• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
monunik: tak držím palce, ať se zadaří co nejdříve. Průběžně nás informuj :wink:
holky, já když si uvědomím, že už za pár měsíců "jdeme na to", tak mám stažené půlky. Synáček má teď supr období, kdy jen za ním lítám, nebo je na mě imrvére nalepený, tahá mě za tepláky a visí na mě...ale prý je to teď mazec období, mezi prvním a druhým rokem, tak snad bude líp a i já se na to snažení od srpna budu těšit :grinning:
21. led 2010 v 16:48  • Odpověz
Ia určitě budu :wink:
V květnu letíme všichni do Benátek tak by bylo super si přivézt malého itala. :sunglasses:

wendul je to super uvidíš.
22. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
ahoj Luckoooo :slight_smile: koukala jsem na fotecky Karolinky na facebooku, je krasna :wink:

uvidime, snad ano. Taky sis pred tim rikala, jestli to vsechno zvladnes? :fearful:
24. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Ahoj Vendul,
mi to trochu trvalo to odepsání, co? :sweat_smile: Jestli to všechno zvládnu, sem si říkala snad až v porodnici, když už byla venku a jak sme se chystaly domů, ale mně to předtím vůbec nedocházelo.. :grinning: Nejdřív mi nedocházelo, že sem těhu, pak sem si zas vůbec nedokázala představit, že fakt budeme mít miminko, ale ono to pak přijde a všechno se to zvládne! :wink:
4. únor 2010 v 07:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak vás po dlouhé době zdravím. já bych nejraději taky začala už se snažením, ale nechci mít mimi zase na zimu. Já ch na jaře tak musím ještě počkat :frowning2: . snad se zadaří hned a nebude s toho letňátko :slight_smile: .
9. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
Ahojky holky,
jestli se mohu přidat???
s MM taky plánujem počít tento rok a na jaro rodit...ale to se musím nejdříve dokopat vytáhnout tělísko a pak se můžem pokoušet...jinak si dělá MM srandu, že aby to byl kluk tak bude připuštěn jen v dubnu a červnu...tak nevím jestli to má nějaký vliv,ale našel to na netu jako čínský horoskop nebo něco takového... jsem se musela smát... :grinning:
11. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
ahojky holky taky by jsem rada jeste pridala... :sweat_smile: vim, ze uz jste tu parta,ale treba to pujde jeste...
ja chci dite tak napodzim 11 pac jeste delam skolu a maturuju 12 tak abych s briskem uz koncila... :wink:
nedelam teprve skolu, mam uz dve jen si dodelavam maturitu...z vlastni vule... :slight_smile:
16. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
autor
Ahojky klidně se přidej. Zatím je to tu takový zvadlý, ale jak budeme začínat s přípravami, tak věřím, že to tu ožije :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
asi bude lespi se pridat az budete se chystat na pripravy...sama se sebou si psat nebudu... :grinning:
17. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky, mohla bych se k vám přidat? my bysme se rádi snažili od srpna :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
ahoj holky, my se chcem začít snažit teď v létě a rodit v 2011, taky chci navázat mateřskou, abych nemusela do práce... :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
jeeee leni ahoooj :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
autor
Ahojky všechny nové zdravím. Podle toho co všechnY píšete, tak snažení u skoro všech začne v létě. To je fakn budeme mít stejně stará mimča :grinning: a pak udělat nějakej vélkej srazík :wink:
18. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
zdar janulooo :slight_smile:

jo budem všechny v tom společně :grinning:
18. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
alci ty si z prostejova ja tam chodila do skolyyyyyy :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
jéé a neni tady tady někdo z JČ?
19. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
Atevila to nevím, já jsem z Havířova :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
autor
janulle: s Prostějova přímo nejsem. Kam jsi chodila do školy.

Zítra chystám oslavu k Petříkovým 2. narozeninkám, tak už se těším. Hlavně s jeho reakcí na dárky. Dostane vše co se mu líbí. Dnes jsem mu pekla dortík. Je kulatej a na něj udělanej traktor, kterej miluje.

Přeji všem příjemný večer :wink:
19. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
alca tak to u nás bude oslava příští týden... :pensive: :pensive: jen nebude asi moc veselá...

Dneska jsme poprvé a doufám, že naposled navštívily popáleninové oddělení v Ostravě
Natinka si dneska na sebe vylila horký čaj :frowning2: :frowning2:
sice jsem jí stihla triko sundat a chladit do příjezdu sanity studenou vodou,ale i tak to má dosti odhalené, má to od loktíku k zápěsti, není do hloubky tkáně,ale jen na povrchu, takže nějaké poškození by být nemělo a a ani jizva tam nebude jen ze začátku světlá kůžička..ale i tak mám nervy na pochodu a vyplakané slzní kanálky...
Neohlídala jsem jí a to byl doma i Romča...... :pensive: :pensive:
Debil jsem uvařila dětský čajík a postavila ho na stole úplně vzadu a ta potvůrka vylezla na židly a sedla si na stůl, čajík nevilila přímo na sebe,ale od sebe a popálilo jí jen to co teklo po stolu směrem dolů....takže to chytlo pravou ručku... rychle se jí tam udělat puchýř a já ho trikem strhla, když jsem ji ho sundávala abych jí tu ručku chladila.....takže dostala náhradní kužičku a v UT jdeme na převaz a kontrolu...
20. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
čauky holky, jéé co to čtu :unamused: to je mi moc líto tak určitě se vám ručíička rychle zahojí. Já se taky snažím dávat na věci pozor, ale přijde mi, že se všechno nedá ohlídat :wink:
21. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
autor
To mě mrzí. Taky se kolikrát bojím aby malej na sebe něco neshodil. Má strašně v oblibě si v kuchyni brát židli a po ní lízt na linku a k vařiči.
Dibla: přeji vše nej k narozeninkám a ať se brzo uzdravíte :slight_smile:
21. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
holky děkujeme :pensive: :pensive:
21. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
autor
ahoj holky přeji příjemnej den :slight_smile:
22. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
Ahoj holky, muzu se pridat? :slight_smile: Preju si to same, co vy...jednoho prcka uz doma mame a brasku, nebo setricku bychom radi pristi rok, tak snad to vyjde :slight_smile:
Taky si ted krome tech nasich prdolku uzivate to teplo, ktery je konecne po zime tady :slight_smile: U nas dnes bylo sest stupnu a hura snih mizne a zacina byt videt trava :grinning: Tak jsme byli s malym venku cely odpo :slight_smile:
22. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
diblo to mě mrzí,ale bude dobře...jak píše alča, vždycky se všechno nedá ohlídat...já třeba nemůžu vysvětlit našim, že nesmí dávat nože na okraj linky, že je Verunka může vzít...a kdykoliv jdu okolo linky, tak ty nože odklízím... :unamused:

lusyen u nás je teplo, ale nevidím moc trávy, spíš moooc bláta, takže jsme z venku akorát tak špinavé :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
lenula.b tak to je také hrozné :pensive: :pensive: když my začla Natka chodit do šuplíku, tak jsem si na nože koupila stojan, které mám vzadu na lince a tam jsem všechny nože dala,ale teď když si přistaví židly a na tu linku vyleze tak nevím jestli je bezpečno i tam...

holky v 9,30 tam máme být, tak nám držte palečky... pak napíšu... :pensive:

lusyen vítám tě.....
23. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
taky mám nože ve stojanu, ale ne přímo na lince, ale na horní polici, ale Verča si zatím nepřistavuje židli a na linku neleze...ale naši když třeba ukrojí něco, tak ten nůž položí tak, že by na něj dosáhla...ale tak jsme u nich jednou za 14 dní na víkend, takže to není každodenní hlídání nožů...
23. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky,
taky už se těším na lepší počasí a až budeme moct někam na písek a tak :wink: a hlavně nebudeme se muset soukat do všech těch věcí. to je u nás vždycky boj :angry:
23. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj holky, diky za pribrani do party :wink: Sebik zrovna spinka, tak mam chvilku...na net, chleba se rizkem :grinning: a casopis, pro ktery jsme rano tapkali do obchodu :slight_smile: Venku je nadherne a na ten pisek, kybliky a lopatky uz se taky tesim :slight_smile: Jen musime nejdriv na nakup, protoze tyhle "potrebky" nam jeste chybi :grinning:
23. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
my toho máme na písek spoustu, loni jsme dokončili pískoviště, sami jsme si ho dělali, akorát nám chybí písek, ale dědeček slíbil, že ho doveze, tak uvidíme...
23. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.