• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
Dádi, drž se. už je dětem lépe?

Zuzi, včera jsem byla v CaA. Už měly dost vyprodáno. Tak jsem beranici nekoupila. :astonished:
21. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
Taktéž se připojuji:

VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2010! AŤ NÁM TY NAŠE ŠTĚSTÍČKA DĚLAJÍ JENOM SAMOU RADOST!! BÁRA+PETR+TOBÍK

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3635216&vReferer=
21. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak co Vánoce, jak jste si je užily? Tobík byl úžasný a teď musím dát za pravdu všem co říkali, že nejhezčí vánoce jsou s dětmi.
28. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
Ahojky holčičky, též přejeme vše nejlepší do nového roku 2010 a hlavně to nejcenější co máme, zdravíčko...

Jinak vánoce se nám naprosto vydařili... Michálek už neměl teplotky a Natálka dostala antibiotika, takže se jí také honě ulevilo a jak se patří to s námi oslavila. Po večeři si smočila jazýček do šampusu a musím říct, že ji moc chutnal... Až jsem jí musela skleničku vzít. Byli jsme u našich a takže i poprvé spinkala v jiném prostředí a fakt byla moc hodná. Největší radost měla z kočárku a Míša dostal foťák:slight_smile: Takže máme zaznamenané úplně všechno:slight_smile: A co vy, jak jste to prožívali?
28. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
vánoce se vydařily. malej toho také hodně dostal. Měly jsme spoustu návštěv. prostě úžasné. Ondrášek krásně čůrá do nočníčku a taky už se do něj i vykadil. :slight_smile: my jsme také byly hodní a dost jsme toho dostaly.
31. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahojky, tak máme za sebou Nový rok a Silvest. Jak u Vás proběhl? Tobík ani o žádných rajchetlích ani jiném rámusu neměl tušení. Spinkal jako miminko :slight_smile:

Jinak jsme se dneska osypali a vypadá to na neštovice. To bych se z toho picla, ještě nejsme ani očkovaný, takže se docela bojím. Zatím to proběhlo bez teplot. Jsem zvědavá na noc a hlavně na ráno.....

Zuzi, tak co už bydlíš v novém???
2. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ahojky Babuchy.
Moc se omlouvám, že jsem tu nebyla ...ale už jsme na novém a mám nějakou špatnou přípojku na net, dneska ji mnažel bude upovat, tak doufám, že od zítřka už povalíme.

Dneska jsem v Blansku u mamky a ráno jdeme z Michálkem na ortopedii.... dr říkal, že by nám už od ledna dlahy zrušil ... jenže kuloi stěhování byl Miša pořád u babiček , takže dlahy nenosil a na horách jsme je taky neměly.
Takže bych sama byla ráda, kdyby nám je ještě měsíc nechal. Míša už si stejně na ně zvykl a už v nich spunká až do rána.

Popravdě u nás vánoce byli strašné ...málem jsme nestihla se z monterek převlíct na štědroveerní večeři ... ale ve finále se to stihlo. Takže jeedno patro máme obytné. Jsem pořád ale hrooozně unavená.

Baru .. ty neštovice ...buď ráda .... taky bych chtěla aby to \míša lapl a už to měl za sebou .... nechci ho nechat očkovata dávat mu další sračku do těla .. radši aŤ SI TÍM PĚKNĚ PROJDE ...A ČÍM JE MENŠÍ, TÍM JE TO LEPŠÍ .... tak mi nějaké dej do balíčku a hoď na poštu :dizzy_face:

Jo a o vánocích míša prvně uviděl hrablo na sníh a další dárky už ho nezajímaly. ... pak za hodinu jsme si vzpoměla, že jsem mu nedala ponk (hlavní dárek) . takže s toho měl taky obr radost :grinning:
4. led 2010 v 16:21  • Odpověz
Tak ju Zuzi, nějaké posílám :grinning:
Tobík je jedna velká neštovice a dneska se dostavila i teplota. No a dokonce ty neštovice dostal i bratránek, kterýmu je 18 let a už je jednou měl. Takže teď se doma bojíme, aby jsme je nedostali taky... Chjo...
4. led 2010 v 18:38  • Odpověz
autor
Ahojky Zuzi:slight_smile: Teda to je mazec s tím baráčkem, hooodně práce vid? Ale nejhorší je, že tím dostavěním to nekončí. Je to nikdy nekončící kolotoč, barák, venek, prostě pořád jedu dokola. Ale zase na druhou stranu mě to uspokojuje a jsem celkem aktivní, mám ráda, že si děti hrajou na čistém písku, máme krbové kamna, garáž, prostě takové výhody domečku.... To je Miška šikulka, že si na ty dlahy tak hezky zvyknul a spinká v tom... Já jsem si říkala, že ses na ná hodně dlouho nepřišla podívat....

Ahojky Baru, no Natálka byla s náma vzhůru do 11 to jsme byli na návštěvě a pak doma usnula a také ji vůbec nic nevzbudilo. Je to teď taková všudybylka. Prostě ji zájímá úplně všechno. Všechno otvírá, vyndává a hází na zem.... Já bych se taky těch neštovic nebála, přeje jen už to není úplně malé miminko....

Teda Leni, tak to je Ondrášek už šikulka, když chodí na nočníček. Kdy jsi s tím začla? Já si říkám, že to nechám do léta a pak ji plínky dávat nebudu, tak jsme to naučili Mišku. Stejně pořád nemohu uvěřit tomu, že už je to rok, co ten milášek tady je s náma :slight_smile: A je to tak krásný. Pořád kojím, tak 6x za den a ty?
4. led 2010 v 18:41  • Odpověz
Jupííí .. tak táta volal, že už nám doma jede net ..jupíí ...ale zato nám zas nefsakuje čistička ... fakt mazec .. pořád se něco sere. ... doufám, že už se to v dobré obrátí.

Tady ej jedna fotka pokojíku co mám zrovna ve foťáku http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/micanek/album/micankovo-bydlenicko-ii/5009368

Dáji o dodělávkách mi vůbec ani nemluv ... na vrchu ještě nemám ani vydrhnutou podlahu po malování ... jenže z Mikešem to nejde ..... večer stíhám tak, tak uklidit dole a pak padám na držku ... jsem fakt uplně vyštavněná
a práce kolem baráku ... o tom ani nemluvím .... tam je jen brutus bahno... teda jako zatím :sweat_smile:
4. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
Tak dnešní noc hrůza. Vůbec jsme nespali. Tobík měl teploty a všechno ho svědělo. Chudinka, pořád pofňukával.
5. led 2010 v 08:35  • Odpověz
autor
Zuzi to chce čas, počkej v létě až budete mít hotovou i zahradu, to bude potom krása. Jinak pokojíček naprosto super. Proč nábytek, tohle je pro ně úplnej ráj.... To je Mišulka nadšenej vid? Já jsem vždycky večer taky hrozně unavená. Uplně KO dám děti spát v 7 a pak potřebuju taky relax a né se honit za hadrem no ne?

Baru, my měli dnešní noc taky hroznou, Naty parkrát kňučela a to jí nic není. Asi zase zoubky. A kámošce chlapeček taky nespinkal. Ale vy to máte kui těm pupinkům vid? A nemá je aspon v očíčkách? Je to mazec, nemaj ještě rozoumek tak se drbou.
5. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
MÁM TAM DANEJ JEN PŘEBALOVÁK ....ale už z něj sundám tu deskiu .. bude to mít jen na oblečení a na horu dám plyšouny ... a pak v Ikei mám vyhlídlou červenpopu knihovnu, kam mu zasunu ty boxíky z duplíkama hračkama ...aby měl v pokojíku třeba místo ještě na tunel nebo skluzajdu .... to už se tam fakt teď nevejde a doma to straší .... není to treda jako dětský pokoj , lae jako hrací pokoj. dole v patře, aby si měl kde hrát a neměly jsme všechny hračky v obejváku ... užvteˇjich tam teda dost stěhuje :sweat_smile:
5. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Jé, baru, vy máte neštovice? Já chtěla át malýho oočkovat. Jaký na to máte názor vy holky? písněte?Tak a´t je brzy v pořádku, chodák, musí ho to hrozně svědit. Jiank to je mazec, pokud je dostane dospělák. bratranec je taky dostal znovu a ležel na infekčním na jipce v umělým spánku, vysoký horečky, br. dostal je od malýho broučka a sám si tak vytrpěl. :frowning2:

Zuzi, to je super, že bydlíte. Věřím, že je to fuška. Vše zvládni a pak těhulkování viď?

Dádi, ahojky. Už ti malá chodí? my zatím ještě ne, však má čas. Obchází všude, kde může, pustí se jen když tam někde jsem. jinak si taky hodně vyhraje a je ho všude plno. :slight_smile: Nočníček jsem koupila v 9 měs. Vždycky když jsme chystala odu do vany, tak jsem ho na něj posadila a řekla mu , ať udělá čůr, čůr a on se za týden vyčůral a teď už 3x vykadil.Nijak jsme na něj netlačila.Já kojím 3 x denně.
5. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
Lení taky jsme chtěli dát očkovat. V březnu jsme byli objednaní. Ale trochu nás to předeběhlo. Na dnešek to byla hrozná noc a teď celý den se tulí a chce se chovat. Dopoledne jsem ho nosila a pak si sedla na sedačku a on na mě během minuty usnul a vydržel tak asi hodinu. Už máme ruce jak opičáci, ale radši ho chudáka nosíme, ať nás cítí u sebe.
Pořád má teplotu tak 38. Doufám, že už to bude pomalu končit. Prý se ty pupínky tvoří týden, pak týden zasychají a týden je ještě než je OK. Takže máme na 3 týdny program.
A to má Petr tento týden dovolenou a chtěli jsme jet na hory :frowning2:
Ale zdraví je přednější..

Jinak dětičky se Vám určitě rozeběhnou aniž to budete čekat. Tobík začal 14 dní před narozeninami a to tak, že jsme byli u prababičky, která má všude koberec a tam se nebál a pustil se. No a doma začal opatrně a teď lítá jako torpédo a je ho všude plno :grinning:
5. led 2010 v 16:41  • Odpověz
autor
Zuzi, to si budeš časem pokojík měnit a přizpůsobovat... Vždyť teď to tak potřebuje jako hrací pokoj. Míša má z Ikea takový ty 3 schůdky a v tom šuplíky na hračky. Chci něco takového pro Natynku taky. Ta dostala teď ten stoleček Mamut a k tomu 2 červené židličky. A pořád na to leze. A ještě to křesílko jak je krásně tvarované na zádička asi za tisku taky z Ikea. Teď má taky tolik hraček, že jí je občas schovám a pak vyměním, protože jinak by ji nebavili. Teď ji hrozně začalo bavit navlékat kroužky:slight_smile: A co Miška jak už mluví?

Leni, já se k očkováním přikláním, ale toto asi také zrovna ne. Většinou je děti dostanou hned když nastoupí do školky, Tobíček to chytil trošku dřív:slight_smile: Vem si, že i triviální onemocnění má občas těžký průběh takhle to asi nejde brát. Jinak Leničko už uděláme 10 krůčků, ale o každém fakt hodně přemýšlí. Hodně ji pomohl kočárek, protože ten strašně ráda vozí. No s tím nočníčkem, to Natálka vždycky udělá slzavé údolí a přetlačujeme se. Já ji držím na nočníčku, ona se vzpírá. Teda zkoušeli jsme to asi 3x. Tak to asi nechám být fakt na to léto.

Baru vydržte, je to mazec. Má Tobíček hodně pupínků?
6. led 2010 v 09:04  • Odpověz
Ahojky babuchy ... tak já jsem proti očkování na neštovky ...prošel si tim každej ...... a píchat další sračky do těla Miškovi se mi fakt nechce .... stačí , ž emá napíchané klíště a povinné očkování.

Dr.nám to ani nedoporučovala ...ale hlaně nejsem příznivce léků a ani očkování něčeho navíc, pokud to není fakt důležité ....a jelikož měl Miky v létě kolem 50 klíšťata, tak tp mi už důležité příjde.

Jinak Míša a mluvení ...na to totíl rezignuje .... to co udělá navíc v pohybu .. to zvládne věcí až se divím, tak mluvit s emu nechce vůbec ... když neúpočítám čínštinu ajeho slavná kočička ....mnááááuuu ... a pejsek .....baf baf ....bych zapoměla .....dej a na :sweat_smile: a ještě néééééééééééééé :grinning:

Jinak dostáváme rýmajznu .. tak jsem s toho nadšená ... zrovna když nasněžilo :confused:
7. led 2010 v 09:22  • Odpověz
Dáji ty první dny to bylo hrozný, pupínek vedle pupínku. No schválně Vám sem hodím foto. Byla jsem z toho hotová a trápila se za Tobíka. Ale teď už se mu to začíná vylupovat, tak už to snad bude lepší a lepší.

Jinak už máme konečně koupený pozemek. A na jaře do toho jdeme. Jsem na to zvědavá. Ale už se těším!!

No a ještě přidám novinky od Tobíka, krom neštovic. Tak běhá jak o život, už to není ten nerozvážný krůček. Začíná pěkně žvatlat - říká máma (jenom teda občas :slight_smile: ), táta, bába a ba (to je Basty náš pejsek - labradorský retvívr), na toho kříčí úplně nejvíc a pořád. Pořád za ním chodí a hladí ho a tulí se k němu. Je to roztomilý..
8. led 2010 v 10:45  • Odpověz
autor
Jé Baru chudinka, mě ho je úplně líto jak je na té fotce smutný.... :frowning2: Jak velkou parcelku jste koupili? Tak to příští vánoce nám sem budeš házet fotečky baráčku zase ty:slight_smile: My máme Nelly taky labradora, černou a vy? Dneska se chystám, že Natálce dám kombinézku a dám ji na sníh i s Nelčou:slight_smile: na focení....
8. led 2010 v 15:43  • Odpověz
autor
Teda Zuzi, to je legrace s váma:slight_smile: Tak ale víš co zase s čínštinou se chytne vid, toho tady moc není :grinning: Natálka teda udělá max. 10 krůčků, ale říká máma, táta, bába, děda, baf, čičí, bů, nene, tytyty, teta, a občas takhle i něco zopakuje. To si Zuzi děláš pr.., že měl 50 klíšťat? Já si pamatuju to jedno, jak byl v kočárku maličkatej!
8. led 2010 v 15:45  • Odpověz
no to bylo uplně to prvníkdyž měl 3 týdny ....ale letos v létě měl obden 3 klíšťata ... holt jsme bydleli 3 metry od lesa a jetoho i plná tráva ... takže jsme jen vytahovaly klístata ... iá já se to musela naučit, pořád jsem nemohla volat dědovi, aby přišel tahat. A každé dítě i matek co říkaly, že nikdy klíště nemělo, tak si ho od nás odvezlo.

jo a rekord ...Míša se naučil smrkat, takže ted při rýmě supeeer

jo a sory za ty slova .... píu za jízdy z notasu amoooc na to nevidím a strašně se to třepe
9. led 2010 v 19:28  • Odpověz
11. led 2010 v 15:01  • Odpověz
Jé Zuzi pěkné fotečky :grinning:
A koukám, že Tvoje babí měla taky 85. My to slavili 2.1 a pak skromě moje 7.1. Ale bohužel bez hostů, protože Tobík má ty neštovice, tak jsme v izolaci. Ale hned jak se uzdraví, bude mejdlo :grinning:

Jinak jak si děti užívají sněhu. My jenom smutně koukáme za okny. A až bude Tobík zdraví, tak už bude jenom obleva :frowning2:
11. led 2010 v 15:41  • Odpověz
Baru .,.. mi třaky jen čučíme za oknem ...Mikeš má rýmajznu jak hrom ... tak nechci ryskovat, že to bude ještě horčí ... to stejný já ...a ještě mě bolí krk a to doooost

Jéé tak to vše nejlepšííí k narozeniiinnááámmmm ,,,, mě to čeká 1.3 ....30 :pensive: :sweat_smile:
11. led 2010 v 17:29  • Odpověz
No vidíš a já to mám za sebou. Musím říct, že jsem to trochu obrečela :frowning2: Ale Petr mi pořád říká, že je to krásný věk. Je pravda, že se na to vůbec necítím, ale je to divný říkat, že je mi 30....

Co mimčo, už se snažíte? :grinning: My o tom začali taky diskutovat, ale asi až tak v létě...
11. led 2010 v 18:14  • Odpověz
Baru ... nene ...miminko prozatím padá :pensive: :pensive: :pensive: .... mám zase strašý problémy ze zádama ... takže prvně musím řešit to :pensive:

Já si zas poslední dobou příjdu strašně staře a strašně vycuclá :pensive:
12. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Leníí, Dájíí kdepak jste??

Včera jsem byla na gyndě, tak nám nebrání nic začít se snažit o holčičku :grinning: Ale my ještě počkáme tak na jaro - léta a pak to zkusíme..
Máme to totiž trochu složitější :frowning2:
14. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
holky,. zdarec nestíhám nějak. jak se máte?
Baru, co malej a neštovičky, už je líp?

Zuzi, dej se do kupy a pak mimčo. :slight_smile:

baru, Jinak gratülace k 30 narozeninám. hodně zdravíčka.

baru, chcete holčičku? mě je to nějak celkem jedno, co to bude? copak se děje? něco doma?
15. led 2010 v 18:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.