• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Jé Zuzi to byl debil. Já to tak dělám taky, že půjčím hračku a pak ji někde nechám. V americe to bylo naprosto normální!!! A tam by si ho mohla v klidu zažalovat za nařčení... Zuzi to uvidíme, jestli vyjde pozemek, ale nějak se tomu nebráníme. Je to asi 3km od místa kde bydlíme... Chudinka a proč dostane dlahy?
9. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
Leni tak to máme skoro stejně, já mám 40. My máme super jablíčka, ale na zimu to nevydrží, tak teď občas odšťavním a udělám ty přesnídávky. Teď jedu do špitálu na ekg... Večer písnu.
9. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
Dáji .. co máš 40 :confused:

Ty dlahy má aby se mu srovnaly bérce .. má je do obloučku oboje ... prostě mu to celkově dělá nožičky do O.
9. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
10. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
10. zář 2009 ve 23:40  • Odpověz
autor
:grinning: Zuzanko, :grinning: 40 skleniček přesnídávek.... chudinka a jak to nese? Už je větší a určitě si to uvědomuje vid? Ježíš to je prďácká fotečka s tou čapkou:slight_smile: Ty Zuzi, uvědomuješ si, že už máš kuchyň, a budeš muset vařit? :slight_smile: Máš pěknou kuchyňku to bude cukrovíčko na vánoce:slight_smile: Kdy se budete stěhovat? Do vánoc?
11. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
Tak jsem vyzkušela udělat přesnídávky a mám celých 5 skleniček :grinning: :grinning:

Ty jo, Zuzi tak ať je Mišáček co nejdřív v pořádku!!! Jinak fotečky nádherný. A kuchyňka, no super!

Jinak holky, koukám, že za chvíli se přesuneme na Modrou střechu :grinning: :grinning: :grinning:
My totiž plánujeme něco podobného, ale zatím o tom nechceme mluvit. Takže se o tom dozvíte určitě mezi prvními, hned jak to bude možné.
11. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
holky, zdravím.
Zuzi, nádherná kuchÿňka. :slight_smile: fotečky také moc pěkný. Čapka nemá chybu.boty se mě také moc líbí.
Baru, tak další stavebníci. :slight_smile:
11. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Dáji ... ajo .. já se lekla, že je ti 40 :grinning:

Jinak do vánoc tam chceme bejt ...ale píctz určitě nebudu .. jelikož mě to neba a za druhé to ani neumím za třetí peče prababička a za čtvrté moc toho nesním e.. vždycky na to máme chuť až to rozdáme :grinning:
11. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
autor
Týjo Baru ses rozjela:slight_smile: :grinning: Aby se Tobíček nepřejedl :slight_smile:

Zuzi teda styď se:slight_smile: Ty se jako budeš tou kuchyní kochat? :grinning: Pochopila jsem to správně? :slight_smile:

Baru a jak to plánujete jako Lena, že ten Váš zbouráte nebo budete stavět jinde?
11. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
Dáji, to teda. Docela mě ty přesnídávky vzali :grinning: Tak snad jich ještě pár stihnu.
Jinak by jsme stavěli jinde, ale u nás ve vesnici.
11. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
Mě to vždycky dostane, pak se mi zase nechce, je to takové na střídačku. Tenhle domek co máme je fakt pěkný a docela moderně udělaný, ale pořád si říkám, že bych si postavila podle svého. Je to mazec, někdo nemá kde bydlet a já si takhle vymýšlím:slight_smile:
11. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
ahojky. Musím se pochlubit, Ondrášek přestal říkat máma a začal říkat táta. :slight_smile:

Dádi, proč si nevymýšlet. jen jste to tam loni tak krásně budovali, že?ale proč ne.
12. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
A co zoubky Lení??
Tobík má teď nějaké tulící období. Pořád se ke mě tiskne a tulí a pusinkuje.
12. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
Ahoj Leni, no to jo, já musím mít kolem sebe pořád nějaké změny:slight_smile: Ale to je asi i tím mým znamení... dneska máme oslavu, Miška má 8 narky... Tak jsem mu nechala udělat dort a v cukrárně ze mě měli dost... Pěkně jsem si vymýšlela, ale byli super a vyšli mi vstříc, nakonec máme dobu ledovou a na tom figurky. Potáhl mi to marcipánem a pod něj něco dal, takže to jsou jako kopce a na něm i zasněžené stromy... No odpo se to ukáže, zatím mu tvrdím, že jsem dort nesehnala:slight_smile:

Baru vy už nějaké máte? Mám pocit, že nám se prožezává 5... A už mě i přestala kousat. Jednou mě tak kousla, že jsem úplně vyjekla. Zespodu i z vrchu... Au....Jdu dělat jednohubky.. Pak určitě dám fotečky.
12. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
Dáji .. tak sem hoď nějaké fotečky domku ...ať se můžem pokochat.
12. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
Tak my máme 7 zoubků a nějakej měsíc se ten růst zastavil, tak jsem zvědavá, kdy budou další ... jinak Mikeš říká MAM a TAT ... ael aspoň něco :grinning:
12. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
Dáji .. budu tam už prej vařit a píct ....ale né vánoční cukroví ... asi 2y jsem dělala perníčky a ten kypř. prášek mi tak rozežral ruce, že na to prdím ..... ten můj ekzémos to nesnese ...ale mě to vlbec teda neva :sweat_smile:
12. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
Málem bych zapoměla .....Michálkovi všechno nejlepší k 8 narozeninám ... no to už je veeelikej kluk
12. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
Dáji ...co to máš za kočárek ... fypadá moc pěkně ... hlavně ty puntíčky :dizzy_face:
12. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
baru, máme vidět dva, úplně v dásničce, ale stále nejsou vylezlé. Co vy, už máte něco?

Jé, Dáši, prosím fotečku. Musí to být bezva. Mišánkovi vše nej k narozeninkám. :slight_smile: hlavně hodně zdravíčka.
12. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
Dáji Mišánkovi vše nejlepší ka narozeninám!!!
Taky jsem zvědavá na dortík. My dneska oslavili první svátek v životě. Tobík z toho byl trochu vykulený :grinning:

Jinak zoubky nemáme, ale v dásničkách jak nahoře tak i dole jsou krásně vidět zoubky. nahoře i dole po 6. Tak jestli to vyleze najednou, tak to bude asi něco...
12. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
Dáši tak co dortík, jaký měl úspěch????
A co ten pozemek, bude Váš?
13. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
13. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
Ahojky holčičky, tak si představte, že se Natulka včera v postýlce poprvé postavila. Byla z toho teda chudinka pěkně vykulená... Holky mazec teď jsem dodělala domácí kečup, Míšovi hrozně chutná a já mám dobrý pocit, že je bez Eček:slight_smile: A ještě se asi vrhnu na lečo do sklenic a hořčici... To budu mít premiéru, myslím tu hořici... Jinak oslava naprosto super.. Míša jel s taťkou nakupovat a přijel a my stáli všichni(15) v obýváku, na stole dort na něm ohňová fontána všude balonky a my zpívali hodně štěstí zdarví a Míša má narozeniny:slight_smile: Míša byl tak dojatej, že mě padnul do náruče, trošku se i styděl. Ale zpětně to včera komentoval, že to bylo nádherný, nádherný dort a prostě všechno... Tak jsem byla moc ráda. Děkujem Vám všem za přáníčka... vyřídila jsem...
:wink:
Je Baru, Tobíček už je veliký!!! Baru ještě nevím, uvidíme, ale pokud ne, tak mě to hodí do klidu a budu zase spokojená :wink:

Ahojky Leni, teda to je hrozný když už jsou zoubečky vidět a nelezou. Snad je to mrňousky nebolí co?

ahoj Zuziku, ty hele, nová kuchyň jako to bys měla péct:slight_smile: :grinning: Kočárek máme Peg-Perego pliko p3 completo... A koupila jsem ji na to tu hrazdičku, ta se jí moc líbí. Kočárek je super nedám na něj dopustit. Já pořád jezdím a vytahuju kočárek, tak tenhle je lehounkatej, úžasnej...
14. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3277479&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1 nové foto.

Baru, moc krásný foto. Tobíček je úžasnej. :slight_smile: eda, to bude asi něco pokud vylezou všechny naráz. :grinning:

Dáši, koukám, taky jsi pilná jako včela. určitě to musí být dobrý kečup.super, že jste si oslavu užili. :slight_smile: Míša musel mít radost. natynka je šikula. a leze nebo si stoupá? My od včerejška lezeme a od pátku říkáme táta. Máma už vypustil z repertoáru a teď je táta. :slight_smile:
14. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
Ahoj Leni, to jsou krááásný fotečky, nejdřív jsem si myslela, že je Ondrášek na tebe, ale on je Vám oboum hrozně podobný... Je moc hezoučký a jak to krásně dorostl, ten dřívější příchod na svět :slight_smile: Natálka se plazí, občas i leze, někdy se na všech 4 rozhoupe a jakoby skočí... To je sranda jak ty dětičky zapomínají co se naučili vid?
14. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
DÁDI, DÍKY, JSEM RÁDA, ŽE SE FOTO LÍBÍ. tO POSKOČENÍ, TO dělá Ondrášek taky.
14. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
Dáji, super fotky ...no a co ten dortík? ...nemohla by jsi mi prosímtě dát nějakej odkaz na ty golfky na nějakej i-shop? chtěla bych se na ně podívat jak vypadaj celkově.
Mikeš má pořád casualplay S4 a Quinny Zapp, ale přemejšlím, že to vyměním za nějaký polohovací golfky.
14. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.