• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
Ahoj holky, tak jsem se na chvíli dostala k netu a dočetla si Vás.
Okolo těch narozenin je pěkný blázinec. Včera jsme to oslavili spolu a na zítra jsem Petrovi pozvala kamarády. Takže dneska jedeme ještě na nákup a hned ráno začnu s přípravou občerstvení. Naštěstí mě tohle baví, takže si s tím vyhraju.
Jinak jsem se nechtěla nechat zahanbit a nakonec jsem upekla i já malý dortík. Na zítra máme objednaný od švagrový. No, ale ten muj měl taky úspěch :grinning:

Dáji to znám to nošení, Tobík se taky nejlíp cítí u nás na ruce. Všechno pozoruje a má přitom hrozně důležitý kukuč :slight_smile: Natynka je fakt kouzelná!

Zuzi pěkný fotečky, Míša je rozený fotomodel :wink: Taky se chystáme nějaký nechat udělat. Ale chceme ještě tak měsíc počkat.

Holky a o tom cvičení mi povídejte. Naštěstí už jsem dávno na své váze před těhu, ale potřebuju zpevnit břicho, stehna a zadek. Ale vůbec se k tomu nemůžu dokopat. Večer, když už je klid, tak jsem ráda, že padnu před telku a ležím. No a samozřejmě, že si k tomu dávám třeba čokoládu atd.... :grinning:
19. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
zuzi, ty ateliérový fotečky jsou úžasný. :slight_smile:
19. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
Zuzi, mě se hrozně líbí i Erly Days a miluju modu z HaM. Na tu holčičku ti budu držet pěstičky. Jinak já mám pekárnu od Ety a jsem taky hrozně spokojená, už v ní umím bábovku, sekanou a výborný chlebíček. Zuzi ty fotečky jsou moc pěkné. Malý je už pěkně velký a moc mu to sluší, takový okáček... No nevim, nevim, asi mu tu Natynku dám.... :wink: Teda ty máš s těma zádama pěkný problémy vid? Já se snažím cvičit, tak uvidím. Je možné, že mi tělo zadržuje vodu, když kojím? Já zase tolik nejím, ale hodně piju....

Leni, to je nespravedlivé vid? Kdybychom se mohli tak nějak podělit a byla by spokojenost na všech stranách, ale to je asi ten život, že člověk co nemá, po tom touží a co má, toho si neváží.... Taky jsem koukala na vaše fotečky, jak Vám to sluší, jak ho máš v té klokance.
19. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Baru já jsem taky na své váze, ale mám pocit, že to břicho mám pořád.... Teda ty jsi šikulka, že si manželovi upekla dortík... Já taky čekám na fotečky, chtěla bych, aby Natynka už aspoň seděla...
19. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahojky Babule. Déíky za pochvalu fotek ...jen vám poradím ...udělejte si fotky už dřív ...podle mě jseu nejhezčí ty, co má Miky s těch 3 měsíců .... však mrknite do albíka. ...teď už je to velký mimino.
Jak jsem si pro ty fotky byla, tak jsem neodolala a nechala si ještě nějaké přifotit ...a ty mi příjdou ještě hezčí ...já ta mám pěknou z Michálkem a jednu jsem ne chala zvětšit na velkej obraz a dostane to mirek k narozeninám . I s klipem to vyšlo na 930,-kč ...ale bude to nááádherný :grinning: ... pak vám ty fotky sem hned dám.

Tak tu pekárnu jsem si včera dovezla a jem oc i pěkná designově ...bude se mi pěkně hodit do nové kuchyně :grinning:
20. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
jo, dáši, máš pravdu, kdyby to šlo podělit. díky za pochvlau.

zuzi, kdy jsi fotila u proféka malýho? Ty první fotky? chceme jet k fotografovi, ale nevím, na kdy to domluvit? jestli bude lepší, až bude sedět?díky tak je fajn, že sis pokárnu koupila. vítej do klubu. dáda jí má taky. :slight_smile:
20. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
Leni, přesně den před 3 měsícem ... to mimísko to bere uplně jinak ...pěkně se smál .....už na těch fotkách z vánoc i těchto je zaraženej. Tomu mrnískovi to totiž neříJDE.

ZA TY FOTKY V TĚCH 3 MĚSÍCÍCH JSEM FAKT MOOOC RÁDA. A jen vám to doporučuji. .. ty fotky co máme teď , atak už mi příjdou takové ty jako má každé malé dítko ..ale ten nahej mimísek je uplně nejhezčí ... takže doporučuji fotit, dokud si to dítko ještě moc nevšímá okolí :grinning:
20. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
Zuzi ty znáš ten obchod KIK? Si o něm někdy psala ne? Já jsem tam dneska byla a docela super hadříky...
20. bře 2009 v 17:55  • Odpověz
Dáji, já jsem tam Mikymu taky pěkně nakoupila. Nakupuji ve Svitavech ...teď ho otevřeli i v Blansku a v Brně je ve Futuru. Mikeš má odtamtud parádní kalhoty a triča.

Včera jsem Mikymu v reservedu koupila krásný bodánko a v H&M kšiltovku a letní klobouček ..no je v tom prďák :grinning:
20. bře 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
Zuzi, ale to jsou docela kvalitní věci vid? Já myslela nejdřív, že jsou z Číny, ale pak mi kámoška co tam pracuje říkala, že to jsou z Německa. Taky už nakupuješ na léto vid? Já už jsem taky neodolala... podívej :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21466030
Včera jsme byli na procházce v lese a pak u kámoškčiných rodičů, mají nádherný mlejn, celý ve dřevě a kachlová kamna... nádhera...
22. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahojky, tak už je ten narozeninový maraton konečně za námi. Včera jsme to doslavovali s Petrovou rodinou a ještě před tím jsme se byli projít v Praze na Žižkově na Křížku. Je tam nádherný výhled na Phu a ještě včera to počasí to toho, no nádhera.

Šoupla jsem Vám do alba fotečky dortů. Ještě schází jeden, ale fotka je moc velká, tak jí budu muset zmenšit. Teda až bude chvilička.

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2546770&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
22. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
Dáji, nádherný komplítek ...já chci holčičkuuu :grinning:

No a v tom KIK jak co ...koupila jsem si tam kalhotky a ty se mi rozpadl a Mirkovo tríčo udělalo hodně žmolečky ...ale a ty prychy, co bys nechtěla, že?
mám odtamtud taky nějaké oblečení a kromě jednějch tepláků, který se vytáhly a vypadámv nivh jak tipická venkovanka :grinning: tak jsem spokojená ...a z Mikyho věcma zatím taky.

Baru ...no nádhernej dortík ...to já jsem kuchařka a pekařka na baterky ...já budu dort nechávat dělat. ...no a malej je fakt náádáhernej :grinning:
22. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz
22. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
zuzi, krásný fotečky, Míša je fakt andílek.
Jinak díky za typ. Focení domluvíme na duben.asi na začátek. :slight_smile:
24. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky, tak jsme byli dneska na dalším očkování. Za našeho pana doktora tam zaskakovala nějaká jiná doktorka a byla silně nesympatická. Na otázky odpovídala úplně jinak, takže jsme se nic nedozvěděli. Jinak máme 6620 g a 65 cm. Tobík zvládl očkování na výbornou, už tolik neplakal jako při první injekci. Asi to možná bylo i tím, že jsme tam byli s Petrem oba. No a teď spinká a já čekám jaká bude noc. Ale snad to bude fajn....
Jinak jsme o fotkách uvažovali už teď, ale když jsem viděla, že by jsme v atelieru strávili 4 hod, tak jsme se rozhodli to odložit. Neumím si představit, jak bych to udělala, když je Tobík zvyklí papat po 3 hod a potom vždycky tak půl hodinky spinká. Když to nemá, tak je docela nervozní.
Dneska jsem zase něco fotila, tak to upravím a pak sem zase hodím :grinning:

Zuzi Míša je kouzelný, hlavně jak sedí v tom vozíku-autíčku. No krásnýý!!
24. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
Holky ..díky za pochvalu ..no ale andílek ..to je fakt silný kafe :grinning:

Baru ..jaký 4 hodiny .. většinou jsme tam půl hoďky a nejdýl jsme tam byli 3/4 ...ty 4 hodiny jsou i z obědem a přespáním ne? :grinning:
24. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz
No koukala jsem právě na stránky v okolí bydlliště - Praha, Kladno a tak a všude psali 3-4 hodiny. To mě právě odradilo..... :frowning2:
24. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz
Baru ....A co tam tak dlouho dělají? ...to je nějaký divný ...vem si to, kolik máme fotek a fakt za chvilinku

Leni ..pěkná fotečka ...malej je fešák a ty jsi fakt jak lunt ...já chci takyyyyy
24. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz
baru, je fajn, že jste očkování zvládli. Nás to čeká za 14 dní, tak snad to bude taky ok. Na focení se těším, snad to malej zvládne. Když jsem vzpomenu v těhu, jak jsme v tom aateliéru byly 4h, bylo to náročný, ale ty fotky už nám nikdo nevezme. jsou úžasný, mám i akty.máme tak 60 fotek těhu a pak 30 těch aktů.

zuzi, díky za pochvalu, přidala jsem další fotečky, jak byl malej vyřehtanej. krása. :slight_smile:
24. bře 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
Teda Baru, tak ten byl fakt z lásky :wink: šikulka.... No já s focením taky počkám, kámoška mi zase doporučovala, že to je lepší když sedí... Ale každý to může cítit jinak A vás teď očkovali i s Prevenarem? Teda tak to jste šikulky... Já mám pocit, že Natálka nebude mít doktory ráda. Jak jsem psala, skoro vůbec nepláče, ale když jsme byli na kyčličkách, tak jak jí je přejeli ultrazvukem, tak se rozeřvala na celé kolo. Mamka říkala, že ji vidí poprvé plakat.

Zuzi fotečky jsou moc pěkné, Miška je už šikulka a moc pěkný chlapeček...

Leni to je síla, jak rostete vid? Když si vzpomenu jak jsem koukala na mobil, když jsi mi psala, že se Ondrášek narodil a tak brzy... Jak to rychle dohnal. Je moc pěkný... My půjdem na to focení až budeme sedět, dám dětičky spolu a pak nás všechny. Ale mám teda i z domu moc pěkný fotky. Fakt se z nich dají vybrat kouzelné. A co Ondrášek, jak se mu daří? Natálku teď hrozně baví když s ní ležím na zádech a hraje si s mojírukou, prstama. To je nadmíru spokojená.
24. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
Leni ..tak ještě nějaký fotka s těhulkování přidej
24. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
dádi, no my jsme mysleli, že na focení půjdeme taky dýl, ale třeba půjdeme te'd apak ještě jednou. Focení nás baví, tak jsem zvědavá, jak se to bude malýmu líbit. Jo, máš pravdu, utíká to strašně rychle. Ondrášek je šikulka. Akorát teď řešíme, že spinká u jídla a dopo nemůže zabrat a pak je protivnej a uplakanej. myslela jsem, že mám třeba málo mlíčka, ale jakmile se vyspinká, tak pije dobře a je zase vysmátej jako vždycky. Tak to musíme nějak vychytat. Taky si ráda s malým hraju. hlavně má rád, když mu držím za ručku a on mě vždycky stiskne a drží strašně pevně. asi mě tím chce říct, abych neodcházela. Co natynka, krásně se myslím převaluje na bok že? No my zatím ještě ne, ale však má čas.

Zuzi, fotečky přidám. :slight_smile:
25. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz
zuzi, tak jsem udělala těhu album. vybrala jsem jen pár foteček, máme toho hodně a ty slušnejší samozdřejmě jsem dala na net.
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=322341&vReferer=
25. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz
Leni moc pěkný fotečky!

Tak můžu zaklepat, že druhý očkování proběhlo bez komplikací a Tobík to statečně přestál bez teploty. Jenom včera prospal skoro celý den a noc, ale na kojení se poctivě budil :grinning:
Dneska už je fit a právě si hraje pod hrazdičkou a je nějaký vysmátý. Jinak má taky hrozně rád, když mu dám svojí ruku a on si s ní hraje. To praktikujeme hlavně po ránu, kdy jsme spolu ve velký posteli a on si to užívá. Jinak se mnou dělá přes den vlastně všechno, od vaření po žehlení atd.... Je kouzelný.
No a převalování na bok nám jde taky moc dobře, hlavně, když přebaluju anebo oblíkám. To kouká na přebalováku všude možně, hlavičku vykroucenou a má z toho legraci.
Je to věc, jak to všechno utíká....
25. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
Leni, fotky moooc pěkný ..já chci aji nějaký neslušný :grinning: a hlavně otočený ..jinak mi to urve hlavu :grinning:

Na Mikeše asi něco leze ..no doufám, že je jemn přetáhlej a zítra bude zasr ok. Ale růmajzna nás asi nemine.

Dneska jsem si přivezla další fotky od foťáka a jsou náádherný ...akorát mi je paní nedala na cd a slíbyla , že mi je pošle meilem ...tak doufám, že mi je zítra pošle a já vám je sem budu moct dát.

Dnes už valím do hajan ...tak pa páááá
25. bře 2009 ve 23:38  • Odpověz
26. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz
Zuzi Krásnýýýýý!!!
Akorát tu s Tobíkem u toho sedíme a koukáme se spolu :grinning:
26. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
že :grinning: ...já jsem taky nadšená :grinning:
26. bře 2009 v 18:15  • Odpověz
Ahojky holky, moc se omlouvám, že jsem se Vám takhle nabourala do diskuze, ale vy už budete za chvilinku mít miminka u sebe a tak máte nějaké zkušenosti..Já jsem teď ve 26.tt a mám na vás takovou hloupou otázku..Mám bříško tak akorát, jenže mám problém..Když se směju, tak se mi bříško po stranách hrozně moc zúží ( tím, jak se stáhnou svaly) Je to vlastně podobný tomu, jako když zakašlete, jenže tady je to špatné v tom, že když se smějete, tak je zúžené dýl a mě připadá, že to musí prcka hrozně svírat, nebo mačkat, když se zužuje kolikrát tam, kde kope..Stalo se Vám taky při smíchu tohle s bříškem??
26. bře 2009 v 19:15  • Odpověz
ahojky balisek: my už máme miminka u sebe :grinning: Já si myslím, že to Tomáška určitě nijak neutlačuje. On tam má svůj prostor k pohybu. Takže se můžeš klidně vesele smát dál :wink:

holky začaly mi padat vlasy, nemáte s tím nějaká zkušenosti. Asi to bude tou hormonální změnou a kojením. Ale je to fakt hrozný, už takhle mám málo vlasů a takhle nebudu mít žádný .....
26. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.