• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
no nejsem kus vola ..místo toho, abych leela , tak sedím u komplu ... ale už mi zas začíná bejt ovej ..tak si půjdu asi na chvilku lehnout.

Takhle dlouho jsem ještě bez Michálka nebyla .. už se moooc těším a ž ho taťka přiveze ..a bzítra zas odveze. :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
zuzi, no to si běž raději lehnout¨¨. angína je zrádná. :wink: tak ať se uleví.

dneska jsem objednala babylegs, tak se na ně už moc těším.
http://www.mamaja.cz/scripts/dispatcher.php?url=navleky-na-nozky/babylegs&added=Babylegs
5. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
:wink: Ahojky holčičky, tak hlásím, že už jsme krásné :slight_smile: Dneska jsme byli na nastřelení náušniček. Teda ta moje holčička najednou vypadá úplně jinak. taková velká. Musím dát fotky do pc a ukážu :wink: Jinak holčičky dnes mi přišel Next a jsem v šoku. Z 2500 mi toho přišlo jen za 1500 a z toho jen jedna věc, co jsem si objednala. Jinak vše tak na 3-4 roky. Tak jsem paní psala a doufám, že mi vrátí peníze!!!

Zuzanko to máš sice pravdu, ale lepší než klíšťata ne? Já se chci taky dát očkovat, ale až přestanu kojit. Jak
dlouho chceš asi kojit? To tomu tvému ekzému taky moc nepřispívá vid? Ale tak si aspoň stříkej kalhoty a oblečení ne? Vy u lesa, to bys asi měla. Já v Tescu teď dlouho nebyla. Ale hodně toho kupuju na MMB a na MMA. Tak to je normální, ale já se nejdříve lekla. (myslím tu bouličku) To je hrozný jak se člověk pořád jenom bojí co? Minulý týden Míša se bouchl o kolotoč a měl hroznou, modrou bouli na boku. Druhý den spadl kola a vedle toho se zase bouchnul. A aby toho nebylo málo, tak večer dával Natálce dudu a zůstal vise za žebírka na postýlce, tak měl pro změnu modřinu ještě tam. Ach jo, z toho kolotoče, to jsem fakt brečela. Měla jsem o něj strach. Teda Zuzi, ty jsi nemocná? A nebyla jsi v Mexiku? :grinning:

ahojky Leničko, tak už je lépe? Dneska jsem šla na dvorek a jen v tričku. Tak jsem si na tebe vzpomněla a mazala se ustrojit. Už se těším až juknu na fotečky. A co Ondrášek, copak už umí a jak se vůbec máte? Co noci?

Ahojky Baruško, v noci ji kojím max. 2x. Tak jsem to asi špatně napsala. :grinning: To by mě chudinka sežrala:slight_smile: Ale jak měla tu reakci na očkování ty teploty týdenní, tak jsem pak myslela, že ztratím mléko, asi z těch nervíků. Ale asi tak po měsíci se to trošku upravilo. Ale koupila jsem BEBU HA a dala jsem ji to jen jednou. Nějak ji to nenadchlo. Ale teď už mám zase mlíčka dost, tak jsem ráda a dávám ji jen to. No ale přibrala za měsíc málo. Má jen 6,6kg. Protože po těch teplotách jedla málo. Ale i tak prý vypadá dobře. Kolik váží Tobíček?
5. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
Zuzi držím palečky, ať se brzo uzdravíš.

Dáji jsem zvědavá na fotečky Natynky s naušničkama. To už je opravdu velká slečna, když už se takhle parádí :grinning:
Já po kojení ještě dokrmuju Nutrilonem. Někdy mi vypije celých 100 ml a někdy nechce nic. Jinak jsem na noc začala po kojení dělat kašičku. Ne pravidelně, ale jednou za 2 dny třeba. Jsem ráda, že mi to kojení vydrželo takhle dlouho, a že jsem měla aspoň takhle dlouho to mlíčko. Ze začátku to po císaři vypadalo, že nebude žádný, tak můžu být ráda i za toto.
Minulý měsíc nám Tobík taky přibral hrozně málo a dr se nad tím pozastavovala. Ale teď přibral skoro kilo, máme už 7,5 kg.

Lení, pěkný babylegs :slight_smile: To bude Ondrášek fešulka!!
6. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
Leni .. ty babylegs jsou super ...ale je to jak punčocháčka a to mněl Miky poříd červený kolínka ..dělají se tsakoví s vycpávkou na koleno a ty lituji, že jsem Mikymu nekoupila ..teď už na to prdím a doufám, že začne brzo chodit :grinning:
6. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
Dáji ..že by? ..to ale asi nebude prasečí chřipka .. to bude spíš skur.... angína :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
Dáji ..já se taky budu nechat očkovat až nebudu kojit ...vlastně to při kojení ani nedělaj ..takže na podzim si to nechám píchnout .
6. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
Mikeše chci odstavit v 1 roku ... už teď mi strašně tahá tričko ...ale mlíko už mám taky tak na jednu porci :grinning: ...ale jsem ráda ...aspoň to nebude tak hrozný . Včera jsem už skusila dát Hami mlíko ..dneska taky a vyžbrundal celou flanděru .. mírně se stoho dosrandil ..asi si musí zvyknout :grinning:
6. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
Tohle jsem ještě Mikeškovi včera přikoupila k té hromadě věcí co dostane k narozeninám http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2728868#navigator :grinning:
6. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
ahoj dádi. tak to bych teda byla taky naštvaná kdyby mě přišlo jen tak málo věcí. a to objednáváš z netu? to je fajn, že už vaše princezna má náušničky. Hned je to kus ženské. :slight_smile: cítím se doíbře. přešlo mě to rychle, naštěstí a doufám, že se to nevrátí. :slight_smile: Ondříšek je šikula. Krásně zvedá nožky a zadeček. směje se nahlas. vše si bere do ručky a ocumlává, převalí se na bok, ale na bříško ještě ne. Vy už se převalujete? Večer hůře usíná, tak kolem 22h ale pak usne a spinká do 6 h. pravidelně, jako hodinky. V noci se už přes měsíc nebudí, tak jsem ráda. zvykla jsem si vstávat v 6 h a nevadí mě to. přes den malýho dávám kolem 9.30 do kočárku, někdy po 10 h, jak to vyjde. budí se, ale vydrží většinou do těch 2h. přes den už mě pak nechce spinkat, ale je hodnej, hraje si, hodně se směje. prostě je s ním sranda.

zuzi, ty babylegs jsou dobrý v létě i v zimě, dobře se snima přebaluje, protože je jen natáhneš, nemusíš je sundávat. :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ajo , ty to máš místo punčošek ... já myslela kuli odřeným kolínkům ... tak to jooo

Jinak Mikeš nclou noc nespinkal .. no samo že to chytl odemne ... no doufám, že to u něs skončí jen rýmajdou :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
Lení tak to je Ondrášek šikulka :slight_smile:
Tobík taky zvedá nožičky a už si je strká do pusinky a má z toho hroznou radost. Přes den spinká tak po tý 10 asi půl hodinky, pak od půl 2 do těch 4 a večer usíná po 8. To vydrží do půl 12, a pak se budí kolem 4 a pak v 7. Ale už jsem si na to zvykla a spíš pro mě bude nezvyk až bude spinkat celou noc.

Dneska se nám vrátili známý z třítýdenního cestování po Americe, no a přivezli nám kupu oblečení pro Tobíka. No a asi tušíte kdo z toho měl největší radost :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi držím palečky, ať se Mišulka brzo uzdraví!!!!!!!!!
7. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
Teď jsem skončila z žehlením ... čučnite na ten čas .. no mazec ... a to ještě mám odmraženou ledničku, tak ji musím jít dát dohromady ... no nic ...jdu na to :rolling_eyes:
8. kvě 2009 ve 02:35  • Odpověz
zuzi, já to mám hlavně do klokanky a pak do erga, protože Ondříšek má pořád vytažený nohavice, tak aby mu nebyla zima. Kvůli odřeným kolenům to spíš ty návleky. Koukala jsem na to na netu. není to špatný. Musím kouknout, kolik to stojí. jak se daří? Co angína? už je líp?

Baru, tak to je super, že ti známí dovezli oblečky. taky bych měla radost. Chystáme se k Radkovýmu bratrancovi, mají dvě děti a spoustu hadrů a hraček, tak se těším, až k nim vyrazíme a pořádně se tím prohrabu. :slight_smile: Já jsem už asi měsíc zvyklá, že Ondříšek spinká celou noc, takže by mě to asi vykolejilo, kdyby se budil,a le zvládli bysme to taky ne?
8. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
Tak už nemám hotečky ale rýmu akašel jak trám .. samo že Mikeš to lapl odemne ... takže pokud se to nezlepší, tak s ní razím v PO k DR.
9. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: zuzi, tak snad s eti brzy uleví a Míša bude dobrej a nebudete muset jít k dr.
9. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
Hm .. tak to asi nedopadne ... slyším v chuvičce jak strašně kašle a já jsem jak tuberák taky ... ale aspoň budu klidná, když budu vědět, že mu to nesedlo na plíce .. a pokud ano, tak budu ráda, že jsem to zjistila a bde se moci léčit.
10. kvě 2009 v 00:11  • Odpověz
autor
Ahojky Leni, tak to je super, že už jsi v pořádku a že tě to už nebolí. Bylo by škoda přestat kojit vid? No my se překulujeme už asi 2 měsíce. Ale to je různý, je jedno jestli se překulíme ve 4 nebo v 6 měsíci no ne? Natálka taky většinou spinká celou noc. Ale je znát kdy jím kvalitně a kdy ne. To se mi pak vzbudila třeba 3x za noc. Ale jinak ji dám spinkat po 7 a bud se nají když jdu spát nebo až ráno taky v 6. Takže docela pohodička. Ale přes den už mi spinká jenom 2x.

Zuzi, teda to jsou krásné fotečky, no ty ses fakt minula povoláním:slight_smile: Jinak držím pěstičky ať jste oba brzy v pořádku! Takhle jsem jezdila pořád k tý tetě, protože Míša jen začal kašlat, tak se mi to nelíbilo. Občas to měl na průdušká, občas ne. A pak mi mamka koupila Fonendoskop, tak jsem si ho poslouchala taky doma.

Baru to pro tebe nezvyk nebude, neboj. Na to se hodně rychle zvykne. Já jsem si zvykla hned a když pak najednou chce někdy jídlo, tak jsem z toho vedle:slight_smile: Ale je jasný, že jim člověk rád to mlíčko dá a přitom je pomazlí. Je to fajn, že jsi vydržela takhle dlouho, pamatuju se, jak jsi psala, že to asi nepůjde vid?
10. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz
Taky tady jsem přidala zase nové foto http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2741281&vReferer= ... Dáji .. holt mně to baví :grinning:

A to jsi sama tím fonendoskopem poznala, že tam něco má? ... to jako nějak chrčí? ... nebo jak? ... já to niky na uších nemněla :sweat_smile:
10. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
No nic ... jdu chrnět .. pa pááá a brou vám i miláčkům :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 00:25  • Odpověz
dádi, jsem ráda, že můžu dál kojit.taky spinkáme dobře, jen to usínání, to je mazec.

Zuzi, já se na ty tvé fotky nemůžu vynadívat. Fakt nádhera. :slight_smile: jak děláš to ko¨lem fotky takový bílý okraj? To máš nějaký program? díky
12. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
Leni , dělám to v corel photo house 2 ... ale myslím, že to dělaj všechny prográmky .. je to takovej základ. Tak y se mi ty okraje moc líbí ... obyčejné, ale tu fotku to uplně změní.
12. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
ty fotečky jsou fakt krásný. :slight_smile: my máme picasso a zoner.
12. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
zoner nevím a v picasu to myslím nejde ... nebo jsem to nezjistila :grinning:
12. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
ahojky, tak jsem zase po menší pauze tady :slight_smile:
Zuzi tak co už jste zdraví??

Leni koukala jsem na ten Zoner a tam jdou taky ty rámečky. Já si stáhla na zkoušku Zoner Photo Studio 11 a jsou tam docela zajímavý úpravy.
Zkoušela jsem i ten Corel Photo House 2 od Zuzi, ale ten mi bohužel vyhledavač nenašel :frowning2: :frowning2:

Jinak se nám vrátili prdíky. Ale jaký, přes den je to dobrý, protože je Tobík v pohybu, takže prdí krásně. Ale v noci je to něco. Vůbec nic nepomáhá. Před spaním ho trubičkujeme, ale stejně se kolem půlnoci vzbudí a pláče. No hrůza. Doufám, že to brzo přejde. Nejím nic špatného, na všechno si dávám pozor, ale bohužel.
No a aby toho nebylo málo, tak jsem se včera v noci vzbudila, chtěla se sehnout pro malýho a ejhle. Mám zablokovanou krční páteř. Takže super. Jsem z toho vyřízená.
15. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
Tak už je námm lépe ... ještě to není 100% ale už se to lepší.

Ten Corel nevím, zda se dá stáhnout .. já ho mám od táty s firmy a byl dooo st drahej ... ale už to není žádná novinka.

Ten nočníček je krásnej ... já malímu koupila obyč ... dost jsem na ty hrací slyšela, že se dítě pak nechchce vyčůrat, pokud to nehraje ... tak nevím. Ale zase mám tu redukci na velkej záchod ze schodečkama, tak doufám, že na záchod se naučí brzo .... noo teď budu ráda za ten nočník :grinning:
15. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
Ahojky holčičky...

Baru tak jak noci, už je to lepší? Představ si, že Natálka, která spí téměř celou noc, byla v noci strašně nervozní, pořád chtěla papat a měla 37,6. Už tuto teplotu měla 2x minulý týden. Dásničky moc naběhlé nemá, ale když ji po nich jezdm, tak ji to je příjemné. Myslíš, že to jsou zoubky? Ráno pak už byla veselá a smála se tak nevím. Ale teplotku měla ještě 37,5.

Zuzanko jak se to projevovalo u Vás? Mám strach, z čeho to je.

Leni vy ještě žádné příznaky nemáte?
17. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
Dáji .. já teplotu 37,6 vůbec neřeším ... to je prej u mimísků normální. ... první zoubky jsem ani nepocítila ... ale pak jak měl zároměň ten SOR v té pusině ,tak to plakal i v noci .. ale nevím, zda to bylo ze zoubků nebo s toho SORU.
17. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Dáji, zoubky zatím nic, ale už se mu tam něco rýsuje. Tak uvidíme co a kdy se z toho vyklube. Jinak Už pomalu to spinkání prodlužuje, ale stejně se budí často.

Jinak jak jsem psala o tý krční páteři, tak druhý den se mi na krku objevila boule, takový jelito. Takže bojím bojím. Vypadá to na štítnou žlázu. V těhu jsem měla zvýšený hormon. Takže v úterý klušu k dr. Fakt jsem z toho docela hotová.

Dneska jsme si s manžou a Tobíkem vyjeli na výlet do Prahy na hrad a Karlův most. Bylo to super i počasí nám krásně vyšlo. Na Karlově mostě jsme nechali Tobíkovi udělat karikatůru :grinning: Super super super!!!
17. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.