• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
čauky Baru, asi jsi myslela mě s tím Fatboyem ne? :slight_smile: Jinak Baru, Naty taky začala odmítam mlíčko ode mě... Již pije jen tak 2x-3x a já jsem z toho hotová. Teda už jsem se s tím smířila a chtěla bych aby pila aspoň takhle ještě půl roku:slight_smile: Jinak Baru, tak to Tobíček už je pěkně stabilní na nožičkách vid? šikulínek!!! Týjo už mají ten rok za pár vid? Už máme objednaný dortík. Jaký budete kupovat, nebo dělat?
8. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jé, Baru, to je šikula. Fotečky moc krásný,má tak nádherný oči. :slight_smile: co budete kupovat k ročku?

Dádi, já kojím tak 4x denně a 4x ještě jiné papání.
8. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
No fotky máte uplně božííííííí .........Baru a tahle je reklamní http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3273319#navigator :grinning:
8. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Dáji, jj myslela jsem Tebe :grinning:

Jinak děkuji za fotečky :grinning: Lení taky moc pěkný!!
9. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
baru, díky. :slight_smile:
11. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
Ahojky holčičky, teda koukám, že jak nám dětičky rostou, tak méně píšeme:slight_smile: Jojo mrňouskové už zaberou veškerý volný čas. Ale pravdou je, že mají úžasné období, že? Natálka se na mě pořád směje a malinkuje. A co už nakupujete dárečky? :slight_smile:
18. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
hm, nic se tady nedějě. To máš Dádi pravdu.
Je to super, s malým je taky sranda. :slight_smile:
19. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahojky, jenom v rychlosti. Utekli jsme roku ! :grinning: Začalo to nejistými kručky, a včera už se pustil a začal běhat sám. Má z toho obrovskou bžundu :grinning:
22. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
Baru tak to gratulujem!!!! A co oslava? My ji budeme mít v pátek. Už se těším, že bude mít nové hračky. Jinak taky stojíme sami, a je z toho fakt nadšená, ale krůček se zatím neodvážila udělat:slight_smile:

Leni čauky jak se máte? Co Ondrášek?

Holčičky jak nesete ten nápor jak pořád straší s tou chřipkou? Je to mazec co? Děti teď v žádném případě do žádných marketů nevezmu. Co vy?
23. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Dáji děkujeme :slight_smile:
No my už tak pomalu začali s oslavami. Plno známých a nejde to skloubit, takže v sobotu byla první. Dostal Lego duplo a moc se mu to líbí. V neděli přijel tchán, tak dostal od FP takovýho toho šneka s kostičkama a provlíkací housenku na drátě, a pak ještě pěkný svetříček. No a v úterý v den Dééé to bude jenom s manželem a Tobíkem :grinning: Pak pokračujeme v sobotu s manželovou rodinou a v neděli s mojí rodinou. Takže veselí.

Jinak chřipka je hrozná, ale zase je to hodně mediálně nafouklí si myslím. Určitě tu něco je, ale co jsem slyšela, tak je to hodně o hygieně, nesmí si cucat prstíky atd... Prý stačí pořád mýt ruce a hodně čistit zuby, což mi zatím neděláme, ale snažím se, aby na nic nesahal.

No uvidíme.
23. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Teda Baru, tak to jsou přímo mega oslavy!!!! Tak až budeš mít časeček, tak nám hoď nějaké fotečky oslavence! A jaký bude dortíček? My jsme ho objednali, takže žádná domácí výroba :wink: Tak Tobíšek je asi nadšený z hraček vid? Normálně já Natynce taky nakopila hračky, toho šnečka, krokodýla, kroužky od FP a ona si nejraději hraje s mými věcmi, to je mazec. Hraje si Tobíček s hračkama?

S tvým názorem souhlasím i když slyším jak je kolem nemocných tak z toho dobrý pocit nemám. Tak se snažím abysme měli přísun vitamínů.
23. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahojky ženy.

Nějak poslední dobou nestíhám. Miška je pořád někde na hlídání a já jsem na baráku a vyklízím ten stavební bordel ...nemá to konce. Pokud se přestěhujem do vánoc, tak to fakt budou při nás stát všichni svatí. Je tam ještě moooře práce ...a já už teď mám vyčitky, že Miška pořád někde trajdá ...holt to musíme ten měsíc nějak vydržet.

Baru ....gratulujem k prvním krůčkům. :grinning:

Dáji, chřipky sebojém ...bylo mi doporučeno 1x týdně ta ampulka osillococcina tak ji baštíme celá rodina ....ale zas to nehrotím ... do obchodňáku z Mikešem MUSÍM ....... jinak by jsme umřely hladem, takže .......

No nic ...malej spí .. jdu balit dárky, ať to mám s krku ... teda zatím to co mám doma ... nerada to dělám pak všechno naráz, jelikož ve finále to balení lajdám :confused:
23. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahojky.
Dádi- máme se dobře, taky všude stojíme a chodíme kolem nábytku, židlí, postelí, ale zatím se nepustíme.Chřipka je hodně mediálně nafouklá. taky se bojím, ale ..jé, to má natynka hraček. my si taky hrajeme s věcičkama, co jsou doma, takže ani těch hraček moc nekupujeme. :slight_smile: do marketů musíme, nemám ho kam dát, když jedeme na nákup. :astonished:

Baru gratulujeme k prvním krůčkům. užijte si oslavy. taky nás to čeká.

Zuzi, tak ať zvládnete poslední přípravy na stěhování. vydrž to, pak už budete v novým. :slight_smile:
23. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
Dáji Tobík má taky nejradši naše věci jako jsou mobili, ovládače k televizi a teď ho hrozně baví otvírat přihrádku na CD na počítači. Takže tu sedím, ruku zkroucenou a dělám zábranu :grinning:
23. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
Zuzi a já myslela, že už pracujete na tom miminku tak intenzivně, že na nás nemáš čásek:slight_smile: S těma dárkama s tebou souhlasím, já jedu zítra ráno do Globusu, tak ještě něco dokoupím. Jedu v 8 aby tam nebyli lidi:slight_smile: a bez Natálky.. Jsem blázen co? :slight_smile: Zuzi to je tak pěkný užívej si to stěhování i když tě to neba, ale stěhujete se do vašeho domečku...

Leni já jsem začala kupovat hračky, protože měla jen ty hrkačky. Ale když se ráno probudíme tak prohlížíme v posteli knížky a vezmeme si vždycky nějakou hračku. Teda fakt se ji líbí ten krokodýl s těma motivačníma kostkama. A i vydává zvuky. K váocům dostane od FP hračky do vody, tak to budou mít radost oba:slight_smile: Týjo Leni už se Vám to taky blíží vid?

Zuzi přesně ovladače jsou number one!!! Já jsem ji pustila na DV Dádu, to byste něvěřii jak začala pařit:slight_smile: je to legrace. Už jsem ji koupila na vánoce červenou sukýnku a vánoční tričko:slight_smile: Jé to by byla prča se s těma našima drobkama sejít, to by byl mazec:slight_smile:
23. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj ženy.

Dáji ... na mimísku budem prscovat až od toho 2.1 .. jak vystřízlivíme po tom Silvestru :grinning:

Jinak přestěhování bude šup ,šup ...ale ještě máme mooooře práce, aby se tak vůbec stalo ...dneska jsme zjistila , že je přesně měsíc do ježucha , tak to pokud stihnem, tak fakt klobouk dolů ... dám vám sem ftky ze střechy... fakt to pořád vypadá jak staveniště.

Dáji o ovladačích psala Barča :dizzy_face: ....ale u nás to je teda taky na dením pořádku...ovladače, klíče, telefony a krámování kuchyně :sweat_smile:

Jinak mě pobolívá v krku ... doufám že to nebude ta chrocht chřipka :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz
tady nějaké nové fotky bydlení ....http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/micanek/album/micankovo-bydlenicko-ii ...ale nějak přestávám věřit tomu, že tam na ánoce budeme :pensive:
28. lis 2009 v 01:54  • Odpověz
autor
ahojky Zuzi, krááásný.. Ta vana to je Rosa ne? Máme taky takovou velkou a vejdeme se tam všichni 3 a je t super!!!! Jojo vánoce už jsou skoro za dveřma...
28. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Dáji, myslím že je to Rosa ... ale nejsem si jistá ... ještě má madýlka a opěrky hlavule.

jak se vždycky na ježucha moooc těším, tak letos bych ho nejmíň o měsíc protáhla :pensive:
28. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
Jojo Zuzi tak to je ona... je fakt super!!! Mě to lesto přijde taky takové divné už jenom tím počasím. Já bych chtěla zimu se vším všudy. Sníh, mráz a tak... chjo... A stíháš kupovat i dárky? Nebo jen přes net? Teda holčičky na nás pěkně pečou vid? Já se dneska těším večer jdeme s kámoškou do kina na Bobule 2 :slight_smile: Já jsem dneska rodila!!!! Už to mám přes hodinu za sebou..
30. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
JÉÉÉ JÁ ZAPOMĚLA ...MIKY MÁ PŘESNĚ ROK A PŮL... tím pádem má Niky rok .................. takže všechno nejlepšííííííííííííííííí k 1 narozeninkáááááááááááám a hlavně hodnou maminku a tatínka :grinning:
30. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
Jinak dárky mám jen pro Mišku ...a pro Mirka akroat z alpinepro hadry a dneska jsem mu koupila profi sekyrku , aby měl něco pořádného až nám bude sekat dřívíčko do krbu ...jinak pro naše a okolí nic ... budu to muset začít už řešit ...nebo počkám 2 dny před vánocema a to už je všechno zlevněné tak půjdu nakoupit :grinning: :grinning: Spíš mě trápí, že mamka má 2.1 ..... 60tiny a vůbec nevím, co ji koupit.

Jéé Bobule 2 ... hned bych šla taky.
30. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
Zuzanko myslíš Naty:slight_smile: Tak to jo, moooc děkujeme :slight_smile: Uplně jsem to prožívala v mysli znova:slight_smile: Kolipak jsi dala za sekyru aspoň 2 litry ne? On to je docela mazec, pořádná je pěkě drahá, ale je to základ:slight_smile: Zuzi pak je před Vánoci vše zlevněné, ale nic moc už není... Tak přes net ne?
Tak mamince nějaký parfém ne? Tím nic nezkazíš.... Kinečko bylo pěkné, docela oddychovka. Jako nemůžu říct, že je to úžasný, ale jsou tam dobré záseky a prostě odreagování...
1. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
natálce všechno nejlepší k prvnímu ročku. Omlouváme se s Ondráškem, že píšeme, až dneska, včera jsme slavili sváteka nebyl časík. Hodně zdravíčka a Ondrášek posílá pusinky. :slight_smile:
1. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
Ahojky Leni moc děkujeme.... My taky přejeme Ondráškovi vše nejlepší, hodně zdravíčka, lásku maminky a tatínka a ať pěkně rostete :slight_smile: to přejeme Ondáškovi ke svátečku a zároveň k narozeninkám, raději, abystme pak nezapomněli popřát :wink: A jakpak jste to oslavili?
2. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
slavíme až v sobotu. děkujeme za přání. co vy, jak doapdly oslavy?
2. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
Jééé , já se krapet spletla ...ale já si jména Niky a Naty pletu běžně :grinning: tak promiiiiň :o))

Dala jsme za ní 1000,- a je to fiskarska ...ale nekupovala jsem žádnou velikou , prostě aby měl něco na sekání dřeva do krbíku. :grinning: .... dneska jsem miu koupila chromované gumy do auta ... jako koberečky ... ještě přemejšlím o potahu na volant a zimní vestě ... jinak mě nic nenapadá :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz
Ahoj holky, tak se zase po kratší odmlce ohlašuji :grinning:
Dáji Natynce přeju dodatečně všechno nejlepší k narozeninám!!

My máme za sebou týden oslav. Je to něco, uspořádat to tak, aby jsme na někoho nezapoměli :grinning: Ale Tobík si to náramně užíval a hrozně se mu líbilo, že je středem pozornosti.
Jinak dostal duplo, lampičku ve tvaru berušky z Ikei, takové ty korálky prostrkující na labyrintu z Ikei, maňáska (toho si hrozně oblíbil), basketbalový koš s míčem, stan (v něm si pěkně vyhraje a vydrží tam dost dlouho), pak takové chobotničky s přísavkami do vany, 2 svetry, plyšovýho medvěda na kolečkách a se šňůrkou, aby to mohl tahat za sebou, houpadlo z Ikei, autíčko, xylofon, míček......
A snad je to všechno :slight_smile:

Teď zase vymyslet něco k Vánocům. Ale řekli jsme, že chceme jenom jeden dárek od každého, aby toho neměl moc. Už takhle to nemáme skoro kam dávat.

No a jinak mám novinku. Nakonec nám vše vyšlo a my budeme stavět. Jelikož bydlíme v baráčku, ale nejsem jediný majitel a vztahy nejsou OK, tak chceme jít do svého. Naskytla se nám možnost, koupit parcelu asi 200 m od současného domu. Tak jsme šli do toho. Ale můžu Vám říct, to lítání a zařizování. No hrůza, když řeknu, že se to všechno vyřizovalo skoro 4 měsíce, tak mě určo pochopíte, že jsem z toho hotová. A to nás teď ještě čeká stavební povolení atd...
Zuzi, Tobě o tom asi nemusím povídat :grinning:

No nic, budu končit, ještě jsem sem hodila pár nových foteček...

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3595771#navigator
4. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
6. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.