• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
6. pro 2009 ve 23:25  • Odpověz
Baru, tak to jste si užily pěkných oslav. my také. jen malej nedostal tolik dárků. i tak nevíme, co mu dát na vánoce kromě sedačky a ještě mám nějké dřevěné hračky. Tak stavba nás čeká taky, takže chápu, že toho máš plné zuby, ale budete zas eve svém a to stojí za to ne?
na foto kouknu.
7. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
baru, krásnáý fotečky. malej měl nádhernej dortík.
7. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
Tak dneska jsem byla nakupovat v Ikei a v tescu...mají v tescu seper akce na hračky ... tak jsem pokoupila pár dárků dětěm v rodině ....... manžuchovi chci ještě zimní vestu ... jenže tady všude co maj pod označením XL ... tak sedí tak na L ... a Mirek je kus chlapa ... takže ji asi neseženu.
7. pro 2009 ve 23:48  • Odpověz
autor
čauky holčičky... tak oslavy máme úspěšně za sebou :slight_smile: My měli asi 3 oslavičky. Původní měla být velká, ale jelikož švára měl prasečí chřipku a tchýně a tchán s ním byli v kontaktu tak se raději nezúčastnili. Tak další týden byl další dort a přijeli zase oni. Potom asi dvoje známí Natálce gratulovali. Dostala spoustu dárečků. Stoleček a židličky z Ikea červené. Moc pěkné. Pak dostala odrážedlo od Fisher Price, knížky, telefonek od FP, kytičky od Lamaze a spoustu dalších dárečků... Jo a taky dostala svůj první parfém od kámošky... Barbie :slight_smile:

Leni pěkné fotečky, teda Ondrášek má už husté vlásky... Pěkný dortíček. To ani není možné jak nám to uteklo, že? Musím Vám taky dát nějaké fotečky.... když já tak nerada dávám na net fotky...

Baru, tak to jste si taky užili.... hlavně moc gratuluju k té stavbě... Je to sice záhul, ale zase na druhou stranu budete stavět a mít domeček!!!

Zuzi tak už to skoro je za pár vid? Máte to tam krásný....
10. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Zuzi, krásné foto bydleníčka. Jak vám závidím. :slight_smile:

Dáši, jé, to jste is arozky teda pěkně užily. Br prasečí chřipka. jsou v pořádku? také pěkněé dárečky malá dostala. :wink: Také jsme si oslavy užily. byly dvě a do toho ještě přišel mikuláš a čerti. dortíky jsme měli taky dva. těšíme se na foto. byly jsme se fotit v ateliéru, tak koukněte. :slight_smile:
12. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
Já co těď o prasečí chřipce slyšela ... že ti vůbec není tak hrozný ... že většina dětí, co těď měla chřipku, že je to ta prasečí
14. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
Zuzi taky si myslím, že je to jenom mediálně nafouklý. Ostatně jako všechno..
14. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
14. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
máte pravdu holky, kdybyste věděli, co vše mají někteří pacienti na aru nebo na jipkách v nemocnici, tak byste si řekly, že vlastně ta prasečí chřipka je nic. :sunglasses:

Zuzi, nádherný foto. chdodíte ke stejnému profíkovi? Moc se povedly. Michálek je pravej čertík, asi to na něj pěkně sedí, že? podle toho, jak jsi psala. také jsme byli v ateliéru a moc jsme si to užily. :slight_smile:
14. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
čauky holčičky, no krásné fotečky máte.

Teda Zuzi, tak ty stíháš i ateliér jo? To je mazec :slight_smile:

Leni, měl průběh jako chřipka, za 3 dny ho pustili :slight_smile:
14. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
14. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
Atelierovky a pěkné???? ...... jo tam kde je Mikeš ...ale tam kde je s náma Mirek tak try jsou strašný ... ten den neměl náladu, tak to strašně bojkotovala proto tio taky tak vypadá :angry:

Dáji to odrážedlo má neteř a fakt se pěkně na něm vzřádila .... :dizzy_face:

No a malá ty ... bboty a bunda ... no úúúžasnééé ... já chci holčičkůůůůůůůůůůů :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
Leni ...jj pořád chodím stejně k foťákovi ...

Jinak fotky moc pěkné .. ta v tom černém klobouku tak ta je krásná ... bych si ji nechala zvětšit do obrazu :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
dáši, krásný foto. to odrážedlo je bezva. taky chceme koupit, ale asi až na jaře. :slight_smile:

zuzi, ten foťák musí být bezvadný. můžu se zeptat na cenu? díky. budu mít asi od něj kalendář. :slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
Tak za jednu fotku z Miškem samotným platím 45,- a za tu co jsme s ním tak 95,- ....... jsou retušované / ha já přiznala že nemám obličej jak miminko :grinning: teď poslední dobou teda určitě ne :grinning:
15. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
Ty jo Zuzi, tak to je krásná cena. Tady v okolí Phy se to pohybuje v nehorázných cenách. Jak už jsem jednou psala, tak focení trvá kolem 3 hodin a chtějí za to tak kolem 3-4 tis. No hrůza, to si to naše štěstí radši vyfotím sama. Teď jsem akorát zkoušela nějaký vánoční :grinning: Docela mě to baví, jenom bych na to potřebovala lepší foťák...
15. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
baru, jé, vlož sem nějaké vánoční foto. :slight_smile: jaký máš foták? tak napiš ježíškovi, třeba bude foťáček. máš pravdu, ty ceny jsou hrozné.
Zuzi, tak to je pěkná cena.
15. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
Já vždycky platím něco málo přes 1000,- ........... teď jsem platila 1350, .... ale nechávala jsem si ještě dělat 15 těch vánočních přáníček, abych to mohla rozeslat rodině ...a to už je započítané v tom.

no a focení trvá asi půl hoďky :grinning:
16. pro 2009 v 00:14  • Odpověz
Zuzi, ta beranice je nádherná. Kde jste jí koupily?
17. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
Taky jsem na ní koukala a mám pocit, že je z H&M, že jo Zuzi.. My jí dostali, když byl Tobík miminko a nemůžeme si ji vynachválit.
17. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
Ahojky holčičky...

Zuzi to je hezká fotečka :slight_smile:

Baru a jak se má Tobíček?
17. pro 2009 ve 23:20  • Odpověz
Leni ..koupila jsem ji v C&A

Dáji ... pěkná fotečka ... sice sem moc tvoje fotks nedáváš, ale Natynka je myslím ty přes kopírák, co :grinning:
18. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Zuzi díky:slight_smile: Ale manžel je taky hnědooký a hnědovlasý:slight_smile: tak jak kdo někdo ji vidí ve mě a někdo v manželovi, ale potěšila si mě....
Já myslela, že mě omejou, Míša měl od čtvrtka vysoké horečky. Pod 39 mu neslezla a to pořád papal paralen, Ibalgin a zábaly. A měl 39,7 a blouznil, vůbec mě nepoznával. No a Nates, aby nebyla pozadu, tak má taky 38... chjo...
19. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
Dáji držím palečky, ať jsou děti zdravý!!!!!!
19. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, HODNĚ ZDRAVÍČKA, ŠTĚSTÍ, LÁSKY A RADOSTI Z VAŠICH DĚTÍ V ROCE 2010 PŘEJE LENKA, RADEK A ONDRÁŠEK.

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3634894&vReferer=
21. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.