• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
Baru, teda, to mě mrzí. je toho teď hodně. ať dobře operace dopadne. musíme si moc vážit našich zdravých dětí. :slight_smile: kuskus je super. ráda ho dělám i sobě. dá se dělat na všechny způsoby.
13. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahojky, tak hlásím první krůčky. Včera se začal nejistě pouštět a chytat rovnováhu a dneska už udělal několikrát za sebou 2 krůčky.
Úplně jsem měla slzy v očích, jak tak natahuje ty ručičky a jde si to ke mě. Nádhera!!!!!!!!!!!
14. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
jé, Baru, Tobík je šikulka. :slight_smile: gratulujeme.
15. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Baru ... gratuluju k prvním krůčkům ...do 14 dnů ti bude lítat jak o závod :grinning: .. takže to stihnete taky do roka :grinning:

holky, to je kosa, co ....

Jinak Miky si pomalu na dklahy zvyká .... dneska poprvé spal s něma až do 6:00 ...ale musí bejt celou noc přitulenej ..... takže s tátem v noci žádná romantika :grinning:
15. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Zuzi, super, že to tak Míša zvládá. romatika bude, neboj. :astonished:
17. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
čauky holčičky....
Tak jsem opět nějak nestíhala. Je to docela mazec to učení a ježdění pro Mišku. Ale zase pro Nátu přijemná změna když přijde ze školy. Ta je z něj uplně vedle. Začalo ji hrozně bavit mu všude krámovat. V šuplíkách, a v poličkách. Už se všude dostane a všude vyleze, ale Míša to docela toleruje a ještě to po ní uklidí. Je to můj šikulka. I když někdy jsem na něj dost přísná. Ale to už asi přichází s věkem.

Zuzi ta zima mě přímo se.... chci léto. Ale musíme hledat pěkné věci i v tomto počasí. Říkali jsme si s holkama, co mají taky miminka, že se budeme hodně navštěvovat a budeme chodit s mimčama cvičit, abysme se měli na co těšit. Zuzi dobrá antikoncepce:slight_smile:

Leni to bude přesnídáve:slight_smile: Jinak my už jíme rohlíček s lučinou, chlebíček s máslem a marmeládou a jak ji to pane chutná. Lenka říkala, že může i Actimel.
18. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Dádi, jé, tak to máte hodně starostí viď? ještě učení do toho, a´t to vše zvládnete. Jste šikulky, že tak krásně papáte. My máme také doma pořádnýho jedlíka. On toho hrozně sní. tak actimel mě ani nenapadl. ale bílý jogurt nedáváš, ne?nebo si to pletu?
19. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
Leni zatím jsem nedávala. Ale Lenka říkala, že už ji bude 11 měsíců, tak prý už můžu. Budeme dávat jen Activii a do ní třeba banánek nebo jablko. Leni to je dobře, že Ondrášek hezky papá. Fakt já když vzpomenu na Míšu jak nejedl vůbec nic. Natálka se dneska pěkně naprdla. Krmila jsem ji kaší a já jedla rohlík. Začala se mi v židličce vztekat a uklidnilo ji až když měla namazaný rohlíček na kostičky:slight_smile: Je to pěkná liška. A Ondrášek už leze? Nebo máš ještě pohodičku? Natálky už je všude plno a postýlku ani vidět... A to mi dne volali z práce, jestli nechci alespon brigádně na 4 měs. vypomoci, a že by to eventuelně šlo i jako home office. Tak o tom hodně přemýšlím, ale Kája je strašně zaneprázdněný, tak nevím...
19. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz
ahojky Dádi. Jo, jo, proč ne. jen mě actinel jako první nenapadl. Spíš zatím jogurty.Ondrášek také pořád kouká, co jím a chce to taky. On by jedl pořád. strašně mu chutná chleba.taky si myslím, že pomale začnu dávat všechno. už nám bude za chvilku rok.myslím postupně, nijak to rychle nehrotit.
20. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Dádi, ještě pokračuju, nedokončila jsem myšlenku.To je dobře, že ti malá krásně papá. určitě máš blbé zážitky s Míšou, když moc nejedl. A teď už mu chutná, viď? Jo, Ondrášek nejen leze, ale všude si stoupne a popochází. ještě se nepustí a sám nechodí,a le na to má čas.začal vlastně lézt v 9 měs a hned ten týden šel na kolínka, pak začal stát, během jednoho týdne vše. Takže jsme se ani nestihli připravit, psotupně na lezení a stání.postýlku už také moc nepoužíváme. jéa co vlastně děláš za práci? určitě by to bylo fajn přilepšení a změna pro tebe.
20. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
ahoj Leni, no s Míšovým jídlem to je stále stejný mazec. Ale už prostě ví, že musí. Přesně jako Ondrášek udělal takový velký pokrok, měli jsme to stejné. To je najednou změna. Teda pro mě je to změna velká, protože když Natálka nespinká, tak chce si jen hrát a to všude jinde než v té postýlce. Takže se ji musím věnovat téměř pořád. A teď má teplotu a rýmu, takže po mě touží dvojnásobně. Ted Míša je skoro rovnocená náhrada za mě :slight_smile: Já jsem pracovala ve Vodafone a oni by mi dali notebook firemní simku a já bych kontaktovala zákazníky z domu. Ale vzhledem k tomu, že je tam školení týdení od rána od 8 do 17, tak jsem to ještě odmítla. Určitě by to šlo nějak zařídit, ale Kája má teď hodně pracovních aktivit, takže jsme to zatím nechala. Já jsem se domluvila s mamčou, ty mají soukromě dopravní zdravotní službu, že jim budu chodit vypomáhat na dispečinkt. Tak uvidíme.... Ale zase si chci užívat své broučky.
22. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Dáši. teda, tak snad to do budoucna budem s jídlem lepší.Pořád ho nutit, asi musí být taky náročné, že? jsem ráda, že Ondřík vše papá a nemá s ničím problém. :slight_smile: Proto mě i baví pro něj vařit,. když vím, jaký je to strávník. :wink: Tak ať se brzy Natálka uzdraví. ?Musí to být zajímavá práce ve vodafonu. Taky bych ráda něco dělala, nějakou domácí práci. Na chvíli každý den. Něčím se realizovat, ale samozdřejmě si chci malého užívat. To jo.Být doma a něco dělat, ale odjždět někm, to bych nechtěla. třeba ti to časem vyjde a budeš moci pracovat a zároveň se věnovat dětem.
23. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ahojky, teda nějak jsme se odmlčely :grinning:
Já nějak nestíhám. Tobík je rychlejší a rychlejší, no síla. Je to pěkný raubíř...
29. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Hm, tady je nějak mrtvo? Kde máme Zuzku? užse tady dlouho neukázala?
1. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Achooj ženy.

kde jsem? ...pořád v luftu :sweat_smile:

nějak nestíhám .... no, doufájm, že už se za\ měsíc odstěhujem.

... a ve volných chvílích pařím :grinning: ........... od 2.1. plánujem splodit to druhý dítě, tak si chci pořádně užít než zas bud 2 roky sedět doma na prde.. :sweat_smile:
to je jediné do čeho se mi nechce ...končně je Mikeš schopnej aby ho někdo hlídala už se do toho ženu znovu ...no jo no.

.. ale do 50 na druhé dítě se mi fáákt čekat nechce. :sweat_smile:

jo a teď máme uplně brutus období ...nat, že ho řežu od rána do večera, tak si s toho vůbec noc nedělá a zlobí ještě víc ...doufám že se mu nebude kíbyt nějaké sado/maso. Jako fakt hrůza ...kolikrát si říkám, že místo pokojíku přibyju do komory polštáře, aby se neumlátila ta ho budu zavírat.
je to palice dubová ....fakt by mě zajímalo po kom :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 23:23  • Odpověz
autor
Teda Zuzi, to je mazec:slight_smile: myslím to plození.... To fakt Miška tak neposlouchá? Já jsem neměla potřebu Míšu snad do 7 let mlátit... Byl fakt super. Ale teď se občas předvádí a to i hrozně leze na nervy. Ale zase na druhou stranu je hrozně hodný, s Natálkou mi maximálně pomáhá, můžu klidně říct, že víc než tatíne:slight_smile: Ale občas nosí ze školy takové moresy... Minulý týden mi říkal, že ví co to je š...t... byla jsem v šoku, ale říkal mi, že tohle slovo nikdy nepoužívá, že to je ošklivý. Tak jsem mu vysvětlovala, že když se mají maminka s tatínkem rádi, tak se to tak ošklivě fakt neříká, no mazec.

Ahojky Leničko, jak se daří? Natálce teď hrozně chutná chlebíček se sýrem Gervais a šunkou... Ale moje mlíčko, stále nejvíce a já jsem ráda.

Baru taky to tak cítím. Jen uklízím skříňky a šuplíky, které Natálka vyhází. Ale jinak je fakt super. Ale to strojení je mazec co? A než ji stačím přebalit, tak mi zdrhne a já běhám kolem postele a ona z toho má pěknou prču:slight_smile:

Co holčičky nerýmujete? Já mám pocit, že to bude teď asi pořád. Ale ta odsávačka na vysavač je opravdová boba:slight_smile: Už kupujete dárečky? Já vymyslela, že taťkovi koupím Fatboye, ale v levnější verzi, tady se platí za značku. Ale už se v tom vidím i já:slight_smile:
3. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Zuzi, teda, to je něco. To ho musíš fakticky tak mlátit?Musí to být mazec. Jo, jo, ať se vydaří co nejdříve miminko. :slight_smile: ať jsou poslední přípravy na stěhování v klídku.

Dáši- jo, to nás taky čeká, vysvětlovat tyhle slova. je to síla.daří se nám dobře. Už jsme s manžou více spolu, jak nechodí tolik na stavbu.Takže je to super. S malým mě pomáhá. tchánovci jsou taky moc hodní. Už nám bude 11 měsíců. za chvilku rok. Nechala jsem pro Ondříška udělat dort. mezitím už pomalu plánuju dárečky na vánoce a malýmu na narozky a svátek. Co to je ten Fatboye? asi se ptám blbě, že? taky nám moc chutná chlebíček, ale s máslem.
3. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
jo, jo .... řežu ho jak nezralí žito .... ale on uděla , že natahuje ....já mu řeknu SKUS ......... a on swe otčí a jde si hrát ... kolikrát si říkám, že mi to dělá naschvál.
Poseldní dobou přemejšlím, zda není i krapet hyper .... ale nevím jak se takové děti poznají .............. 1 minutu někdy vydrží sedět, tak asi hyper není :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
Leni to je ten naplněný pytel s kuličkama (polystyrén-či něco podobného) a vytvaruje se jak si sedneš.... Neptáš se blbě já to viděla u kámošky. Vždycky jsem viděla jen ty balony, ale ten pytel to je jako velký polštář...

Zuzi, jenže čím víc řežeš tím víc to je na ho.... On si na to zvykne a už mu to nepřijde. Chtělo by to více chválit, za každou kravinku a uvidíš, že se to tím zlepší. Natálka dnes koukala 10 min na Hello Kitty, moc se ji to líbilo. Koukáte taky na tv? Já to nechci moc zavádět, ale bylo mi blbě. A jednou za čas...
4. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Dáji ... jene já fakt nemám za co chválit ... všechno dělá trucovitě a naopak ... období vzdoru má bejt až kolem 2 roku .... na nás přišlo holt dřív. :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 22:57  • Odpověz
Ahojky holky, tak mám zase chviličku. Teď se nějak nestíhám dostat na net. Občas zaskočím sem a občas na facebook :slight_smile:
Tobík je pěkný číslo. Už to na nás zkouší a když mu na něco řeknu rázně ne, tak dělá, jako že pláče. No je to prča.

Dáji, koukáme taky občas na telku, ale pohádky ho moc neberou. Občas něco na Minimaxu, ale jinak miluje hudební kanály. To vždycky stojí v ohrádce a kroutí bokama a tancuje ostošet :grinning: Teď se naučil něco jako Elvise, no prča...

Jinak holky, to je hrůza jak to letí. Nám už bude za 19 dní 1 ROK!!!
5. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
Zuzi a myslíš, že když budeš mít brzy druhé, tak se to zlepší? Aby si pak nebyla v Brodě:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
Dáši, jo, jo,tak já mám kojící polštář, ale že se to tak jmenuje to szení, to jsem nevěděla,. díky. :slight_smile:

baru- je to mazec, co?utíká to. :sunglasses: nám se líbí krteček. u známej köukal na palzmu jako blázen. my jí doma nemáme. :slight_smile: taky znělky, ty se mu líbí nejvíce.

Zuzi, tak to je maso.
5. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
Leni to je něco jiného kojící polštář:slight_smile:
http://www.fatboy.cz/produkty/metahlowski

Jé to je legrace oni už budou koukat na pohádky... :slight_smile:
6. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
dádi, hm pěkný. :slight_smile:
6. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
Ale tam jsou právě drahý a já jsem našla něco podobného, ale jinou značku a za 2800. Tak to chci koupit taťkovi k vánocům.... co mu koupíš ty? Už přemýšlíš nebo víš?
6. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
Dáji ... nemám pocit, že bych už měla na druhé čekat ........... ale v šaškecu asi končím i z jedním :grinning:

Jinak ty polštáře na MMB prodávajkolem 1500,- ...a nebo jsem jich spousty moooc pěknýcg viděla v ASKU a taky do 2000,-
6. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
Zuzi já vím, ale tyhle Fatboye jsou fakt kvalitní. Ale ještě uvidím... Ted mi jedna paní nabídla nový, je v rohu logo Nescafe za 2800, tak uvidím... V Asku mají ale ty koule, tohle jsou ty pytle...
6. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Tak Tobík začal odmítat mlíčko na spaní. Vypije mi stěží 40 a už se kroutí a chce spinkat. Asi mu to stačí, ale jsem z toho hotová. Dneska jsme byli venku na hřišti a Tobík z toho byl úplně paf. Na zpátek jsem pak tlačila asi 100 m kočárek a Tobík si vykračoval důležitě za ruku po svých. No je to komik.

Zuzi ten Fatboy je super. Já to viděla v reklamě na to Nescafe a taky by se mi to líbilo :grinning:
7. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
7. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.