• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
Dáji .. prď na to .. holt de jsou i nepřející lidé.
27. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
Já jsem ji napsala svůj názor, nebo spíš jsem ji napsala názor který sdíleli všichni. A jak pokračuje stavba domečku?
27. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
ahojky. jak se máte? Dádi, buď ráda, že je Natynka hodná. A jakou jsi založila diskuzi? Dej prosím odkaz. díky. Ondrášek je také moc hodný. jen teď to spinkání přes den. Moc toho nenaspí, ale je celý den zlatíčko.Díky za pochvalu foteček. Jinak my se v noci nebudíme. :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
dádi, už jsem na tu diskuzi koukla, docela jsem koukala, co někteří lidi dokážou napsat. ta mamina se mě líbila, co napsala, že dnes, když má někdo štěstí nebo se mu daří, tak je to důvod ukamenování. je to fakt mazec. Každý má nárok na názor, tak se tím netrap.
28. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
Leni mě se líbilo, jak do ní všichni šli. To je paráda, když brouček spinká celou noc vid? To je potom člověk čilej. Kamarádky chlapeček pláče ve dne v noci. To je potom člověk zdrchmanej.
28. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Dáji .. domeček tak nějak pokračuje .. akorát se nám to asi o měsíc protáhne, jelikož Mirek si nemůže vzít volno má stráááášný práce a je škoda to zas pustit, když tě´d potřebujem každou korunu na barák.
29. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
dádi- já jsem tak ráda, že se vyspíme. je to náš bobíček. :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
zuzi, to je jasný, prašulky jsou potřeba. :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
Zuzi tak měsíc sem, měsíc tam. To zase není tak hrozný. A vy stavíte ten domeček v té vesnici jak teď bydlíte? A kdy plánujete, že se nastěhujete?
29. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
Táák už to mám od 6:31 za sebou :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2828207&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1 holky to tak stašně uteklo ... je mi dneska nějak teskno, jak to strašně rychle uteklo ten rok .., uýř´žívejte si miminek, za chvilku už nebudou :sweat_smile:

Dáji, stavíme ve vedlejší vesnici a te´d vypadá stěhování na říjen, tak doufám, že to dopadne ... na vánoce už bych tam ráda byla.
30. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
zuzi, miškovi vše nej k 1.ročku. teda uteklo to neskutečně rychle viď? :slight_smile: hlavně zdravíčko, to je nejdůležitější.
30. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Jé Zuzi, když jsi nám tyhle fotky loni posílala vid? A co bolelo tě to? Bylo to rychlý? :slight_smile: :wink: Tak to máte kousek, to bude krásnej dárek k vánocům vid? To už se těším na fotky! Teda takhle jak to píšeš, tak mě to přijde jako knížka, já ji snad začnu psát. A samozřejmě Mišánkovi veliká gratulace je šikovnej a pěknej chlapeček a má milující maminku a tatínka tak co si víc přát :slight_smile:

ahojky Leničko... :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
zuzi ahooooj.
jak jste oslavily narozky? Co mišánek dostal?

Ahoj Dádi.jak se máme?
1. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahojky holky, nějak mě zlobil net a vůbec jsem nestíhala.

Zuzi Mišáčkovi přeju dodatečně všechno nejlepší k narozeninám. Ať Vám s tatínkem dělá jenom samou radost, roste jako z vody a hlavně je zdravoučký!!!!!
Je to fakt hrozný, jak to utíká.

Vidím to na Tobíkovi, už se začíná plazit. Dokonce už prozkoumal hlínu v květináči, takže teď už ho nemůžu nechat chviličku samotnýho. Pořád ho musím mít pod dohledem. A to ještě nechodí :grinning:
Ale je to štěstíčko a jsem moc ráda, že ho mám.
Taky máte pocit, že s těmi dětmi má ten život větší smysl?? Bez dětí je to fajn, ale když se Ti narodí ten maličký uzlíček, tak máš opravdu pro co žít a je to opravdu radost. Každý den čekáš co nového provede, co se naučí.
Je to prostě úžasný!!
1. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
1. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahojky holky.
teď od pondělí do dneška jsem byla z holkama z Koníka z Boskovic v Mikulově ... bylo to strašně super ... taky by jsme mohly něo takového někdy podniknout. ....Kor v baráku jsme měli sklípek ... no paráda :grinning: ... bylo veselo :grinning:

mikeš dostal dárků mooooře .... nechala jsem mu i udělat fotky k 1 roku, tak tady jsoua pomalu vkládám i narozeninoví z oslavičky http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2849549&vReferer=.

tak co si pamatuju.

- Skluzajdu
- odrážedlo traktůrek z vlečkou
- Velikého trucka
- tatrovku
- hajánka ... spinkající berušku
- spinkajícího pejska co chrápe, zvedá ouška a ocásek
- auto, kyblík, formišky, lopatka na písek
- 2 balóny
- batůžek
- dřevěný věšák a teploměr do pokojíčku z autíčkama
- třepající auto
- konvičku na zahrádku, nafukovací krokouš do bazénu, kačenky do bazénu
- stůl a židle mammut z ikea
- závěsné křeslo z ikea
- plyšouna stonožku
- 2 knížky se zvukem zvířátek

od tet koníkovek autíčko z vlečkou a kečenkus káčátkama

a určo by se tam ještě něco našlo ...

kmotříčka půjde Mikeškovi teprve přít ....
:sweat_smile:
4. čer 2009 v 00:43  • Odpověz
autor
Teda Zuzi! To měl krásný, takovejch balonků, kolik si mu jich nafoukla? My jak jsme byli v americe tak tam Míša slavil 3, tak jich měl taky hrozně moc. Ale tam jdeš do krámu nafouknou ti je heliem. Tady něco takového postrádám. Ale ty jsi to vymyslela pěkně. Míša taky dostal k prvním narozkám tatru... :slight_smile: To už ani není pravda. A ten dortíček, jakpak mu chutnal? Teda ale těch dárků to je mazec. To si určo ještě se všema ani nepohrál. Ten sraz by byl super, ale musela by si nás donutitl :slight_smile: A ty fotky jsou taky moc pěkné, moc Vám to tam sluší. Co to je za dětičky? A postrádám tatku:slight_smile: Nám bylo teď o víkendu půl roku...

Baru, Tobíček už je taky tak velikej... Holky ať se ten čas na chvíli zastaví a můžeme si ty děťátka užívat....
A jak se hezky směje.

Ahojky Leničko, určitě mě nevadí, že si mi napsala Zuzi :grinning: Mě jen tak něco nerozhodí, antož tohle.... Natálka už neleží na zádičkách ani minutu. Je jako šídlíčko, přehodí nožku a je na bříšku. Občas dá nožičku pod sebe, ale lezení ji nejde. Hejbe se na bříšku jako holubička. Ale když ji zvedám do sedu, tak se začne stavět.
4. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Dáji .. koupila jsem jich 100ks po 1,-kč a taťka z Mirkem to nafučely kompresorem, takže v poho :grinning: ale vypadalo to lkíp, než na fotkách, fakt nááádhera.

dortu akorát utrhl marcipánoví kolo ...chvilku ho žužlal a pak se mu to začalo rozpadat, tak jsem mu to vzala :grinning:

Ty děti na fotkách jsou od mého bráchy ... moje babička bude mít 80 let, tak jsme nechaly udělat fotku pravnoučátek ... to ji určo potěší.
Takže Mirek tam ani s náma nebyl ... ale mám v plánu na konci prázdnin jet zas udělat nějaké ty fotečky celé rodiny :grinning:

Dáji, co vy jste vlastně v té americe dělaly? ...byli jste tam pracovat? .. nebo jen na delším výletě?
4. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Teda Zuzi moc pěkná oslavička. A těch dárečků. To musel mít očička navrch hlavy, viď. Určitě nevěděl co dřív.
No a fotečky, o těch vůbec nemluvím. Nádhera!!!!

Dáji Natynka je šikulka, že už se takhle překuluje. To mi zatím ne, vždycky to ztroskotá na boku, protože nám tam vadí ručička. Ale zase se plazí o stošet, takže ho musíme pořád hlídat. A s tím sezením je to to samý, prostě si stoupne a ne a ne sednout.

Holky dneska jsme byli na půlroční prohlídce a Tobík už má 7900 g a 70 cm. Dostali jsme poslední dávku Prevenaru. Tobík vůbec neplakal. Jenom když mu to dr píchl, ale pak hned zase roztáhl pusinku v úsměv a byl veselý. No prostě náš šikulka milovaný.
No a už moc nekojíme. Jenom ráno, pak dostane ke svačince ovocnou přesnídávku, k obědu polívčičku, k další svačince má mlíčko (Nutrilon), k večeři kojím a dokrmuju mlíčkem a pak teda kojím v noci. Jsem ráda, že to vydrželo takhle dlouho.
Jinak zeleninu miluje a když vidí lžičku, tak už otvírá pusinku a ví co bude následovat :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Tak my máme dnes zasebou roční prohlídku ...10,5kg a 80cm. ... za 2 měsíce máme očkování na spalničky.
4. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
ahojte holky.
teda Zuzi, koukám, jaké máte zase nádherné fotky. Moc vám to tam sluší. Mišánkovi to moc sluší a těch krásných dárečků. ten musel mít obrovskou radost že? ta skluzavka je báječná. I ten stoleček z ikey, ten se mě fakticky moc líbí. Opravdu nádhera. Tak to máte v roce krásné míty. Je to prostě mičánkův šikulka. :slight_smile:

baru, tak to je krásný,. že Ti tobíček tak prozkoumává byt. je pravda, že na těch dětech vidíš pokrok, tak máš nekutečnou radost. Vidím to na manžovi, jak si malýho vezme do postele a jdou spolu blbnout. :slight_smile: Na fotečky kouknu. :slight_smile:
5. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Baru, Tobík je fakt smíšek. moc vám to tam sluší. :slight_smile:
5. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
Tak dneska u nás byli holky z koníka Boskovicko a bylo to supperrr .. celej den si děťule hrály :grinning:

Kdy přijedete za mnou vy?
5. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Lení taky ráda pozoruju, jak si manža s Tobíkem hrajou. Dokážou spolu blbnout a blbnout :slight_smile: Jinak děkuji za pochvalu. Taky jsem zkoukla fotečky a Ondřášek je taky pěkný smíšek. Koukala jsem, že máte po křtinách...
5. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
baru, křtiny jsme měli v dubnu na výročí svatby. Je to krásný koukat na ty chlapy, jak si s dětma hrají že?
6. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
tady mám nějaké fotky z koníkovské dovolenky http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2859207&vReferer=... ale jen jich je pár
6. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
Ahojky Zuzi, no já jsem tam jela s kamarádkou, že tam budu půl roku a jeli jsme pracovat na kina. Během týdne jsem se tam seznámila, zamilovala no a přivezla si ho po dvou letech domů:slight_smile:

čauky Baru, a jak jste začali přikrmovat? Mám na mysli čím, kromě Nutrilonu? My se na to teď chystáme, tak asi začneme bramborkou a pak mrkvičku. To je super, že to Tobíškovi chutná. Natálka právě když vidí jídlo, tak začíná mlaskat.
6. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Dáji .. ale manžel je čech ne? ... a jakto že Michálek tam byl ve 3 letech .. tak to nějak nechápu? .... a co to je pracovat na kina :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.