• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Ahojky Leni, tak už je lépe? Leni docela si mě zaskočila, že Ondráškovi dáváš jogurt. Já se chci vyvarovat mléčných výrobků určitě do toho roku. Pravdou je, že Miška v 9měs měl také pribiňáčka. No ale to je teda Ondrášek šikulka s tím papáním. My se taky začínáme lepšit. Ale přesně na ní vidím, co ji chutná a co ne. Jo a roste nám druhý zoubek. :slight_smile:

Teda Baru tak to je Tobíšek už velkej šikulka :slight_smile: Teda on už leze, to je mazec vid? A jak je tobě? Už jsi ok? Natálka taky přesně jak vidí, že jíme, tak to je mazec. Pořád chce taky. Tak jsem ji dala kousek jablíčka, tak se uplně klepala jak ji to moc chutnalo. Dáváš syrové jablíčko nebo jen podušené? A co mu dáváš do ručičky papat? Jdu se podívat na vaše nové fotečky... :slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj Lení, tak sedimentace dopadla v pořádku. Už se cítím fajn, ale do včerejška jsem se pořád bála. Říkala jsem si, že jestli bude sedimentace špatná, tak bůhví co se mnou je. Bála jsem se těch různých vyšetření atd... Ale naštěstí to dopadlo na výbornou.
Jinak Tobíkovi dopoledne dávám ke svačince přesnídávky. Nejradši má Sunárek přesnídávky. A můžu Ti říct, že to chutná i mě :grinning: Přijdou mi nejlepší. Ovoce papáme dá se říct všechno - jablíčka, banánek, jahůdky, angrešt (jenom teda ty semínka, ale může se po tom utlouct :grinning: )dávala jsem ochutnat i meloun..... Prostě je to dobrý strávník. Jogurt jsem ještě nezkoušela a ani piškoty jsem nedávala. Přemýšlela jsem, že bych mu koupila ty dětský sušenky.
Jinak děkuji za fotečky :slight_smile: Tobík je takový malý model, jakmile vidí foťák nasadí ten svůj úsměv a nechá se fotit. Je to legrace.

Dáši jablíčko dávám syrové, vlastně mě ani nenapadlo ho podusit :sweat_smile:
Do ručičky jsem mu zatím nedala nic, protože se bojím, že si to nacpe do pusinky celý a udusí se tím. Vím, že ten strach budu muset překonat, ale zatím se docela bojím. Představa, že mu zaskočí a začne se dusit.... brrrr
Ty už takhle Natynce něco dáváš papat do ručičky??

Kdepak máme Zuzku??? Doufám, že se nám nezazdila v novém baráčku :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Dádi- tak jogurt nám doporučil náš dr. Je to bílá activia bez cukru, takže tím nemůžu nic pokazit. samozdřejmě pribïňáky a tvarohy dávat do roku nebudu. Cítím se dobře, jen ten his mě nedělá moc dobře. :astonished: Co malé všechno dáváš? my zatím jsme bezzubky. velká gratulace k dalšímu zoubku.

Barčo. tak to je dobře, že sedimka dopadla dobře.Ondrášek se také moc rád fotí, je to taky model a mě to hodně baví.nad těma sušenkama jsem také přemýšlela.tak jahůdky jsem ještě nezkoušela a meloun taky ne. :slight_smile:
15. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Ahojky Baru, tak to jsem ráda za tebe. Je zvláštní, že dříve si člověk nic nepřipouštěl, ale co má děti, tak se o sebe bojí mnohem více vid? Fotečky máte mooooc krásný. To si to užíváte vid? To si umím představit jak to z tebe spadlo, že už máš sedimku v pořádku. Jinak já jsem Míšovi dávala do ručičky hodně a musím tukat nebyl problém. Když si ukousl větší kousek, tak jsem mu to vyndala. Ale je fakt, že si s tím vždycky poradil. No já jsem četla, že je to pro to tělíčko stravitelnější, než si na vše zvykne. Ale vy máte oproti nám předstih. My jsme přece jen hlavně mlíčňáci:slight_smile: Ale strašně jí začala chutnat obyčejná probiotická kaše od Hippu a do toho ji podusím jablíčko. Teda to otvírá pusinku jak ptáček, že nestíhám nabírat. Ale na polívku, to ji musím pusinku násilím otvírat. Mazec, potvůrka jedna chytrá:slight_smile: Jak pokračují zoubky? Já jsem Natynce dala jablíčko, meruňku, a hrozně se klepala jak jí to chutnalo a jak měla strach, že ji to vezmu:slight_smile: No jo Zuzanka je asi někde na dovolené, dlouho tu nebyla.

Ahojky Leničko, no to sice jo, že to je bez cukru, ale má to přece bílkovinu kravského mléka. Leničko my jsme sice zubaté holčičky:slight_smile: Ale zatím je to jeden zoubek, který je asi 2mm vyrostlý:slight_smile: a vedle tečka, kter bude vylejzat druhý. Natálce dávám v poledne polévku, zatím buď koupím, nebo uařím a pak večer kaši s podušeným jablíčkem. Mám dost mléka a tak to tak nějak nehrotím. Pro mě je úspěch i toto, protože Míša byl fakt do roka plně kojený. A nic mu nechybělo. Ale to byl doslova závislák, to Naty to chladí. Já chci koupit piškoty v lékárně bez lepku. Jinak mamka mi říkala ať ji dávám do ruky mrkvičku, že z ní si neukousne a pěkně si pomasíruje dásničky.
15. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz
Dádi, možná si Natynka zvykla více na ovoce a zeleninka jí nejede.Maso ještě nedáváš? To já vím, že jogurt má bílkovinu kravského mléka. Teď zase doporučují i ¨lepek od 7-8 měsíců. lepek je stejný alergen jako bílkovina kravského mléka. to jsi míšovi žádné příkrmy nedávala do roku? přece jen to mlíčko nestačí na pokrytí všech potřebných láteK?
16. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
Ahojky Leničko, no já jsem začala zeleninou a ovoce jsem začla o hodně déle. Bylo to tak docela od začátku. Je to potvůrka. Dneska jsem ji koupila od Hippu s krůtím a jednu s kuřecím masíčkem. Tak jsem zvědavá, zítra bude premiéra. Leni Míša nic nechtěl max. jednou ochutnal a víckrát ne. No teta říkala, že pokud nechce, že to do roku nevadí. A pravda je, že to fakt nevadilo. Proto to ani ted nehrotim, když Nata nechce. Mám radost, že aspon něco papá. Ale je to super, že Ondráškovi takhle chutná. :slight_smile:
16. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ahojky Zuzi. já to nemyslela nějak špatně. každé dítě je jiné a jinak papá. Ondráškovi chutná, tak jsem ráda. Tak ať Natynce chutná krútí. To jsem ještě nedávala. :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahojky, tak co Dádi jaký měla úspěch s masíčkem???
Já dneska koupila poprvý od Hamé zeleninu s telecím masem a Tobíkovi to moc nejelo. Sice to spapal, ale už si neříkal o nášup jako jindy. Normálně totiž kupuju od Hami a tam už jsou pro tento věk kousíčky zeleniny a masíčka. No a to je něco pro něj. To Hamé má všechno rozemletý na kašičku. Teda aspoň co jsem viděla, nechci jim zase křivdit.

Holky, co ty vedra, jak to broučkové snáší?? Tobík je úžasný, jenom v noci se docela často budí a musím mu dát vždycky cucnout šťávičky.
Jinak včera jsme mu koupili takový maličký bazenék, tak měl premieru a včera se cachtal. Moc se mu to líbilo a měl z toho hroznou radost.

Lení já už se v tom taky nevyznám, někdo lepek doporučuje, někdo ne. To samý jogurty. A když si vezmeš, čím krmili mamky nás a jak jsme zdravý :slight_smile: Je pravda, že dřív bylo všechno jiný.

Jo ještě jsem se chtěla zeptat, dáváte v tomto období pít teplá mlíčka nebo vlažná?? Teda pokud ještě nekojíte :grinning:
17. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
Baru, já taky telecí ještě nedávala. Spíše dávám králičí a kuřecí. krútí ani hovězí jsem ještě nedávala. Tak třeba to bude Tobíkovii chutnat příště více. Ty masové příkrmy jen kupuješ nebo vaříš sama? Já právě koupila kuřecí v supermarketu. myslíš, že je to špatný? jedna známá, co teda hodně žije bio a svýmu dítěti nic jiného než bio nedá, tak mě málem ukamenovala. Bylo to normálně kuřecí- vodňanské. vedro je hrozivé, ale jsme v chládku doma. Kamený barák je výhoda než panelák. Jé, Tobík se poprvé koupal? Máš pravdu, co dávali naše mamky a jak jsme zdraví. s tím lepkem je to jednou taka podruhé zase jinak. já právě kojím, takže mlíčko dávám jen svoje a nebo čaj. ten nepřihřívám.
17. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
Ahojky Leni, neboj já to taky tak beru :slight_smile: Myslela jsi mě vid? :wink: Leni, já jsem slyšela hodně názor, že to bio vůbec bio není. Čert aby se v tom vyznal, že? No ono je asi vcelku jedno kde to maso koupíš, podle mě to kuřecí je stejné. Co je zdravé, dnes asi nemá cenu řešit. Já teď s masem asi budu kupovat, teda tak chvilku, pak budu vařit. Tchýně mi sežene králíka. Tak si udělám kousky do mrazáku. Jinak Natálce docela krůtí chutnalo. Půlku jsme spapali a půlku zítra.

Baru já dávám tělovou teplotu :slight_smile: Natálka to teplo taky snáší celkem dobře, i noci v poho. Asi tím,že jsme v baráku, tak tu vedro nemáme. Jé tak Tobíček se koupal, to věřím, že se mu to líbílo. Já jsem zatím zkoušela dávat jen Hipp a Hami. Ty jsi se Sunárkem spokojená?
17. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Lení já už dávám všechno masíčko. A prokládám to, jednou vařím, a další den dám kupovaný. A můžu říct, že mám fakt nejlepší zkušenost s Hami.
Taky máme kamenný barák, ale přeci jenom do ložnice a do dětského pokojíku nám jde celý den sluníčko, takže je to znát.
Dneska večer se tu trochu vyčistil vzduch, byla bouřka. Tak snad se bude líp spát.
Dádi od toho Sunárku dávám jenom ovocné přesnídávky a fakt jsem s tím spokojená. A dělám to úplně stejně jako s masíčkem, jeden den kupovaný přesnídávky a další domáci :grinning:
17. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
a to ovoce kupujete normálně v supermarketu nebo někdo od známých atd? díky za odpověď?asi jsem z toho zmagořená. myslím, že na tom ovoci z marketu není nic špatného.

Baru, tak sunarku jsme ještě nezkoušeli, asi také nejraději mám hami.kolikrát týdnně dáváš maso? dr. mě doporučil 7x týdnně a jeden den nahradit vaj. žloutkem.dáváš hovězí i vepřové?

Dádi, tak je dobře, že natynce chutnalo krútí. my měli dnes bezmasý den- cuketa, brambor a MRKEV.

Dáváte do každýho jídla mrkve nebo jen někdy? ondřík spapá vše, ale mrkev tam holt musí být? :slight_smile:
18. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Lení ovoce normálně kupuji v obchodě. Na zahradě máme jenom višeň, ta už je zavařená a to samý i angrešt, rybíz a jahody. Máme malou zahrádku, takže jsme už dřív zrušili skoro všechny stromy.
Taky si myslím, že na tom kupovanym ovoci nic není.
Jinak masíčko dávám tak 6x týdně. Už jsme vyzkoušeli všechno, vepřový, hovězí, telecí, jehněčí, krůtu, kuře i králíka (ten byl domácí).
Tím, že nekojím už dlouho, tak už to takhle kombinuju.
Dneska jsme taky měli bezmasí den - brambor, mrkev a žloutek. A mrkvičku dáváme do všeho.
Za chviličku se chystáme na banánek, teď tady Tobík leze kolem mě na zemi, cupuje tady všechny hračky a při tom dělá brrr brmbrm brrr :grinning:

Jo a koupili jsme Safari sušenky od 6ti měsíců a Tobík vždycky když vidí tu krabici, tak už natahuje ručičku. Moc mu to chutná, vždycky si ukousne a pak kouká co budu dělat. Ale naštěští se rychle rozpouští v pusince, takže už se toho tolik nebojím.
18. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahojky babule.

nějka poslední dobou nestíhám ..... měly jsem uplně celá rodina střevní chřipajznu, ale dost brutus ... rvyly jsme se o záchod anikdy nevědělik kudymy to půjde dřív ...... po týdnu mi pořád ještě není 2x ok.

Dáji .. Mikeš chodítko neměl ..... chtěla jsem mu ho koupit, jelikož u kamarádky v tom byl strašně spokojenej ... ale pak jsem hodně tom přečetla a nechtěla bych to ani za nic ... i dr. mi řekla, že konečně rozumná maminka.

Z Jogurtů dávám akorát bílou Activii, nebo ještě stejně na tom je holandya ...... dr.nedoporučuje ani prybynáček, jelikož je hooodně tučnej. Tyhle 2 jogurty doporučuje nejví c... já upuji activii.

teď jsme byli z holkyma z Boskovicka na víkend i z manžílkama pod stany ... ve finále jsme si pronajaly chytky a byli jsme za to moooc rády, ale i že nám pršelo tak to bylo moooc fajne.
20. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Leni, já kupuju ovoce normálně v obchodě.

Zítra jedu z Mikešem na ortopedku ... nějak se mi nezdá jeho chůze .. příjde mi, ž echodí hodně do O ... tak tam projistotu zajdu ... třeba je to normální.
20. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
baru, díky za tvoje zkušenosti. Jsem ráda, že můžu na MK pokecat a dozvědět se plno informací. Je pravda, když nekojíš, tak přece jen s tí¨m jídlem je to jiné. Já kojím 2x dopoledne, pak dávám Ondříkovi svačinku, pak je oběd, odpoledně 1x kojení, pak svačinka, pak kaše a večerní kojení. tak už toho teď také moc nenakojím. Na ty sušenky jsem se už také dívala, určitě je koupím a budu je dávat do ovoce. do ručky až později.
20. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
Leni, lepší než sušenky, jsou ty kikuřičné křupky ... pěkně se i rozpouští v pusince.
20. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
Jé, Zuzi, to jsem ráda, že jsi zase mezi náma. teda, co to je pořád za nemoci že?Já zase beru ATB na zánět dělohy,fakt hnus.já chodítko také nechci.Tak ať dobře dopadnete na ortopce. Jo, jo, ty křupky hci koupit taky. ty sušenky chci dávat spíše do přesnídávek.
21. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
Ahojky holčičky :slight_smile: Je to super, že vidíme, co kdo a jak dává mimískům. Člověk se i poučí.

Ahojky Zuzanko, tys na nás teda pěkně.... a kde se kupují ty kukuřičné křupky? V čem jsou lepší, jen v tom rozpouštění? Natálka už taky všechno co jíme chce. A ty sušenky jsou dobré?

Ahojky Leniku, už je jinak dobře? Léky zabraly? To je mazec, člověk je po porodu hodně zranitelnej, myslím fyzicky, je to pěkný záhul. Mě teď docela občas rozhodí co čtu na netu o té prasečí chřipce, bojíš se?
Jinak já Natálce taky dávám jablka ze supermárketu. Naše zatím nejsou zralé. Je to podle mě úplně jedno.

Ahojky Baru, tedy vy už jste pohiblivý:slight_smile: šikulky. A ty už nekojíš vůbec?
21. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahojyk babule.

Tak dneska na ortopedce mi dr. řekl, že si myslí, že pořád akorát blbě drží rovnováhu, tak proto je pořád tak rozčaplej, ale že se mu trochu kotníky vyvalují do boku ... tak mám přijít za 2 měsíce, zda to není jen s toho začátku chození ... pokud ne, tak Mikešovi dá na noc nějaké dlahy. Hlavně že to není ten strojek ... měla jsem s toho strach.

Dáji, ty křupky, jsou celkově nejlpší .. když neberu jen to, že se prdísům pěkně drží a nepotřebují na ně zoubky, že i cucáním se to dá papat, tak jelikož jsou jen kukuřičné, tak jsou nekalorycké a bezlepkové. někde je teda prodávají i soleně ... takže se dívat na nesolené. Nemaj žádnej cukr. U nás je maj všude ve zravé víživě i v pekárně. pytel o velikost chipsů stojí asi 11,-kč. fakt doporučuju .. a prdísci to maj rádi. ... já na to sem tam Mikešovi taky chodím :grinning:
Ty sušenky jsem mu začala dávat až teď.
Do přesnídávek jsem kupovala v zdrsvé víživě bezlepkové pyškoty.
22. črc 2009 v 00:42  • Odpověz
autor
Zuzi díky moc za radu. Ona když vždycky něco chce, tak ji dám jablíčko, to vždy skončí pláčem, protože si kousek ukuosne a já jí to vyndávám :slight_smile: Hrozně se klepe na to jíst něco ručičkama. Tak to je super, že to má Miška z té rovnováhy to se srovná. Uvidíš, nakonce ani žádné dlahy nebude potřebovat. A to jste ani chodítko neměli, že? Tak se asi dneska vypravím do zdravé výživy. Fakt dík moc za inspirace. A co jsi kupovla za hračky kolem toho 8-10měs?
22. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
ahojky ženský.teda to je zase hic že? :slight_smile:

Dádi- beru další ATB, zánět nebyl úplně ok, tak je to lepší. Pobolívalo to, ale dá se to. Spíše ty vedra mě vadí. Prasečí chřipku asi nějak neřeším. je spousta více nakažlivých nemocí o kterých se nemluví. Také jsem na křupky slyšela samou chválu.Určitě je koupím.

Zuzi tak hlavně, jak píšeš, že to není nic vážného.Bude to určitě dobrý.
22. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Ahoj Leni, teda to je mazec, to máš už druhé jo? A nevadí to Ondráškovi? Ale oni asi vědí, jaké ti mohou dát vid? To vedro je mazec, ale my doma máme 24,5, takže pro nás docela ideální. Natynka si leze na zemi na dece jen v bodu a ponožtičkách. Já docela teplo můžu. Michálek jel ke kamarádovi, tak si tam hraje celé odpoledne a koupe se. Teda ten si na mě teď vytvořil docela závislost. Nebo spíš na Naty, nevím. Ale nechce nikde spinkat. Dřív tak rád spal u babiček, teď večer brečí a chce domů. I když už je velkej, tak je to stejně ještě malej prďolka. Já se taky těším, že koupím ty křupky, snad zítra se pro ně vydám.... Vy v baráčku taky máte akorát ne? Ale na chození po městě to fakt není.
22. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
ČVao ženy ... nějak nestíhám ... to je zas čas ... dnska sedím dloýuho u kompu a už se mi dělaj mžitky před očima ... musím jít chrápet.

nějaké nové foto http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3058213&vReferer=.

Dáji ..hračky .. já ani nevím ... koupila jsem mu v ikei ten tunel, takže prolízal a prolízá tunelem, různé balonky ... ale nejlepší jsou stejně, vařečky, kolíčky, ovladače, telefony, klávesnice :grinning: ... jinak si pořád hraje i s chrastítkama pro miminečka a kouše je ... takže já bejt tebou tak toho ani moc nekupuju ... to si teprve děti užívaj těch hraček co dastaly při narození.
V těch 8 měsících jsem mu koupila i flétnu azačal pěkně na ni pískat ... to je naše oblíbená ... už má druhou a musím koupit třetí .. jeliož s něma i bubnuje , tak je má zlámaný a teď dostal klavír od FP , mám ho i v albu a ten má taky moooc rád.

pa pááá jdu chrápat.
23. črc 2009 ve 02:38  • Odpověz
autor
čauky Zuzi, no to teda jo to si ještě nespala nebo jsi už vzhůru? :slight_smile: No to jo já si vzpomínám jak Míšu hrozně bavilo, ale to byl větší, když jsem mu dala třeba fazole a on si to pořád přesýpal. Vařejky taky miloval. On byl super, nic nedával do pusinky. Jé to je pěknej bazének. Já jsem dneska Míšu dala do vany, a vzal si na klín Natynku a osprchovala jsem je, aby se osvěžili. To je hycan...
23. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahojky Dáši- atb by mu vadit neměli.když je beru, tak v té době nekojím, takže si myslím, že dobrý.jo, jo v baráčku je dobře, to máš pravdu. Štve mě to, že nikam moc nemůžeme, ale na om slunku je mě fakt blbě.Tak co křupky, jaký měli úspěch?těžko říct, že je na natynce tak závislej že?

zuzi, te klavír je supeer, moc se mě líbí. Chci ho Ondříkovi koupit.fotečky krásný, jako vždycky.
23. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
Ahojky Leni, no sice nikam nemůžete, ale vem si jak musí být v paneláku to je mazec jak je tam prohřáto tak i v noci tam je šíleně. Zlatej domeček. Naty taky dneska byla jen na terásce a jen na chvilku. Byla trošku nervozní a nešlo ji usnout. Křupky ještě nemáme. Taťka šel ještě po noční do práce a přijel až odpol, tak jsme do města nejeli. No já nevím, co se mu honí hlavičkou, ale říkám si, že si ještě musím "užít" to že mě tak moc potřebuje.

Zuzi mě taky, fakt pěknej. Já jsem teď Natálce koupila toho pejska od FP jak zpívá, říká básničky. A Míša je z něj taky nadšenej :slight_smile:
23. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Aghojky Babulíny.
Pejska od FP Mikeš dostal na ježíška , ale že by si s ním nějak hrál ....sem tam si ho přenese na jiné místo a to je sjo.

Jinak dnesk ajsem mu našlka v pusině zase tu zasr... moučnivku ... zítra v 8:00 má první prohlídku u zubaře ... což anii nevím, zda ho díky ní veme a pak valím ať mi dá něco do té pusiny. Fakt mě to sere, protože Mikeš u toho dost trpěl, když jsme mu to vytírala. Tak doufám, že to zas nebude mít dlouho. pořád něco strká do pusiny ... dneska měl zas plnou papulku písku. :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
24. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
ahojky holky, tak mám za sebou docela perný týden. Tobík se v noci z úterka na středu vzbudil s vysokými teplotami a pokračovalo to celý den. Měl pořád kolem těch 38,5 ale nic jiného mu nebylo. Krásně papal a byl veselý, jenom trochu unavený z těch teplot. Takže pořád polehával, nebo se tulil. Můžu Vám říct, že jsem z toho byla pěkně vykulená a měla hrozný strach. Druhý den naštěstí už nic nebylo a on byl zase plný elánu. Mluvila jsem s dr a prý si nemám dělat starosti, že prý to bude od zoubků. Ale to se lehko řekne... Teď už jenom čekám, kdy nám nějaký ten zoubek vyleze :slight_smile:

Zuzi, držím palečky ať je Míša brzo v pohodě. Nám se naštěstí (ťuk ťuk ťuk) moučnivka vyhybá. Musí to být hrozný.

Lení krásný fotečky, Ondrášek už se takhle hezky cachtá. Taky má rád asi vodu, viď. Tobík miluje večerní koupání, vždycky leží na bříšku a ručičkama cáká. Na a já mám pak co dělat, abych tu potopu vytřela :grinning:
Koupili jsme mu maličký bazenék, tak se cachtá na zahradě, pokud počasí dovolí.

Mě už 3 dny bolí pěkně v krku, nemůžu vůbec polikat a mám v krku knedlík. Hrůza!!!
25. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.