• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Ono i to staré povlečení se ti hodí na střídačku. Ale určo hned až si Ondráška přivezeš z porodky, tak tam budeš mít to nové vid? Já taky dám nejprve krásné a druhé je taky hezké, ale obyčejnější. To nevadí, že postýlka není složená, to by manžel určitě zvládl i když budeš v porodnici. Já je taky nechávám, aby ji umyli a aby umyli i přebalovák načisto. Takhle by se to zase zaprášilo :wink: Ať se kluci staraj...

Zuzi a jak často si měla tu křeč? Mě třeba ráno bolelo bříško jako když to mám dostat. Pak to přestalo. Taky mě to občas tlačí jak na stolici, ale zase to přejde. Týjo 9 dní po termínu, já nechci. Nechci rodit v prosinci, ještě tam budu na vánoce, a to bych asi nerozdejchala. Copak jsi uvařila na stavbu? :slight_smile:
17. lis 2008 v 16:51  • Odpověz
zuzi, to jsi měla krásný porod.Tak ať jim jídlo na stavbě chutná..

dáši, to máš pravdu. Hned tam dám to nové povlečení a pak se bude střídat. ještě abysme měli povlečení u babičky a dědy nahoře..Já bych si jí ještě chtěla nachystat i stím povlečením. To já vím, manža je šikula, to on zvládne beze mě.. :slight_smile:
Tak jsem te'd strávila více než hodinu objednáváním těch plenkových kalhotek, jak jsem o nich psala už dřív..Pořád jsme to rozmýšlely s manželem, hodně jsem si to nechávala projít hlavou a nakonec to asi po 2 měsí¨ch objednala, tak jsem ráda. ještě na to musím vybrat penízky. Hned jsem i stím objednala nějaký doplňky, jako je přebalovací podložka na cesty nebo do poradny z froté materiálu, takový olejíček na kůži pro novorozence, krém na ošetření bradavek i na zadeček miminek..Tak aby to bylo kompletní. Už se na to těším, jak to přijde.
Dáši, to jsou takový divný stavy v břiše že..Neboj, na vánoce už budeš doma s celou rodinkou.. :slight_smile:
17. lis 2008 v 17:52  • Odpověz
autor
Teda Zuzi, ty už máš pěknou výbavu, máš úplně všechno vid? Ono to člověku nedá, když toho tolik všude mají... Já pořád koukám na netu a vždycky když vidím nějaké šatečky, tak bych je nejraději koupila. Hrozně se mi líběj věcičky od Nextu. Leni čím to je, že spermie urychlují porod je to obsahem nějakého hormonu, že? :wink:
17. lis 2008 ve 20:29  • Odpověz
Dáji .. spermie je prej uplně to stejné, ajk vyvolávací injekce. já taky manžovi řekla, tak dnes se na to vrhnem, nechci jít na vyvolání a druhej den v noci jsem začala rodit. Sexu se teda nedalo říkat sex .. to bylo tak ne.. tak taky ne ... a co chceš zítra k večeři ... au .. počkej tak taky ne :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak křeč v podbříšku už jsem měla dva dny před .. prej už to byli kontrakce, ale já si myslela, že to je jen nepříjemný, to jak malej klesá. Večer jsem seděli u grilu a vždy mě to zakřečovalo v podbříšku .. a le tak jako v pohodě .. jen jsem vždy řekla .. jau .. to je nepříjemný :grinning:

Ve 23:00 jsme lehli do postele .. manža usnula já měla ty křeče asi po 15 minutách po 17 minutách, po14 minutách .. zase třeba po 17 ... strašně nepravidelný ( noa to se říká, že jsou pravidelný) V 1:00 jsem ještě nespala .. šla jsem na záchod a měla jsem průjem ... tak jsem si řekla, že je to s toho ... šla jsem lehnout do postele a křeče jak na průjem byli pořád .. ael už po 5minutách , po 4 .. tak jsem vzbudila manžu a jen mu říkám, že mám takoví divmý vrnění, zda už nerodím :grinning:
Tak jsem s postele brnkla sestřičce do porodnice, že žádní poslíci, žádná prasklá voda, žádná hlenová zátka, žádné spadlé břicho .. tak mi řekla, ať přijedu, že to mám kousek a kdyžtak pojedu domů
Jela jsem tam s tím, že mě určo vrátí .. no a oni mě oznámily, že už budu za cvilku rodit .. přijely jsme tam v 2:30 .. no a přesně za 4hodiny a 1minutu byl Michálek na světě ... nechala jsem si píchnout ten epidurál .. bylo to dost nepříjemný, ale do porodu jsem neměla vůbec žádnou křeč, jen jsem v tom břichu cítila takové bezbolestné vrnění .. v 5.00 mi píchla vodu ... to vůbec nebolelo .. ani jsem tona necítila .. no a pak přišla v pak říká je 6:00 v 7:00 končím, tak v 6:15 začneme ... tak se začlo a Miky byl 6:31 na světě.

Porod byl porod .. nástřih nebolel vůbec .. no a u šití jsem si teda zanadávala.

Jo a nejhorší na porodě bylo, než jsem vytlačila hlavičku .. tělíčko už pak jde samo .. jo a placenta to už je uplně bezbolestný ...
17. lis 2008 ve 22:21  • Odpověz
Holky a stím nakupováním vám popravdě řeknu .. že jsem měla většinu věcí nakoupit až po porodě .. mám spousty zbytečností, které jsem prodala,nebo prodávám přes net.

Jinak taky nakupuju hodně nextík. Dáji , kamarádce prodávám nextíkové růžové šatičky .. prodává je za 249,-kč, ale nyslím si, že by se dala na 200,- ukecat, tak kdyby jsi měla zájem, tak ti pošlu fotku. Popravdě, kdybych věděla, že druhé bude holčička, tak jdu do nich hned.

Jo ana stavbě k obědu měli špenát a večer párky .. žádný sraní z mladou paní :grinning:
17. lis 2008 ve 22:25  • Odpověz
Holky prosim vas pise se do tehu prukazu vaha?? Ta se pak asi porad ale prepisuje. Jak to je?? Diky moc za odpoved. :slight_smile:
17. lis 2008 ve 23:10  • Odpověz
Jo a preji vam vsem zdrava a krasna miminka a taky hodna :slight_smile: :wink:
17. lis 2008 ve 23:11  • Odpověz
Lindulka .. jo, jo ... každej měsíc ti zapisují kolik vážíš.

Holky .. jak jsme měli srazík holkama s koníka .. tak tady je link fotek Mikyho http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2097391&vReferer= a jeďte ještě 2 fotky do prava. ..Bobešek můj malinkej :grinning:
18. lis 2008 v 00:00  • Odpověz
Jo a holky .. tady dávám foto, co se stihlo a nestihlo tento víkend http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2097478#navigator
18. lis 2008 v 00:48  • Odpověz
autor
micanek: čauky Zuzi, teda já jsem se teď nahlas rozesmála, kdyby mě tady někdo viděl, by si říkal, že už mi .... :wink: Ale jak si psala o tom s..e...x...u... Něco mi to připomíná, ale tak nějak ti nevím co :wink: Já už jsem to zjistila, včera jsem psala tetě, té dr. a psala mi, že obsahují prostaglandyn, který to urychluje. Tak to asi začneme praktikovat. Myslíš, že to působí i před termínem? Zuzi ty jsi měla tak nádherný porod... já chci taky. Teda ty jsi uvařila párky, to jseš šikulka. Taky tak ráda vařím :slight_smile: Tak mi fotečku pošli ale mám toho tolik, že... mi praskne skříň. Mišáčkovi se na srazu líbilo vid? :slight_smile: Týjo, tak vy už máte baráček skoro pod střechou. Tak hlavně aby teď nebyl vítr vid?Trošku mě v noci rozbolelo v krku, tak kloktám sůl, nevíš co můžu?
18. lis 2008 v 10:30  • Odpověz
Dáji .. pošly mi mejlíka do ip, ať to můžu poslat,ju?

Jinak pořád jen ten paralen, a kdyby jsi začala kašlat , tak hedelix .. to je v pr .. co, ve finále budeš nemocná. Tak držím palečky, ať se s toho co nejdřív dostaneš.

Jinaki ten sexík fakt nebyl žádná prdel :grinning: :grinning: :grinning:

Dáji .. bejt tebou, tak se tak nebojím .. druhej porod prej bejvá šup, šup .. tak ti to taky přeju. Budeš si nechávat píchnout epi?
18. lis 2008 v 11:46  • Odpověz
ahojky holky. zdravím vás..

Dáši, spermie obsahují prostaglandiny, látky, který urychlují otevírání a celkově nastartují porod. I když jak u koho.. :slight_smile:

zuzi, to jsi měla přímo ukázkový porod...Ten epidurál jsi měla domluvený předem? :slight_smile: Oblečení máme celkem málo. Říkám si, že dokoupit jde pak všechno. zatím řešíme základní věci- postýlka, kočárek, deky, zavinky atd..
18. lis 2008 ve 12:27  • Odpověz
Ten epi nejde domluvit do předu .. protože ti musej odebrat před vpichem krev .. kuli nějakýmu testu .. nevím proč a ten platí jen pár dní.

Já měla zavinovaček nakoupenejch aakorát jsem jednnu použila jak deku. Při příštím bobánkovi .. pokud teda bude, tak zavinku kupovat nebudu, ale koupím jako by tu svěrací kazajku .. je to super .. zní to teda strašně, sle takhle jsem ho svazovla do plíny ...t miminko je pak klidný a v klidu spinká i baští .. jinak má takoví tiky a pořád šermuje ručičkama a to ho ruší.
18. lis 2008 ve 12:35  • Odpověz
autor
Zuzi do epidurálu asi zase půjdu. Jinak představ si, že mamka mi říkala, že dneska v porodnici maj stop stav. Snad předbežně do zítra... Takže spermie nechám tam kde jsou :slight_smile: Ale oni sem jezdí rodit ze široka daleka, tak at posílaj pryč ty.... Mamka říkala, že by mě sem protlačila. Mám tady už sepsaný i porodopis :unamused: No já pořád kloktám solí, a ani dneska nikam nejedu. Chtěla jsem ještě pro nějaké dárky, ale nechám to na zítra. Jo Zuzi byli jsme o víkendu na návštěvě u kamarádky jak jsme ti psala, že mají nový barák z cihel a malovali barevně. Tak jsem se na to ptala jejího manži, a říkal, že nejprve vymalovali celý barák vápnem, a potom aby to odmastili, tak použili ježiši tu vodu, teď mi to úplně vypadlo jako je sokrat... a pak až malovali. A nikde namají fleky a nikde to ani nemají bílé. Teda krom stropu. :slight_smile: Tak běžte pak rovnou do barviček...
18. lis 2008 ve 13:20  • Odpověz
Dáji .. tohle ovjednávám Mikjmu od prababiček k ježíšku.http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13804284&tab=7 ... není to náádherný.

Ty jo .. stop stav ... a to jsem si myslela, že to velký buuum bylo kolem tohokvětna, jak jsem rosdila já.

Já do epi chci jít taky znovu .. i když to není nic příjemného.

Dáji, jak budeš mít chvilku, a budeš u tékamarádky , tak se jí prodím přesně zeptej jek se to jmenovalo. ... do jara času dost.
18. lis 2008 v 16:13  • Odpověz
autor
Zuzi, ten je krááásnej... To se mu bude líbit... Já se zeptám manži, mě to úplně vypadlo z hlavy. Je to ta voda jak se dává pod nátěry... :wink:
18. lis 2008 v 17:24  • Odpověz
dáji, já jsem prdlajs znalec.

A tu houpajdu budu ráda, když budou mít ještě skaldem :frowning2: ... ale je náádherná, co?
18. lis 2008 ve 20:56  • Odpověz
zuzi, to je krásná houpajda..
19. lis 2008 v 10:37  • Odpověz
autor
Ahojky holčičky, tak dneska jsem byla u doktora. Před chvílí jsem se vrátila. Monitor je ok, pak mě ještě vyšetřoval a říkal, že se nic moc neděje. No už skoro nepřibírám. V pondělí tam mám jít opět na monitor a ultrazvuk. No a řekl mi, že pokud se nebude nic dít, tak mě 30 hned hospitalizuje, protože prý když byl první porod sekcí tak se to musí hlídat a hned mi to začnou vyvolávat. Tak musím ukecat taťku na pár spermií:slight_smile:
Mě se chtělo brečet když mi řekl, že tam 30 už si mě nechají. To je zrovna neděle... Ale aspoň, že hned začnou s vyvoláváním.

Leni a co ty, byla jsi dnes u toho lékaře? A co a jak u tebe, je to ok, nebo se ještě otvíráš?

Zuzi tak co, maj houpačku?
19. lis 2008 ve 20:25  • Odpověz
ahojky dáši. na kontrolu jdu zítra. Myslete na mě..Kdyžtak se ti ozvu sms..Doufejme, že si ěm tam nenechají..Dobrou noc..
19. lis 2008 ve 21:10  • Odpověz
Ahojyk babulínk y.. dnes jsem byla celej den fuč .. tak písám až teď.

Dáji o houpačce budu vědět do týdne.

Jinak 30.11 je uplně ideální termínek. :grinning:
20. lis 2008 v 00:13  • Odpověz
ahojky.
tak jsem byla dnes na té kontrole, Malej je ještě níž, než minule, ale naštěstí se neotvírám, tak nás do nemocnice neposlal. Tak jsem ráda. Máme vydržet ještě aspoň 2 týdny a pak to bude dobrý. uvidíme..Ještě jsem dokoupila poslední zbytky věciček. Dokonce už jsem si koupila kojící podprsenky. Docela to jde. Viděla jsem i horší módu.. :grinning:
Co vy, jak se máte? :slight_smile:
20. lis 2008 ve 14:55  • Odpověz
Leni .. já si myslím, že kdyby náhodou jsi začala rodit už teď, tak už bude všechno v pořádku .. akorát by musel bejt prďola chvilku v ikubátoru. ... neboj .. bude vše v pořádku.

Jo já taky ze začátku měla kojící podprsenku .. ale pak jsem k ní dostala odpor a koupila si pohodlnou bavlněnou, kterou jen stáhnu. V té kojící jsem si pak přišla strašně anti sexi a nespokojeně.

Kde máme Dájinku ... že by už byla na porodním sále? .. to by snat napsala sms. :sweat_smile:
20. lis 2008 v 16:45  • Odpověz
zuzi, to by snad napsala ne? :slight_smile:
Já jsem si vybrala dvě. jedna byla za 750 a druhá za 450 kč.. Peněz jak želez, ale jsou obě hezký, docela mají i slabý ramínka a tak antierotický zase nejsou, tak to jde..Jsou z příjemné lycry, ne ty co jsem viděla ty šílený bavlněný s těma velkýma ramínkama.. :slight_smile:
20. lis 2008 v 18:22  • Odpověz
autor
čauky holčičky :slight_smile: Ne ne na porodním sále ne...To bych napsala... Dopoledne jsme tu měli truhláře, montoval tu kuchyň a odpoledne jsem dělala nehty. No a teď jsem klukum dělala k večeři plátek na houbách, pečené brambory a zeleninový salátek. Jo a holčičky rýmu mám jako trám....No a Miška se trošku osypal má krupičku na zádičkách i na bříšku, tak mám docela strášek co to je... Zase kuli mimču.

Leni, abys nakonec nerodila dříve než já... Ale neboj, kámoška mi říkala, že měla hočičku dole, pořád ji strašili a nakonec přenášela... Já si taky myslím, že už by to bylo v pohodě, ale oni fakt hodně strašej. Ale ty už se taky teta šetři. Nelítej pořád nakupovat a nevař!!!

čauky Zuzi, teda vždyť si říkala, že nemáš na sex ani chuť, tak proč ti vadila anit sexi podprda :slight_smile: Aspoň byl manža v klidu :grinning:
20. lis 2008 v 18:53  • Odpověz
Dáji .. jako já sama jsem si v ní připadala hnusná .. ale s tím sexem je to pořád na bodu mrazu.

Co ty? už jste berušku vyvolávali? :grinning:
20. lis 2008 ve 21:13  • Odpověz
Ahojky, tak tohle téma je pro mě aktuální :slight_smile: V sobotu jsem měla termín, no a pořád nic. Jsem zvědavá, kdy to příjde. Už se začínám obávat vyvolávání a pobytu v porodnici :frowning2:
Zítra jdeme na monitor a rovnou nás doktor poslal i na ultrazvuk, že prý malýho přeměří. Máte s tím některá zkušenosti??
20. lis 2008 ve 21:52  • Odpověz
barbika: já přenášela 9 dní a pokud bych neporodila, tak bych šla 12 den na vyvolání.
Nebooj bude všechno dobrý .. ten porod není zas tak hroznej :grinning: kor až ti dají Tobiáška na pupík :grinning:
Měří to jen kuli tomu, že kdyby byk moc velikej tak posílaj na sekci. .. ale buď uplně v klídu a těš se na svého potomka :grinning: Ale uplně tě chápu, jak se cítíš .. já to taky nedávno prožila ... ty br´do .. to už bude půl roku .. to tááák letí.

Dáji, teď mě napadlo .. ty jsi byla při Michálkovi na sekci proč?
20. lis 2008 ve 23:59  • Odpověz
micanek: děkuji za podporu :wink:

Už se těším až mi Tobiáška dají. Před chvíllí jsem se vrátila z porodky. Hrůza, byla jsem tam od 7 hod. Nejdřív čekání na monitor, potom se přesunout na ultrazvuk a tam když jsem viděla plnou čekárnu těhulí, šla jsem do kolen. Po hod a půl jsem přišla konečně na řadu a od doktorky se dozvěděla, že jim chybí 2 doktoři. No ale jinak ultrazvuk je v pořádku, malý má přibližně 3700 g. To mě docela překvapilo, pěkně ho živím :grinning:
No a pak mě čekala ještě poradna, kde mě doktorka pěkně prohmátla a říkala, že už to začíná být pěkný. Takže doufám, že to příjde brzo. A hlavně doporučila doma vyvolávat a vyvolávat :grinning: :grinning: :grinning:
Teď jsem pěkně rozlámaná a tak se jdu natáhnout.
21. lis 2008 ve 12:18  • Odpověz
dáši, neboj, šetřím se. Vařit stejně musím, ale jen 2x týdně. Střídáme se s tchýní..Tak je to super. Nákupy preferuju hlavně pře internet..Do obchodů už moc nechodím..Máš pravdu, třeba straší a budu rodit po termínu. I ty to je možný, ale spoléhat na to nechci.. :astonished:

barbika- ať se brzy zadaří a mimísek je na světě.. :slight_smile: Tak pěkně vyvolávejte-. Taky bych si dala říct, samozdřejmě to vyvolávání.. :slight_smile:
21. lis 2008 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.