• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Baru já ji taky jezdila po dásničce :slight_smile: Ale nic. Teda tak to budou mega narozeniny když je manžel dvojče... Teda tak to si hezky užijte. Já jsem nikdy nebyla velký pijan, ale docela si říkám, že už se těším, až si někdy dám skleničku šampáňa. Ale u kojení, to jsem zapřísáhlý abstinent... Tak to má manžel krásný dárek ke 30 :wink:
11. bře 2009 v 07:43  • Odpověz
jak se vám daří? Co je nového?
13. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
tak máme za sebou očkování. proběhlo to dobře. Žádná rekace, tak jsem ráda. teda zatím. máme 5300g a 53 cm. Je to šikula. Moc ale nechce pást koníky, tak cvičíme.
13. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
Holky, vy jste poplety ...šaty už byli, když bylo Mikeškovi 1/2 roku ...dole už má 2 :sweat_smile: ...pak se to zastavilo a teď nám roste na hoře třetí a přídá se myslím za chvilku čtvrtej.

Miky taky slintal, ale teď jak začly ty zoubky, tak je jak bernardýn ....fákt mazec.

Včera jsme byli v kině na Marley a já ...hrají tam ten s tím zlomeným šňupákem Owen Wilson a Jennifer Aniston ....sice s titulkama, ale doporučuju ...fakt jsem se nařehr´tala i jsem si zafňukala ,,,no a nebyla jsem sama :sweat_smile:
14. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
Leni ...malej byl taky lenoch v pasení ...ale pr´d na to ...každé dítéě je na tom jinak ...a stejně se to naučil ...to stejný, jak si stoupl a nechtěl sedět ...už i konečně sedí ...holky, to je takovej loupežník ...normálně příjde ke stolu , zapře se rukama a zhoupne se ...ve mě vždycky hrkne ...tak k němu přiskočím, ale pak se musím spát, je to fakt prča.

Mirek MM bude mít letos 35 ....asi nic velkýho dělat nebudem ...jen tak doma něco , jinak na to prdím ...dort samozdřejmě dostane.
14. bře 2009 v 08:35  • Odpověz
Jo a le dárek ....jak jsem doma, tak nemám vůbec žádnej nápad. Minulej rok dostal seskok padákem ...a letes mě nic nenapadá ...sice se mu to moooc líbylo , ale opakovat stejnej dárek se mi nechce. :sweat_smile:
14. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
Ahojky Zuzi, tak ještě můžeš zaplatit za 20tis. let tryskáčem:slight_smile: Jo představte si, že se Natálka otočila z bříška na zádička.

Leni a měli jste dohromady i ten Prevenar? My jsme měli obě a za měsíc jdeme zase.
14. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
Dáji tak to je Naty moc šikovná. Tobík se zatím otáčí jenom na bok a nejvíc ho to baví, když ho přebaluji anebo oblíkám. To z toho má obrovskou srandu. Jinak ho hrozně baví, když ho chytneme za ručičky a on si sedá, ale to by nebyl Tobík, vypiloval to tak, že už si chce stoupat a ty nožičky prostě nepokrčí. Jinak je taky pěkně lochtivý a už dostává i takové ty roztomilé záchvaty smíchu :grinning:
Ale v noci poslední dobou zlobí. Budí se mi pravidelně po 3 hodinách, nakojím a pak to ještě tak půl hodinky a někdy i dýl trvá, než usne. Tak nevím.... Pořád se bojím, že mu nebude stačit mlíčko, ale přitom je po jídle moc spokojený a usmívá se a povídá mi.

Zuzi tak mu kup pozemek na Měsíci.... no nedělám si srandu. Minule jsme na to s manželem natrefili na netu. Stojí to asi 1000,- a máš k tomu i certifikát. Říkali jsme si, že je to dobrý dárek, ale bohužel v okolí nemá nikdo narozky.
Já Petrovi koupila hodinky a on si řekl sám, že by si chtěl nechat vytetovat datum narození Tobíka. No a pak samozřejmě ještě nějaký maličkosti určitě dostane :slight_smile:

Leni to je fajn, že jste měli očkování bez problému. Nás čeká teď 24.3. i s Prevenarem, tak jsem na to zvědavá...

No nic Tobík se mi vzbudil, tak si jdeme hrát :slight_smile:
14. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
Za ten pozemek na měsíci by mi bylo líto vyhodit peníze .... certifikát si můžeš udělat i doma :sweat_smile: ...ta stíhajda je dobrej nápad ...ale kde na to vzít a nekrást :grinning:

Dneska jsem se ho ptala a odpověděl mi jako každej rok ...nic mi nekupuj ...no ...pak si vyberte ... teď mě napadlo, že mu možná koupím holící strojek :sweat_smile:
14. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
Mě se ten pozemek právě líbil. :grinning: Dostaneš k tomu mapku, jaký místo na měsíci vlastníš.

To znám - nic mi nekupuj.... a pak něco vymysly, viď :grinning:
Ale strojek je dobrý nápad.
14. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jenže celej život se holí Machem .... tak zda to vůbec bude umět :grinning:

baru ...nádherný fotečky, malej je fakt nááádhernej okáček. jak jsem se dívala, tak máš stejné sedátko od Fisher Price jakej měl Miky. Byla jsem s ním moooc spokojená ...než mi teda z něho utek :grinning: ...tak jsem ho prodala a koupila jídelní židličku :grinning:
14. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz
zuzi, taky bych to nějak nehrotila, ještě se narodil o měsíc dříve. ale od toho úterka udělal pěkný pokrok. cvičíme tak 3x denně a více.

baru, no holt už nechtějí spinkat a chtějí si povídat. :slight_smile: tak ať očkování dopadne dobře..

dádi, měli jsme době očkování naráz. to je teda šikulka, už ji neuhlídáš. :slight_smile:
14. bře 2009 v 15:00  • Odpověz
MALEJ SI PRÁVĚ HRÁL Z DÓZOU, KDE JSOU PROPISKY A MÁ CELEJ ČERVENEJ OBLIČEJ OD FIXKY ...TO JSEM ZVĚDAVÁ, JAK TO DÁM Z NĚHO DOLŮ
14. bře 2009 v 17:27  • Odpověz
tak co Zuzi jak to dopadlo s Míšou?? Jak dlouho jsi ho musela mýt :slight_smile: Už s ním máš pěkně veselo, viď.
14. bře 2009 v 19:34  • Odpověz
Jo, šlo to naštěstí dolů :grinning: ...jo, jo ...užbje to veselí ...člověk ho musí hlídat na každým kroku ...nemluvě o tom, že s ním ani pořádně neumeju nádobí ...pověsí se jmi za kalhoty a stahuje mi je dolů ....loupežník :grinning:
15. bře 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Ahojky Baru, teda pozemek na měsíci, to je fakt originální :slight_smile: Zítra jedeme do Prahy, tak se stavíme u tety a pak hurá na Černák:slight_smile: Kaky, HaM, CaA :wink: Baru já mám taky občas pocit, že toho mlíčka začínám mít méně. Ale asi to není tak a je to spíš tím, že Natynka roste. Docela se těším až pak začneme přidávat přesnídávečky. Teda ty se máš, že už se Tobíček směje nahlas. Natynka sice dokořán otevře pusinku, ale zvuky při tom ještě nevydává. Tak to už jdete na druhé očkování, my až za 14 dní. Ale hned je to lepší pocit, že už jsou ty mrňátka aspoň trošku krytí vid? Já teď budu mít strach zase z teploty, když už vím, že ji měla. Baru Naty zatím v noci spinká, ale přes den už má docela pauzy tak 2 hoďky a už se jí moc nechce hajat, líbí se jí když ji nosím, ale tak na stojáka, aby pořádně viděla.

Zuzi, tak mu splň přání a nic mu nekupuj. Ale kup sobě nějakej hodně sex obleček no a překvapeníčko na večer k narozeninám a třeba si šlehačkou napiš na bříško kolik mu je.... no a pro chlapa super dárek :wink: Zuzi brala si Zyrtek při kojení? Já jsem ho začala brát, ale všude píšou, že to nevadí. A teta mi také řekla ať ho beru. Teda ted jsem se dočetla, jak ti Miška stahuje kalhoty, musím se smát. Asi celý tatínek, že? :wink:

Ahojky Leni, tak to je super, že jste to zvládli bez teploty i ty dvě očkování. Já jsem zvědavá na další, myslíš, že je možnost, aby teplotu neměla když ji poprvé měla? A co Ondrášek, jak se máte? To nám to letí vid? Nedávno jsme si psali, jak půjdeme rodit a už máme bobánky doma.
15. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
Dáji ...můžu ti říct, že s tou šlehajdou to taky není dobrej nápad :sweat_smile: ...brala jsem tu kojící antikoncepci aměla jsem 14 dní měsíčky ..týden nic ...a teď je zas 14 dní mám ..tak jsem to vysadila a doufám, že už se moje tělo umoudří. .. jo a na to moje sexi tělo by ten obleček byl fakt nááádhernej :confounded:
Potřebuji zhubnoouuut :angry:

Zyrtec jsem nebrala v těhu a ani při kojení ...dr. mi říkala, že mi ho nasadí až přestanu kojit.
16. bře 2009 v 11:36  • Odpověz
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2524242#navigator návrh asi jak baj oko bude vypadat naše kuchyň ..komín teda bude do kulata.
16. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Jen se Zuzi tak nepodceňuj :wink: Přidám Vám Natálku...
16. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
16. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
Dáji, no malá je náádherná a ta prďácká vesta , ta je uplně bombová, Já tak doufám, že po druhé nám víjde holčička ...to je tak náááádherný oblečení ...já chci taky nakupovat na holčičku :sweat_smile:

Dáji, to není podceňování ...jsem fakt ze sebe nešťastná ...kor vššchno mi teď leze do břicha ...fakt hrůza ...jediné co mě těší, tak je pořekadlo ...až tlustí budou hubení, tak hubení budou studení :grinning: ...nic proti hubenejm :grinning: :grinning: :grinning: ....tím jsem chtěla říct, že třeba víc vydržím. :grinning:
17. bře 2009 v 07:18  • Odpověz
autor
Zuzanko ani mi nemluv... Ale to si nesmíš tak přát, já si myslela, že to bude chlapeček a podívej. Ale věcičky mají naprosto super, včera jsem byla na čerňáku, no krása. Ale teď budu objednávat nové od Nextu. Já je tak hrozně ráda fotím a když ji naseknu... Děkuju za pochvalu, to potěší.
Zuzi, já jsem začala cvičit na břicho, brácha říkal, že když to vydržím, tak to bude vidět až za 3 měsíce. Ale když stoupnu na váhu, tak mi to pomalinku leze nahoru, tak jsem z toho taky hrozně nešťastná. Protože když přestanu jíst, tak mám málo mlíčka, když jím, tak zase přibývám, ale prý to není vidět, tak nevím kde, jestli ty prsa:slight_smile: No mě si teda nepotěšila ani tím pořekadlem:slight_smile: Já prostě musím dokázat zpevnit bříško, bych byla krásná na léto....ke kočárku. Včera jsem si v Kaky koupila bundičku bílou na jaro a tričko. Já si vždycky vybírám barvy a pak u trička zůstanu u černé:slight_smile:
17. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
Dáji, ale ty jsi hubená ...jenže já na ty svoje záda neudělám ani ty blbí sklapovajdy. 14.4 jdu na ortopedii a měl by mě dr . napsat rehab. tak jsem zvědavá, zda mi to pomůže. Nedávno mi udělal obstřik a pomohlo to na 2 dny.

Jinak abych ti řekla pravdu, v Nextu už teď moc nekupuju ...příjde mi to už jak stejnokroj ...doma toho mám taky jak nasr. ...přitom George mi příjde ohodně kvalitněšjší ...ale po pravdě ani nevím, zda u nás je ...já si to nechávám vozit z rakouska.

Joa atu holčičku budu muset pořádně vypočítat. :grinning:
17. bře 2009 v 10:53  • Odpověz
holky, no já jsem taky ze sebe nešťastná, ale s opačným problémem. Hubnu, až moc. I když jím pořád., No fakt nevím. každej má holt něco.Jenže oblečení už na sebe pomale neseženu. Všechni na mě visí. Fakt hnusný. :astonished:

zuzi, krásný návrh kuchyně. To bude krásný nakupování na holčičku viď? hodně jsem od toho george viděla v internetových sekáčích. jsou tam moc hezký věcičky.

dádi, máme se dobře. nevím, jestli příště může být rekace, ale myslím, že jo.těžko říct. ondrášek je šikulka. cvičíme na bříšku,aby správně držel hlavičku. receptík pošlu. jsem ostuda. nemám u sebe přesný množství si nepamatuju. natálka je moc krásná. taky máš moc hezký předlohy na fotečky? To máš z netu stažený?
17. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz
Holky, te´d JE V MAKRU V AKCI PEKÁRNA OD MOULINEXU ...NEMÁTE NĚKDO SKUŠENOST ...DOOOST O NÍ PŘEMEJŠLÍM....... zase ten capslook chjo

Leni, ani nevíš, jak ti závidím ..já zas skoro nic nejím a jsem jak špekáček :frowning2: ....ale na tu liposukci půjdu až po druhém dítěti, teď to fakt nemá cenu ..nebo po třetím? :grinning:
17. bře 2009 v 15:29  • Odpověz
zuzi, já mám moulinex a je fakt dobrá. určo do toho jdi..
Zzui, ono každý to vidí jinak. jsem z toho špatná, i když jím cokoli a hlavně sladký. jak mě teď chutná sladký. takhle jsem nikdy neměla tak málo. Tlouštík, to jsem nikdy nebyl, to je pravda, ale nějakých pár kilo bych potřebovala a jak toho docílit? Jak poradit? Už jsem koukala na netu an nějaký poradny, co jíst, abych přibrala. zatím jsem nic pořádnýho neobjevila.
17. bře 2009 v 15:38  • Odpověz
leni, krásné fotky ..malej je fakt ňuňímek :grinning: ...noa ten dortík ..mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 15:38  • Odpověz
zuzi, dortík byl výbornej. I když po estetické stránce trošku horší, ale byl z pravýho másla, žádný rostlinný tuky a náhražky. Díky za pochvalu.
18. bře 2009 v 08:42  • Odpověz
18. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.