• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
Ahojky Leničko a Zuzanko, tak jsem vytvořila nové téma, pokud Vám to nebude vadit.... :slight_smile:
13. lis 2008 v 11:26  • Odpověz
autor
Ahojky holčičky, tak doufám,že mi sem něco pěkného napíšete. Já jdu dnes navečer na ten monitor, tak se hrozně bojím... Ale věřím, že to bude ok. Kuchyň už máme skoro hotovou a v út nám namontují novou desku a dvířka.... Tak se těším...
13. lis 2008 v 11:37  • Odpověz
Ahojky Dáji .. super .. aspoň se v tom vyznáme? ... já už mám miminko přededeveřmi :grinning:

A jak se cítíš, .. už stojíš u dvěří z nachystanou kabelou? ... tento víkend, pokud nebude pršet, tak budeme na střechu dávat folii a la´tvat .. jo jsou to nervi ... až to dáme pod střechu tak si fest oddychneme.

Včera z maminkama s koníka jsme měli srazíka abylo to strašně fajn .. jako tady z okolí .. tak doufám až budete na světě, tak se taky nějak domluvíme a konečně se sejdeme.

Jo a prďola už se pěkně otáčí na bříško .. je to srandovní, ale už si začíná bejt nebezpečnej .. před tejdnem jsem ho tak, tak zachytla .. odrazil se na rukách a málem spadl z postele. Srdíčko m bylo jak kostelní zvon. Fakt mazec.
Dáji jo ať je t tedy toho 30TÉHO jo.. AŤ JSOU Z MICHÁLKEM PŘESNĚ O PŮL ROKU :hearts:
13. lis 2008 ve 12:02  • Odpověz
ahojky zuzi.
díky, že jsi založila nové téma..
Chci vložit fotečky dnešního nákupu, tak můžete kouknout. teď se jdu ale najíst..Byly jsme v brně vyřizovat mateřskou a pak po nákupech. Přijely jsme a padla jsem do postele a spala až doteďka.
zuzi, tak třeba máš další miminko přede dveřmi.. :slight_smile:

dáši, myslíme na tebe,ať monitor dopadne dobře, pak napiš..Neboj, vše bude ok.. :slight_smile:
13. lis 2008 v 16:28  • Odpověz
autor
Ahojky Zuzi... Já vím, ty už ho máš u sebe... to jsi šťastný člověk.. No s kabelou ještě nestojím, ale když třeba kupuji jídlo, tak si říkám, jestli z toho ještě uvařím... Nebo v úterý nám přijdou montovat tu kuchyň, tak jestli u toho ještě budu. Za chvíli jdu na monitor, protože se jim v pondělí úplně nezdál, tak jsem nervozní jako pes. Tak pak napíšu. S tou střechou tě úplně chápu, teď je zrovna takové hnusné počasí, tak pak se hnedle uleví... Taky doufám, že se sejdeme s těma našima prťátkama... Natálka si bude moci vybrat :slight_smile: Pokud si píšeš s nějakou perfektní maminou, tak ji klido na naši diskuzi pozvi i když má mimčo jako ty přede dveřmi... Ale já nevěděla jak to nazvat... A natáčíš Michálka jak se otáčí? To je hrozná sranda jak se snaží a hned se jim to vždycky nepovede vid? Máš pro něj ten obleček na vánoce? Já jsem koupila úžasný šatičky z HaM Hello Kitty s bodýčkem a k tomu krásné punčošky s kočičkou. :wink: se vám pak budem líbit...
13. lis 2008 v 16:44  • Odpověz
autor
ahojky Leni, děkuji za chválu, za tu diskuzi :slight_smile: Já jsem šikovná....Už se těším až mrknu do albíčka hned jak ti to dopíšu.. A už máte vybranou postýlku? Určo napíšu. Dneska jsem byla s Michálkem na kožním kuli mateřskému znaménku a byla jsem tak hrozně nadšená, že jsem objednala i manžu... Ona ta doktorka má široko daleko takovou vymoženost, že pihy vyfotí do PC, pak je zvětší, takže dokáže identifikovat. No a nechá je v pc uložené a postupně se chodí na kontrolu třeba po dvou letech a ona je schopná říct, zda se ta piha mění. No a manžel jich má na zádech také hodně. Míšovi je fotili po celém tělíčku a má to ok, tak jsem moc ráda. Taky už tě nákupy zmáhají? Je to hrozný vid? Už aby byli prťouskové venku. Ale ty by ses přece měla šetřit!!!! Jdu mrknout na foto...
13. lis 2008 v 16:48  • Odpověz
autor
Zuzi... Ty Zuzi, 30 až nééééééé
13. lis 2008 v 16:49  • Odpověz
autor
Leni: Jé tak on to bude opravdu už Ondrášek, když už má bryndáček... To je hezký... Jo a to velikánský bříško co tam máš vyfocené, máš úplně stejné jako já. :slight_smile:
13. lis 2008 v 16:50  • Odpověz
dáši, tak jsem tam ty fotečky dala.
Neboj šetřím se. Dneska jsem tam stejně musela jet vyřizovat tu mateřskou, takže by mě to neminulo a do práce bych musela taky. radši, ať to mám vyřišené už teď a můžu být v klidu..
cestování je náročné, na dálnici to drncalo úplně hrozně, že jsem si říkala, že malej snad vyskočí z břicha. No děs, ale přežily jsme to..Bryndáček jsme vybraly s manželem. Asi už je to tutové. Líbí se nám už delší dobu, tak snad se před porodem nerozmyslíme. Ale mám už ten papír na jména od sestřičky, tak to musíme vypsat..
Bříško je pořádné..Nevidím si dolů už delší dobu. :slight_smile: Postýlka bude od různých příbuzných. K nám domů chceme dvě a nahoru k našim bude jedna. Zítra jedeme okouknout dvě a ta další bude snad příští týden. Už abysme ji měli doma,abysme mohli objednat matrace a povlečení..Ať to pěkně vyperu a mám nachystané. Kočárek bude začátkem prosince..Vaničku už konečně máme. ještě jsme v chici vybraly krásnou španělku- deku. Tak jsem z ní nadšená. radek si jí hned vybral. Říkal, no tak tuto bereme..Stála 800kč, což je tak akorát..
Tak hlavně, že to znaménko dopadlo dobře. To je super, že má takovou vymoženost, že to může vyfotit. Jedna známá zase léčí rány a dekubity, tak si to také fotí, používá různé materiály, pak hodnotí, jestli to zabralo nebo ne..
Dáši, tak ať ti monitor dobře dopadne..

ahojky zuzi. zdravím tebe a myšánka taky. Už je to pěknej šikula, když takhle cvičí. Ani není možné, jak ty miminka rychle rostou a dávají o sobě vědět. To ti věřím, že ti srdíčko bilo.Muselo to bgýt něco.. Ještě že nespadl. Nervy se střechou jsou hrozný. Manžel je pořád¨na stavbě nebo v práci. Fólii sice mají, ale pořád ta střecha je nějak v nedohlednu..Hlavně aby počasí ještě vydrželo a já taky baych nešla rodit a bude to fajn..
Normálně jak chodím na diskuzi¨3. trimestr, pokec co a jak- tak tam byla holka, myslím o týden váce než já, v pondělí jsme si psaly, v úterý pořád na diskuzi nebyla a nakonec včera jsem se dozvěděla, že jí v noci praskla voda, nemohla malou porodit, tak jí udělaly sekci a má anetku 43 cm a 1800 g.V 34 tt. Je to mazec. sama mě uklidňovala, jak to bude v pohodě, že malej se ještě udrží a nakonec takhle dopadla.. :unamused: Ještě že jsou obě zdravý..
13. lis 2008 v 17:15  • Odpověz
autor
čauky Leni, ted to je mazec s tou holčinou, ale říkají, že 34tt je sice brzy, ale když se miminko narodí tak jsou veliké šance, aby vše bylo v pořádku vid? Ale je teda malinkatá. Kámoška rodila ve 32 a hošíček je ok, ale byl dlouho v inkubátoru. A ona mu vozila každý den mlíčko. To máš teda taky manžela pořád pryč, kdyby to aspoň byl domeček pro vás vid? Jak píšeš, že máš tu Španělskou dečku, tak tu chci taky. Prý je nejlepší a vůbec nežmolkatí. Já na ní dneska koukala na MMB, a vybrala jsem si. Tam prodávají i nové. Tak kolem 600. Já chci nějakou do růžova. Ty máš na Ondráška určitě minimálně modrou vid? :slight_smile: Já budu mít taky dvě postýlky, jednu v ložnici a druhou budu jezdit po baráku. Tu malinkou jak mají v porodnici. Mám ji od mamky. Ale představ si, že u nás v porodnici ty postýlky půjčují na 3 měsíce úplně zadarmo, to je super vid?

- Jinak holčičky při monitoru mě bušilo srdce jak o život... A je to v pořádku, celou dobu do té placky kopala... Tak jsem tak hrozně ráda. A pan doktor mi říkal, že teď bude pořád nablízku jen v neděli, že jede někam pryč. Jak za ním mamka byla, aby šel k porodu tak je od té doby jak můj osobní lékař. I na monitoru se na mě byl asi 3x dívat. Sestřičky po sobě koukali...
13. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz
ahojky dáši- je to blbý, ale hlavně, aby rychle přibírala a mohli jít domů..
Manžel je pořád pryč, ale snaží se jak může. Je to zlatíčko..
Ta deka je fakticky super..Musím jí dát vyprat.. Mám jí v albíčku, tak můžeš kouknout. Jsou tam medvídci a okraje jsou modrý. To je dobrý, že se ta postýlka dá půjčit. Tak to u nás asi těžko. Vím, že když jsem chodila na praxi, tak byl pořád nedostatek postýlek..
to je dobře, že monitor ti dopadl v pořádku.. Mě dneska malej zase tlačí úplně dole. Je to takovej divnej tlak. Snad to bude dobrý. Vždycky mě to tak vyděsí.. :frowning2:
14. lis 2008 v 10:33  • Odpověz
Ahojky moje těhulky ...:hearts:
... nějak nestíhám .. no jo .. ta střecha .
michálek je můj poklad .. te´d mi příjde, že den ze dne dělá pokroky. .. holky 30.11. už bude mít půl roku ... to tak strašně uteklo,co?

Holky tu deku mám bílou .. ale půjčenou od sestřenky a je super ... taky říkala, že myslím stála kolem 700,-

Roli : Dáji 30tého ... joooo :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak já .. tenkrát jsem to tady psala .. ale před porodem jsem byla v hračkárně .. měla jsem letní šaty .. a najednou jsem cítila, jak mi stéká po nohouch voda .. v blesku mi proběhlo hlavou .. kde stojím z autem .. jak daleko budu muset přejít :grinning: ... no a za mnou stál chlapeček a stříkal mi z malé pistolky vodu na nohy :grinning:

Dáji .. to jsem zvědavá, zda tu kuchyń stihneš :grinning:
14. lis 2008 v 15:58  • Odpověz
Tohle mi dnes přišlo mejlíkem:

Dětské názory na lásku !

Několik profesionálů se na tuto otázku zeptalo skupiny dětí starých mezi čtyřmi a osmi lety. Jejich odpovědi byly mnohem širší a hlubší, než si kdo dovedl představit. Přesvědčte se sami:

Od té doby, co moje babička onemocněla artrózou, nemůže se už ohnout a namalovat nehty na nohou. Tak to za ní teď pokaždé dělá můj dědeček, i když sám má artrózu v rukách. To je podle mě láska.
Rebecca, 8 let

Když vás má někdo rád, vyslovuje vaše jméno tak trochu jinak. A tak prostě víte, že vaše jméno je v jejich ústech v bezpečí.
Billy, 4 roky

Láska je, když si na sebe dívka nastříká parfém a kluk použije vodu po holení a pak si spolu vyrazí ven a jeden druhého očuchávají.
Karl, 5 let

Láska je, když jdete na jídlo do restaurace a dáte někomu většinu svých hranolků a nechcete na oplátku žádné z jeho porce.
Chrissy, 6 let

Láska je to, co vás nutí se smát i když jste unavení.
Terri, 4 roky

Láska je, když maminka udělá kávu pro tatínka a usrkne, aby se přesvědčila, že dobře chutná.
Danny, 7 let

Láska je, když se s někým stále pusinkujete. A až pusinkování, přestane bavit, tak pořád chcete být spolu a víc spolu mluvit. Moje maminka s tatínkem jsou takoví.
Billy , 7 let

Láska je to, co je s tebou v pokoji na tvé narozeniny, když přestaneš otvírat dárky a zaposloucháš se.
Bobby, 7 let (Neuvěřitelné!)

Když se chcete naučit někoho lépe milovat, měli byste začít u kamaráda, kterého nenávidíte.
Nikka, 6 let (potřebovali bychom o pár milionů více Nikk na této planetě).

Láska je, když řeknete klukovi, že se vám líbí jeho tričko a on ho pak nosí každý den.
Noelle, 7 let

Láska je, jako když jsou malá stará paní a malý starý pán stále přátelé, i přes to, že se už tak dobře znají.
Tommy, 6 let

Když jsem hrála na koncertě na piáno, byla jsem na pódiu a hrozně jsem se bála. Podívala jsem se na všechny ty lidi, co mě pozorovali a zahlédla jsem mého tatínka, jak na mě mává a usmívá se. Byl jediný, kdo to dělal. Pak už jsem se vůbec nebála.
Cindy, 8 let

Láska je, když maminka dá tatínkovi nejlepší kousek kuřete.
laine, 5 let

Láska je, když mamka vidí taťku celého smradlavého a upoceného, ale i tak o něm říká, že je větší fešák než Robert Retford.
Chris, 7 let

Láska je, když vám vaše štěně olíže celý obličej i přes to,že jste ho nechali doma samotné celý den.
Mary Ann, 4 roky

Když někoho milujete, tak se vaše řasy hýbou nahoru a dolu a odlétávají z nich malé hvězdičky.
Karen, 7 let (obdivuhodná představivost)

A na závěr - autor a lektor Leo Buscaglia jednou mluvil o soutěži, kde měl dělat porotce. Cílem soutěže bylo najít nejstarostlivější dítě. Vítězem se stal čtyřletý chlapec. Sousedovi od vedle zrovna nedávno zemřela žena. Když chlapeček viděl muže plakat, vplížil se na jeho dvorek, vlezl mu na klín a jen tak tam zůstal sedět. Když se matka zeptala, co sousedovi řekl, chlapec odpověděl: "Nic, jen jsem mu pomohl brečet."

Buďte dětmi celý život, nestyďte se za své city!!!
14. lis 2008 v 15:59  • Odpověz
autor
Je ahojky Leni, ta spirálka na postýlku je krásná a ta kombinézka je úplně stejná jako máme my tu máš z CaA? Teda my ji máme v růžovém, ale přijde mi i stejný matroš :slight_smile: No moc hezký to máš teto a jak to máš nafocený... Mě taky Natálka občas takhle tlačila, ale já vím, že máš strach kuli tomu otvírání. Ale neboj, bude to ok... Uvidíš mě to u Míši opravdu říkali pořád.

Teda Zuzi to je sranda to jsem nečetla jak jsi psala o tom chlapečkovi a pistolce. Teda to musel být mazec... Týjo ty se máš, že už Miškovi bude takhle půl roku, to už je o něčem jiným vid? Já tu deku chci taky včem je vlastně tak úžasná, každý ji chválí... :slight_smile:
14. lis 2008 v 18:36  • Odpověz
autor
Jinak ty názory dětí to je hezký... :slight_smile:
14. lis 2008 v 18:37  • Odpověz
Roli: Dáji .. jediné co o té dece vím, tak sestřenka ž jí má 5 let a pořádje jak nová a teloučká a měkounká.
Dáji .. jinak s tím, že se mám .. na jednu stranu jo .. ale na druhou to miminkování strašně rychle uteče a mám pocit, že jsem si toho vůbec neužila .. fakt se snažím užívat si každého období.

Leni .. pupíček máš náádhernej :dizzy_face:
14. lis 2008 ve 21:30  • Odpověz
autor
Zuzi to je dobře, že to takhle bereš, já jsem si Michálka taky vychutnávala každým dnem. Akorát nás pak zloitl kašel, takže byl hodně často nemocný. To mě vždycky dostalo, když jsem viděla, jak nemůže dýchat. Pak se mu z toho vyklubalo astma. Ale jinak těhotenství bylo úžasný a pak jsem si to fakt moc vychutnávala. A když mu bylo 2,5 roku a byl děsně super, tak jsme odjeli na půl roku do ameriky. Tak mamča z toho byla hotová. Říkala, že vždycky když u nich spinkal, tak na něj koukala a brečela, ale uteklo to taky jak voda... :slight_smile:
15. lis 2008 ve 12:18  • Odpověz
Dáji ..na půl roku do Ameriky .. a to jsi nechala Michálka tady? :confused:
15. lis 2008 v 15:58  • Odpověz
ahojky holky. tak vás zdravím.
dáši, díky za pochvalu. Deka je fakt super. Doufám, že zůstane pořád taková stejná a nebude žmolkatět.

Zuzi, díky za chválu. Pupíček je ale pěkně těžkej.Záda bolí.. :astonished:

dáši, to jsi ho fakt nechala v ČR a odjela bez něj? To si teda nedokážu představit.
Zuzi, věřím, že mateřství je krásný. Ale ono všechno strašně rychle utíká..

tak hezký večer.. :slight_smile:
15. lis 2008 v 18:15  • Odpověz
jo a Leni .. to téma založila Dájka :grinning:
15. lis 2008 v 18:34  • Odpověz
zuzi, já vím, že to založila dáška..
15. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz
Leni .. na začátku jsi psala .. Ahoj Zuzi .. díky, že jsi založila nové téma .. tak proto reaguji :grinning:
15. lis 2008 ve 20:29  • Odpověz
Zuzi, tak to se omlouvám, ale myslela jsem Dášku, protože mě to ještě sama psala sms, že to téma založila..Tak ještě jednou sorry.. :slight_smile:
16. lis 2008 ve 12:16  • Odpověz
autor
micanek: nééé tak to v žáádném případě. Jeli jsme všichni. Museli jsme pro zelenou kartu. Ale tím, že jsme ji získali, tak pro nás asi amerika ztratila kouzlo :wink: Ale zase mi dala taťku, toho jsem tam poznala :slight_smile:

Leni, nikdy bych nikam nejela bez něho. Nikdy nebyl ode mě déle než 2 noci a proto teď neustále myslím na to jak mi po něm bude v nemocnici hrozně smutno. Sice už mu je 7, ale pořád to je můj milovanej mrňousek. V americe jsme se mu moc snažili vynahradit, to že u sebe nemá babičky a dědečky, takže výlety, hračky atd. Leni jak jek s mrňouskem? Já už ho chci ven. Už jsem jak koule, otýkaj mi nožky, a pořád čučuču...

Holky, Dáška jako Zuzča, vždyť je to jedno... :slight_smile:
16. lis 2008 v 17:56  • Odpověz
autor
Holčičky, vyfotila jsem Vám mého pupíčka:slight_smile:
16. lis 2008 ve 20:36  • Odpověz
Jasný že je to jedno .. já ti jen nechtěla brát právo zakladatelky :grinning: :grinning: :grinning:

No bříško máš nádherný .. a ta fotka s Michálkem je náááádherná.

Já taky dnes jednu řidávám http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2093493&vReferer= ale tam je náš model teda sám :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2008 ve 22:30  • Odpověz
ahojky. Dáši, to bříško už máš pořádný. Taky zase přidám fotečku. Musíme ale aktuální nafotit. :slight_smile: Daří se nám dobře. Včera jsme byly dokonce v kině. Myslela jsem, že se mě bude chtít čůrat, ale vydržela jsem to. Opakovaly bobule. Bylo to pěkný. O víkendu jsem se probírala věcičkama od radkový tety z Prahy. Poslala nám postýlku, zavinku, nějaký povlečení, peřinky. Vše po její vnučce. Sice některý věcičky jsou veteráni, ale na doma to stačí. Tak jsem to postupně vše prala. Počasí bylo krásně, tak to docela i pěkně uschlo..Dneska čekáme paní co dělá mary kay, tak jsem zvědavá, co nového nám doveze.Už se těším..Musím si pomalu sbalit tašku do porodnice.. Mám to už asi 2 měsíce na hromádce, tak to proberu a aspoň zjistím, co mě ještě chybí. :slight_smile: Kolikatery si bereš ty jednorázové kalhotky? Ve čvrtek máme tu konrolu u dr., tak doufejme, že mě nepošle do nemocnice..Cítím se docela dobře. občas malej tlačí dole, ale jinak to jde. Naštěsí nenatíkám. Jak mám velký břicho, tak ten malej zadek působí strašně zvláštně v poměru k tomu břichu. Je to srandovní..I ty prsa jsou takový malinkatý.. :slight_smile:

ahojky zuzu. To je teda kus, ten váš chlap..Roste jako z vody. Jak se daří tobě? Co ty vlasy? Co vlastně bereš za ty multivitamíny?Pořád nevím, jaký si pak mám koupit. Je toho fakticky hodně. :slight_smile:
17. lis 2008 v 10:10  • Odpověz
autor
Zuzi, to je frajer, je hodně podobný tobě vid? Zuzi připomeň mi jakna tebe přišel porod? Kolik dní po termínu jsi rodila? Zuzi taky mrkni jakou dečku jsme objednali, tu růžovou... Já mám 3/4 věcí růžových, to je mazec.

Ahojky Leničko, tak si mě potěšila, že jsi za náma zase přišla :slight_smile: kalhotky mám 2. Prý to stačí a jdou i přemáchnout. Já jsem po prvním porodu krvácela málo a tak max. týden... Mě taky přijde, že mám prsa proti bříšku malinkatý, ale když si sundám podprdu a mám je na bříšku, tak jsou pěkně těžký :slight_smile: Tak už máš postýlku a tedy už i všechno vid? Já do té tašky občas ještě něco přidám, ale dneska jsem tam dala vypraný župan, mám takový ten medvídkovský a už se tam nevejde vůbec nic. Ještě jsem si tam dala tisku, aby mě pustili mamču s manžou k porodu :slight_smile: Zítra nám přijdou domontovat tu kuchyň, tak se už moc těším. Pak to vyfotím. Já mám vždycky takový stavy, že když se blíží večer, tak nechci jet do nemocnice a pak jak se blíží ráno, tak už by mi to nevadilo. Jak jsem rodila poprvé a jeli jsme tam v pátek na 20hod, tak to byla tak blbá doba, že už jen z toho jsem měla docela depky. Už jsi Leni něco koupila na MMB? Já ti pošlu odkaz té špan. deky, včera jsme ji se tchýní objednaly. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17576709 Vybrala jsem si tu růžovou...
17. lis 2008 ve 14:06  • Odpověz
dáši, tak postýlku máme ale ještě není složená a chci ještě dneska objednat povlečení.Máme také staré, tak ještě nějaké nové..Na mmb jsem zatím nic nekoupila, ale díky za odkaz. :slight_smile: Kouknu tam..Nějak mě začíná bolet zub. :slight_smile:
17. lis 2008 ve 14:51  • Odpověz
jé, dečka je moc krásná..Opravdu se na ně nemůžu vynadívat..A hlavně se s ní pořád mazlím. :slight_smile:
17. lis 2008 ve 14:52  • Odpověz
Ahojky těhulinky.
Dáji ,, já rodila 9 dní po termínu ... říká se, že nechávaj 10dní, ale já kdybych v pátek neporodila .. tak jsem do porodky měla nastoupit v pondělí ... to by bylo 12 dní po termínu.
Jinak měla jsem vždycky v bříšku takovou křeč jak při průjmu ... ale uplně v poho ... já do té porodky jela s tím, že mě vrátí a já za 4 hodiny porodila :grinning:

Holky jinak já měla kalhotky svoje a bylo mě to rozhodně nejpohodlnější ...

valím z večeří na stavbu ještě příjdu ... :hearts::hearts::hearts:
17. lis 2008 v 16:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 38
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.