• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
ahoj barčo. teda to se ti nedivím, že jsi měla strach. Také bych ho měla.Tak snad už je Tobík v pořádku. Tobě ať se také uleví. je toho teď hodně, každej nadává, jak ho pobolívá v krku. Holt počasí si s náma zahrává. jednou 35, druhý den 15st. :astonished: Ondřík z toho byl docela vykulenej, ale pak se mu tam moc líbilo.
25. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
teda zuzi, ať to¨s moučnivkou zvládnet. pořád se něco s.. jak já říkám. taky se těším, až už budu konečně fit.
Dáši, pejsek musí být nádhernej. :slight_smile:
25. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Čao ženy.

Já s eani nedivím, že tu moučnivku má, protože včechno kolem čeho projde ... tak ... šup .. a už to má v hubajzně.
Jednou už měl v ruce i kuní bobek, to jsem naštěstí stihla včas zasáhnout. :sweat_smile:

baru .. ty teplotk ymůžou bejt i stěch pařáků ---Mišani malí ještě nemaj t teroregulaci, takže se lehce přehřejí.

Mikeš má rád vodu, ale jak jsem ho vzala k taťkovi di velkýho bazénu, tak piští jak o život ... a to jsem s ním chtěla začít chodit od ledna do plavání. :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
zuzi, máš pravdu, děti vše papání. Ondřík si taky vše strká do pusy.

zavařujeme okurky a do toho vaříme večeři na stavbu. dobrá kombinace. naštěstí Ondřík spal s dědem na dvoře. :slight_smile:
25. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jsem chtěla napsat, že od září d plavání :sweat_smile:

Včera to bylo super ..... byli jsme na jedné myslivecké akcičce a pěkně jsem se zbombyla ... sem to tam zavírala. Mirek šel naštěstí z Mikešem domů :grinning: ...dneska mě ale pěkně bolí pupíček :grinning:
26. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
www.novinky.cz/domaci/174799-budeme-mit-dceru-margaritu-a-resime-barvu-kocarku-pochlubil-se-paroubek.html Jméno pravděpodobně vybírali z nápojového lístku a kočárek ... oranžový ne?
27. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
Ahojky Zuzi, tak Naty si lehne na bříško a pořád ho mačká. Já byla v ložnici a ozvalo se obejmi mě. Já jsem se tak lekla, protože jsme byli doma sami :slight_smile: A jak si s ním hraje Míša, no docela terno...Tak Vám chutná píseček jo? To mu Zuzanko taky musíš dát napapat :wink: Jinak Natálka měla moučnivku skoro do půl roku. Vymazávala jsem ji to občas tou genciánkou a pomohlo. Taky chceme jít na podzim plavat s Natálkou.Tak se těším, vodu miluje. Ten Paroubek to je dobrý:slight_smile:

ahojky Leni, teda ten je už velikej a smíšek rotomilej. A řeknu ti, že je teda celej manžel. Co říkají lidé na koho je?

Ahojky Baru neboj, čas už na zoubky máte. Natálka je dneska taková trošku nevrlá a nahoře to má pěkně naběhlé. Ale nevrlá oproti jindy. Krásně si hraje v postýlce, ale nechce se jí moc spinkat. Baru a to měl Tobíček teploty jen ten jeden den? Tak to opravdu vypadá jako od zoubků... Nebo se mohl přehřát na sluníčku ne? Baru tak jez hodně vitamíny. Citrony, jablka já jsem si řekla, že teď začnu dělat šťávy v odšťavňovači, abychom se obrnili, proti podzimním chřipkám... Máme dobré jablka, tak koupím citrony a mrkev.
27. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
micanek.......spis to paroub to jmeno vybral podle nejlevnejsi pizzy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
AYkatrin .. no ... nebo tam :grinning:
27. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
dádi, okolí říká, že na oba, ale více na manžela, taky si to myslím. :slight_smile:

zuzi, paroubek dobrý, ale pizzu margaritu mám ráda. :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jé taky bych si dala pizzu .. já nejraději hermělínovou ...ňamí ňamíí ... v Chrudimy na námku maj božíííí

Další pokroky našeho bydlení http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3078316&vReferer=
28. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
28. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Dáji jojo, Tobík měl teploty jenom ten jeden den. Nevím, něco se mu bělá dole na dásničce, ale už asi 3 dny a nic se neprořezává. Tak to tak vidím, že nám nakonec vylezou všechny zoubky naráz :grinning:

Zuzi jako obvykle krásný fotečky! A baráček už se pěkně rýsuje. U nás se teď taky staví, vidím to z okna. Prodalo se pole a budou tu stát baráčky. No a už tu roste jeden. Docela, když to vidím, tak bych si taky postavila podle svýho.
28. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
Batu dík ... už se taky těším do nového jak malá holka :grinning:
28. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
Zuzi to teda maj, byli jsme tam s kámoškou minulý týden hezky s kočárkama a seděli venku. :slight_smile: Až budeš v Chrudimi, tak dej vědět, zajdeme spolu :wink: Teda Zuzi nedávno si rodila, pak jste začali dělat domeček a on už teď brzy bude, to je mazec. Ten bude krásnej.... To se těšíš vid?

Baru, to jsem se tenkrát na to ptala, Natálka už to taky měla a jen jeden den. 2x. Takže buď v klidu....Tak mu to namaž calgelem... A vy jste si koupili starší domeček?

ahojky Leničko :slight_smile:
28. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
Dáji ...jé ai nemluv .. hned bych tam zašla ... a je i strááášně obrovská .. jenž enevím, zda se tam dostanu, že .. jezdila jsem tam za známíma kůli úvěru.

Přesně jak se Mikeš narodil, tak se dělala skryvka a 1.9 se dala první cihla .... no jsem ráda, že nestavíme třeba 5 let, protože to by bylo ai na rozvod :sweat_smile: ...ale bude to určo mít i svoje následky ..... třeby bude určo praskat sádroš ve spárech .. to dělaj pořádně nevyschlé baráky.
29. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Zuzi a kdy myslíš, že se nastěhujete? Tak si vezmi ještě jeden úvěr abys mohla zase do CR :slight_smile: A to je ve stejné vesnici jako teď bydlíte v té chatičce?
29. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Doufám, že do listopadu budem nastěhovaní .... ty jo, nestraš ještě z jedním úvěrem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Stavíme o vesnici dál .. teď bydlíme na Prostředním Poříčí a stěhujeme se na Horní Poříčí :sweat_smile:
30. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
Dáji, naštěstí jsme měli to štěstí, že moji rodiče zdědili baráček po dědovi. Takže já zůstala v mém rodném domečku :slight_smile: V přízemí se mnou bydlí ještě babička a patro máme mi s Petrem.

Zítra vyrážíme na výlet do Jižních Čech na Zvíkovské podhradí za příbuznými, tak už se moc těšíme. Dneska jsem byla u kadeřnice a změnila jsem image. Už mě nebavili dlouhý vlasy, tak jsem si to nechala zkrátit na ramena a sestříhat. Pěkně se mi ulehčila hlava, no paráda :grinning:
30. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Batu ... tak se ukaž :dizzy_face:
31. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
Tak jsem přidala nějaké fotečky. Zuzi je tam i jedna s mým novým účesem, ale to už bylo odpoledne, takže už jsem to měla upravený podle svýho. Jinak to mám sestříhaný a do obličeje :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3094969&vReferer=
1. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
Zuzi tak to už budete "horňáci" :slight_smile: Teda to budete už tak brzy bydlet? To se moc těším na fotečky domečku...

Teda Baru to se někdo má :wink: My si na baráček museli ve státech vydělat.... A ty jsi říkala v Kladně? To máš i super, že ti pohlídají vid? A není ti po vláskách smutno? Já vždycky když sjem se takhle radikálně rozhodla, tak mě to pak mrzelo... Jé Baru to jsou pěkný fotečky, Natálka má taky tuhle houpačku a mooooc ji miluje....Jo a sluší ti to :wink:
1. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Dáji ..jo, jo Horňáci :grinning:

Dáji .. se máš, že už na to máte vydělaný .. mi budem ještě 19 let splácet :sweat_smile:

Baru ..moc pěkné ... ty jsi hubeňour ...... jáá chci takyyyyyy

Mikeš tu houpajdu má ve fos. zelené :grinning:

sem si před chvilkou šlápla na včelu .. mám nohu jak v ohni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
Zuzi Natálka je mi ve žluté:slight_smile: Jinak Zuzi za ty dva roky jsme si opravdu mákli. Ve dne v noci... Dva roky jsem v kuse pracovala v noci. První půl rok bez volné noci a pak rok a půl jsem měla už 1 noc v měsíci volno heč:slight_smile:
No řekni, si to snad zasloužim ne? No tak já taky vždycky opuchnu jako bambule:slight_smile:
1. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Dej si na to cibuli, nebo ocet...
1. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
Dáji .. no samo že si to zasloužíte ... jenže v čr si za 2 roky at dřeš sebevíc na barák neviděláš ....... závidím :dizzy_face:
a co jsi tam dělala? .. já myslela že OPR?

dala jsem si na to ocet ... ale stejně ještě dneska na tu nohu nemůžu vůbec došlápnout jak to strašně bolí a to si myslím, že nejsem cíťa na bolest ........... na romantický filmíky, jo :grinning:
2. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Ženský nazdar. jak se máte? Máme za sebou mini dovču. byla super.

Zuzi, krásný fotečky. Jé, vy už budete za chviličku bydlet. dala bych si říct. :slight_smile: tak snad ti to brzy přejde a nebudet tě noha bolet.

Baru, užijte si jižní čechy. :slight_smile: Jé, tobě o tak krásně sluší. krátké vlasy, to je úplně něco jiného. :wink:
2. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Holky děkuji za pochvalu :wink:

Jak zvládáte to dnešní vedro?? Hrůza, co. Tobík se chvíli cachtal v bazénku a teď jsme doma, je tu o trochu líp než venku, ale stejně vedro (26,5).

Zuzi já mám naštěstí to štěstí, že jsem od přírody hubená. V těhu jsem pár kilíček přibrala a když jsem přestala kojit, tak mi slezlo dolu ještě dalších 5 kg. Takže jsem na své původní váze než jsem poznala manžu a odjeli spolu na dovču :grinning:

Lení a kdepak jste byli na minidovolený?? My byli v jižních čechách jenom den, ale v září se tam chystáme na dýl. A ještě by jsme chtěli třeba na Moravu, ale v tu dobu jsou tam docela drahý pobyty. Pry kvůli vinobraní.

Dáji to víš, že jsem za ten baráček moc ráda!!!! Jojo, bydlím v malé vesničce u Kladna - Makotřasy :grinning:
2. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
Zuzi mě bylo hrozně přííjemný když mi to někdo drbal, protože to hrozně svědilo. Tak už to máš určo lepší ne? No my jsme tam byli dvakrát, poprvé jsme pracovali v kinech a obchodech a restauraci a podruhé jsem hlídala děti. A hlavně když jsme tam byli poprvé, tak byl dolar 40kč a my jsme teda fakt šetřili.

Ahojky Leni, kdepak jste byli? A jak to nesl Ondrášek?

Baru mazec. Dopo Natálka spinkala 10 min. Odpo půl hodky. Ted už spinká od 19 :slight_smile: Venku bylo šíleně. Pršelo u Vás?
2. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.