• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
Dáši- máš pravdu, děti musí znát hranice, že nemůžou dostat všechno a musí si toho vážit. :slight_smile: Znám od manžela bratranec. mají velkej barák, teda hodně velkej, novostavbu¨, vevnitř bazén, ani se v něm nekoupou, pak saunu, taky jí nepoužívají. mají dvě děcka- 6 let a 3 roky. mají šíleně moc hraček. ¨někdy není ani kam šlápnout, jak se to všude povaluje. mazec. Vůbec si toho neváží. teda, ty máš plno nápadů na hračky. Já nějak nevím, co mu koupit. Určitě ten traktor velkej i s korbou, nějaký odrážedlo, ale nemám zatím představu, dej mě nějaký typ. Kupuješ vše od FP?určitě nějaký oblečenía knížky. Na ty jsem ujetá. Židličky a stůl z ikey se mě moc líbí. :slight_smile: Dort bych chtěla k anrozkám dělaný od známé, co dělá nádherné dorty. na svátek udělám nějaký dortík, co by mohl i Ondrášek. Z ovoce, pudingu, želatiny. :slight_smile: To jsi už dobře pokoupila. :slight_smile: To mě mrzí, že pozemek nevyšel. :unamused:
2. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
Leni, asi 3 naše známí mají vnitřní bazény a nikdo se v nich nekoupe. To je mazec vid? Leni kupuju nejraději FP, prtože se to pak i lépe prodá a hlavně mám dobrý pocit, že to může Natálka cucat a nebude cucat ftaláty. Míša měl ten žlutý šlapací traktor s vozejkem a fakt si s ním vyhrál a hodně dlouho. Vozil si v něm různé věci a snad ještě loni. Pak se mu robil. Leni mě to už ani nemrzí, teď jsme si koupili nový stůl a židle v Ikea a asi jsem náročná, máme to tu fakt moc pěkné. Už začínám Natálce dávat do ručičky třeba i buchtu, loupáček dneska papala. Copak toho sní, moc ne, tak to nevadí. JInak ještě tak 6x kojím. No Leni v té Ikea mají úžasné dřevěné hračky. Jak psala Zuzka ten vozejček s kostkama, navlékací kroužky. Ty kolíčky na zaklepávání a stojí asi 130kč. A fakt paráda, Míša to mě půjčené a moc si s tím vyhrál. A pak ten labyrint jak prstíčkama provlékají kuličky po drátku, to je taky moc pěkné a stálo to asi 250. Fakt paráda. Jé to bude dobrej dortíček vidíš, tak to udělám taky.:slight_smile: díky za typ:slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
Ahojky ženy.
Ten traktůrek co má Mikeš ... tak je taky z vlečkou ...ale je to jen odrážedlo ,,,takže jak bude větší dostane šlapací. ...ale to asi nejdřív příští vánoce.
na tomhle traktůrku s emu blbě jezdí ....nejradši má uplně obyčejné, které sem koupila asi z a220,-kč ...ale stejně se pořád ještě neumí na tom odrážet.

Leni ... ty jo .. ty nevíš co koupit ....toho je tooolik.

Dáji, s těma dárkama vím, že to tak je ... jenže si neumím pomoct ... ještě přemejšlím nad tou tabulí ...a je pravda, že hodně věcí koupím ...Miekš si s tím třeba nehraje, tak to zase hned prodám
3. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
ahojky, tak tady se rozjelo téma dárky :slight_smile: Taky už přemýšlím co k narozeninám a pak k Vánocům. Chodítko už máme ode dneška od FP a můžu říct, že je z něj Tobík celý pafffff. Ze začátku byl takový nejistý a teď už lítá po bytě jak torpedo. Jenom ještě zatáčet a otáčet se neumí. Takže jede rovně, narazí a já mu to musím otočit. Ale je to sranda.
Lení, taky jsem ujetá na knížky a Tobíka to hlavně baví. Má oblíbený leporela s těma vystrkujícíma stránkama a to ho zabaví na hodně dlouho. Taky se mu líbí krteček, toho vždycky podá a chce číst.
Dáji a co všechno už Natynce dáváš do ruky papat?? Já jsem z toho zmatená. Každý říká něco jiného a mě už z toho jde hlava kolem....
3. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
5. říj 2009 v 01:18  • Odpověz
Ty brďo, Zuzi kuchyňka krásná. Ta snad bude vařit i sama :wink:
5. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Baru ...no to doufám ...nevím kdo by tam jinak vařil :grinning:
5. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
ahojky Baru, no skoro vše, papriku, jablíčko, piškotky, klidně i sýr. Ona toho moc nespapá. Když si vezmu, že dřív se to tak neřešilo a to je teprve jen 8 let...

Zuzi já kdybych vám teď poslala něco nového, tak by to mělo pěkně vybarvené čelíčko:slight_smile: Teda domeček, no nádhera....Ty Zuzi, koukej začít dělat přesnídávky, péct, vařit... Ať se Vám kuchyňka vyplatí...
5. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj babuchy.
Tak dneska jsme přivezy ty Miškovi dlahy ... no vypadá to hrozně ... kupodivu hned usnul ....ale je teda fest utahanej, tak je to možná tím.
7. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Zuzi, tak ať je brzo nemusí nosit!!!! Chudinka malý!
7. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
7. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
Zuzi, neboj, určitě mu to pomůže. Zvládne to a brzy se toho určitě zbavíte. :slight_smile: je to šikulka.
8. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj Lení, krásný fotečky.

My byli včera opožděně na desetiměsíční prohlídce a dopadli jsme na 1*. Vážíme 9,6 kg a měříme 76 cm (ale to se mi moc nezdá, sice je Tobík dlouhán, ale včera se dost vrtěl, tak ho sestřička nemohla pořádně změřit.)
9. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Zuzi to je bobeček malinkej, a co na to říká? Asi se mu to moc nelíbí vid? Na jak dlouho to vypadá?

Jé Leni pěkné fotečky:slight_smile:

Baru vy máte toooolik? My máme 8,5kg. Ale zase je fakt, že jsme holčičky. Ale zase to na něm není vůbec vidět.
9. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Vcelku se divím ...ale zas taj moc beřvě ... včera jsme mu to sundaly ve 24:00 ... takže zase s tím spinkal déle.

Pokud budem poctiví, tak 5 měsíců ..pokud ne tak dýl .....
9. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
Zuzi 5 měsíců? Já jsem to nikdy neviděla. A to musí mít celý den pořád?
9. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
Tak to je teda šikulka, že nepláče. A to má, proto, že špatně našlapuje?
9. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Zuzi, to uteče a hlavně, že pak bude zdravej a dobře se mu bude chodit. je to šikula.

Baru,díky. Jé my máme o 1,5 méně.teda ale sní toho hrozně moc. Kolik ti toho sní Tobík za den? Ondráška ráno 2x kojím kolem 7,8 h. Pak v 10 sní 250 g ovoce nebo jogurt nebo ovesné kaše, rýžové. ve 12 h má oběd- maso, zeleninu, přílohy- brambory, těstoviny, polentu, kuskus, pak ve 14 kojím, v 15.30 250 g-jogurt, kaše, ovoce, různě, v 18.30 kaši- taky 250 g a pak v 20 h ještě kojím. přijde vám to hodně nebo akorát? mezitím dám křupky nebo kousek chleba, ovoce. jen tak do ručky. :slight_smile: To je dobře, jste dopadli na 1. :slight_smile:

Dádi, je to jsou pěkné fotečky. Malá je tam moc krásně. to je teda dýně. :slight_smile:

Už máme první zub . v 10 měs. našla jsem ho já. :slight_smile: neměli jsme teploty, ani průjem. všechno ok.
9. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
Dáji, pěkný fotečky. Hlavně Natynce to tam v tom oblečku moc sluší :wink:

Lení nepříjde mi to moc. Já dávám ráno tak kolem 6 až půl 7 mlíčko (240), pak v 9 ovocnou přesnídávku 250, v poledne obídek, pak ve 3 svačina buď přesnídávka, nebo jogurt. v půl 6 kašička 150 a kolem 8 mlíčko 240.
A taky průběžně nějaké ty křupky, sušenky.
A jak děláš ty obídky. Ještě pořád mixuješ?? My už teda od nějakého 8 měsíce ne, jenom mu to rozmačkávám vidličkou.
Gratuluju k zoubku, to budou šaty :grinning:
9. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
Ještě nějaký fota. Jinak chodítko super, Tobík si ho užívá :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3385273&vReferer=
9. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
Holky , fotky jsou kráááásný

holt máme všechny krásné děti :grinning:

Dáji ...má to jen na noc ...ale to uplně stačí ...v tom se nedá chodit. dneska to měl jen půl hoďky ...s trašně plakal.
10. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
Zuzi tak aspoň tak, ale i tak mu to musí být nepříjemné když má najednou něco na nožičkách... Ale snad si bobánek zvykne a pak bude mít nožičky v pořádku...Takže mamko a Miško vydržte!!!

Baru to je super, my ho dostaneme k narozeninám, máme to jak se z něho pak udělá odrážedlo, to vám jde taky? Už se nemůžu dočkat až ho dostane, ale dřív ji ho dávat nechci. Týjo teto rok už máme za pár, že?

Leni já si taky nemyslím, že toho má moc. Já teda dopo asi 3x kojím a první svačinku ještě nemá, protože ji to stačí a hlavně nechci ještě odbourávat kojení. My začínáme polévkou nebo jídýlkem, pak zase nakojím a ke svače kolem 3 má přesnídávku nebo nastrouhané jablíčko s banánem. Jogurty ještě nedáváme vzhledem k rodinné anamnéze. Já mám alergie a Míša taky, tak uvidíme jak se to vyvine u Náťy. Pak zase kolem 5 nakojím a v 6 máme kaši a pak zase kojíme. Já myslím, že toho má Ondrášek určitě akorát. Není ani silný a když mu chutná, tak proč ne. Vy už dáváte kuskus? Jak mu ho upravuješ?
11. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
Dáji máme tohle chodítko a je super. Nenašla jsem jiný obrázek. Máme to od paní z koníka. Je používaný jenom chviličku.

http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=960198
11. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
no uteklo to jako voda ....a už budete mít roční děti ...

Dáji, stejně je to mazec ... za chvilku se budem znát 2 roky .....
11. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
Baru- mixuju jen maso, ale nechávám tam kousky. včera měl Ondrášek už větší kousky a kupodivu neprostestoval, tak jsem ráda.moc krásný fota. jak jste spokojení s chodítkem? já k k chodítkům nemám nějak důvěr, se přiznám.

Dádi. tak to jo. právě když někde jsme a krmím ondráška, tak nikdo nemůže pochopit, co toho sní. včera mě snědl jablíčkového pyré 330 g. jsem fakt koukala.Já chci také ještě kojit, ale vím, že by mu to už nestačilo. Jogurty mu moc chutnají. kuskus dělám třeba s jablíčkem¨. dám do hrnce pokrájené jablíčko, hrušku, broskev, cokoli, pak přidám kuskus a povařím. nechám pak chvilku přikryté pokličkou. nebo dělám variantu, že povařím maso, pak přidám zeleninu, pak kuskus. nic na tom není. má ho rád. i polentu. D¨áváš malé ovesné vločky nebo pohanku?
12. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
dnes dělám opět přenídávku. tentokrát z hrušek. :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
Lení, chodítko je super. Tobík se o něj občas opře a pak jakoby naznačí sám krok, ale jde na kolena. Takže ho používá spíš jako opěrku. Občas s ním ještě prosviští po pokojíčku, ale už to není jako na začátku. Hodně si hraje s těmi hračkami vepředu.
Ty jo, kuskus mě vůbec nenapadl zkoušet. Asi to taky zkusím, aby měl nějakou změnu :grinning:

Holky, včera jsem se dozvěděla, že kolegyně z práce porodila o měsíc dřív holčičku a ta má jenom 1,5 kg. Chudinka a ještě ke všemu jde zítra na operaci se srdíčkem. Ten život je fakt někdy hroznýýý. Vůbec si neumím představit, že bych tohle měla všechno prožívat. Děkuju bohu, že je Tobík zdraví a takhle moc šikovný a žívý dítě!!
13. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.