• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
tak to vypadá, že to tady ožije až v roce 2011 :sweat_smile:
20. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
Asi jo0 :grinning: :grinning: . jak se včesky máte zachvíly vánoce. dárky nakoupeny. Chci se zeptat nemáte některá pro dítko dětskej vysavač já ho chci koupit petříkovy ale, zdá se mi nejakej malej. Na živo jsem ho právě neviděla. Petřik je nemocnej má laringitydu. Ale už je to dobry. horečky ustoupily, už má jen kašel. TAk se mějte
20. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
tak mely bysme to tady trosku roztocit,to jooo

Jinak ja jsem si vcera vyzvedla predposledni predtehulkovskou krabicku HA,pak jeste jednu a sup na to...teda pak si budem davat 3 mesice bacha,a pak teprve sup na to. Ale ted me tak zlobej v praci,ze bych se nechala ukecat klidne hned...
21. lis 2009 v 07:40  • Odpověz
Dobré ráno, je tu někdo? :slight_smile:
22. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
su tady :grinning:
dobre ranko :grinning:
alca, my nad vysavacem taky premyslime, vcera v MC si s nim hral a strasne se mu to libilo, povysaval jim celou hernicku :grinning: :grinning: ale nevim co to bylo za znacku, byl takovej ten vysokej stojaci s vyndavacim rucnim, zkusim pohledat odkaz na neco podobnyho a poslat :slight_smile:
22. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
Haloooooo, je tu někdooooo?? :confused:
29. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
Haloo, haloo. tady někdo je?

Veru 85: tak na kdy vypadá fáze snažení. třeba otěhotníme sve stejnej měsíc :wink: .

Holky už máte vše nakoupeno na vánoce. Já max tak třetinu s toho co jsem chci zbytek ještě zbývá. Ach jo :frowning2: nesnáším vymýšlení dárků pro určité příbuzné.

Co Mikulda už se těšíte. Vy co už máte prcky budete Mikuldu zvát domů. Já nad tím přemýšlím, ale asi pojedeme ke švagrové, tam už jsou dítka větší tak to bude mít nějakej význam
1. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
Alčo, já bych "potřebovala" otěhotnět v rozmezí srpen - říjen 2010, tak uvidíme :wink: Ale stejně nemá cenu nic plánovat, příroda si to zařídí, jak sama bude chtít...

Jinak co se týče dárků, tak nemám skoro nic, musím počkat do výplaty a pak na to vlítnu...s M jsme si navzájem objednali kolečkové brusle, dneska jsem mu koupila box na nářadí, a pak mám knížku pro synovce a plyšáka pro neteřinku, toť vše zatím :sweat_smile:
3. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
ahoj, tak se k vam rada pridavam :slight_smile: s manzelem jsem se domluvili, ze bychom radi miminko. Od leta bychom se chteli zacit snazit :wink: docela se zacinam tesit :slight_smile:
15. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
veru tak se k tobě přidávám, nejraději bych otěhotněla v rozmezí srpen-listopad 2010, tak uvidíme jestli to klapne :sweat_smile: a když ne, tak to budem zkoušet dál a doufat, že to stihnu do 3.narozenin malého, abych nemusela do práce. Poprvé se zadařilo na 4.pokus (začli jsme v září a v lednu se povedlo), tak uvidíme..... :wink:
16. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme se včera s M dohodli, že doberu poslední dvě platíčka HA, pak si dáme cca 3 měsíce "pozor" a pak se začnem snažit, tak doufám, že nám všechno vyjde tak, jak chceme... :slight_smile:
17. pro 2009 v 07:29  • Odpověz
Ahoj ia tak se možná potkáváme znova co? :slight_smile:

Já mám antikoncepci do ledna tak nakonec uvidíme kdy.
A pauzu asi tentokrát nedáme kdoví jak to bude tentokrát trvat.
17. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
ahoj moni :dizzy_face:
já mám antiko do února, ale pak si asi vezmu ještě na 3M, ještě nevím. a pauzu asi taky dávat nebudem, necháme to na přírodě....škoda že zářijovky už tady nechodí, takhle nemám přehled, kdo už je "snž":slight_smile:

veru tak to je supr, to začnete tak v květnu, červnu, to je supr :wink: to uteče, uvidíš :wink:
18. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
my bychom chteli zacit v srpnu, uvidime. Bylo by fajn, kdyby se nam to podarilo, vyslo by mi to i v praci a tak :slight_smile:
18. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj

ia no máme už dvě těhule a snažilek asi 4.
Jsme všechny na F. Tak přijď za náma.
18. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
monu: na F nedorazím, pže vím že holky jsou tam v průběhu dne, a já jsem na notasu sem tam, furt někde lítám, tak bych tam moc nezapadla:slight_smile:))
a kdo teda je těhu kromě elisky2? a kdo se snaží?
18. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoky holky, tak ja se přifdavam, snaženíčko za pul roku, mimčo s rokem narození 2011 :o)) jak se dneska mame?
20. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj dreano, já se mám báječně, protože zítra nemusím do práce :grinning:
20. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Veru: a japato? no ja jsem dneska posledni den v práci a pak už jen výpověd ... :o(
20. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
mám až do 4.1. zaslouženou dovolenou :wink: ale využívám to k tomu, že si udělám resty do školy :sweat_smile:
20. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
Tak to ja taky :D Dodělavam organiku. copak studujes? :D
20. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
Andragogiku dálkově, k tomu pracuji na plnej úvazek, takže zatím se opravdu nenudím :grinning:
20. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
Heh a co je ta andragogika? :D
20. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
stručně řečeno vzdělávání dospělých :wink:
21. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak tady se to teda rozjelo. Co dárky určitě už nakoupeny že? Já jsem dnes dodělala poslední cukrovíčko, uf :fearful: už to mám za sebou. Jinak vám přeji bohatého ježíška, příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku přeji ať se tu sendeme s pozitivními těhotenskými testy :grinning: .
22. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz
téda tady je nějak mrtvo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky, no kde jste všechny jako??? :rolling_eyes:

Mám novou zprávu, snažení se u nás přesouvá už na jaro, tak snad to vyjde :dizzy_face:
10. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahoj holky
u nás se to taky trošku hnulo a začínáme... :dizzy_face:
15. led 2010 v 09:16  • Odpověz
my jsme se definitivne rozhodli, ze zacnem v srpnu, jsem zvedava jak to dopadne, snad dobre. Kdyz dneska vsude posloucham jak to lidem nejde, je mi z toho trosku uzko....

Mozna, ze jsem trosku blazen, ale uz ted premyslim jaky to bude, predstavuju si az budeme o jednoho vic. Docela se tesim :wink:
15. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj Wendul, budu držet palce, ať to vyjde hned napoprvé! :wink: Já už tu svou cácorku držím v naručí.. :dizzy_face:
21. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.