• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
Nové fotečky :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2664669&vReferer= ...to se uplně jina fotí , když je člověk veku a všechno je rozkvetlí :grinning:
21. dub 2009 v 00:29  • Odpověz
autor
Ahojky holčičky, chtěla jsem se zeptat Zuzi padaly ti vlasy? Ty jsi tu něco psala vid? Já mám pocit, že jak jsem se nervovala s tou Naty jak měla teploty, tak se mi to spustilo. Padají mi úplně šíleně. A tím jak jsou dlouhé jich je všude plno. Co ti pomohlo?
Baru, tobě taky padaly? Psala jsi to ne? Co jsi s tím dělala?
22. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
Dáji ..jediné co mi pomohlo ...čímský lék Tajemství zlaté skříňky ...1 bal. stojí 300,- je jich tam 100 a deně se jich baští 12 ...musí se sníst zaraz 5 balíčků, aby to učinkovalo ..ale tohle bylo jediné co mi omohlo. Nedá se to sehnat ve všech lékárnách ..já to koupila v Brně u Ronda.
22. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Zuzi a nevadí to při kojení?
22. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz
Dáji ..tohle právě NE ...vždyť já taky ještě kojím. ...jink mi dr. říkala, že musím počkat po kojení ...jenže to bych už byla plešatá.
22. dub 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahojky holky,
Zuzi krásný fotečky, máš pravdu, je to super, jak to všechno kvete. To se to fotí. Všechno je hned veselejší!!!!

Dáji, taky mi dost padali. Ale teď se to nějak zastavilo a už to není tak hrozný. Musím se přiznat, že jsem si nějak nestihla nic koupit. Ale beru vitamínky - Centrum mamavit. Tak nevím, jestli to není tím. Jinak máš pravdu, je to hrozný, jak jsou ty vlasy dlouhý tak jsou všude. Už jsem z toho byla hotová.
22. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
No ta pampelišová louka na ty fotky je uplně skvělá :grinning:
22. dub 2009 ve 23:23  • Odpověz
Ahojky Dádo :slight_smile:

jak se s rodinkou máte? Koukala jsem,že Natálka roste taky jak z vody a je nádherná :wink: to nám to s těma dětičkama neskutečně utíká,že? :confused: už jim bude 5 měsíců a je to jako včera,jak jsme se předbíhali,kdo z nás porodí dřív :grinning: tak doufám,že se máte krásně a jste zdravoučký :dizzy_face:

Micanek:máš nádhernýho klučinu,já se strašně těším na tohle období,musí to být děsná legra,i když teď je to taky super a ještě Matýska najdu tam,kde ho položím :grinning: jo a taky kočárek máte boží :wink: my ho totiž máme taky,tak ho musím pochválit :grinning: jsi s ním spokojená?
23. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
zuzi, to je fakt nádherná fotka. taky plánuju nějaké foto v pampeliškách. je to fakt krásný. máte moc hezký fotečky, takový všechny profi. co máte za foťák? upravuješ to v nějakém souboru? :slight_smile:
23. dub 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
Ahojky Baru, já si to taky koupila včera tak snad se mi to taky zlepší... Ale na netu jsem o tom hodně četla a je to prý naprosto přirozený jev. Já už jsem i přemýšlela, že se dám na mikádo, ale moc se mi do toho nechce. Tak co ten Nextík objednala si něco? Kámoška objednává dneska, tak jsem si ještě přiobjednala capáčky.

Ahojky Zuzanko a na alergii taky :slight_smile:

cernovláska: Jé ahojky, už jsme si pěkně dlouho nepsali, že? Musím se podívat na fotečky jak nám rostete:slight_smile: Když jsme si nedávno psali, že se bojíme porodu vid? :wink:

Ahojky Leni :wink:
23. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
Cernovlaska : ..Ahojky ..myslíš casual play ...měla jsem i ABC :grinning: ABC jsem spokojená nebyla a casuelko jsem moc :grinning: ...ale zítra mě maj ještě dojít golgky quinny zapp ..abych mělka něco na rychlovku ..třeba do obchodňáku.

Děkuji za pochvalu Mišačkua ...no je to oje nádherný štěstíčko :grinning:
23. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
Cernovlaska : ..tohle období je prčovní ...ale můžu ti říct, že se mi strašně stýská po to miminku ..nikdy jsem si nepředstavovala, že to uteče táááák rychle ..jenže člověk si to vůbec neuvědomí, až je to fuč. :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz
Leni ..pokud plánuješ fotky v pampelišách, tak šup, šup ....u nás už začínaj odkvítat. :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 22:35  • Odpověz
Dáji ...na NEXT jsem se vyprdla ..jednou jsem začala myslet :grinning: a uvědomila si, že už teď má hader co nemůže unosit . :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz
HOLKY ...kamarádce prodávám chodítko ..je uplně suproví .Mišiš si tam vždyckjy hodně vyhrál ( možná proto, že jsem mu ho domů nepovolila :o))) ... je ve 100% stavu ..koupila jí ho tchýně a stálo přes 2000,- a prodává ho o))za 1100,- a je uplně jako nové ..tak kdyby náhodou :slight_smile:)
24. dub 2009 v 01:06  • Odpověz
Dáji:jj,je to jako před pár dny :sweat_smile: já sem občas nakouknu,když Matýsek chrní,tak jsem tě chtěla pozdravit :wink: nedávno mi psala do naší diskuze i Pajmis,taky přišla pozdravit,tak jsem si s nostalgií zavzpomínala na těhu :grinning: někdy mi to chybí :frowning2: a jak je Natynka veliká? a kojíš ještě? Matěj měl ve čtyřech měsících 6480g a 65cm,takže teď už bude mít určitě kolem 7kg a zase o dva tři cm víc,musela jsem mu teď nakoupit,pže mi ze všeho vyrostl :sweat_smile: a plně kojím,takže,jak jste tady řešili padání vlasů,tak u mě je to hotová trága,mám dlouhý a ještě černý,takže luxuju každej den a Matýsek je má i v plence :angry: :sweat_smile: včera už jsem si koupila vitamíny,tak snad to trošku ustane a taky se mi hodně zhoršila pleť a taky je to k tomu koju :frowning2: ale co bych pro to svoje štěstíčko nevydržela,viď :wink:

Micanek:jj,casual :slight_smile: já měla nejdřív X-lander,byla jsem s ním spokojená,jenže se mi nevešel do auta,takže bych nemohla sama nikam jet,tak jsme pořídili casual a je fakt super :slight_smile: je to opravdu pan kočárek :dizzy_face: tomu věřím,že ti chybí mimísek,ale malýmu už bude za chvilku rok,tak mu pak nadělíte ještě sestřičku,ne? :wink: :grinning:
24. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
Cernovlaska ..a hele, když jsi tady s náma ..tak my se oslovujem jménama jo ...tak se představ, jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...já jsem Zuzka :grinning: :grinning: :grinning:

Auto máme combi ..takže tam dám i 2 kočátry ..ale prostě mě chytlo že chci casual .tak jsem ho musela mít :grinning: :grinning: :grinning: a tyky jsem teda moc spokojená. ..je super i na terén ...což bych nikdy neřekla
24. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
sastřičku nadělíme ...klidně 2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale teď kolem září se budem stěhovat do nového, takže až v novém domě , nové dítě :grinning:

Cernovlaska: ..... ale víš , že při kojení se moc vitamínů na ty pačesáky nesmí? ...doporučují to až člově přestane kojit. ...takže fakt spíš jen ty mamvity, gravitali a tak.
24. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
Holky ..dneska mi přišly golfky quinny zapp z MMB ...abych měla jen něco na rychlovku, když jedem třeba jen na nákup, abych nemusela brát velkej kočár. .... nevím, zda mám teď na to poslední dobou štěstí či co ..ale tak špinaví golgky jsem fakt nezažila ..takže zase je budu muset pořádně vydrhnout ...to mi řekněte, že těm maminám to není blbí takhle poslat ... to já vždycky vššechno vydrhnu ..když prodávám oblečení, tak ho ještě vyperu i když bylo vyprané , ale aby bylo navoňené ..to fakt nepochopím.
24. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
zuzi, já chtěla včera fotit, ale bylo pod mrakem, tak snad dneska, ale musím dávat bacha na včeli, u nás mají lidi včely, tak jich tam lítá. :slight_smile:

nazdar nadi, to jsi hodná, že ses za náma přišla podívat: :slight_smile:

zuzi, pošli nám fotečku nových golfek. :slight_smile:
24. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
Leni, pošlu ...ale až je vydrhnu ..dneska mi Miky dal hoodně záhul, takže nestíhám ..teď jedu na stavbu z večeří a Miky mi zrovna usnul v židličce ...musím ho chudáka vzbudit. :unamused:
24. dub 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahojky,
Dáji tak můžu říct, že vitamínky asi pomohly, protože vlasy už nepadají. Můžu Ti říct, že jsem taky přemýšlela o ostříhání. Ale teď už to není potřeba :grinning:
Leni hezký fotečky, Ondrášek je pěkňoučký!! A koukám, že už kouká po knížkách :slight_smile:
To mi před Tobíkem schováváme veškerý letáky a noviny, protože to je jeho. Hned do ručičky, muchlat a pak by to strkal do pusinky. No už je to pěkný lotrando a dělá nám jenom samou radost.
Zuzi tohle taky nechápu, když Ti někdo prodá věc a je špinavá.

My pořád ještě děláme ten pokojíček pro Tobíka, ale už finišujeme. Takže teď nakupuju výzdobičku, to je něco pro mě :grinning: Dneska nám přišli cliparty na fotečky od Anne Geddes. Máme od kamaráda, který má internet obchůdek, 2 krásný fotečky 60x80cm.
Příští týden budeme už pokládat podlahu a už mu tam pomalu všechno nastěhujeme. Objednala jsem cestovní postýlku, kterou mu tam dáme, protože tu svoji bude mít ještě u nás v ložnici. Hlavně tu cestovní využijeme i v létě, kdy plánujeme výlet do Benátek :grinning:

No nic, musím končit, protože se mi tu Tobík sápe po klávesnici a já nemůžu psát. Nemám šanci :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 17:15  • Odpověz
Batu ... já to právě dělám naopak ..teď dávám pryč fotky od Geddesové a dávám hezčí ...našeho Michálka :grinning:
24. dub 2009 v 19:15  • Odpověz
Zuzi neboj, ty máme taky připravný. Ale těm dvoum od Geddes jsme neodolali :grinning:
24. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
Měla jsem období, kdy u nás doma byla samá Geddesová .... jak se narodil Mikeš, tak to přešlo :grinning:
24. dub 2009 v 19:35  • Odpověz
Zuzi,já jsem Naďa,těší mě :dizzy_face: :slight_smile:

Leni: :slight_smile: :grinning: :slight_smile:

Já jsem si právě koupila ten Gravital a ještě piju každej den Gravimilk,tam taky něco vitamínů je,tak uvidím,jestli to bude mít nějakej efekt :wink:

Tak vidíš,to to máte pěkně naplánovaný,my taky druhý až do novýho a ten je zatím jen teorie :frowning2: ale já jsem po císaři,takže nijak nespěchám :wink:
24. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
Nadi, plán byl začít na něm pracovat, jak budou Mišišovi 2 roky ...no ale možná už se do toho pustíme na vánoce ..uvidíme :grinning:
24. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj Nadi já jsem Bára.
A Ty jsi měla císaře plánovanýho nebo se to rozhodlo až na poslední chvíli. Já jsem po něm taky a druhý bych si moc přála porodit normál :slight_smile:
Tak uvidíme, protože v tomhle se plánovat nedá...
25. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=258241&vReferer=holky, přidávám nové fotečky. zuzi, jsou pampeliškový.

baru, to je super, že děláte pokojíček. anne gedes mám taky ráda, máme kalendář na wc. :slight_smile:

nadi, nazdar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
25. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.