• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
Dneska jsem byla v Tescu a už maj nové letní věcičky ..moooc pěkný ..zase jsem to vykoupila :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 23:49  • Odpověz
zuzi, ty seš nákupčí. :slight_smile: my jsme s manžou koupily v CaA super košili. je krásnšě letní a je k tomu ještě triko s dl. ruk a super rifličky. :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
Tak máme za sebou další očkování. Dneska už to byla poslední Hexa a 2 dávka Prevenaru. Tak jsem na to zvědavá. Tobík je mrzutý, ale to byl při každém očkování, ale zatím bez teploty. Tak jsem zvědavá na noc. Jinak se panu doktorovi moc líbil, prý je to šikulka. No a už měříme 69 cm a vážíme 7400 g. To je něco.

Zuzi, taky jsem byla v Tescu a koupila mu tam modré sandálky a klobouček :grinning: Ale jenom ty sandálky nám asi za chvíli nebudou a klobouček je zase větší. Tak nevím a to je to na 3-6 měsíců :fearful:
30. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
To já už nakupuju vě větším ...ale vždycky zajdu do těch mimi oblečků a zjistím, že se musím přesunout už k vězším :grinning:
1. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
holky krásný první máj. já si ho užila po ránu na pohotovosti. Mám zánět levýho prsu. Mám ATB, taks nad to brzy odezní. Máme jet s manžou nakupovat do intersparu, tak snad to dám. Do odoledne bude manža u bráchy na stavbě a zítra celý den.
baru, tak hlavně ať nemáte teplotku.
zuzi, rychle nám ty děti rostou že?
1. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Ahojky holčičky :slight_smile:
Baruško, my byli taky a teď kyž jsme měli zvlášť hexu tak bez teploty. V úterý jdem na náušničky a za14 dní na prevenar.
Leničko, teda jak se to stalo? A můžeš kojit? Bolí to?
Zuzanko, taky mám pocit, že kupujeme větší a větší, to nám to ty dětičk rostou vid? :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
Leni ..ty brďo , chudáku ..mě to taky bolelo asi 25 dny , ale naštěstí jsem to rozmasírovala.
1. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz
oprava 2 dny :grinning:
1. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz
Holky , tak co byla líbačka pod třešní :grinning: ... u nás ano :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz
Dáji ..no je to fofr rychlost ...vem si že před rokem jsem tady už naříkal, ať už to mám zasebou :grinning: a Miky to tak natahoval ..no aza chvilku už má ten svůj první rk za sebou. :dizzy_face:
1. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz
Uteče vám to všem tak stráááášně rychle :sweat_smile:
1. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz
Jo a včera jsem měla na noze zapitý klíště .. fakt ěm s toho už jebne.
1. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz
No a jak mě bolely v těhu pořád ty stoličky, tak to dneska na mě zas přišlo ...doufám, že to přestane a nebudu muset jít zas na čištění ..myslím si, že už by mě je totiž poslali nechat vysekat :frowning2:
1. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz
ahojky.
dádi- jo bolelo to dost, hlavně ve čvrtek, ale to už jsem věděla, která bije. měla jsem to v prodce, než jsem měla jít domů.měla jsem horečku 38,1, ale jen v noci, takže to bylo pak dobrý. mám atb, kojit můžu a hodně odsávat. Ondříšek je naštěstí šikovnej a jde mu dobře papat, tak se mě ulevilo a dneska se cítím nohem líp. Jewn nevím, jestli bych měla ležet nebo můžu normálně fungovat. Všude je totiž jen psaný, že zánět se vyskytuje v šestinedělí a nic víc. nebo jsem hledala na netu a našla jsem , tak akorát mastitidu u krav. :slight_smile:
dádi a jak se jinak máte? Co natynka?zvládněte očkování bez reakce.

zuzi, jo u nás bylo políbení pod odkvetlou třešní. holt, jinou nemáme. :slight_smile: ty klíšťata jsou teda mazec. :unamused:
2. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
Leni ...může to bejt třeba i s tohlo že jsi spocená a sundáš si mikynu ...tak s prochladnutí ...já to měla zrovna s toho.
2. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz
já se právě oblíkám hodně a v tričku nechodím, mívám vestu, která mě kryje prsa, tak nevím.
2. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
Já si právě tenkrát asi na 5 minut rozepla bundu a ofouklo mě a hned to bylo ...ty prsa jsou strašně citliví.
2. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz
Ahojky
Lení držím palečky ať to brzo přejde. Já to měla nedavno, když jsem byla nemocná. Prso tvrdý jako kámen a bolest neskutečná.
Dáji tak mi to očkování opět prošli bez teplot. Ufff jsem moc ráda, jediný co se objevilo, tak bylo trošičku zarudnutí okolo vpichu po Hexe. Ale tu už máme za sebou a teď nás už jenom čeká za měsíc poslední očkování Prevenaru a pak na chvilku pokoj.
Držím palečky na naušničky, ještě, že jsou ty dětičky takhle malý a nic si z toho nepamatují, viď. Ono stačí, že jsme u toho my maminy :cry:
Včera jsem Tobíkovi vydražila prďácký košile s kraťáskama, tríčo a kšiltovku. Už se těším, až ho do toho oblíknu!!!
Jinak jsme včera položili do pokojíčku podlahu a dali na kousek koberec a Tobík ho hned otestoval. Byl na bříšku a jak už se přitahuje a jakoby leze, tak si trošičku odřel nosánek. Chudák muj maličký.
Budu končit, odpoledne jdeme na oslavu a ještě sem chci hodit nějaké fotečky :grinning:
Hezký sluneční den!
3. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
zuzi, to věřím, prsa jsou fakt na to citlivý. já se oblíkám hodně. Manža mě pořád říká, jak jsem nabalená,ale mě je pořád zima.
Baru, díky. už je to lepší. Masíruju prso. dala jsem si tvaroh na prso a ty atbzabraly dobře. Těšíme se na fotečky s novou košilkou.
manža má dneska narozky, tak si dáme do nosu. Tiramisu, chlebíčky. K obědu jsme měli králíka na slanině a americký brambory a knedlíčkovou polévku. mńam.
3. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
tak tady jsou slíbený fotečky.
Lení my byli taky slavit narozky. Teda opožděně, brácha se ségrou (dvojčata) měli 28.4., ale všichni jsme se sešli až teď. No a před chvilkou jsme dorazili domů. Máme to domů necelý 2 km, tak jsme se hezky prošli a Tobík celou cestu prospinkal a teď si tady povídá na matraci a cupuje hračky :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2713552#navigator
3. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
ahojky Leničko, teda ty chudáku trpíš. A to jsi jako nastydla, nebo se to udělalo samo? To je uplně balzám když ti to Ondrášek vybumbá vid? Já si myslím, že asi ležet nemusíš, ale určo nechodit na slunce (ale to určo víš) a asi bych se hodně nenamáhala. My jsme si říkali s mamkou, že Natálka je tak strašně hodný miminko. Ona holky vůbec nepláče. Vydrží si hrozně dlouho hrát s hračou a hrazdičkou. A v noci se napapá tak jednou a spinká. Ve dne 2x. No já jsem z ní úplně nadšená. Dneska jsem si ji mazlila, to je takovej uzlíček. Očkování jsme měli bez reakce, ale dneska jsem ji na to šáhla a má tam takovou bouli. Tak jsem volala dr. a prý se to vstřebá. V úterý jdeme na náušničky. Budou jí je nastřelovat a příští týden na ten Prevenar. A co vy vy očkování zvládáte v pohodě vid? Tak ať tě to nebolí a brzy se to zahojí!!!

Teda Zuzi, vy ty klíšťata přitahujet. Víš já dávám Míšovi B-komplex a to prý nemají rádi a musím klepat. Ale mamce ještě známá v lékárně poradila thyamin. to je taky B. Tak mu to dávám.... A stříkáš se?

Ahojky Baruško a měli jste tam bouličku? Myslím po tom vpichu? Ono to vidět není, ale jak jsem ji po tom dnes přejela, tak jsem to cítila. Teda vy jste šikulky!!! Papa jdu se mrknout na fotečky.... :wink:
3. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Dáji, já se ničím stříkat nemůž .. ten můj ekzoš , víš .... no a Béčko je na tloustnutí .. takže to taky nemůžu :grinning:

nejsem ani očkovaná ..nechám se na podzim ..nemohla jsem kuli kojínkování ...ale aspoň že Mirek i Michálek jsou.
3. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
Dáji, bouličku máme taky. Ale přesně jak říkáš, taky jsem se na to ptala dr a říkal, že je to normál, že jsou to injekce na bázi oleje a že se to vstřebá. Kdyby to bylo opravdu velký tak to máme chladit. Ale už je to na ústupu.
Dáji a co dáváš Natynce přes den, když jí kojíš jenom 2x. Teda jestli jsem to dobře pochopila :grinning:
3. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
Holky , Miky tu bouličku mněl taky a už je to dobrý .. takže v poho.
3. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
baru, krásný fotečky. u nás už všechno odkvítá. včera jsme ještě udělaly fotečky v řepce. tobík už tak krásně seděl?

dádi. tažko říct, kde jsem k tomu přišla. oblíkám se hodně, ale ten vítr a ty změny počasí jsou naprd. na sluníčko jsem párktát šla, jinak to nejde. pokud nemám horečku, tak doma nevydržím. :astonished: cítím se dobže, prso masíruju.dám si zase na to tvaroh.to je dobře, že je natynka tak hodná. :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
4. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
Leni, u nás už taky všechno odkvétá. Fotečky z řepky jsou pěkný, ale já jsem na ní bohužel alergická, takže budu fotit jinde :slight_smile:
Jinak Tobíka jsme takhle do trávy posadili a drželi a pro fotečku jsme ho pustili a on vydržel docela dlouho. Pěkně držel rovnováhu.
4. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
Leni , krásný fotečky ... mněla jsem stejnou myšlenku, chtěla jsem taky udělat fotky v řepce ..ale aby byl pohled z vrchu jen na to žluto a nás ...jenže jsem pak dostala strach, že zas chytnem nějaký klíště, tak jsem se na to vyprdla.
5. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jinak mám angínu a 40tky horečky ..Mirek malího odvezl ráno k mamce a večer jak pojede s práce, tak ho vyzvedne ... je to divný bejt bez něj ... je mi smutno ...ale už jsem pěkně dlouho nezhlídla tolik filmů, jako dneska. :grinning:
5. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
baru, tak pokud je alergie, tak to je blbý, ale krásně vám tobík seděl. šikulka to je. :slight_smile:

zuzi, teda to je pech, horečky a ještě angína. tak si odpočiň, než ti přijede raubíř.
5. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.