• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
Leni ...nááádherný fotečky .... hlavně ta poslední ..fakt super.
25. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz
Tady je fotka těch golfek http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2682439&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1 mají ještě střechu, ale tu musím ještě vydrhnout ...golfky už mám vyprané, čisté a voňavé :sweat_smile:
25. dub 2009 v 15:14  • Odpověz
Lení krásný fotečky!!!!!!!! Asi se na tu pampelišku taky vrhnu. Fakt pěkný.

Zuzi pěkný golfky, to se to bude trandit :wink:
25. dub 2009 v 18:29  • Odpověz
Tak teď koukám na to naše zlatíčko, leží na bříšku na své hrací madraci a normálně se ručičkama přitahuje a snaží se doplazit k hračce. No tak to je věc :grinning: :grinning:
Šikulka šikovný!
25. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
Baru, je to super, co jak vidíš uplně před očima, jak tvoje děťátko dělá pokroky :grinning:
25. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: kdepak jste?
25. dub 2009 ve 23:14  • Odpověz
Tak nám se zase vrátila rýmička :frowning2:
Není to tak hrozný, ale museli jsme ráno odsávat. Naštěstí to Tobíkovi nevadí a má z toho legraci.
Zuzi máš pravdu, je to takový malý zázrak, co všechno ten maličkatý človíček během chvilky zvládne.
26. dub 2009 v 09:46  • Odpověz
Baru ...ale utíká to tak obrovskou rychlostí, až je mi s toho smutno.

Dneska valíme na střelby, tak doufám, že ten strašněj vichr povolí, ať nás to hned nevrátí domů :sweat_smile:
26. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Baru:ne,neměla a strašně jsem si přála rodit normálně a vychutnat si první chvilky s naším synáčkem,ale bohužel :frowning2: po 15-ti hodinách neskutečnejch bolestí a ještě jsem byla celou dobu na monitoru a dovnitř zavedený IVPO kvůli kyslíku,mě fikli,pže se při kontra ztratili ozvy a už jsem jela :frowning2: a to už jsem byla otevřená na 8cm,takže jsem si 90% porodu vyžrala a pak ještě CS :frowning2: ale co,už je to pryč a zaplať pán bůh máme zdravýho a krásnýho klučinu,takže Happy End :grinning: ale taky si moc přeju druhý rodit normálně :wink: a ty,pročpak CS?

Zuzi: golfky jsou moc hezký,ale nedávno jsem viděla maminku taky s těmahle holema a při najíždění na chodník se jí utrhla ta korbička a spadla na zem i s malým a ten samozřejmě letěl přímo na obličej :cry: normálně mi z toho bylo špatně,ale byl chudáček "jen" odřenej a v šoku :frowning2:

Leni: to víš,mi jedna diskuze nestačí,tak musím opruzovat i jinde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
26. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
Nadi ..ten potah jde celej sundar a vyprat ..dost pracně se to tam dává ...pokud to měla jen trochu mimo zasunutý, tak se nedivím, že jí to vyfrklo dolů ...doufám, že nás to nečeká.
26. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Zadalší tam jsou háčky ..tak to asi neměla zaháklí ..ty háčky by to přidržely.
27. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
Včera jsem byla střelbách a asi z 50 jsem byla 25 a Mirek 20 ...tak to nenízas tak nejdorší. :sweat_smile:
27. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
nadi, to je super, že za náma koukneš. Jsem moc ráda. :slight_smile:
zuzi, to jsi dobrá. nevědal jsem, že střílíš.to jsi dobrá. :slight_smile:
27. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
Leni ..né to nestřílím ...ale táhnu to z myslivcema -..z Mirkem jsme začali spolu chodit na honu ...a dokonce si pamatuju i náš první rozhovor ...porovnávala jsem páná a pejska, jak si jsou strašně podobní :grinning: ..tak ho to tak zaujalo, až si mě vzal :grinning: :grinning:

Takže jak myslivci mívaj strřelby, tak si chodíme zastřílet ...ale to chodí všichni i děti :grinning:
27. dub 2009 v 15:49  • Odpověz
zuzi, tak to jo, já myslela, že chodíš vyloženě na cvičák. :slight_smile:
27. dub 2009 v 17:28  • Odpověz
néééé ale baví mě to ..je u toho fakt sranda .... včera se mi taky chlamali, že ješě že kojím, jinak by mi ta flintoška tak pevně nedržela (jako že ji mám mezi prsama ) :grinning:
27. dub 2009 v 17:39  • Odpověz
Nadi, tak to jsme na tom byly podobně, já měla 13ti hodinový porod a když už se to konečně rozjelo, tak Tobík začal špatně rotovat a já tím, že už byla vysílená a doktorům se to všechno nějak nezdálo, putovala jsem na sál a hned císař. Po tý době jsem za něj byla ráda, ale ty první okamžiky s miminkem Ti nikdo nedá. Ale hlavně, že je Tobík zdraví a silný!!!To je nejdůležitější.

Holky, tak jsem sem hodila zase nějaké fotečky a s pampeliškama jsme se trochu opičili :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2683007&vReferer=
27. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
Baru ...fotky nááádhera :o)) malej je fakt kouzelnej ..sice nevím, jak vypadá manžel ale příjde mi podobnej na tebe, že?
27. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
Zuzi děkuji :wink:
No právě, že většina říká, že je celý manžel. Ze mě má prý jenom pusinku a bradičku. Tak nevím, třeba se to ještě vyvrbí :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2192706#navigator
27. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
Baru ..taťka je moooc šikovnej :grinning: ...ale stzejně bych řekla, že je na tebe ..ale víš,co ..posuzuju s fotky.

Taky jsem něco přidala http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2692164&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0
27. dub 2009 ve 22:52  • Odpověz
Ještě jsem vám sem daa fotky z modré střechy našeho domečku http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=223927&vReferer=
28. dub 2009 v 00:22  • Odpověz
ahojky Zuzi, fotečky krásný.... jak Mišánek tak i baráček. Máte krásné okolí, baráček přímo v zeleni. No nádhera a pro dětičky úplně super. A co jsem to tam viděla, 3 dětské pokojíky :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
baru, krásný fotečky a neva, že se opičíš.
Dejte holky nějaký typ, kde ještě vyfotit. Zuzi, ty máš vždycky tak krásný fotečky, ajkt o děláš. Hlavně Míša je krásně fotogenickej.

zuzi, krásný návrh domečku. Už vám to jde pěkně od ruky a za chvilku budete bydlet. Nás to teprve čeká, ale těším se na to.
28. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
Leni příroda je fakt úža na focení. Kdyby už Tobík seděl, tak bych ho šoupla ještě třeba mezi rozkvetlé tulipány a narcisy. To by bylo určitě taky pěkný. Prostě cokoliv kvetoucího je super, co myslíš :wink:

Holky mě tady Tobík celý den zpívá. Má nějakou super náladičku a prozpěvuje si co to dá :grinning: :grinning: Byli jsme dneska na prochajdě, ale brzo jsem to vzdala, protože tady šíleně fouká. Tak jsem si na zahradě posbírala pampelišky a teď z nich dělám med. Na zimu a hlavně na průdušky se hodí! :grinning:
28. dub 2009 v 15:28  • Odpověz
tak jsem doma ..dneska jsem byla celej den v čudu ..hlavně na rehabilitaci ze zádama a měla jsem bombovou masáž ...fááákt super :grinning:

Baru ...v plánu jsou 2 děti ...možná 3 ...ale to je ještě ve velkých dálkách :grinning:

Ty fotky ...myslím si, že je to hlavně tím, že mě to fakt baví .. a naperu fakt hodně fotek a pak to hoodně třídím :grinning:
28. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
baru, jo kytky jsou moc krásný. :slight_smile: jé, pampeliškový med je dobrota.
:slight_smile:
29. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
zuzi, tak to je fajn, taky bych si dala říct pořádnou masáž. :slight_smile:
29. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
Dneska jsem byla v Brnu ..kupovali jsme dlažbu do chodeb a obklad do kuchyně ..jůů už s etěším ..už se to rýsuje :grinning:
29. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
v Brnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 19:35  • Odpověz
Kde je Dájka ...už zde dlouho nebyla ??? :confused:
29. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.