• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
Jdu třídit fotky ...vůbev se mi do toho nechce, ale už chci Mikymu začít dělat fotky ...mám přes 4000 fotek ...no to bude mazec vytřídit :sweat_smile:
1. bře 2009 v 17:22  • Odpověz
Zuzi nemáš zač :wink:
Držím palečky s tříděním. Já už nechala Tobíkovi nějaký fotečky vyvolat, ještě musím koupit nějaké pěkné album. Chceme mu udělat jak albíčko, tak i na CD nějaký slideshow s hudbou a efektama :grinning: Dělala jsem takhle i naše dovolený a svatbu. Sice to zabere skoro celý den, ale výsledek stojí za to :grinning:
1. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
čauky Zuzi, taky přeju všechno nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka a lásečky. A nenervuj se, je to kr. Když si to neodpustí ani na návštěvě. Už bych ji k vám nechtěla. A co na to manžel?

čauky Baru, Tobíček je krásnej, moc roztomilej...

Holky dneska jsme nachodili asi 10km. Bylo krásně a hrozně mě to nabilo. Jak vypadají vaše bříška po porodu? Děláte s tím něco?
1. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Holky tohle mi včera poslala kámoška. Normálně jsem brečela, bobeček malinkatej. To je zázrak!

http://www.youtube.com/watch?v=zPOayqtX3Ks
1. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
Dáji děkuji :slight_smile:

To video je věc. Taky jsem to obrečela, ale ještě že žijeme v týhle době a doktoři ten maličký zázrak dokažou zachránit. Je to neuvěřitelný.
2. bře 2009 v 10:35  • Odpověz
zuzi, vše nej k narozeninám. sice opožděně, ale přece.

ZÍTRA SI VÁS DOČTU.NĚJAK NESTÍHÁM NA NET. POŘÁD SAMÝ NÁVŠTĚY, ALE JE TO FAJN. Dostaly jsme plno oblečení. :slight_smile:
2. bře 2009 v 17:38  • Odpověz
Holky, děkuji za přáníčka.
Holky, prosím poradte mi ...já to video neumí pustit ...prstě mi to nejde, nebo nevím jak na to.

Dáji ...Mirek už je na Evu v tomhle zviklej, takže on ji vůbec neposlouchá a proto ani pořádně někdy neví, co říkala ... řekl. že je to hloupá kráva, ať si ji nevšímám ...má pravdu, jenže to nejde.

Zítra zase jedu do Brna kuli té kuchyni ..holky, to je pořád takovej kolotoč..

6.3 do 8.3. jedeme na ty hory ...do Jeseníky ..už se mooc těším ...přála jsem si to k narozeninám ...na priessnitzi mám objednaný asáže ....solárko. Včera mi dali do zad obstřik, tak doufám, že to pomůže.
3. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
Baru přesně to si říkám, že už jsou prostě takové vymoženosti. Ale když to člověk vidí, toho drobínka, to asi nejde nebrečet. A měli to moc pěkně udělané i s tou hudbou.

Zuzi neboj, až si to zařídíš, tak už bude klídek a budeš šťastná, že to máš podle svého. Jinak na to video klikneš na odkaz a ono se ti to spustí. Zuzi tam jsem byla v lázních, je to tam úžasný. A opravdu nádherná příroda. A i lásku jsem tam zažila:slight_smile: Ale to mi bylo 15..... to už ani nepamatuju :wink:

Holčičky, včera jsme byli na očkování, já se toho tak strašně bála a oprávněně. Měla jsem raději připravení Ibalgin, no a ten náš bobeček měl v noci 38,5 a ani neplakal. Tak jsem ji dala Ibalgin, no to byl mazec, 3ml asi na 20x, protože to chtěla plivat, tak jsem ji tam hned musela dát vždycky dudáček. A pak jsem byla asi do 12 vzhůru a čekala až jí to klesne. Pak když jí to kleslo, tak se vzbudila a děsně se smála a vůbec nechtěla spinkat. Ale já spala, ona v postýlce, kopala nožkama a povídala si. Tak jsem si ji vzala do postele a hned spinkala. Doufám, že si na to za tu jednu noc nezvykne :slight_smile: No a teď už má zase 37,5. Jak jste to měli vy? Ach jo, bylo mi ji tak líto.
3. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
Dáji ...mi měli očkování uplně bez problému, ale každej mimísek to má jinak, tak se určo neboj ,já myslím, že je to normální.

Já tam byla taky v lázních ...s tzí mím ekzošem ....ale hlavně se tam léčí deprese a bylo tam spousty uplně normálních, ale pak i hodně prásklích ludíí ... ale mooc se mi tam líbylo ...jo a já se tam taky málem zamilovala ..ale měla jsem měsíc před svatbou, tak jsem se držela skrátka :grinning: ...ale teď se tam taky moooc těším ...hlavně musíme vzít domů zásobu priessnitze .... naši to strašně rádi pijí ...tak to vždycky bereme domů po kartonu :grinning:
3. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
Dáji, já jsem asi DEMENT ...já prostě nevím, jak to spustit ...mačkám na obrázek ..na nápis .... a nic ...prstě mi prosím písni na co přesně mačkáš. ...chjo ..to je semnou trápení :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
dáši- máš pravdu, ty týdny jsou tam nějaký divný. nejde mě to opravit. :astonished:
3. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz
my taky už vyvolaly nějaký fotečky. malej jich má opravdu hodně.Ale je to krásný an ně koukat. :slight_smile:

dádi- taky jsem to video viděla, ale na jiné diskuzi. Je to fakt hrozný. Říkám si, jaké jsme měli štěstí.jen o měsíc dříve.tak z očkování mám také strach, jdeme ve čvrtek. Jaké dáváš kapičky na teplotu? Musím něco koupit v lékárně, abysmě měli něco v záloze, co kdyby. :astonished:
3. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz
Holky, mě ty ejdny taky jednou blbli a pak se to samo opravilo.
3. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
No Zuzi, kliknu na odkaz a jede to. Tak jestli ti něco nechybí v počítači. A na youtube se dostaneš? To je tam. Ty Jeseníky to budeš mít super. Tak aby ses nezamilovala teď, teď už by to byla docela prekérka:slight_smile: :slight_smile:

Leni, my chodíme k té tetě, tak nám ďobla Prevenar a Hexu a napsala Ibalgin a čípky Paralen. No a večer v 11 jsem šla pinkat a Natynka byla jak kamínka. Dala jsem ji Ibalgin, ale to byl mazec jak mi to prskala. Já to tak nějak tušila. No a to přišel Míša ze školy a smrkal a teď má 37,7. Já se z toho picnu.
3. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Holčičky kdepak se touláte? Tak si představte, že ty moji bobci se ráno bez prášku probudili bez teplot :slight_smile: To mi udělali tak velkou radost:slight_smile: Dneska jsem poprvé v pekárně pekla sekanou, včera bábovku, no super!!!
4. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
Dáji tak to je super. Já jsem ráda, že to očkování Tobík obstál, ale jsem zvědavá na to druhé, to už bude i s Prevenarem. Ale zase si říkám, že bude o měsíc starší.
Tu pekárnu si chci taky pořídit. Ty jo, to je dobrý, že v tom jde takhle péct všechno možný. Já myslela, že je to jenom na chleba a pečivo :slight_smile:

Zuzi tak co kuchyně, vybráno???

Leni držím palečky na očkování.
4. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
dáši. a jakou¨máš pekárnu? To jsi šikulka. já sekanou v pekárně ještě nezkoušela. je fajn, že jsou děti bez teploty. To hned udělá radost že?

baru, já jsem taky s pekárnou moc spokojená, určitě bych do toho šla. akorát jak teď kojím tak si moc teplý chleba nedám. :frowning2: na očkování jdeme až příští týden. prevenat máme doma.včera jsme byly na kyčkích, kontrola v pořádku. ten doktor vždycky tak blbě kouká na ty látkovky.tentokrát neříkal nic.

jinak jsme už začli s klokankou. je to super. malýmu se to moc líbí a mě taky. až bude větší, tak bych chtěla manducu. :slight_smile:
5. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Baru tu pekárnu si kup, fakt je super. Včera jsem pekla bábovku zase. Protože to je tak rychlé. Já nevím jestli ta teplota byla, tím, že měla obě najednou. Už budu mít z dalšího očkování strach, že bude mít teplotu zase. Ale zvládla to úžasně. Byla moc hodná, nebýt toho, že byla teplá, tak bych to na ní ani nepoznala.

Leni, mám od Ety. Viděla jsem v tv, jak je porovnávali a tuhle tam docela nejvíc doporučovali. A ty pečeš Leni jen chlebík? Jsem moc ráda, že jsou ok, já to vždycky tak těžce nesu. Míša už byl dneska ve škole. Za chvíli jedeme ke kámošce na návštěvu, ta má rodit každým dnem :slight_smile: Leni já jím úplně všechno, česnek, cibuli, zelí. Teplý chleb...atd. Natálce to prostě nevadí. U Michálka jsem do roku nemohla skoro nic... Ty dáváš pořád látkové plenky? Já myslela jen doma. Já jsem ji je jednou dala a hned měla kolem buchtičky opruzeninky. Co to je manduca?
5. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahojky ...tak jsmer byli včera kuli té kuchyni a vypočítali nám tro na 205 000,- ....takže jdem jinam ...je pravda, že to byla drahá firma ...potřebujem se dostat tak na 150 000,- ...už mě stoho fakt hrabe.

No nic jdu chystat věci na ty hory. Ráno odjíždíme a vracíme se v nedělu ..holky, tak pokud se už tu neukážu, tak se všechny i z dětičkama moooc opatrujte.
5. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz
dádi, já peču chleba, mazance, a takový různý sladký buchty. Já cibuli taky jím. teplý chleba ne, nedělá ani mě dobře. Česnek moc teď nemusím. Jinak jím všechno.zelí mě taky nadýmá. Vyzkouším ho později. malej na prdíky taky netrpí, ale už jen z principu to nejím.
Já dávám látkové plenky, ale né klasický, dávám látkové plenkové kalhotky. Koukni na http://www.plinky.cz/index.php?action=sortiment, tam se dozvíš více. Klasický používám je na podkládání, ublinkávání atd. My máme totiž celý zadeček rozdělaný, pokud použijeme pampersky. když dám tyto látkovky, tak ho má nádherný.

co perlivý limonády piješ?
manduca je nosítko pro větší děti. zatím máme klokanku. koukni, je to určitě zajímavý.
http://www.mamaja.cz/satky-a-nositka/manduca

zuzi, užijte si hory. hm, tak to je teda silná cena za kuchyň. :astonished:
5. bře 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
Ahoj Leni, jé tak mi prosím napiš receptíky na nějaké buchtičky a mazenec, prosím :slight_smile: Na plínky jsem koukala, to jsou ty jak se perou v těch skořápkách? Ta klokanka je taky super, už bych nějaké nosítko chtěla, i když ji nosím minimálně, protože je opravdu hodná a hraje si a spinká. Dneska přišel Miška ze školy a má 38,1 mě mrskne. Asi se ulítal a vrátilo se mu to. Bobeček muj... Dneska peču chlebíček kmínový, tak jsem zvědavá jak se mě povede. Je to nový recept.
6. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
kmínový peču ráda. já hodně kupovala směsi od labety. jinak receptíky nějaký mám, tak pošlu.tak snad to míšovi brzy přejde. je to fakt pech. :astonished:
6. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
dádi, tak máš receptíky na emailu. Tak dobrou chuť. :slight_smile:
6. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
Ahojky Leničko, děkuji za receptíky. Ale já bych spíše tvuj osvědčený, třeba mazanec :slight_smile: Dneska jsem pekla nový, kmínový, je hrníčkový a je veliký a chutný. Můžu ti ho také písnout.
6. bře 2009 v 17:15  • Odpověz
Ahojky Babulínky ...tak jsem doma ....až na to, že nám pořád pršelo, tak to bylo supeeer...masáže ...no paráda.
Včera jsem teda 2 hoďky drhla kočár ...černá už nabyla černá.

Valímm...už na mě Miky piští .... jo a roste už nám zoubek nahoře.
9. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
zuzi, gratulace k prvnímu zoubku. je to šikulka.

dádi, písnu můj mazanec. klidně mě ho pošli. díky. :slight_smile:
9. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
čauky Zuzi, teda to budou šaty:slight_smile: teda našla si ho první ty? To je škoda, to počásko, ale doufám, že jste si to jinak užili?

Leni díky, už se těším,... Taky písnu. Co vy jak jste si užili víkend?
9. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky, teda já měla docela náročný týden. Jsem ráda, že si konečně můžu vydechnout a hodit nohy nahoru.Zařizovala jsem pro manžela narozeninovou oslavu. Budeme to slavit na 3x, takže to je veselý :slight_smile:
Dneska jsme byli s Tobíkem naposled na kyčlích, takže je všechno v pořádku. Jsem ráda, že už tam nemusíme. Dneska jsme tam byli přes hodinu. No hrůza. Lidí plná čekárna a ještě jsme čekali na chodbě, protože už jsme se tam nevešli :slight_smile:
Holky normálně Tobík začal tak šíleně slintat a hrozně mu zachutnala ruku. Pořád si jí tam cpe a nedá si to vymluvit :slight_smile: Jinak už dělá velký pokroky a snaží se ze zádiček obracet na bříško a už je s ním zase větší sranda. Pořád si chce sedat a je sranda na něj koukat, když zvedá tu hlavičku a snaží se posadit :slight_smile: :slight_smile: Je to věc, jak to rychle utíka. Ještě před pár měsíci to bylo jenom ležící miminko a teď už se pomalu bojím odejít. Sehnali jsme mu velkou madraci na zem a na ní má svoje hračky a hrazdičku, tak ho tam nechám a on si už vystačí sám. No je to prostě náš šikulka šikovný!!
10. bře 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
Ahojky Baru, tak to máme úplně stejný problém, Natynka když leží na zádičkách, tak je má pod hlavičkou obrovský flek od slin, je to mazec. Ručičku by si tam nejraději dala celou kdyby se ji tam vešla. Teda Baru teď si mi vnukla nápad. Manžel chce novou matraci, tak já si tu starou dám do kuchyně, a udělám to jako ty :slight_smile: Super, šikulka:slight_smile: Z toho když potom hapají, tak se nic nestane. A kolik manželovi bude? Teda tak to budeš mít docela fušku na 3x. A kdepak ses nám toulala? Už jsem si říkala, že nepíšeš.... To se máte s těma kyčličkama. Nás to čeká za týden a teď ještě pořád nosíme na noc ranec. Už se těším, až nebudem, chudinka se nemůže pořádně hejbat....
10. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
Dáji ta madrace je fakt super. Je to 1,5 m na 1,5 m a můžu jedině doporučit. Manželovi bude 30, takže kulatiny. No jsem na to zvědavá. Ještě, že se nemusím starat o dort, jeho dvojče je cukrářka, takže dortíky napeče. Dokonce to bude i s fotkou z dětství z jedlého papíru. No jsem na to zvědavá.
Jinak s kyčlíkama držím palečky..
No a to slintání... už jsem dokonce hledala zoubky :grinning:
10. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.