• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
Dáji ..hoď sem prosím její ID.
11. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
S tím Nextem ještě nevím ..čučnu a auvidím ..teď hodně nakupuju v H&M a na lítajdu jsem mu koupila spousty tepláčků a kraťásků v KIK.
11. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
Dáji ...zruš si v pasu, že čekáš holčičku ..už jsi chudáku v 59 týdnu :grinning:
11. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Dneska lezl po Mikeškovi klíšťák ...už to zas začíná. :rolling_eyes:
11. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
11. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
11. dub 2009 ve 23:14  • Odpověz
ahojky holky, nějak vás nestíhám. Plno práce na zahradě a v domečku, takže se ozvu později, až si vás dočtu.
přejeme s Ondráškem krásně velikonoce. :slight_smile:
13. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
13. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
Ahojky Zuzi, tady je:ID 8269 já posílala email, ale až teď jsem si všimla, že se mi oskopčilo pouze jméno :slight_smile: Teda klíšťák a od kdy můžeš Mišku nechat očkovat? Doufám, že letos nebudou tak infikovaní.... že pořádně přemrzly. Jo jo zruším, úplně jsem na to zapomněla. :wink:

ahojky Leni, teda tebe už jsem pěkně dlouho tady neviděla:slight_smile: O práci mi povídej, ale člověk má hned lepší náladu, když je tak hezky. Teda Ondrášek už je pěkně velikej broučínek... A pořád ty vlásky, ještě mu nepadají?
13. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
holčičky, přidala jsem dvě fotečky. Bobeček spinká s prstíčkama v pusince a tím jak mlaská mě budí, že má hládek... http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2637665&vReferer=
13. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahojky Babulíny ..dneska jsem byla v zoo a až na ten av bylo super. Mikeškovu jsem koupila v Humanici sandálky NIKE ...nemohla jsem odolat 700 stovek v pr ... :sweat_smile:
14. dub 2009 v 00:04  • Odpověz
Dáji očkovat klíště můžeš hned po Hexe ...no teda měsíc ...fakt jsem ráda, že je Miky naočkovanej ..letos jsou prej přemnožený svi... :angry:
14. dub 2009 v 00:05  • Odpověz
Holky ...fotky jsou náááádherný :dizzy_face: ...Dáji co to Natálka ukazuje na té ručičce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 v 00:06  • Odpověz
Dáji, díky za to ID.
14. dub 2009 v 00:07  • Odpověz
autor
Zuzi ona to ukazuje pořád, tak doufám, že to není na mě :slight_smile: Fakt jsou zase přemnožený jo? A já myslela, že mrchy vymrznou. My teď budeme za 14 dní píchat hexu, za dalších 14 Prevenar a pak naušničky. Tak se musím domluvit s doktorkou. Co alergie? U mě děs.... :frowning2:
14. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
Alergie..já se teď slila jak blázen ...doufám že se to zlepší ..to je ta moje alergie na sluníčko :frowning2:
14. dub 2009 ve 23:51  • Odpověz
Dáji , musíš v nastavení překlapnout na ani jedno ani druhé ....
14. dub 2009 ve 23:54  • Odpověz
Já se bojím, že zas budou i ti šílení slimáci ...máme jich tady jak nasr... :angry:
14. dub 2009 ve 23:55  • Odpověz
Dneska si Mirek cilgulárkou šmikl do prstů ..před chvilkou jsme přijeli ze šití :frowning2: ...a zrovna tejden, kdy máme nasmlouvaný lidi a dělají se omítky :angry:
14. dub 2009 ve 23:56  • Odpověz
Jo akoupila jsem dneska Mikeškovi botičky na lítajdu v lékárně za 500,- ...ale jsou uplně nááádherný ..chjo až mi je jich líto :grinning:
14. dub 2009 ve 23:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám zase chviličku a rychle dočítám a ozývám se.

Dáji Natynka je kouzelná. A to očkování máte rozdělený kvůli těm teplotám?? Děkuju za ID a určitě se mrknu a možná i objednám.

Zuzi tak to má Mirek štěstí, že si ty prsty neušmikl. Já cirkulárku nemám ráda a vždycky, když jde Petr řezat, tak čekám, jestli se něco nestane. Prostě tomu stroji nevěřím :slight_smile:

Tak jak jste prožily Velikonoce?? Tady u nás se to moc nedrží, jasně, že se chodí koledovat, ale jinak nic moc. Já je teda nemám moc ráda, protože to beru jenom jako svátek, kdy se chlapi ožerou a pak nás sešupou hlava nehlava.
Jinak jsem si koupila 2 super trička, aby mě beránek nepokakal a ještě bych chtěla nějakou pěknou sukýnku a pak ještě nějaký pěkný botičky. No musím přeci dělat parádu dál, i když jsem na mateřský.
Holky, já jsem tak ráda, že je venku krásně. Tobík si zvykl spinkat odpolko v kočárku a já si stihnu udělat něco v domácnosti a i na zahrádce. Dneska jsem se vrhla na pletí a jsem pěkně popálená od kopřiv. Tak snad už budu konečně zdravá. Pořád jsem se ještě nevyležela z tý chřipajzny a nějak se mi to pořád vrací.

Jinak jsem Vám přidala pár nových foteček :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2649688&vReferer=
16. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
Baru ..nádherný fotečky :dizzy_face:

Dáji ..ta paní pos tím id jen next prodává??? ...u ní se nedá obědnat???
17. dub 2009 v 00:06  • Odpověz
:slight_smile: dádi, no trošku mu padaly, ale teď na bocích už krásně dorůstají. :slight_smile:
zuzi, to muselo být super v zoo. Co mikeš,m jak se mu tam líbilo? :slight_smile:

baru, velikonoce byly super. letos jsem si je fakticky užila. měla jsem pěknou výzdobu, pekla jsem beránka.
baru, zahrádka je super. :slight_smile:
17. dub 2009 v 16:19  • Odpověz
baru, tobík je fakticky krásnej klučina. moc mu to sluší.. :slight_smile:
17. dub 2009 v 17:33  • Odpověz
Holky ..tu jsou nové fotky http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=338699&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Leni ...ZOO ho moc nebrala ...balo tam strašně narvaný, takže spíš čučel na lidi, než na zvířátka. Ale když jsme v něděli před velikonocem ajeli do Doubravice pro kytičky, tak tam pěstují pštrosíky a to se Mikeš strašně bál ...viz. foto :grinning: a měli tam ještě mluvícího papoucha, kterej říkal ahoooj a to se bál Miky taky :sweat_smile:

Chudáček má teď zavázanou ruku ...strašně mu zhnisal paleček a musím mu to mazat antibiotickou mastičko ..dneska jsem s ním byla u dr. tak doufám, že se mu to brzo zahojí ...asi to chytl s toho , jak si při té moučnivce rval do pusiny pořád paleček. :fearful:
17. dub 2009 ve 22:44  • Odpověz
zuzi, tak ať se vám prstík brzy uzdraví. :slight_smile: jinak krásný fotečky, je to fešák.
18. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
ahojky holčičky, teda ty dětičky jsou krásný... Už jsem se pokochala fotečkama. Jinak sama čučím, že ta paní už tam o Nextu nemá ani zmínku, ale předtím tam měla do 10.4, že objednává.

Baru, bude to mít rozdělené kuli té teplotě, tak doufám, že tentokrát to bude lepší. Tobíšek je taky moc krásné miminko.
Leni tak to sis užívala velikonoce, příští rok už ti Ondrášek přinese vajíčka:slight_smile:

Zuzi musela jsem se smát, jak jsi popisovala příznačně ty fotečky... Ten Mišulka už je tak velikej. :slight_smile:
18. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
Dáji ...strašně to letí ...vždyť za chvilku mu bude rok. Teď se z něho stakl hroznej loupežník ..nikde neposedí ..pořád chce chodit za ruce ..jenž ejá a ty moje záda fakt mazec ...někdy bolestí padám na hubu.
Jo,jo ...když si předstacím ..minulej rok touhl edobou už jsem se valila jak sud. :grinning:
18. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz
dádi, máš pravdu, fakt jsme si to užily.
zuzi,tö věřím, že je loupežník. :slight_smile:
20. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
Včera si malej začal už sám stoupat a bez držení ..no a nádech 2 krůčků ..takže mám pocit, že do měsíce už bude lítat jak děs :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 16:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.