• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
Balisek: Buď v klidu ..Tomášek je určitě spokojenej, že se maminka směje :dizzy_face:
26. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz
Baru ..mám pro tebe špatnou zprávu. Vlásky padají asi 6 m. po produ ..ty to máš o něco dřív ..i já to taky měla a i kojení tomu nepřidá, protože prdís ti bere vitamíny.
Nemůžeš žádný vitamíny při kojení ... já na tom byla uplně brutálně ..fakt chuchvalce vlasů .

Pomohl mi na to lék od homeopatky ..je to čísnký lék a jmenuje se to tajmství zlaté skříňky. V 1 lahvičce 100 tabletek a deně jich baštíš 12ks 4-4-4. 1 to balení stojí 299,-kč. Musíš zbštit nejmíň 5 baelní.

Já do tojho investovala, protože jsem myslela, že už budu uplně holohlavá ...a fakt mi to pomohlo.

Jenže nemají to v každé lékárně. V Brně vím o jedné. Kdyžtak kdyby jsi to zháněla, tak bych ti to koupila a poslala.
26. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz
Zuzi a nepotřebuju k tomu nějaký předpis? Je to volně prodejný?
27. bře 2009 v 09:04  • Odpověz
jo, jo ...to je volně prodejný ...ale mají to jen někde ,.... šla bych se zeptat do nějaké lékárny, kde mají třeba homeopatika
27. bře 2009 v 10:16  • Odpověz
holky mě taky trošku padají, ale najaře mě vždycky padaly. není to nějaký brutální, tak jsem zatím v klidu, vitamínky beru. :slight_smile:
27. bře 2009 v 18:07  • Odpověz
Já jsem přišla snad no 3/4 vlasů ...nikdy jsem jich hodně neměla ..ale jednu dobu to fakt byl brutus ..te´d po těch lékách mi už rostou pěně znovu

jéžiš ..to je hodi ... jdu spát ... pa pááá
28. bře 2009 v 01:48  • Odpověz
29. bře 2009 v 00:48  • Odpověz
29. bře 2009 v 00:52  • Odpověz
no ...kde jste?
29. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
29. bře 2009 v 15:16  • Odpověz
zuzi, krásný obydlí. teda tady je živo že?)
My měli o víkendu akci- oslavu Onráška, takže jsem pekla, vařila, věnovala se hostům. Bylo jich asi 25. fakt super akce. malýmu se to líbilo. spinkal s babičkou a maminka řádila do 2h,. :slight_smile: v albíčku mám fotečku, co malej všechno dostal. fakt nemusíme jít nakupovat kosmetiku ani oblečení. :slight_smile:
jak se máte všichni?
30. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=258241&vReferer=%2Fphotos%2Flestep
přidávám odkaz na fotečky. jsou tam vyfocené všechny dárečky a taky pěkná fotečka manža a Ondrášek.
30. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
ahojky
Zuzi, hezký fotečky :slight_smile:
Lení, Ondrášek je krásný a těch dárečků co dostal. Koukám, že i kosmetiku od SebaMed. My jí taky používáme a já si jí nemůžu vynáchválit. Fakt super :slight_smile:

My jsme teď měli perné noci. Tobík se budil co 2 hod a ještě k tomu se šíleným řevem. Nešel vůbec utišit a vydržel třeba hodinu. S manžou jsme se střídali a chovali, houpali a hráli si s ním. No prostě jsme vyzkoušeli všechno a on pak najednou přestal plakat a usnul tak tvrdě. Už jsme se radovali, ale bohužel se to opakovalo celou noc. Tak nevím, prdíky to nejsou. Začínám to přisuzovat zoubkům, že se mu asi připravují ke klubání. To jak slintal před tím, je nic oproti tomu, co tvoří teď :grinning:
Všechno cpe do pusinky a jezdí si po dásních jak o život. Tak jsem na to zvědavá.

Jinak už se dělá krásně, tak jsme každou volnou chvilku venku.
30. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
baru, my používáme hipp, sebamed. nemám ráda jonson. tak to mě mrzí, že máte takový noci. ondrášek usne kolem 21.30 a vstává v 6h. Taky si všechno cpe do pusinky a slintá jako bernardýn. tak snad se to už utiší a bude klídek.díky za pochvalu foteček.
30. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz
tak já používám hippa nebo oriflame tu dětskou sadu ...na johnsons jsem alergická já, tak mě to ani nenapadlo malímu kupovat

Leni ..ty brďo ...tolik dárků ..pěkná fotka TM amalho až na to, že mi to zas vyvrací hlavu na bok :grinning:

Mikešek je teď 2 dny strašně nešťastnej ..když mu vyristli první 2 zoubky, tak všechno v poho ..teď mu roste navrch a asi ho to bolí ...nemůže pořádně ani pít s flanděrky ..noc mi propláče ..no ať už to máme zasebou.
30. bře 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
ahojky holčičky....
Baru mě taky začaly padat, vždycky si vytahnu i takový tenky pramínek... Ale to je prý kolem 4 měsíce normální. Jinak Baru mě moje kadeřnice říkala ať si koupím Qapilan a masíruju si tím hlavu před mytím, že se tím prokrvují ty cibulky.

Zuzi vy máte hezkej domeček, to je chatička? A to je u lesa?

Leni moc pěkný fotečky. Ondrášek je už takový větší, jak to letí. Je moc pěkný.To si užíváš vid?
30. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz
zuzi, se umlouvám,abys neskončila na neurologii s páteří, tak jsem to otočila. Ještě jednou promiň. Díky za pochvalu. Dárečků dostal hodně. Jonson nemám ráda a to nejvíce propagují v porodnicích. Brr. Tak snad vás to brzy přejde azoubky budou na světě.

Dádo, díky za pochvalu. Jo, jo, letí to rychle, ale užívám si to. Máme teď trošku jiný spinkací režim. Dopoledne taky chodím s kočárkem ven a odpo taky. večer usíná pozěji, ale už mě asi 14 dní vstává každý den až v 6 hodin, přespí celou noc, tak jsem ráda. Co vy, jak se máte? Co Míša? Jak Natálka spinká?
31. bře 2009 v 11:18  • Odpověz
Leni ...díky ..už mě tak za krkem nebolí :grinning: :grinning: :grinning:

V Boskovicích propagovali Johnsons a Weledu ...tak jsem používala Weledu.

Jinak dneska noc zase děs běs a pořád je takpovej protivňoučkej ..měl večer 38,5 ...je pravda že jsme taky byl avčer ana očkování proti klíštěti ..i když dr. říkala, že to žádné reakce nemá ...tak je možný, že to bylo společně k těm zoubkům :pensive:

Jinak jsme měli včera přesně v 10 měsících 9200g a 77cm
31. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
Tak dneska večer už byla teplota 37,5 ...tal doufám, že už to bude dobrý ...ale pořád se mi budí Mišička moje milovaná :pensive:
31. bře 2009 ve 23:53  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ...kde zas jste?
1. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
Dáji díky za tip. Určitě to na vlasy vyzkouším. Už jsem z toho nešťastná :frowning2:

Jinak holky, včera bylo krásně a já celý den protrpěla. Bolelo mě celý tělo a měla jsem 38 teplotu. Takže jsem celý den prospala. Dneska už je to lepší, ale noc byla hrozná. Asi jsem neměla moc mlíčka kvůli tý nemoci, tak byl Tobík chudák uplakaný a hladový. Takže jsem krmila každou chvilku. Teď už je v pohodě a spinká. Musí dospat noc :slight_smile:

Lení to se máš, že Ondrášek takhle krásně spinká. To Tobík se v noci budí posledních 14 dní každé 3 hodiny. Je to docela namáhavé, zvykla jsem si, že krásně spal :slight_smile: Tak doufám, že je to jenom nějaké přechodné období.

No nic, jdu si zase udělat horký čaj a pokračovat v léčení....
1. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
baru ..brzy se uzdrav.

Jo a ještě k těm práškům na ty vlasi ..pokud nevybereš všechna ta balení, tak to nemá cenu ...to píšu jen kdyby jsi si chtěla koupit jen jedno nebo 2 ..ale je to teda pálka ..ale pomohlo mi to.
1. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
2. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
zuzi, ty jsi taky pěkný blázen do focení viď\? ale krásný fotečky. :slight_smile: v jakým intervalech se očkuje dítě proti klíštěti? je to jak u dopělých?
2. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
Zuzi díky, už jsem to naštěstí vypotila, ale naneštěstí ode mě Tobík chytil svoji první rýmu v životě. Zatím to není tak hrozný, ale teď večer mi odmítl papání. Tak jsem mu zkusila dát zamražený mlíčko a to taky nepomohlo. Teď spinká, tak doufám, že to bude v pohodě. Budu celou noc jak na trní, ach jo a Petr má zrovna noční :frowning2:
Jinak krásný fotečky a ten dárek pro manžu od Míši je krásný :wink:
2. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
Leni, jo,jo ..moooc ráda fotím :grinning: :grinning: :grinning:
Pprvé nás očkovali na klíště v 8měsících ...druhý v 10 měsících a na 3 máme přijít za 6 - 12měsíců
2. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ach ty zoubyky ..Miky už e zas vzhůru ..to bude další proplakaná noc :frowning2:
2. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
zzuzi, tak ať vám ty zoubky už brzy narostou. je to asi mazec viď? na ty klíšťata jste se rozhodli sami nebo vám to někdo poradil?
3. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
Leni ....bydlíme u lesa a malej měl první klíště v 3 týdnech ..takže to bylo první, co jsem chtěla naočkovata neváhala jsem ani trocu. Mirek už je naočkovanej taky ...a já až přestanu kojit.

Jo a nejsou to v pusince jen zoubky ..malej má asi moučnivku ...mě jebne ...chudák malej nemůže vůbec pít ano jíst :frowning2: :cry:
3. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
zuzi, tak to je fakt mazec ta moučnivka. máte toho nějak moc naráz ne? Tak to si vlstaně pamatuju,jak jsi říkala, že mě klíště.
4. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.