• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
si tady píšeme zuzi sami viď? :slight_smile:
5. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Čauky holčičky, tak jsem tu a musím Vám napsat jaký jsme měli týden a jak jsem zestárla snad o 100 let :frowning2:
V pondělí jsme byli na očkování na hexe a Prevenaru. Večer už měl brouček 38. Takže jsme dali čípeček. No a když měla horečky ještě ve čt. Tak jsme jeli k tětě jí ukázat. Říkala, že má vše v pohodě a v pátek jsme jeli na vyšetření na krev, jaterní testy, crp, výtěr, sedimku... Prostě komplet co šlo. Vše ok. Byla jsem uplně na prášky, protože pořád měla 38. Takže vše nasvědčovalo tomu, že to má prostě jako reakci na očkování. Včera jsme nasadili ospen, tak jsem si docela oddychla. Večer ale měla 39, tak jsem ji dala čípeček, a další dávku antib. V noci ale začala blinkat a vyblinkala i antib. Ráno taky. Jediné pozitivum, že už měla 37,1. Což doufám, že nám vydrží, jinak půjdeme ležet do nemocnice a Natynka na vyšetření... Jsem z toho docela hotová. Nemůžu ani jíst. A tak nějak se vnitřně pořád klepu. Tak držte pěstičky aby teplotka nevystoupila. Jinak odpol. jedeme do nemocnice a budeme mít píchaný antibiotika...
Pak si vás večer v klidu dočtu... Tak zatím pa
5. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
Dáji držíme palečky at je Natynka v pořádku!!!!!!!!!!!!
5. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Baru díky, teď jsme přijeli z píchání. To v pohodě. Ale když jsme přijeli tak jsem ji dala čajíček a chtěla jsem ji dát mlíčko a ona mi to vše vyhodila. Snad má podrážděný žaloude a jak jsem jela, tak všude samá díra, tak ho měla rozhrkaný. Ale je to mazec dávám ji i čajíček a ona mi ho pije z lahvičky. Uplně mám strach ji dát mlíčko i když musím...
5. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
Daji, držím palečky ať jste co nejdřív pohodě.

....to je jeden z důvodů , proč Mikymu prevenar nepíchám ...dr. říkají, že pokud dítě není nemocné, tak do 2 let je to pro ně dost náročné očkování.
Dáji ...doufám, že budete brzo v pořádku.

Jinak Mikeš už je vcelku v poho ..jen má ještě na špičce jazyku dost aftíků ..tak doufám že už bude líp.

Koupila jsem houpačku ..venkovní aMiky je v ní šťastnej jak blecha ...jak budu mít chvilku, dám vám fotečky.
5. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak už se mi ta rýma a bolest v krku zase vrátila. Hrůza, no a dneska jsem zjistila, že mám hrozně málo mlíčka. Takže dávám Tobíkovi vždycky cucnout z prsu a pak už pijeme Nutrilon. Ach jo, jsem zvědavá, jestli se mi to ještě obnoví, nebo už to mlíčko pomalu ztrácim.
Ale můžu být ráda, že jsem mohla kojit takhle dlouho.....

Zuzi chudák Míša, to musí být hrozný ty afty... Snad mu to brzo zmizí. Jinak jsem zvědavá na houpačku :grinning:

No nic budu zase končit, za chvíli přijede Petr z práce a veze mi MC Donalda :grinning:
6. dub 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
čauky Baru, tak mi Tobíčka přivez já ho mám hooodně.... Protože jsem Natálce dávala jen málo, v noci mi zase blinkala a měla horečku. Ale přes den už normálně bumbala a tak jsem ji dávala málo a mám prsa jak Dolly Buster. To je škoda, že dáváš ten Nutrilon, protože potom už se ti mlíčko nebude tolik dělat. My měli taky krizovku, ale prostě se to musí vydržet a pořád přikládat. S Míšou jsem to měla párkrát a nakonec jsem kojila dva roky.

Zuzanko, děkuji, že na nás myslíš. Fakt to bylo hrozný. Teď jezdíme s Nanouškem na píchaný anti. Tak doufám, že už brzy zaberou. Ale dneska už docela dováděla a hrála si s hračkama. Holky ona pořád vůbec nepláče i když byla nemocná, tak v noci krásně spinkala. Zuzanko a namazalas mu aftíčky genciánkou? To mi vždycky pomohlo a můžou to i dětičky, vždyť se přece mažou bradavky. Jinak Naty teď bude mít taky očkování rozdělené, tak jsem ráda. Michálek je moc pěknej, má takové kukadla. A nebojíš se bydlet u lesa? A to je chata nebo baráček? Ale je to pěkný....Teď jsem objednala Next za 70 liber. Nemůžu si pomoct, ale věci na holčičky se mě hrozně líběj právě od Nextu. Natálce jsem objednala šatičky a klobouček, jukni....http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn/9/1
a k tomu tohle:
http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn/9/2
6. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj Dáši, moc krásný věcičky. A to si objednáváš přímo na těch stránkách??? Ty jo a jak to probíhá?? To Ti pak příjdou věcičky v librách nebo se to nějak platí předem?? Já s tímhle nemám vůbec zkušenosti, ale našla jsem tam fakt krásný věci pro Tobíka.
Jinak já mu sice občas dám Nutrilon, ale zároveň si i odstříkávám, nechci o mlíčko přijít. Dneska v noci jsem se vzbudila a měla jsem prsa pěkně tvrdý, takže jsem musela odstříkat a povedlo se mi fakt dost. No a dneska ráno jsem kojila, teď v poledne jsem mu dala Nutrilon, protože mi přišlo, že zase mlíčko nemám, ale odsála jsem si 100ml. Tak asi dobrý. Nejhorší je, že prostě do těch prsou nevidíš a nevíš kolik tam je.
Byla jsem s Tobíkem pro jistotu u dr a sestřička nám ho převážila, no a světe div se, za 14 dní přibral 300g a to jsme měli tu krizi s mlíčkem. Dokrmuju teprve 3 den. Tak jsem na to zvědavá.

Jinak jsem pěkně nachcípaná a bolí mě šíleně v krku, takže piju bylinkové čaje. O rýmě už nemluvím, mám pěkně rozedraný nos..
7. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
Baru ...ten Next já obědnávám od jedné maminky z MMB ...pošlu jí koruny ...a tak to dělaj skoro všechny.
7. dub 2009 ve 23:13  • Odpověz
Dáji ...ten klobouček je uplně fantastickej :grinning:
7. dub 2009 ve 23:14  • Odpověz
Dáji ...u nás už nám genciálku pro malího vůbec neprodají ...na prsa jo ...ale musím to smít před kojením ...je to prej karcinogení ...riskovat určo nebudu. :unamused:
7. dub 2009 ve 23:15  • Odpověz
Dneska jsem koupila nádherný čeoule Mišiškovi v H&M ...no je to můj nááádhernej krasavec. :grinning:
7. dub 2009 ve 23:17  • Odpověz
8. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
No kdepak se toulíte? :sweat_smile:
9. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
Dneska jsem byla v KIK ..padli tam soro 2000,- ...ale mám nakoupíno spousty tepláčků a ponožek ...sobě nějjaký kalhoty ...takže spokojenost :grinning:
9. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
Zuzi tomu nevěřím, to není možné... To se schválně zeptám tety, té doktorky, zítra tam jdu na poslední očkování. Už se těším až mrknu na fotečku...

Baru, jak psala Zuzka, na MMB si dej do textu objednávky Next. Já jsem si to objednávala od jedné paní, která nebere zálohu a prodá mi to za 35 za libru. Objednává to do 10.4. Tak pokud by si to stihla a chtěla kontakt. Jinak tam je spousta dalších, co objednávají. Už se na to moc těším.
9. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
9. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Zuzi nedalo mi to a prohrábla jsem net. Fakt tomu věřím, protože vím, že to tak chodí. Zítra se na to ještě zeptám, ale nevěřím tomu, že je špatná...
9. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
Dáji, já se s tebou určitě nehádám a ani nechci .....u nás mi prostě genciálku nedají, když jim řeknu , že je pro dítě .... a já radši riskovat nebudu. :sweat_smile:
9. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz
9. dub 2009 ve 23:18  • Odpověz
....kde zas jste ....... :fearful:
10. dub 2009 v 00:07  • Odpověz
dneska je zas tíáááák krásně ...malej venku pořád boští listí atrávu ...vůbec se nedivím, že měl tu moučnivku, prasiso moje malí.
10. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
čauky Zuzi, to jo je nádherně, ale na mě dneska skočila zase alergie fuj, to je hnus....
10. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
Dáji ...u mě ta alergie je pořád ...takže mě už to ani nepříjde :sweat_smile: Teď teda taky víc prskám, škrábu se, aščípou mě očajdyn...ale je tu už taková rutina :grinning:
10. dub 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahojky holky, já už se skoro 14 dní nemůžu vyhrabat z chřipajzny. Vždycky to jeden den vypadá, že už je to fajn, ale pak najednou bum a mám to ráno znova. Šílený!!!!!!!!!

Holky s tou alergií Vás lituju, musí to být hrozný. Ale každý máme něco, já zase trpím na chronický zánět šlach na ruce. Takže se stane, že i třeba 3x do roka mám sádru. Taky nic veselýho...

Dáši, pošleš mi ten kontakt na tu paní na MMB. Já tam našla pouze za 37 libru.. Asi špatně hledám :unamused:

Jinak zítra máme v plánu vyrazit na nákupy, dostala jsem poslední dobrou výplatu, tak to jdu roztočit. Hlavně si chci koupit něco pěkného, aby mě beránek nepokakal :grinning:
10. dub 2009 v 19:13  • Odpověz
Já zítra taky valím utrácet :grinning:
10. dub 2009 ve 23:04  • Odpověz
Dáji ..já taky kontalkt ...prosím prosím :grinning:
10. dub 2009 ve 23:06  • Odpověz
11. dub 2009 v 00:09  • Odpověz
V pondělí trazíme do Jihlavi do ZOO ...už se moooc těším. :grinning:
11. dub 2009 v 00:10  • Odpověz
autor
Zuzi tak to tě lituju, že ji máš pořád, protože to fakt dokáže otrávit. Taky mě štípou oči a pčikám..... Tak ses taky nakonec rozhodla pro Nextík? Michálek je na fotečce moc roztomilej... :slight_smile: Je ti hrozně podobnej vid?

Baru, tak to taky není nic příjemného...Copak jste si pokoupili? Holčičky tady je ten kontakt:
Komu: Lucie Bezpalcova
11. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.