• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
Nelča se naučila dobrý večer a dobrou noc z Večerníčku... a dobrý den říká, když někde jsme a řekneme to... tak to po nás opakuje :sweat_smile:
5. lis 2009 v 15:19  • Odpověz
Ahoj holky, no teda, já se tak těšila, jak budu dočítat a skoro nic tu nepřibylo...
5. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Ahojky tak vás trochu zanedbávám :slight_smile: . jak se vám daří. Já byla dnes na gyndě, protože jsem nedostala pořád menstruaci. Tak mě dr. dělal utz a těhotná nejsem akorát sliznici sekteré se spouští měsíčky tak má jen 6mm velkou. tak mi dr. řekl jesli ji do vánoc nedostanu tak musím jít pak do špitálu na prohlídku dělohy, která se dělá pod nárkozou jestli nemám srůsty. Po porodu jsem byla na výšktrabu, protože mi v děloze zůstaly asi kousky placenty nebo čeho tak bych je tam měla asi s toho. No uvidím co tam je.
Zítra jdeme s Petříčkem na další kontrolu k zubaři, tak jsem zvědavá jestli otevře pusenu a jestli doktora nekousne :grinning:.
5. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
Majatob: ty hodláš začít látkovat? U Tobiho jsi taky látkovala, nebo nee. jáá jsem přemýšlela že bych to u druhého mimča taky zkusila, tak uvidím.
5. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz
nazdar zeny,kde jste???
6. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
ahojky...

Alčo držím pěsti, ať MS dostaneš... ta prohlídka dělohy musí být úúžasná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... jinak já jdu s Nelčou k zubařce 24.11., tak jsem taky zvědavá, jestli otevře pusu... spíš si myslím, že to zubařka nebude nijak hrotit jak minule... jsem jí držela v náručí, rozesmála ji, koukla letem světem a bylo to :wink:
6. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Ahojky, tak m dorazili od zubaře. Malej vyváděla vůbec nechtel otevřít pusenu. DR. se mu tam podíval akorát když řval tak tu pusu měl otevřenou. Vše máme dobrý jen nám chybí ještě 5.
6. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
5 taky ještě nemáme
6. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
nám leze teď první 5 vpravo nahoře
6. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
7. lis 2009 v 10:34 • fabiol
No ženský, to si tady mám vykládat sama se sebou nebo co? :sunglasses:
8. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahoj
jé tak první těhulka gratulujeme. :dizzy_face:
U nás se marodilo takže jsme neytáhly paty z domu tak snad už tento týden bude líp.

Jo zubař u nás už taky proběhl.Malá řvala, ale jen chvilku pak dostala takové plastové hodinky a byl klid.No v únoru jdeme zase.
9. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
jéžiš tady to nějak zamrzlo :confused:
11. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Ahojky jojo zamrzlo :grinning: . Jak se vám vede. mi se má,e fajn. Já konečně dostala menstruaci, takže radost. :slight_smile: . dnes jsem Peťana stříhala strojkem naštěstí držel tak to bylo v pohodě. Chtěla jsem mu to nechta trochu narůst, ale má takl husty vlasy, ža jakmile to má trochu delší tak to má jak helmu. Co vy, dárky na vánoce nakoupeny. Mi koupily zatím Petříkovi jen Velkej plastovej kamion. Ještě mám vyhlýdlý autíčko na dálkový ovládání, který je vyloženě pro takový prcky jak je Péťa a ještě tohle křeslo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24598700&tab=8. A už asi nic víc kupovat nebudem. Má totiž mnoho tetiček a babiček, takže toho dostane až, až. A v únoru má zase narozky. KOnečně neprší a doufám že už ani nebude. :wink:
12. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
Haló, haló je tu někdo :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahojky, koukam, ze na rok 2011 jsou tu spis maminky, co planuji druhe miminko:slight_smile: s pritelem mame naplanovanou svatbu na pristi rok a o miminko se chceme snazit okamzite, mozna i treba mesic pred svatbou, abychom meli naskok :slight_smile: takze pokud se zadari, tak miminko na zacatku 2011 - leden, unor :slight_smile:

Zatim, pokud vam to nebude vadit, bych si tu s vami psala a nabrala zkusenosti od profi maminek :slight_smile:
13. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
Nee nevadí klidně se přidej. :wink:
13. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
chtela jsem se zeptat, co vsechno jste podnikli nez jste se snazili o prvni mimi? Byla jsem ted u gynekologa, protoze se potrebuju na vsechno dopredu zeptat..ohledne vysazeni HAK, vitaminu atp. ale samozrejme budu rada, kdyz si prectu i jine nazory a rady:slight_smile:
13. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
elmesdemayo: Já teda nepodnikala nic. JAkmile jsem vysadila HA tak jsem otěhota
13. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
vítám elmes :wink: ... já jsem baštila vitamínky Calibrum BabyPlan a od II.trimestru Calibrum Mami :wink:
15. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
ahojte, nam hrozne blbne internet a vypadava :unamused: ani nema cenu to vsechno docitat, jen jsem prolitla par poslednich prispevku...ohledne latkovani, s Tobikem jsem nelatkovala a ted uz si to nejak nedovedu predstavit ho do latkovek soukat kdyz mi zdrha, ale s druhym mimi jdu do toho, ale zatim jen s minimalni vybavou kdyby me to nechytlo :grinning:
elmes, vitej, ja jsem taky zadnou extra pripravu nemela, ono se nam zadarilo s Tobikem da se rict napoprve, takze ani nebyl cas..ted jsem akorat merila teplotu, ale to ze zacatku z opacnych duvodu..ale aspon jsem zjistila, ze funguju jak mam :slight_smile: jinak nejsu moc priznivce umelych vitaminu apod. spis si myslim pokud to chces brat tak zodpovedne tak upravit zivotospravu, hodne se hybat, jist zdrave, nekourit, snazit se byt i v dusevni pohode, to same manzel... :wink:
15. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
prave doktor mi doporucil nesnazit se hned prvni mesic po vysazeni antikoncepce, ze je lepsi pockat nez se alespon trochu srovna cyklus a ze je tam velka sance na dvojcata, pokud do toho presto pujdeme :slight_smile: to jsem nemela rikat doma, pritel by je moc chtel :unamused: Nedokazu si predstavit vychovavat dve deti najednou, myslim, ze ani on ne, jenom se mu libi ta predstava :slight_smile:

Kazdopadne planujeme, jak pise majatob oba prestat kourit, ja uz jsem to omezila na minimum, pritel take postupne omezuje s tim, ze tri mesice pred snazenim chceme byt cisti od HAK i od koureni..takze tomu, co pisete bychom asi vyhovovali.

Dalsi vec, na kterou bych se chtela zeptat, jestli jste byli na nejakem vysetreni u gyn, ze jste v poradku a muzete se snazit? Byla jsem pred tremi mesici a on mi rekl, ze jsem v poradku, ale o tehotenstvi jsme se jeste nebavili, takze nevim, jestli u doktora znamena to same, ze jsem v poradku jako ze jsem v poradku a muzu se pokouset otehotnet?
16. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
elmes, ja jsem se dr. neptala a proste otehotnela :grinning: poprve i podruhe :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
majatob_to opravdu gratuluju :slight_smile: Ja jsem z toho mozna vyplasena, protoze kolem sebe mam pary, ktere se snazily jeden osm let a podarilo a druhy sest a rozhodli se pro adopci. Asi to neni dobre, ale uz ted z toho mam obavy a moc si preju, aby nam to vyslo, proto chci udelat maximum, co muzu.
16. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
tim si nepomuzes kdyz budes stresovat uz dopredu :wink: spis si to uzivej, ze jsi jeste netehotna, bezdetna...a nervy si schovej az pro pripad, ze bude opravdu problem :slight_smile: ale treba by te uklidnilo vysadit HA driv a par cyklu pred otehotnenim merit teplotu? zjistila bys jak tvoje telo funguje ci nefunguje...
16. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
To by me asi uklidnilo. Uz jsem koukala na diskuzi na beremku, ale porad z toho nejsem chytra..koukala jsem i na grafy, co maji holky v albech..z toho jsem pochopila, ze si musis kazdy den ve stejnou hodinu a na stejnem miste merit teplotu, zapisovat do grafu a den, kdyz ta teplota jakoby vystoupi nad ostatni hodnoty je pocatek ovulace?
16. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
elmes, tak nejak :slight_smile: rano nez vylezes z postele zmeris (priblizne ve stejnou dobu) a to je vse.. :grinning: ta teplota se na te vyssi hodnote musi udrzet nejakou dobu, vlastne ani nevim, to mi vyhodnocoval graf na fertilityfriend, kam jsem je zapisovala, tak jsem se tim nejak extra nezabyvala.. :wink:
16. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
ahojky holčiny
16. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
já si teda BT neměřila... jsem si kupovala ovu testy... používala jsem je 3měsíce a ani jednou mi neukázal, že mám zrovna ovu... jsem z toho byla na prášky, tak jsem se na něj vykašlala a hned ten měsíc jsem byla 2v1... příště už žádný testy...

a co jsem teď vysadila HA, tak každý měsíc ovu na sebe poznám... bolest v podbřišku a takovej hlen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahoj, hlásím se po delší době :slight_smile: Jak se máte?

Já teda BT měřit nehodlám, myslím si, že to je akorát stresující faktor, pak se na to holky moc upínaj a je to v háji... prostě budem zkoušet a uvidíme...ale to až tak od srpna 2010 :wink:
17. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.