• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
Baru ... a není to jen uzlina z nachlazení ... Mikeš má na krku takovou hrču už od 3 měsíců ... a dr. říkala že to má 50% dětí.

Jinak na Karlův most bych šla hned taky .. tiše závidím .... já jdu akorát tady na místní most :grinning:
18. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
ahojky holky. jak se všichni máte? my máme za sebou návštěvní víkend, ale byl super. Dobře jsme si ho užily. :slight_smile: v sobotu jsme byli na výstavě květin, tak jsem si dovezla kvetoucí kaktus a muškáty na okno. :slight_smile:

bari, a kde jsou v zoneru ty rámečky? můžeš mě to napsat? díky.
corel je pěkně drahej.jinak krásnej nočníček. Snad brzy prdíky odejdou.

dádi, my jenom hoblujeme dásně, teploty zatím ne, občas natřu calgelem, jinak zatím ok.
18. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
Lení, když si dáš v zoneru nahoře na liště upravit, dál vybrat efekty a pak obálky tak tam to je. Jsou tam buď barevný nebo černobílí.

Zuzi, tak jsem se vrátila od dr a zítra jdu na odběry a ve středu budou výsledky. Prý to vypadá na zánět štítné žlázy. A nejhorší je, že Petr jede s chlapama na 2 dny na vodu. Jsem na to zvědavá co bude. Docela se bojím. Neumím si představit, že bych měla jít třeba do nemocnice a nebýt s Tobíkem. Už teď jsem ho nechala u sestřenice a byla jsem bez něj 1,5 hodiny a byla jsem nesvá... :frowning2: :frowning2:
18. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
18. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
Baru .. vy už jste taky velicí .. to táák letí :grinning:

Já zrovna teď pořád listuju fotkamam a vzpomínám jak před rokem už květnoví holky měli skoro všechny odrozený a já se kulila až do konce měsíce a dělala si srandu, že Mikymu se i mně líbí a ven ani nepůjde ... no a 30tého mu bude rok a je to už tak velkej kluk. :grinning:
18. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
baru- díky za ten zoner vyzkouším to. :slight_smile: těším se, jak ty fotečky budou vypadat. máte moc krásné fotečky. Je vidět, že tě focení baví viď?také máte x- lander že? Ten sporťák je vážně pěknej.Tak ať se brzy uzdravíš. Štítná žláza je potvora. držíme pěstičky.

Zuzi, to máš pravdu, to jsme se vlastně už scházeli že? já jsem teda koníkovej závislák že?
19. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
No nevím jak s tebou, ale z Dájou vím že už jsem na 100% komunikovala ... a napínavě se čekalo KDY to příjde :grinning:

Já si ten ZONER teď koupila v těch novinách ... musím na to čučnout
20. kvě 2009 ve 02:09  • Odpověz
Tak dneska jsem si byla pro výsledky krve u obvoďáka. No a potrvdilo se to, štítná žláza nefunguje tak, jak by měla a mám o dost zvýšené hodnoty. Tak jsem se objednala na endokrinologii a teď budu čekat, protože je to až za měsíc. Asi mě z toho jebne, ale zase mám na druhou stranu jistotu, že to není tak horký. Jo a ještě k tý štítný žláze zjistili, že mám zvýšený cholesterol.
Jdi jednou k doktrovi a už se z toho nevyhrabeš. Ach jo.

Ty jo Zuzi, to to letí. Miškovi už bude rok. No to je něco. My máme teď v neděli půl roku. Taky něco. Pořád tomu nemůžu uvěřit.

Lení nemáme x-lander, je to Firkon a jsem s ním moc spokojená!

Kdepak máme Dájku??
20. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
Natynka bue mít půl roku 30 května .. přesně jak Mikeš bude mít rok .. to jsme z Dájulou naplánovali :grinning:

Vložila jsem nové fotky http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2792902&vReferer=
22. kvě 2009 v 01:06  • Odpověz
no, kde jste?
22. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz
23. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
Leni mmoooc pěkný .. až na to, že mám zas vyvrácenou hlavu :grinning:
23. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
zuzi. já jsem byla těhulka na začátku a ty jsi skoro rodila. Chodila jsem na začínající těhu. Třeba si na mě jen ze začátku nevzpomínáš. :slight_smile: zoner jsem si koupila tu 11 a ta 10 vplné verzi je lepší. dost věcí tam krouhlia chybí to tam.

barčo. tak snad se ti to stou št.žl. brzy zlepší. jsou to pořád starosti že?já mysela že je to x- lander. tak pardon. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzi, krásný fotečky. také jsem nějaké přidala. byly jsme fotit v ateliéru.
také nám přišla už jídelní židlička. je fakt super. jsem z ní nadšená.
23. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
23. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
zuzi, aspoň si procvičíš krk. já to přehazovat nebudu. zmenšuje to zbytečně fotku, tak si natočíš hlavu a je to!!!!!
23. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
díky, jsem ráda, že se fotečky líbí. ěm moc. jsem fakt spokojená.
23. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
Leni, máš špatnej odkaz ... žáná židlička tam není. :sweat_smile:

jenže ty fotky vypadaj uplně jinak, když se musíš u toho kroutit ... rpč zmenšovat ... to jen otočiš :confused:
23. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
http://www.slune-cz.cz/jidelni-zidlicka-babypoint-fabula/- odkaz dávám znovu, tak snad se to zobrazí..
24. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
nechápu proč ten odkaz nefunguje.ach jo. :grinning:
24. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Tak a je za námi další víkend a nám je dneska půl roku!! To je něco :grinning:

Včera jsme byli na otočku na chatě kousek za Zručí nad Sázavou. Petr tam jel pracovat a já s Tobíkem relaxovat. Odpolko přijela tchýně i s hafanama, takže bylo veselo.
No a dneska jsem si užívala odpoledne pro sebe. Byla jsem u kadeřnice a změnila vzhled. Nechala jsem to na ní, takže to bylo překvápko. Ale za to opečovávání to fakt stálo. Jak říkám moc jsem si to užila a teď mám zase v blízké době v plánu kosmetiku :grinning: :grinning:

Lení krásný fotečky a židlička je pěkňoučká. Taky budeme muset nějakou pořídit.
24. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Tak já dneska poprvé ostříhala Michálka ... jak měl ve předu tu černou kštici a najednou ji nemá, tak je z něhoskoro blonďáček :grinning:
25. kvě 2009 v 00:53  • Odpověz
barum, vše nej k 6 měs. díky za fotečky. židličku doporučuju. je fakt super.cennově se taky dá.
25. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
Leni, já mám podobnou .. né barevně , ale konstrukčně ... PEPE

to vám sem musím dát:
Dvě spořádané ženy si vyrazi na dámskou jízdu a nějak nechtěně se ožerou jako dogy. Vrací se v noci domů, a když prochází kolem hřbitova, přepadne je naléhavá potřeba. Zapadnou teda mezi hroby, ale ani jedna nemá toaletní papír.První si teda stáhne kalhotky, utře se s nimi a zahodí je. Druhá má drahé luxusní prádlo, které nechce obětovat. Všimne si věnce na hrobu u něhož dřepí, šáhne teda po stuze a vytře se tou stuhou z věnce. Ráno si jejichmanželé telefonují a stěžují si, jak jindy spořádané a slušné ženušky
jsou zlitý jako vázy a teď chrápou v posteli.Jeden z nich si ještě podotkne: Ty vole, ale začínám tušit to nejhorší.... Ta moje přišla bez kalhotek ! A ten druhý na to: Hmm, to nic není..... Tý mojí čouhá z půlek nějaká stuha a na ní je : +++ OD CELÉHO HASIČSKÉHO SBORU - NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 00:13  • Odpověz
zuzi, na pepe jsme také koukaly. je to podobný.
jak vás spí bobíci, jak je takhle teplo. my nic moc.
26. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
čauky holčičky :slight_smile:
Nejak jsem moc nestíhala, tak se omlouvám. Holčičky ze mě se začíná stávat magor, já mám pocit, že si pořád něco hledám, abych se bála a měla o ty moje broučky strach. Připadá mi totiž, že mám neskutečně hodné miminko. Holky Natálka brečí tak třeba jednou za týden a to třeba jen chvilinku. Hodně si hraje, směje se, a je strašně klidná. Pokud něco chce tak trošku vřískne a já už odhadnu její potřeby. Myslíte, že to je normální, že je takhle hodná? V noci se budí jednou. Má někdo takové miminko ve vašem okolí? Mě jí je tak líto jak je tak moc hodňoučkatá. A co vaši broučci, nebo Vám taky nepláčou?
¨
Zuzi teda vy už jste stříhali vlásky, to je neskutečný... to už je normálně velikej chlap! A už jste oba zdraví?

Leničko děkuji za fotky, mooooc Vám to tam sluší. Jste krásná, šťastná rodinka. Jen kdyby se ten čas dal trošku zpomalit vid?

Ahojky Baru, to mě povídej jak nám to letí...To je fajn, že si uděláš čásek pro sebe. Taky to tak praktikuju.
26. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahojky Dáji ... no, že se tady taky ukážeš :grinning:

Buď ráda, že máš šťastný miminko , ... nebo si ještě něco přiženeš a užívej si to.

Mikeš už začal 21.5 chodit no a teď je jak urvanej z řetězu ... musí vidět uplně všechno :grinning:
26. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Jé tak ty už máš chodící děťátko, to je paráda. To je tak hezký, doufám, že i hodně natáčíš... Nám včera odešel foŤák, tak jsme dneska koupili nový, tak začnu hooodně fotit... Založila jsem diskuzi a už vidím, že hodných miminek je hodně:slight_smile: Tak jsem se uklidnila.... taky se o Mišku tak bojíš?
26. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
Dáji ... už aji nebojím ... no, nebo nebojím, tak normálně .. teď to jsou samí pecky na zem a kdybych byla pokaždý vyřízená, tak se s toho musím jít oběsit. :sweat_smile: natáčím, ale spíš fotím ... mám ráda fotografie ... ale první stoupnutí i první krůčky se mi naštěstí oodařilo zaznamenat :grinning:
27. kvě 2009 v 01:18  • Odpověz
autor
Ahojky Zuzanko, jestli chceš juknout na tu novou tému, tady je odkaz, jedna holčina tam byla pěkně protivná, ale všichni ji usadili :grinning:
Stejně to je krásný, když to miminko udělá první krůček samo vid? První krůček do života.... sem si zamáčkla slzu. Já k tomu foťáku včera dostala nové cd, tak jsem si ho nainstalovala a jsem zvědavá, v čem bude lepší.

berenika39: Děkuji za názor, ale mám pocit, že jsi mě asi špatně pochopila. Samozřejmě, že miminka neumí zlobit. Ale když Natálka jak je týden dlouhý nezapláče ale své potřeby dává najevo třeba hláskem nebo, že zvedne hlavičku a já vím, že si chce sednout anebo nosit. To je tedy podle tebe co? Podle mě extrém. Mohu to porovnávat s mým prvním mimčem. Samozřejmě, že se ji hodně věnuji i když je takhle hodná a mám pocit, že si obě moc rozumíme.
Ale mám pocit, že jak píšeš, tak jako kdyby si to odsuzovala. Já jsem tuto tému založila, abych si popovídala s maminkama, které mají podobné dětičky, protože jsem z toho sama překvapená. Syna jsem milovala hrozně moc taky i když plakal!!!! Takže nechápu, proč sem píšeš toto...

martimarti: Děkuji, mám stejný pocit, a to, že sem tento názor nepatří! Já jsem to přece myslela tak jak jsem to napsala. A jsem ráda, za to, že jsi napsala ta a já si s tebou mohu o tom popovídat. Zuzanka je taková od malička? Teda tak to je super, že Vám to tak hezky dlouho vydrželo. Víš ono zase pokud má někdo mimi, které pláče, tak asi to jiným moc nepřeje... Já si myslím, že když se mimi někdy v noci budí častěji, ale hned po papání úsne, tak je to tak jako tak úžasné...

boglarca: Také moc děkuji za názor! To je super, že se Vám takhle vydařili obě děťátka. Já se taky ráno probudím a Natálka na mě kouká z postýlky a když vidí, že otevřu oči, tak se na mě začne smát. A přesně jako ty už od měsíce slýchám, v šestinedělí se to otočí. Ale neotočilo. Je nám půl roku a jsme úžasný miminko. A až se to jednou otočí, budu ji i tak hrozně milovat, protože je to náš pokládek. Takže taky vůbec nepláčete? To je stejně neskutečný, že?

beruska2x: Ahojky, krásný den, no já taky večer malou vykoupu, nakojím a jde spinkat. Pustím ji tu hvězdičku jak hraje melodie ona si trošku pobrukuje a usne. Je to až neskutečný. Se synem jsme museli chodit spinkat, papal 6x za noc a jak se mu něco nelíbilo, tak spustil. Ale i tak to byl můj brouček. Stejně to je krásný, že se mimi pořád směje. Vidět na něm jak je veselé, to tak zahřeje vid?
27. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.