• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Leni těší, ale zvykl si na prázdniny:slight_smile: Ale já na druhou stranu si říkám, ať už je zase nějaký režim... Ale Natynka je na něj teď hodně zvyklá, Míša si s ní vydrží i hoďku hrát. Docela na sobě visej. Já jsem čajík nedávala bumbala často mlíčko. Kolikrát ještě kojíš?
28. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
Dáji ... jo, jo ... je to velkej, lumpatej chlap. Vůbec mě neposlouchá.

Řežu ho o 106 a on jako by se nic nestalo ... ta´tka mi říkal ať přitvrdím, jenže to už bych ho musela zabít ... týjo ....doufám že to nečte Džamila :sweat_smile:

Já chci hoooodnooouuu holčičkuuu :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 23:58  • Odpověz
Dádi, držím palečky, ať ty výsledky dopadnou dobře. Jo to těhotenství a pak kojení dává tělu hodně zabrat. Ale řekně samy, nestojí to všechno za to?? Stojí!!!! Když pak vidíte ty naše drobečky. No je to úža...
My byli včera na pohřbu dědy, zrovna vedro a my všichni v černým. Tobík byl perfektní, zlepšil náladu všem. Pořád se jenom smál, ke každýmu se tulil a pusinkoval. Jako kdyby věděl, že potěší.
No a rána jsou teď kouzelný. Kolem 4 hod si ho beru do postele a spinká mezi námi, a když se probouzí, tak se začne tulit a hned dává pusinky. Je to nepopsatelný.

Zuzi, vydrž.... hodná holčička bude. A to raubířství ke klukovi přeci patří :grinning:
29. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
baru, jé to je krásný. Ondrášek se také moc tulí, ale pusinkuju ho já. :slight_smile:

Zuzi, brácha má kluka a holku. Holce jsou 3 roky a řeknu ti, že je na zabití. Někdy mám pocit, že jí fakt přerazím, jak zlobí. zato bráška její je mu 7 let a to je takovej klíďas a hodnej kluk. tak nevím, nevím, jestli holčičku. :grinning:

Dádi, kojím tak 4-5 x za den.Míša bude mít režim a bude to dobrý. :slight_smile: na školičku si zvykne. :wink:
29. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
31. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
barči, koukla jsem na fotky. Moc vám to jako rodince sluší. Fakt moc krásný fotečky. Tobík je opravdu smíšek a má krásný kukadla. Víš, že mě na některých fotkách připomíná Ondráška? asi je to blbost že?
31. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Zuzi neboj, druhé určitě bude:slight_smile: Tak to by tě v americe už zavřeli, tam za to když bouchneš dítě na ulici, tak tě i zabásnou...

Baru díky... Určitě to za to stojí... jsou to miláčkové. Teda Tobíšek to je mazílek vid? Natynka taky miluje když ji mazlím, ale sama mě nemazlí :wink:

Jé Leni to samé jsem teď psala já:slight_smile: Tak zítra ráno jdeme, ale jen na pul hodky :slight_smile:
31. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
Míšovi krásný první školní den přeje Lenka a Ondrášek :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Ahojky Leni, tak už se mu to tam zase líbí, tak jsem ráda. Děkujem, že jsi na nás myslela.

Jinak holčičky tak mám sníženou funkci štítné žlázy, tak budu brát také tabletky. A aby toho nebylo málo, tak mám ještě zvýšenej cholesterol. Ach jo. Ale léky na tu žlázu se můžou i při kojení. Kamarádka je bere, tak aspoň to. A já od čeho mám to bušení srdce. Jinak si představte, že Natálka už říká táta. Krásně to opakuje. Je to nespravedlivý, já chci aby říkala máma :wink:
1. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Dáji, tak to jsme na tom stejně. Taky jsem měla zvýšený cholesterol, ale ty prášky fakt pomůžou. Co bereš?? Já mám Letrox 150, teď už neberu celou tabletu denně. Ale už mám snížený dávky. A je pravda, že jsem je mohla brát při kojení. Tak držím palce, ať se to co nejdřív srovná.

Jinak Tobík už říká něco jako mamama a mimimi a teď začal tak kouzelně hýbat pusinkou a ten jazýček mu tam jezdí, jako kdyby chtěl povídat. No je to kouzelný.
2. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
Cao ženy ... ty jo .. koho znám, tak má něco se žlázou .. to je jak mor :sweat_smile:

Dáji , já ho neplácnout tak s ním fakt přes den zešílíám .. to je fakt kluk raubíř ... no a pak příjde a hryzne mě dona usmířenou do nosa, že mi tam jdou vidět otisky , tak mu lupnu zas .. no a to je u nás takovej kolotoč ... nechci vidět, co bude v pubertě :sweat_smile:

Dáji .. jáinak Mikeš taky říká táta , ale máma mi řekl jen jednou , když na mě dokola řval z postýlky, a%t ho vytáhnu ... to víš ... slovo táta doma používáš... mám ane, jelikož jsi s ní. ...ale mě to vůbec neva.
Si říkám, že budu ráda, kdyžý se někdy naučí mluvit ... žvatle o 106 ..ale co ... bůh ví :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 23:26  • Odpověz
No Kde jste ?

Tu vám dávám fotečku koupelny, kterou jsme vybrali .. teda jako obklad :o)) http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3239774&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
5. zář 2009 v 00:54  • Odpověz
Koupili jsme Tobíkovi novou autosedačku a moc se mu v ní líbí :grinning:

http://www.vseprodvojcata.cz/domaci-stranka-category/autosedacka-ferrari-primo-rosso-0-18-kg-akcni-cena-skladem.html

Je to ilustrativní foto, koupili jsme jí v Pompu :wink:
6. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Ahojky holčičky....mrkněte...http://babyweb.cz/Clanky/a3544-Test-kocarku-v-Nemecku-Katastrofa.aspx?utm_source=adwords&utm_medium=cpc&utm_campaign=poradny_vypocty

My máme též novou sedačku:slight_smile: Dlouho jsem váhala mezi Maxi Cosi a Romerem... Tak máme tuto.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21291155

ahojy Baruško, mě dali Etyrox, myslím, teď nejsem doma, tak abych nekecala.. A upravilo ti to i cholesterol? Už jsem objednaná k známé dr. na endokrynologii... Tak snad jsme to podchytili včas. Jaký jsi Baru měla příznaky? Já jsem 2kg přibrala a prý se tloustne, ale teď když už beru ty léky, tak by se to mělo srovnat. Jé vy už tak hezky povídáte jo? My teda začínáme taky. Říkáme Táta, říká i Pápá a přitom to dělá. A když říkám pec nám spadla tak říká pppp... No jak říkáš je to legrace a úžasné. Škoda, že fakt nebydlíme všichni někde pohromadě, abychom se mohli scházet... Baru tak ještě to Ferrari ne?

Ahojky Zuzanko, prý je to civilizační onemocnění... teda to je s tím Vaším Mišákem, ale fakt legrace. Ty to tak hezky podáváš... Tak musíš brečet, jako, že tě to bolí. Třeba to pomůže, nebo tě kousne ještě jednou :slight_smile: Jo Zuzi, zítra se jdeme podívat na parcelu:slight_smile: Minulý rok, jsme předělávalli, tak co bychom letos nemohli koupit parcelu, že? :slight_smile: si se mnou taťka užije. A to jsem si ještě vybrala autíčko, nejdříve jsem chtěla VW Sharana, ale teď se mi líbí Chrysler Voyager. My jsme ho měli v Americe je to super prostorné a já mám pocit, že se v té naší Octávě už vůbec nevejdeme... Jak to u Vás vypadá, už budeš v kuchyňce i vařit? :slight_smile: Koupelnička je taková jednoduchá, tak si k ní budeš moci kupovat barevné doplňky a jentak se ti neokouká vid?

Ahojky Leničko, kdepak tě máme?
6. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
Dáji, to ferrari by neškodilo :grinning:
Jinak mě se ta štítná žláza projevila oteklým krkem a jinak nic. I dr na endo se divil, že nemám jiné příznaky. No a teď když jsem začala brát ty ĺéky, tak se všechno pomalu vrátilo do normálu a i ten cholesterol se upravil. Takže pohoda.
A Dáji, budete stavět, ju :wink:
6. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahojky. zdravím vás. Jsou nějaký fofry nebo co? ¨Včera jsem dělala druhou dávku přesnídávky pro Ondráška z hrušek a nektarinek a broskví. povedla se.

Dádi, teda tak ať je štítnice v pořádku co nejdříve.také jsem koukala na ty kočárky. mazec.jinak pěkná autosedačka. zatím nemáme žádnou, ale budeme kupovat na vánoce. ta je jen do 18 kg? pak budetet kupovat další?

Baru, Ondrášek krásně říkal mamama a teď se nějak zasekl a neříká to. :frowning2:

Zuzi, krásná koupelnička. Hned bych se v ní vykoupala.
6. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Baru a byla si třeba nervozní? :wink: Já mám pocit, že já jsem docela dost podrážděná. A držela jsi nějakou dietu kuli tomu cholesterolu, nebo si to brala jako, že je to k tomu? Taky ji mam trošku zvětšenou. No máme domeček předělávaný a je moc pěkný, ale jsou tu věci, které bych si prostě udělala podle svého. A tak jsme to nechali otevřené, že až někdy uvidíme parcelu, která nás zaujme, tak do toho půjdeme. No a teď jsme viděli bude tam asi 20 nových domečků. A já bych to docela brala. Tak tam máme zítra sraz s makléřem. Tak jsem zvědavá:slight_smile: Jsou tam poslední 2. Jeden 500m2 a druhý 800m2. Těch 500 je málo, ale 800 ideál. Teď máme 1000 a je to docela dost. Na práci:slight_smile:

Ahojky Leničko taky dělám přesnídávky už mám jablko-jahodové, jablko-broskvové, jablko-švestkové, a teď se chystám ještě na hruškové. No Michálek v takové sedačce jelikož byl malý seděl skoro do 5kg. Jinak Míša má teď 21kg:slight_smile:
6. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
Dáši, tak ať dobře vyberete parcelu. také chceme ¨stavět. Zbouráme starý baráček a půjdeme do toho. Už se tak těšíme. Já tak o musí Natynce moc chutnat, když jsi jí udělala takové dobroty. Mě se také moc povedla, je fakt dobrá. dáváš malé rajčata? máme jich plný skleník, i cherry a pořád si říkám, že je vyzkouším. Máme dneska 9 měs. :slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Ahojky Leni rajčata jako taková jsem jí nedávala, ale zase ve většině příkrmů jsou... A kde budete bydlet až zbouráte domeček, myslím ten mezičas? Parcela je nádhern a do konce týden ji má zarezervovanou jedna paní, která se má odstěhovat do Prahy, takže asi bude volná... :slight_smile:
7. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
Dáji, nervozní jsem nebyla, ani unavená. Vůbec nich. Právě i dr se divil, že nemám jiné příznaky. No a dietu kvůli cholesterolu jsem nedržela..
Taky držím palečky, ať ta parcela vyjde....

Lení, já rajčata už vyzkoušela. Nejdřív jsem dávala bez pecek a normálně povařila s ostatní zeleninou. A teď už dávám celá. Žádná reakce na ně něbyla a moc to Tobíkovi chutná.

Holky poraďte nějakou přesnídávku... Teda recept :wink:
7. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Baru já dělám jen, že povařím jablka s jiným ovocem a nepřidávám vůbec nic. A pak rozmixuju a zavařím. Michálkovi jsem do nich dřív dávala puding. Ale Natálce to chutná i když to není přislazené, tak to jsem ráda.
7. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Dádi, já kupovaný příkrmy nedávám, takže rajčata jsem malýmu ještě nedala.Bydlet budeme v mezičase u Radkových rodičů, je to přes dvorek. mají volný pokoj a obývák po klucích, takže bude místo tam. Aspoň budeme mít blízko na stavbu. :slight_smile: To je fajn, že se vám parcela líbí. Půjdete do toho?

Baru, tak rajčata vyzkouším už brzy.dělala jsem přesnídávku z hrušek, nektarinek a broskví. Ty nektarinky to krásně ovoní. jen jsme povařila ovoce, rozmixovala a zavařila do skleniček. nepřislazovala jsem. Dělala jsem dvě várky a do té jedné jsem dala na ochucení takové ty šťávičky od hippu.
8. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Leni záleží na tom, jestli to ta paní opravdu uvolní. To se dozvíme do konce týdne. To budete mít blízko na stavbu to je fakt. Já si ale už neumím představit bydlet u rodičů, chtěli bychom to tak, že bychom nejdřív postavili a pak domek prodali, tak uvidíme. Leni tak to jsme dělali přesnídávky stejně. Mě je úplně škoda do toho ovoce něco přidávat, když je to samo o sobě tak dobrý. A ani Natě nevadí, že to není sladké. Čím déle cukřík ochutná, tím lépe:slight_smile: Kolik máš skleniček? Já si koupila broskve a dneska chci udělat další s jablky. A jakej domeček chcete? My nějaký přízemní, max. v podkroví dva dětské pokoje... Ale přízemní vidím jako nejideálnější.
8. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Dádi, chceme bungalow. jestli to píšu dobře. Patrový určitě ne. Moc se těšíme. už aby to bylo. tak snad vám to vyjde. To je pozemek někde u vás nebo daleko? To máte dobrý, prodáte starý baráček a aspoň splatíte dluh. :slight_smile: Jinak mám jedné várky 15 skleniček- od majonézy helmans a pak 18 skleniček takových větších.Ještě chci udělat přesnídávku s jablíčkama a švestkama. Letos máme hodně švestek,a le málo jablíček, tak snad někde pokoupíme dobré.
8. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahhojky ženy.

Nějak nestíhááám....

Včera jsem byla ve Svitavech,... v Hypernově ... tak jsem tam Mikešovi dala plyšovou hračku .. a než jsem vyjeli, tak jsem ji z koša vyhodila a nekoupila ji ... a normálně u pokladny mě ten jejich body gááárd osočil, že jsem ho šlohla .. ty jo .. jsem myslela že mu vyškrábu oči .. jsme se do něj pustila, co si o sobě myslí, ať si mě prohledá, že ze mě nebude dělat zlodějku ...slovák jeden zasratýýý
9. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
ty jo .. Dáji .. vy budete stavět .... to jsi si namyslela te´d :grinning: ...a kde?
9. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Nemohla jsme si žádnou koupelnu vybrat, ale tento obklad mě příjde zajímavej a přitom jednoduchej, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat až to bude hotové.
9. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
Bych uplně zapoměla vám říct to nejdůležitějí ...... včera jsem byla z Mikešem na ortopedii a chudáček dostane dy dlahy ... sice jen na noc, al ei tak to bude pro něj hrozný. V pátek jedem na ortopedku do Brna, aby nám je udělal. :pensive:
9. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Dáji, v té nové kuchyni prej už budu muset začít vařit :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Zuzi, to je blbý, že budete mít dlahy, ale určitě se mu to po tom zlepší a budete m¨ít klid.
9. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.