim toho pozarizoval tatka :slight_smile:
4. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
no jako nasi by nam taky pomohli no.. ale nevime no co a jak ted.. ono hlavne v te zime neco delat.. sem z vysociny kde byva hodne snehu vis.. takze nevim jka by se resila doprava a to vsechno.. a hlavne sme chteli zustat 4 dny v praze s anglicanama co tam jeste nebyli pokouknout po okoli a tak.. coz v zime asi nebude nic moc..
4. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
veru, jo taaak, ja si rikala, ze to vychazi jeste tak na dve krabicky :grinning:
ja premyslim co po porodu s antiko, prasky uz brat nechcu a buhvi jak bude proveditelny mereni s dvema urvankama :sweat_smile:
4. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
luci, odkud z vysociny, mm je od Havl Brodu :grinning:
4. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
kousek do zdaru nad sazavou.. Dolni Rozinka.. ale moje mamka se ted odstehovala do novyho mesta na morave..
takze svatba byla naplanovana tam... a kdyz uz ted je tam kupa snehu tak nevim co by bylo v unoru..
4. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
já jsem z JIhlavy a sněhu je tu už taky dost
4. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Ahojky. Luci velkáááá gratulace :slight_smile: . Tak místo svatebních zvonů budé pláč v kolébce :grinning: .Je naprd že musíte vše přeorganizovat :unamused: .
4. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
jéé Luci gratulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .. však se můžeš vdávat s bříškem ne? :slight_smile: a třeba porodíš hned jak vás oddají :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
No, jako dneska ta jedenáctiletá Bulharka :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
ahoj, jako, snažim se Kubu naučit dobré ráno a dobrý den a on z toho má bžundu
5. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.