• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
Ahojky babulíny ... normálně včera jsem Mikyho přivázala do lehátka Fisher Price .... šla jsem nahoru pozbírat prádlo .. slyšela jsem, jak si povídá s telkou, tak jsem si říkala pohoda a nepospíchala jsem -... byla jsem tam asi 5 minut ... příjdu dolů a on stojí u stolu a hraje si tam s papírama ... no čučela jsem jak žaba s křa.
Nějak se s toho vyvlíkl ... musel vylíst na postel ... nějak slíst ... no vůbec to něchápu ... včera jse rychle obědnala velkou jídelní židličku s 5 bodovím poutáním a dnes už ji mám doma .. je nádherná http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20653750&tab=3 tak doufám, že v tom ho uhlídám.

No .. je už to rarášek.

holky, je to mazec, jak jeden den dítě něco neumí a druhej jak kdyby to dělalo clej život.

začínám už pomalu přemějšlet o Mikyho narozkách ... koupíám mu asi v Ikei ten tunel ... ale dá mu ho asi už někdy teď .. staršně se mu v tom na cvičení líbylo .. foto v albu a taky s ikei to změnšený křesílko poang ... máme doma velký, tak on dostaně malí :grinning: ... hraček máme milion , tak asi dostane tohle .. akorát mě štve, že maj jen béžové a já bych chtěla červený. :sweat_smile:
24. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
Dáji jaký kuličky? ... já to dávám normálně do zamražovacích lahviček na mlíčko :sweat_smile:

Dáji, fotky náááádherný ... a to oblečení ... já chci takkky holčičkuuu .. jako Mikeše nevyměním, ale doufám, že jako druhé se nám holčička zadaří.
Holt v novém bytě ... nové dítě :grinning:

V pátek měl Miky poprvé teplotu 39,5 bez odečtění ... samo, že jsem to ořvala ... ale další dny už nic .. byla to jen taková nárazovka .. ještě že tak.
24. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
dádo, krásný fotečky. Opravdu jsem se pokochala. Je vidět, že Mišáček má natynku opravdu rád.Sluší vám to tam moc moc. Jste krásný holky. :slight_smile: Přijde mě, že malej teď také více jí. Ale je šikulka. Rýmečka přešla rychle.

zuzi, tak to je mazec. Asi by mě omejvaly, kdybych ho takhle viděla. :slight_smile: Ale nás to teprve čeká. :grinning: A z čeho měl tu teplotku, že mu to tak vyletělo. Plánujete druhé dítko? :slight_smile:
24. únor 2009 v 15:29  • Odpověz
Leni ... vůbec nevím s čeho to měl .. je pravda, že se mu spustila malinko rýma, ale já aMirek jsme oba nachcípaní jako svi.. .... takže možná měl něco od nás, ale dostal k tomu teplotku ... fakt vůbec nevím.

Jo, jo .. další určitě plánujem e... chtěli jsme začít, jak budou Mikymu 2 .. ale možná už se necjhám kolem vánoc překecat ... co kdyby bylo ještě třetí :grinning:
24. únor 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem zkoukla všechny fotečky:
Dáši - Natynka je kouzelná a Mišáček je výborná chuvička. Je fajn, že malou takhle přijal, viď. Mám známou a ta to má teda obráceně. Holčičku starší a teď mimčo. No a holčina pěkně žárlý, protože do teď byla vlastně jedničkou jenom ona.
Zuzi - teda z Mikyho už je pěkný fešák a jak se umí krásně tvářit do kamery :grinning:
Ta stolička je fakt pěkná, taky bych si takovou nějakou představovala, ale zatím máme čas.

Nám už jsou dneska 3 měsíce a já tomu pořád nemůžu uvěřit :grinning: Tobík ještě pokašlává a je takový lítostivý. Pořád se chce chovat, takže vůbec nic nestíhám. Nosím ho a mazlím se s ním, no a on mi to vrací na úsměvech, kterých je čím dál tím víc!!!
Zítra jdeme na kontrolu TBC a ve čtvrtek do poradny a na tříměsíční očkování. Tak jsem zvědavá, jak to Tobík ustojí.
Já jsem taky pořád ještě nastydlá, už mě teda jenom pálí v krku, takže kloktám a Petr mi koupil v lékárně Vincentku ve spreji, takže stříkám a zvlhčuji krk...
24. únor 2009 v 19:27  • Odpověz
Musím říct, že u nás očkování proběhlo uplně perfektně ... bez reakcí a při vpichu Michálek vůbec neplakal ... teď jsme byli na klíštěti ato už brečel, ale jak jsem ho vzala do náručí, tak dobrý. Dr mi říkala, že na to klíště jsou jiný jehle ..tupí či co , tak proto ho to asi bolelo .. ale nemohla to bejt žádná hrůza, jinak by se tak rychle nesklidnil,
24. únor 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
čauky Zuzi, teda to je mazec. Uplně si to představuju, jak to musel zvládnout. Ale to jsi musela mít pěkný šok vid? Hlavně, že to zvládl bez úrazu. Je šikovnej. My tu židličku máme taky od perega. Mám ji od kámošky, ale je mčodro-bílá. Ale je krásná. Já jsem teď úplně jatá na růžovou :slight_smile: To je hezkej dárek to křesílko, bude ho mít na dlouho. Kámošky holčička ho taky má a vždycky si v něm hoví. Kámoška dávala zmrazovat mlíčko do těch věcí na led, jak dělá kuličky. Zuzi a nebyl Miška po nějakém očkování? Ona u miminek takle vysoká teplota v podstatě nic není. A je super, že měl teplotu až teď. Já si Zuzi četla knížečku, kam jsem občas psala Michálkovi, takovej deníček co kdy začal atd. No a když jsem četla ve 2 měsících horečky, velký kašel a rýma a to tam bylo potom skoro každý měsíc, tak jsem brečela. Když si zpětně říkám, co jsem do něj dala léků, je to hrozný... Chudinka moje. Teď mu začla alergie a začaly ho štípat očička. Zuzi, to měl jak čtu dál Miška určitě od Vás, a pouze v lehounké formě, díky kojení. Týjo seš borka, že už uvažuješ o druhém. Já musela dlouho zapomínat. No teď mě do třetího nikdo neukecá.

ahoj Leničko, no oni ty naši dětičky jak porostou, tak jim budeme pomalu přestávat stačit:slight_smile: Já si říkám, jak jsem mohla pokrýt Míšovo papání, protože do roka mi nic nechtěl a fakt jsem plně kojila. A když jsem zkoušela přidávat Nutrilon, tak to byly boje. On nic nechtěl. Jen mě :slight_smile: Teda jako moji část :wink: Tak to jste šikulky, že jste rymičku tak rychle zvládli. A ještě Ondrášek ráno chrochtá? Natálka pořád, ale když ji vyčistím nosánek tak už ne. Už brzy půjdem na to očkování, už se docela těším, že je bude mít. Jeden nikdy neví. Leni nepřijde ti, že tady jak je kolik nám je týdnů, tak nám týden ubrali? Já jsem to počítala, teď v neděli nám má být 13tt. Ne?

Ahoj Baru, no Miška je úplně super na Natálku, hrozně ji miluje a běda, jak by o ní někdo něco řekl, tak to by fakt s ním měl co dělat :wink: Jsem za to moc ráda. Akorát je to hodně těžký se věnovat oboum dětičkám. Ale to je asi tím, že Miška měl do teďka veškerou mou pozornost. Ale ono mu to nevadí. Baru na ten krk mi hrozně pomahaly na cucání propolky. A ty můžeš. Chudinka není čemu se divit, že ještě není ve své kůži. Já vždycky když byl Miška nemocný, tak jsem mu dělala první i poslední. Horší je, že když se miminko uzdraví, tak to vyžaduje dál. Ale zase jak dlouho nás ty naši broučkové budou potřebovat vid? Máš pravdu hrozně to letí, nedávno jsme se třepaly před porodem a teď už máme takové velké dětičky.
25. únor 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
Baru, tak jsem si prohlížela také fotečky, vy máte tu krásnou dečku a léhátko. Tobiášek vypadá moc spokojeně, a je krásný. Jak se ty dětičky měněj, já jsem v porodnici řekla když mi ji ukázali, že vypadá jako opička :wink: Teď se za to stydím, ale ona byla opravdu taková malinká, černá, zkrátka opička.
25. únor 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
Si Zuzi říkám jak se k sobě ty naše děti budou hodit vid? :slight_smile: Když vidím ty kukadla :slight_smile: Tak koukejte hodně šetřit jo? Źádný utrácení, ať je Miška bohatej....
25. únor 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Leničko, Ondrášek má teda páčo... Takový dlouhý vlásky a jak se směje. Je taky úžasnej.... Za to trápení vid?
25. únor 2009 v 09:08  • Odpověz
Dáji ... počkčj, počkej ... Michálek má nakázaný si hledat bohatou nevěstu.... Jinak Mikeš už má stavebko, takže uplněj žebrák nebude :grinning:

Dáji, já o druhým už uvažovala druhej den po porodu ... ale já měla porod v poho :grinning: :grinning:

Jenže 2x už čekat taky nebudem ... mě je 1.3. ...29 a Mirkovi 9.5 ... 35 .... takže už na ty děti taky nejsme nejmladší ... kor pokud budeme chtít 3 ... ale to je ještě vzdáááálená budoucnost.
25. únor 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Zuzanko Naty má 2 stavebka od babiček:slight_smile: Jo a v kasičce už 7tis. :slight_smile: No tak to je teda fakt, že už jste pěkně starý :slight_smile: Kam se na Vás hrabe Basiková a Gott :wink: Dneska jsme byli pokoupit, tak jsem Míšovi koupila kalhoty, košili, triko pod košili, kšiltovku no mazec... A sobě takovou černou bundičku do pasu. Cvičíš? Já jsem teď přestala a začlo mě děsně chutnat sladký. A řekla jsem si dost, a dneska jsem jedla v 18hod. A teď mám šílený chutě, tak to pujdu raději zaspat :wink:
25. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
Zuzi Natynka měla ty stavebka už týden po porodu, hned jak přišel rodný list, to je mazec co? A kukala jsem do novin a v pátek se v Chrudimi narodila další Natali :slight_smile: tak jsme asi rozjeli vlnu nového jména:slight_smile:
25. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
Dáji: děkuji za tip na ten můj bolavý krk. Ale už to naštěstí přestalo a já už jsem v pohodě. Jinak ta dečka je super, Tobík si s ní pěkně vyhraje.

Zuzi: no opravdu už by jste měli o dalším dítěti nepřemýšlet s tím věkem :grinning: :grinning: :grinning: Dáji má pravdu, kam se na Vás dva hrabe Basiková a Gott :grinning: :grinning:
Já si myslím naopak, teď jsme ve věku (mě bylo 29 v lednu) kdy si dětičky dokážeme vychutnat mnohem víc a víc si je užívat. Už máme to bláznivý období za sebou :wink:
Taky už přemýšlíme o sestřičce pro Tobíka, uvažovali jsme, ale až o příštím roce :slight_smile: Tak uvidíme.

Jinak holky dneska bylo nádherný počasíčko. Úplně mě to dobilo energiíííí.

Dáji, my jsme byli dneska podepisovat daňový přiznání a já byla na sociálce ohledně rodičovského příspěvku. Takže bych si to s Tebou klidně vyměnila a šla nakupovat :grinning:
Taky jsme byli na kontrole TBC, tak je vše v pořádku a zítra jdeme k dětskýmu a budeme očkovaný. Tak uvidím jak to zvládneme.
25. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ještě prdel si ze mě dělejte :grinning: ... no já má hlavně po konizaci čípku, tak proto taky nemusí bejt všechno v poho .. na starý kolena :sweat_smile: ... u Mikyho jsem se bála, že ho nedonosím, ale na štěstí jsem ještě 9 dní přesluhovala :grinning:

Miky začíná pěkně kašlat a jde slyšet, jak uvitř chrčí .... dneska je tam dr. odpo, tak tak frknem pro nějaký kapky, ať se mi v noci nedáví ... ta horečka byla asi předvoj toho nachlazení.

Dáji, s tím spořením pro natálku ... paráda, jen tak dále .... Miky jak se narodil, tak dostal 16 000,- tak jsme mu 10 000,- dali na stavebko a 6 000,- mu ještě dlužíme, když s to tak uvědomuji a nejak se na to zapomělo :grinning:
Jak jsem začínali stavět, tak jsme ještě neměli úvěr, tak nás Miky založil.

Holkiy, kdy se teda potkáme?

Nebo aby mohla i Barča ... nepojedem na pár dní někam na chatu .. jen z dětma ... Mirek je stejně pořád v pr ..., takže já bych aspoň vypadla :sweat_smile:
26. únor 2009 v 08:42  • Odpověz
baru, tak snad bude malej brzo ok a nebute ti tolik plakat,abys mohla něco udělat.

zuzi, míša je fakt krásnej. máte moc hezký fotečky.

dádo. jo ondráška ta rýma přela brzy. Vlastně po týdnu, co jsme dávali ten mucosolvan, tak byl v pohodě. Ne, už nechrochtá. těhu jsem si užila. Sice porod trval dlouho, ale nebylo to tak hrozný. spíše to čekání. jsem vděčná, že malýho máme.páčo má pořádný a za to jsem ráda. ty holohlavý dětičky vypadají hrozně, když ještě ve 2 letech mají málo vlasků. :slight_smile:
já taky myslela hned na druhý. A to jsem neměla ani 2h po porodu. Bavily jsme se o tom s Radkem hned ten den. :slight_smile: No kámošce se teď narodily dvočátka. Natálka a Nikolka. Rodila spontánně, za 3 h po tom, co ji odtekla voda měla porozeno.mají 2,40 a 2,20. šikulky. měla to za blbý těhu, který skoro celý proležela.
my jsme stavebko taky stihly ještě v roce 2008.

zuzi a kde byste si tu chatu představovali?snad bude miky brzo v pohodě.
26. únor 2009 v 15:35  • Odpověz
Tak vážíme 6200 g a měříme 62 cm :grinning: Tobík se celou dobu u doktora smál, ale jakmile přišlo na řadu očkování, tak byl konec. Chudinka malý, plakal moc a mě ho bylo hrozně líto. Takže jsem ho celý den chovala a konejšila a to se mu moc líbilo :slight_smile:
Teď se jenom bojím, aby dnešní noc proběhla v pohodě.... Snad nebude žádná teplota nebo tak....
26. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
Baru, to je dobře, že už krček nebolí, ale tamto si fakt kup a já když mě přijde, že na mě něco leze, tak si to vezmu. Mamča mi to přinesla i do porodnice. Tam mě trošku pobolívalo v krku z toho suchého vzduchu. No já jsem byla podepisovat daně před 14 dny. Ještě, že se o to nemusím jinak starat. Včera bylo zase pěkně ošklivě, ale dneska vypadá, že se vyjasní. Chodíte ven? Jé teď jsem se dočetla jak Vás očkovali. Chudinka. :frowning2: Ale musí to být. Dávali jste do druhé půlečky i Prevenar? Buď ráda, že už je první očkování za vámi. Já si říkám, už aby měli nějakou imunitu. Tady známý měli v zimě černý kašel. Vy už jste pěkně velký. :slight_smile: Mamka má dobré mlíčko:slight_smile:

ahoj Zuzi, to si pamatuju, jak jsem každý den s napětím čekala, jestli na netu budeš, a ty samozřejmě ano :slight_smile:
Týjo, jak jsem si říkala, že se máš, že už to máš za pár. A podívej Natynka už hajá vedle mě v postýlce, jak to strašně rychle letí. Včera jsem si ji přebalovala v posteli, tak jsem ji nechávala prokopat a na 3x mi pokakala postel a do finále jak jsem ji utírala tak i počůrala :slight_smile: Takže jsem měla opráci navíc. Ale hlavně, že ji nebolelo bříško. Týjo ty naše bejbátka se mají, co? Jak jim šetříme penízky. Jinak Zuzi chatu si ještě moc neumím představit, přijde mi, že přece jen Naty nejraději zatím spinká doma. Ale až bude tepleji ne?

ahoj Leni, no Natálka po ránu chrochtá stále, tak asi je to tím, že se pořád točí na zádíčka. Tak to je paráda, že jste se toho tak zbavili, a proč měl Mucosolvan? Ten je na kašel ne? Miška byl taky po mamince do dvou let plešatý, ale on měl nádherný tvar hlavičky, prý takový měli králové:slight_smile: takže mi to nevadilo. Spíš mi vadilo jak měl pořád nějaké léky, tak to odnesli zoubky. Ale už mu rostou nové. Tatínek to prý měl také tak. Ale až bude hezky, tak nějaký penzionek, to by nebylo špatné. Leni, máš správně ty týdny když najedeš na svůj profil? Mě přijde, že mám o týden méně.
27. únor 2009 v 07:59  • Odpověz
Miky včera dostal kapičky do fifáku a je na nich napsáno biotika ... nevíte, zda je to antibiotika ? No .. hlavně aby mu to poohlo.

Holky, tu chatu myslím určitě až bude teplej.
Dneska valííím ... jedu do Brna rozkutálet korunky .. no taky se podívat po kuchyních :grinning:
27. únor 2009 v 08:40  • Odpověz
Dáji díky za tip, určitě koupím do domácí lékarničky :grinning:
Jinak noc byla klidná, dokonce spinkal i dýl než normálně. Fakt jsem se bála tý teploty, ale je to šikula a zvládl to bez ní :grinning:
Prevenar si necháme píchnout až příští měsíc s dalším očkováním. Včera už jsme to nestihli, protože v lékarně ho neměli na skladě a bude do týdne. Tak ho chudáka necháme odpočinout. Ale stopro ho chceme, myslím si, že je to ta nejlepší investice. Jde přeci o zdraví našeho chlapečka!!!!
Holky nevíte jak je to s proplácením do pojišťovny, VZP dává 500,- ale nevím, jestli je to jenom jednorázový nebo je to na každou tu dávku. To už by vlastně bylo 1500,- a to je slušný.... Ale pochybuju, že by se pojišťovna takhle předala.

Zuzi tak pěkně penízky rozkutálej, nějaká finanční krize nám může vlézt na záda, viď :grinning: :grinning: :grinning:
My přemýšlíme o novém obýváku, ale naštěstí máme v rodině truhláře, takže to nebude tak finančně náročný :grinning:
Teď jsme si pořídili nový autíčko, protože ta naše stará Octavka už nám byla malá
:grinning: Tak jsme si pořídili novou, ale v Combi. Dneska jsem jí byla trochu projet, musela jsem na poštu :grinning:
27. únor 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Zuzi a jak se jmenujou? Naty mě vždycky ráno chrochtá, tak se modlím, aby neměla rýmu. Máme se příští týden očkovat. Tak jsem ji to vytřela Sterimarem.

Baru tak to na něj měla injekce pěkný vliv:slight_smile: No já si myslím, že je to jen na jednu dávku. Teda to je moje domněnka. To by zase moc zchudly, neblázni:slight_smile: Ale je super, že to Tobíček tak pěkně ustál. My máme taky Oct. Combi, ale není teda už moc nová. Jakou máte barvu? Jinak to je super auto a nedám na ní dopustit. Máte 4x4?
27. únor 2009 v 11:08  • Odpověz
To je pravda, že by zchudly :grinning:
Máme červenou a fakt super, taky nemáme tu nejnovější, ale 4 roky starou. Ale je fakt zachovalá, po jednom majiteli. Takže vlastně skoro nová :slight_smile:

Holky, včera jsem koupila Šikovné recepty na křupavé kuře pečené v sáčku a můžu Vám říct, že to úžasně voní. Ještě půl hodinky a budeme si pochutnávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
Baru tak dobrou chuť :wink: Já jsem teď dodělala nehty. Na chvíli jsem si sedla a teď na netu čtu:
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/162598-matcin-polibek-novorozence-usmrtil.html

Týjo to je mazec. Věděla jsem, že je to nebezpečné, ale takhle. Občas se mi taky udělá, nosila jsem ústenku.
27. únor 2009 v 16:52  • Odpověz
Takže můžu konstatovat, že kuře bylo výborný. Dali jsme si to s rýží a ještě teď se oblizuju :grinning:

Dáji tak ten článek je teda mazec. Mě se naštěstí opary nedělají. Ale v dnešní době, aby se člověk bál pomazlit se svým dítětem...

Jinak jsem dodala čerstvé fotečky Tobíka. Dneska jsme dělali fotodokumentaci :slight_smile:
27. únor 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahojky babulínky.
Já jsem dneska nějak hyn ... dala jsem si včera asi 5dc vína a dneska jsem jak po mladejch ... zrovna jsem nachystala chlebíčky. večer příjdou naši kondolovat, tak aby tady něco bylo.

Včera jsem Mikymu v Ikei koupial za 599,-kč ten modrej tunel ..je to sranda ho v něm pozorovat ... jak budu mít chvilku, tak dám fotku.

Taky jsme byli včera kuli kuchyni ... mám pocit, že to nikdy nedáme dohromady :sweat_smile: a tak jsem se na to zařizování těšila a teď už to nenávidím ...ale na Mikyho pokojík se moooc těším.
28. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz
Holky, to byl večer jak prase ....všichni jsme se dohádali a skončilo to. Byl u nás taťka z jeho přítelkyní ...a nesnáším ...když jeden z rodičů pomlouvá toho druhýho ...mamka to teda nedělá vůbec ...ale taťka z mamkou jsou v pohodě, jenže Eva ..taťkova přítelkyně dělá rozbroje ...... přitom proti mace nemůže mít vůbec nic ...vůbec ji nezná ...táta se z mámou rozvedl, protože si našel jinou ...tu si vzal a před 3 lety umřela a pak si našel Evu ..... takže Eva k mamce nemůže mít ani žádnou konkurenční nenávist , nic ...... no ..i jsem se včera rozbrečela ...jediné co bylo fakt pěkný, tak mám 2 nááádherný kytičky ...je to depkoidní
1. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
ZUZI VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky a hlavně splnění Tvých přání!!!
1. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
baru, jé moc děkuji ....to potěší ....narozky mám zrovna dneska ,jsem sama doma jak trubka, všechno mě sere ...chjo ...ale zítra bude líp. :sweat_smile:
Ale od Mišánka jsem ráno dostala nááádhernou uslintanou pusinku :grinning:
1. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.