• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
Ty jo, Dáji tak to musel být mazec. Ale zase když chce člověk bydlet, tak pro to musí něco udělat, viď.
U nás navečer začal foukat vítr a až teprve teď je tu průtrž mračen a pěkná buřina, takže jdu vypínat PC ze zásuvky a spát.
Dobrou holky a dětičky :wink:
2. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
baru, byly jsme v Horce nad Moravou u Olomouce.Bylo to tam moc pěkný. Mám tam spolužačku z vysoký. Tak na tom jsem stejně. Byla jsem vždycky huběňour, ale kojením jsem zhubla ještě mnohem více, než co jsem nabrala. Ondrášek spinkal dopoledne 1,5h, asi mu to vedro nevadilo. Měli jsme ho vedle v místonosti a bylo tam krásně chladno.

Dádi, Ondráškovi se to moc líbilo. Roz¨dával úsměvy jako vždycky. :slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Dádi, krásný fotečky. Natynka je krásná slečna.Odkud máte tu houpačku? je moc hezká.
3. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
Tak holky už zdárně asi deset dní chodíme po obědě na nočníček :grinning: Tobík dopapá a pak naznačí tlačení a to je známka, že jdeme na nočník. No je to šikulka. Jinak zoubky pořád nic. Co Vy Lení, už máte??
Dáji a Natynka už jich asi má, co...
4. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Baru, jé vy jste šikovný. :slight_smile: Zoubky také pořád nemáme. Už několik dní si Ondrášek více brousí dásně a je trošku plačtivý, ale v noci pořád spinká dobře, naštěstí- :slight_smile: tak se třeba co nevidět dočkáme. :slight_smile:
4. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Čao ženy ... dneska nám montovali kuchyň .. no teda začaly .. tak tady nějaký fotky http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3107670&vReferer= ... už 2 věci jsou na prd, jenže to člověku nedojed ... máme dydestoř 60tku a měli jsme dát 90tku a nemám kam dát odpadkovej koš tak to doufám zítra dořeším s kuchyňářem.

Baru .. já bydlím na Moravě a naši pronajímají za 5000,- na týden bydlení + teda elektrika aje to cena bez papíru .. tak kdyby jsi měla zájem :grinning: :grinning: :grinning:

Baru .. tu hubenost ti fakt závidím .. já se jen podívám na obrázek a naskočej mi 2 kg ... teˇdjsem ve stavu - nešťastná /z váhy a tělesa /

Noha už je gutová :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
zuzi, pěkná kuchyňka. teda, tam se bude vařit. :slight_smile:
5. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
ahojky Baru, teda Tobíček je šikulka... On už chodí na nočníček jo... My máme 2 zoubky a vypadá to, že brzy budou další dva nahoře. Natálka už chce teď hodně zkoumat všchno možný, je to mazec, to už je hlídání, ale pořád se směje a řehtá...

Zuzi, teda krásná kuchyňka, ty jsi šikulka...

Ahojky Leni, a už hačáte a lezete?
5. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Dáji .. já šikulka .. to je kuchyňář :grinning: tady dávám včerejšek http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3112570#navigator ... zítra by to měl dodělat, alke na rohovou skříň jsem si nechala ještě udělat dvířka, tak ty budou za 3 týdny.

Baru ... co nočník ... to malej zatím používá jako klobouk :grinning:
6. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Dádi, o Ondřík je taky pořád vysmátej. je s ním fakticky sranda. Zub zatím žádný nemáme.Nechce si moc sedat a ani lézt. Pořád mu dělá problém se sám otočit. Když ho mám v náruči, tak péruje na kolínkách a hopsá jako kůň. :slight_smile: nejraději by se stavěl. :slight_smile:

zuzi, pěkně kuchyňka roste.
6. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj Zuzi, kuchyňka pěkná!!! to bude vařeníčko. Jinak s tím pobytem bych se Ti ozvala, je to dobrá nabídka. I když nám by stačili 4 dny.
Jinak nočníček má velký úspěch, už vůbec nekakáme do plínky a dneska se povedlo i párkrát vyčůrat. Ale jenom proto, že neměl plínku a dlouho nečůral, tak jsme ho posadili na nočník a on hnedka čůral :grinning:

Dáji tak to je hezký 2 zoubečky. My zatím nic. Dneska jsme byli na 8 měsíční prohlídce, tak se dr moc líbil a máme 8375 g a 72 cm. No a zoubky prý neva, že nejsou, aspoň nám dýl vydrží :grinning: Jinak z něj byl moc nadšený, jak je šikovný a prý už můžeme dávat i jogurty atd... Tobík tam toho napovídal, až jsem se divila. No prostě se předváděl.
6. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Něco nového http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3119497&vReferer=

Baru .. já to vcelku ani moc neřeším ... všude se píše, že děti do 15 měsíců vůbec nevědí co po nich těn člověk z nočníkem chce ...až to bude mět přijít, tak to příjde :grinning:
7. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
Baru .. já s emůžu zeptat, kolik by taťka chtěl za 4 dny ... ale není to vyloženě na moravě tam kde jsou vinobraní ... je to mezi Svytavama a Brnem ...je to obec u Letovic ... Dolní Poříčí ...když mi dáš do ip meil, tak ti můžu poslat fotky.
7. srp 2009 v 17:13  • Odpověz
:confused: ....... :fearful:
11. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
11. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
holky, jak se máte?
včera jsme byli v poradně v 8 měs. máme 7300g a 73 cm.

dádi, co vy, jak se máte? co natynka? jak ti papá a co už vše umí?plánujete nějakou dovču?

zuzi, máš pravdu, do 15 měs. ty děti fakt nechápou, co se po nich chce, takže na nočníček je čas. :slight_smile:

holky, to je úžasný, když malej řekne mama. :slight_smile:

Baru, Tobík je krásnej. :slight_smile: máte pěknou váhu a zoubky taky budou. :wink:
12. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Leni, jenže malímu už 15m bude :sweat_smile:

Holky , prosím prosím pošlete Mikeškovi hlas http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?page=1&id=14546&from=gallery ....děěěkkuuujjiii
13. srp 2009 ve 22:58  • Odpověz
zuzi, já vím, že je malýmu 15 měs. však má čas. to vše přijde.
14. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
ženský, kde jste všichni? :frowning2:
18. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Ahojky holčičky, tak jsem nějak nestíhala, tak to musíme dohnat. Ale koukám, že jste taky moc nechodili.
Jinak máme 3 zoubek vlevo nahoře a už jsme se poprvé vyčůrali do nočníčku. Ale byla z toho chudinka pěkně vykulená.

ahojky Leni, no už se plazíme, je nás všude plno... Dělá na pejska baf, baf... A pá pá... Už začíná být rošťačidlo a je strašně zvědavá. Už ji dávám ochutnat všechno možné. Třeba okurku, mrkev, jablíčko, broskev, ale myslím jako kousky. Vždycky to rozkouše a kousíčky vyplivne. A co Ondrášek? :slight_smile:
22. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
Ahojky babulínky.

Teď jsem se probrala z raního šoku ...... Mikeš vždycky ráno krámuje Mirkův noční stolek ... má tam nějaký starý kazety do kazeťáku a ten náš prďola to cucal a skřípl si do toho ret a pak tu kazetu oderval ....... chcalo z něj krve jak s prasete, zem červená, pyžamo červený ........... během asi 20 vteřin. hrozný . pak se mu to naštěstí zastavilo ... má ten ret štíplej a z půlky staženonou kůžu .... mazec

Ty jo ... ve finále budete chodit všichni na nočník , jen náš Mikeš né. :sweat_smile:
23. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
23. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahojky holky, nějak nestíhám. Doma docela blázinec. Teď nám do toho včera umřel Petrův děda :frowning2: Takže mazec.
Ale jinak Tobík nám dělá jenom samou radost. Teď se naučil pusinkovat a vždycky ke mě přiběhne a dává pusinky. Je to kouzelný. Jinak jsme konečně pořídili ohrádku, docela jsem se toho bála, ale Tobíkovi se tam moc líbí. Takže si stihnu v klidu poklidit a navařit, aniž bych musela být pořád ve střehu kam mi zase zaleze, lumpík :grinning:

Dádi - to je Natynka šikovná, že už má 3 zoubky. My pořád nic :slight_smile: , ale už si z toho nic nedělám. Ono to příjde samo....
Tobík taky už krásně slabikuje. Na pejska volá Ba (jmenuje se Basty), říká mama a mami, tata občas :slight_smile: , jinak baba a teď si oblíbil jedno autíčko a dělá brrrrr brrrr
No a papáme taky všechno, je to dobrý strávník.

Co Vy Lení, už jsou zoubky??? A jak Ondrášek leze??

Zuzi, tak to je hustý, to nevím co bych dělala. Chudáček malý, tak ať se mu to co nejdřív uzdraví.

Ahoj Andrei!!

Holky, držte mi palce, zítra jdu na kontrolu tý štítný žlázy. Jsem zvědavá co se dozvím.... Bojím, bojím....
23. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Dádi. to je malá šikulka. kousíčky náým moc nejdou. nemáme je zatím čím kousat. zouky žádné.už se rýsují, jsou vidět v dásničce, ale ne a ne ven. kolik vážíte a měříte? taky papáme vše. chutná mu všechno.furt by jen jedl.

Zuzi, teda, to bych teda byla taky v šoku, hlavně že se mu nic horšího nestalo.

ahojky andrea. :slight_smile:

Barčo, to mě mrzí, že vám zemřel děda. držte se.my si zatím vystačíme s mama, baba a r. lezeme dozadu. dopředu nám to jde jen trochu. ať ti zítra dobře dopadne kontrola. :slight_smile:
23. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Ahoj Zuzi, teda to je chudinka malinká... Ale já se vždycky musím smát jak to popisuješ, ale Mišulky mi je líto, uplně si to umím představit. To bylo krásné ráno, že? Nočník neřeš, děti v americe maj plíny třeba do 5 :grinning: tam totiž nesmí nikde v parku čůrat tak to je taky tím...

ahojky Baru, no nevím jestli je Natynka šikovná, proto, že má zoubky :wink: Ale pravdou je že to moc statečně a jako by nic snáší, takže asi ano:slight_smile: To je ta ohrádka Baru co má asi metr a půl na metr a půl? Baru a jaký máš příznaky s tou štítnou žlázou? Mě občas docela buší srdce a kámoška říkala, že to může být taky tím... Teda to je Tobíšek šikulka a hodně na něj mluvíš a hodně si s ním hraješ? K dr. držím pěstičky...

Leničko při poslední kontrole což bylo před prázdninama jsme měli 72cm, a asi 7,20kg. To je mazec, když jsme si psali jak nám miminka přibýrají v bříšku a teď už jsou tak velcí...
23. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
Lení, tak nám kousíčky jdou. Dokonce banán už si sám "ukusuje" a docela velký kusy. No a jinak ty míry, když jsme byli na začátku srpna, tak to bylo 72 cm a skoro 8,5 kg.

Dádi je to přesně taková ta ohrádka. Je to fakt super. A Tobíkovi se tam moc líbí. Dovede si tam hrát klidně i půl hodinky.
No u mě se štítná žláza projevila takovým jelitem na krku. Jinak jsem žádné příznaky neměla. Ale patří k tomu pocení, únava, třes rukou, i to bušení srdce. Ale každý má ty příznaky jiný. Radši si zajdi k obvoďákovi ať Ti udělá odběry krve a uvidíš.

No dneska jsem dopadla dobře. Hodnoty se vrátili do normálu, ale zatím prášky pro jistotu beru dál. Sice ve zmenšených dávkách. A na další kontrolu jdu v lednu. Tak snad už je to v pořádku. Dr. se divil mojí váze, mám teď 58 kg a před dvouma měsícema jsem měla 62 kg. Tak jsem mu říkala, že už nekojím a Tobík že je pěkný číslo a nenechá mě chvíli v klidu.
Jinak Vám moc děkuju za podporu!! :wink:
24. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
¨Dádi, krásný míra má Natynka.

Baru. to je dobže že výsledky dopadly ok. s váhou taky teď nějak bojuju. potřebuju přibrat, ale nevím jak. :astonished:
25. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahojky ženy.

nějak nestíhám, tak jen přihazuju Mikešovi fota

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3202349&vReferer=

jinak Miky má v září svátek, tak už řeším, co mu koupit ... asi to vyhraje z Ikei to malé křesílko poang
27. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Ahojky Baruško, tak mi doktor odebral krev, tak uvidíme, příští středu budou výsledky. Chtěl mi dát nějaké Betablokátory, ale zjistil, že je při kojení nemůžu, tak nic... Tak doufám, že to bude ok. Tak ty jsi to měla asi rozhozené tím těhotenstvím a porodem a kojením vid? A už to budeš mít snad dobré..

Ahojky Leničko, dáváš čajíček při kojení? Já jsem začala dávat občas pár lžiček. Z Naty už se stal taky velký jedlík, ale zatím co je maličký kousek, tak to vyndává... Dneska nám proráží 4 zoubek... Ale už mě naštěstí nekouše. Teď to bude mazec už Míša půjde zase do školy, tak budeme zase jezdit... A mám takové smíšené pocity, že končí léto...

Ahojky Zuzi ten už je veliký!!! My už ho máme, Natálka ho dostane k vánocům... Taky se mi moc líbí a unese ještě našeho Mišku. Náš Miška má 15 narozky a pak svátek, chudák to má v jednom měsíci...
27. srp 2009 ve 23:09  • Odpověz
Dáši, tak ať výsledky krve dobře dopadnou. Čajík dávám různě- bylinkový i instantní. Dávám ho od začátku příkrmů. Vypije mě jak kdy. někdy 50ml někdy 100 ml. zoubky nemáme ještě žádné. to věřím, že to bude změna, zase do školy.těší se?
28. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.