• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
16. led 2010 v 10:05 • barbika
Lení krásný fotečky :grinning:
17. led 2010 v 08:48  • Odpověz
autor
Ahojky holčičky :slight_smile: Holky škoda, že jsme tak rozházený po tom českým kraji, myslím, že bychom si dobře popovídali co? :slight_smile:

Baru já když jsem měla mít 30 tak jsem z toho byla fakt špatná, ale pak se to překulí a už si ty další roky ani tolik neřeším. Pravdou je, že se tak vůbec necítím... Připadám si na 20 a asi se tak i občas chovám:slight_smile: Už jste zdraví? Pupínky už určitě zmizely...Tady dneska zase fučí a chumelí, už se těším na jaro a sluníčko, ale to zase bude alergie chjo.... Baru rozumná řeč, nespěchejte.... Ale jinak ta holčička je úžasná, já když na ní koukám jak spinká a má náušiničky, to je tak roztomilý.... Asi si to užívám o to víc, že první byl chlapeček. Ale párek je prostě super....Baru písni mi do IP co ti smazali....

Zuziku a jak je vám? Co rýma už je to lepší? Teda Zuzi ty jsi borec, já bych ty klíšťata asi těžko vydýchávala, bych se asi zavřela doma:slight_smile: Já v létě Míšovi sobě dávám buď thiamin nebo B prý to klíšťata nesnáší. Teď nevím jesti jsi psala, že je Míša už očkovaný, nebo ho teprve dáš? Jinak Zuzi ty musíš určo načerpat síly než se zase vrhnete do sexíku:slight_smile: Teda do plodného sexíku, vždyť teď jak jste stavěli, tak to musel být pořádný záhul jak fyzický, tak psychický.... Chtělo by to v létě nějakou romantickou dovolenou... :wink: A trošku se srovnat, vždyť nemáš kam spěchat...

ahojy Leničo.... Copak pořád děláte? Natálka už chodí, je to legrace ale zase má to období padání... Jako když se začala stavět. Většinou si kecne na zadničku....Co Ondrášek?
17. led 2010 v 11:53  • Odpověz
baru- díky.

Dáídi- jo, jo je to fajn. Taky pořád všude lozí. jen se sám nepustí. to hned mami, chytej mě. :slight_smile: počasí nic moc. pěkně fouká a sněží.
17. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
autor
Leni je to mazec, už tady je zase sněhu a Kája je v práci, ta musím jít odklízet... Ale aspoň zhubnu:slight_smile: Neboj to puštění přijde pak najednou :wink:
18. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Dádi, jo jo,m sněhu je dost. potřebuješ zhubnout? myslím, že jsi akorát, ne?
18. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Míša už je vcelku fajne ..... měl tedy vysoké horečky, ale už dobrý ...ale já se s toho pořád njkak nemůžu vyhrabat ... pořád jsem nachcípaná.

S tím mímem uvidíme ...ale teď to prostě nehrozí. V létě by dpovolená určo bodla....ale pokud budou penízky ... teď jsme vycimbaní jak kostelní zvon ........nebo půjdu šlapat ... zelí :sweat_smile:
18. led 2010 v 17:24  • Odpověz
autor
Ahojky Leni, no možná tak někomu připadám, ale prostě vánoce a nový rok se projevili:slight_smile: Ale už jsem zhubla 3kg a hlavně přestala po 17-18 hod jíst a už jsem si na to i zvykla, takže mi to nevadí.. A zatím stále dělám ty sklapovačky. Teď mě hodně motivuje léto.... Tak to chci podchytit a začneme chodit konecem ledna s kámoškou do posilky. A já bych chtěla ještě alpinink...Tak uvidíme co to se mnou udělá:slight_smile: Teď je to mazec ty mrazy co? Ani se nemůže ven....Co pořád děláte?

Zuzi teď to zase nějak řádí, my byli ve středu na hexe a Naty má taky zase teploty, ale jen navečer chjo... to je pořád něco. Zuzi víš co si udělej, to mi radila kámoška a je to super, nastrouhat a povařit zázvor se skořicí a hřebíčkem... ale fakt!!! Já plánuju, že až konečně koupíme to auto, teda pracujeme na tom intenzivně a už jsem se rozhodly pro Ford Galaxy ten nový... dám sem link, aby si věděla:slight_smile: tak za něj koupíme nosič na kola a pojedeme do Rakouska a tam jsou krásné cyklostezky. Já budu mít teď nové kolo i s tím polohovacím sedátkem:slight_smile: tak se těším až začnu jezdit. Najednou mám docela dost elánu, tak doufám, že mě brzy nepřejde:slight_smile:
Doufám, že někdy zrealizujeme to setkání!!! Kde je Baru?
23. led 2010 v 17:14  • Odpověz
Ahojky!

Teda Dádi taky mi nepříjde, že by jsi potřebovala hubnout :grinning: Ale je pravda, že já jsem teď po Vánocích a Novém roku taky nešťastná. Takže taky jedu sklapovačky a snažím se jíst zdravě. Ale já mám problém už od puberty - dělají se mi takové ty "kabelky" vzadu na bocích. Jsem z toho nešťastná a potřebovala bych s tím něco dělat. Ale jaksi jsem ještě nepřišla jak na to...

No a jinak už máme konečně po dlouhých peripetiích zaplacený pozemek. A teď chceme začít vyřizovat povolení, aby až povolí mrazíky a sleze sníh, aby jsme mohli začít budovat :slight_smile: Jsem na to zvědavá, docela se toho kolotoče kolem bojím. Uvidíme...
25. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Baru, nbeoj, to zvládnete. nás to čeká taky a u se těším. Bude to náročné, ale představa nového bydlení je krásná. manža tím naprosto žije. :slight_smile:

Dádi, chodíme každý den ven, ale to navlíkání už mě štve. :unamused:
25. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky, nezapadly jste :grinning:

Lení s tím bydlením je to u nás stejný!
30. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Ahojky babuchy ...no u nás je to jak na horách ... před barákem 1,5 metru sněhu.

Zítra jedem do Olešnice za sněhem .. ty vole ... to je věta :grinning: .............. spíš na sjezdovku než za sněhem. Z holkyma z Boskovicka a celí famílie valime lyžovat, sáňkovat.bobovat ... už se těším a doufám, že to bude fajne odpoledne.

Dneska je Mirek zase v práci a řijede až kolem 20:00 ........... chjo
30. led 2010 v 18:05  • Odpověz
Fouká a fouká, a venku hrozná zima, brrrr!!!

Holky zaznamenali jsme úspěch. Tobík byl naučený večer usínat s dudlíkem a my nevěděli jak na něj. Včera už jsme se odhodlali k tomu, že mu ho vezmeme a uspávali bez něj. Byl to boj, ale vyšlo to. A dneska opět, už to bylo o hodně lepší. Tak jsme to snad zažehnali a máme snad vyhráno :grinning:
1. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
tak to my ještě na spinkání dudáme ....ale nechci mu brát dudyna, dokud má ty dlahy ...ale jak je nebude mít ....tak ....
3. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
No tak my už ho nepotřebujeme :grinning: Jsem ráda, on s tím stejně jenom usínal a pak už ho vyplivl a nechtěl. Takže jsem fakt ráda, že jsme vydrželi!!!
Jinak chceme teď nějak kupovat postel a zkoušet spaní zatím po obědě ve svém pokojíčku a pak někdy snad přibude i to noční spaní.
3. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
Halo halo, kde jste kdo :grinning:
7. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
autor
Ahojky Baru, teda já koukám, že už odnaučujete dudlík. Mám kámošky, co mají děti kolem roku a co by za to dali, aby jim mrňouskové dudlík chtěli:slight_smile: Michálek ten u nás spinkal do 3 let, ale já jsem si to docela užívala. Proč už ho chceš dát do pokojíčku? Nebude ti smutno? Vždyť to miminko tak brzy vyroste...
Jinak minulý týden jsem byla na alpiningu a byl to záhul, ale cítila jsem se dobře, ale bohužel mají teď plno.

Ahojky Zuzi, jk se vede?

Leni to oblíkání je naprostý mazec už mě to se....
7. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj Dáji, tak to nechápu, proč chtějí, aby měli dudlíka??? Já jsem za to ráda, že už ho nechce.
No a s tím pokojíčkem je to asi tak. Myslím si, že si tak víc odpočine a vyspinká se. Takhle spí v postýlce a v noci chce k nám do postele. No a pak se tam mačkáme, protože Tobík zabere celou postel :slight_smile: Neříkám, že se mi nelíbí, že s námi spinká. Je to nádherný, když mě ráno budí pusinkou. Ale na druhou stranu si říkám, že to dítě taky potřebuje svý.
Smutno mi bude, to víš že jo...
Jinak já si koupila na DVD pilates a poctivě cvičím a zpevňuju svaly. Zatím teda obden, protože vždycky den po cvičení jsem jak zmlácená a bolí mě každičký sval na těle :slight_smile:
Tak jsem zvědavá, jaký to bude mít výsledky...
8. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
ahojte.
máme se dobře. :slight_smile:

baru- s dudánkem nespěcháme. jak teď méně kojím, vlastěn už jen odpoeldne a večer, tak mu nechci brát dudánek. myslím, že má na to čas. přece jen se tím uklidní a je hodnější a nevzteká se. jak píše dáda, co by za to některý maminy daly, aby děti dudaly. mám kámošku, co jí malá nechce dudana od narození. teď jsou jí skoro 2 roky a už nekojí a má problém ji jakkoliv utišit.když už nemůže ani prsem.
10. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
autor
Teda Baru, ty takhle cvičíš, a že je to hned lepší pocit? Já mám vždycky úžasný pocit euforie když si dám do těla. Já stále dělám poctivě sklapovačky a budu chodit na ten alpining. První hodilna byl mazec, ale jde o zvyk...
No s tím dudlíkem, oni totiž mají docela brečavý děti a v noci jim papají po hodině, takže by ten dudu moc uvítali. Ale Tobíček je šikovnej, že se hned odnaučil. Natálka na něm ani není závislá, ale občas ji ho dám.

Ahojky Leni, s dudlíčkem to je přesně tak, já to taky vidím v reálu, ale zase každé mimi je jiné a některé jsou třeba hodné a nepotřebují ho. Natálka je docela zvídalka a malý divošek a jsem ráda, že ji ho občas dám. A vy už končíte s kojením? Já kojím ještě tak 5x. V noci si dá když jdu spát já a pak ještě jednou se vzbudí. Pak ji dám do postýlky a ona si jen tak zamlaská, musím se smát. Pak si dá ráno a po spinkání a večer. A co dáváš Ondráškovi bumbat? Já jsem si myslela jak ji budu dávat ty bylinkové čajíčky od Lerosu a ona mi to vůbec nechce. To by nemusela pít celý den. A když ji dám ten granulovaný od Hippu tak to se aspoň trošku napije. Ale moc nepije. Už jsem koupila třtinový cukr, že zkusím ten bylinkový a trochu ho osladím. Je fakt, že člověk si musí vybrat menší zlo, když nechce pít, tak ji holt musím dát něco o čem sice nejsem stopro přesvědčená, že je nejlpší, ale jinak to asi nepůjde. A co dáváš Ondráškovi k papání, ke svačinkám k obídku, co má rád? Natálka miluje všechny polévky co uvařím, hodně má ráda brokolici, mrkvičku... Já ji tam dám vždycky všechno možné, celer, mrkev, bramboru, někdy nastrouhám i kedlubnu, nebo vývar a hrozně ji chutná kuře na paprice a knedlík... Ona má takové zvláštní chutě. Jednou měla lososa s kukuřicí a to se mohla ujíst... :slight_smile:

Kdepak máme Zuzanku?
14. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Dádi- Máš pravdu, některé děti ani dudlík nechtějí, ale myslím si, že se tím hodně uklidní a řekla bych, že je Ondrášek díky tomu hodnej.Myslím, že to není vůbec na škodu.,Kojím 2x denně. Ondrášek se tak nějak odstavuje sám. Dala jsem mu, co jsem mohla. Takže když už nebude chtít, tak se nic nedá dělat. Nijak nsálině to ani nejde. Každý dítě si řekne, jak dlouho chce.V noci nekojím už od 5 měs. Jinak Ondrášek pije krásně čajíky od lerosu, čajánek a taky od megafytu, takže není problém. I Nutrilon mu chutná. Vypije tak 400 ml čaje za den, což si myslím, že je akorát.Ráno mu dávám Nutrilon, to už prso nechce.Ondrášek papá všechno. Má rád pohankový, ovesný kaše, jáhlový kaše, přesnídávkjy, chleba s máslem, s lučinou, na oběd cokoliv. hodně má rád maso- hlavně hovězí, červenou čočku, rajskou, svíčkovou.. Jaký děláš knedlíky? dáváš obyčejné kynuté? já je ještě pořád nedala.Co kynuý sladký? dávala jsi je už? nebo bramborový těsto?
15. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
kdepak s evšichni touláte? nějak se nám to tady rozpadá, že?
25. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
Ahojky babušky.

Už sem nějak moc nechodím ... jen vždycky oživím inzerátky a pádím pryč.

Michálek už konešně na mně volá mamííííííííí n na tátu tatííííííííííííííííííííí a pořád dokola... je to prča ... ale kromně ještě babíí, dědííí a Kajíííí to je můj brácha. tak nic ...ale už si mylím, že by to mělo za chvilku přijít :o))

Teď v sobotu mě čeká oslava 30tin ...ani nevím, zda se těšit, či ne :pensive:
26. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
Ahojky, taky nějak nestíhám. Tobíka je všude plno a když už mám chvilku volna a Tobík spinká, tak něco udělám doma. S ním to nejde. Já to na jedný straně uklízím a on na druhý zase vyndavá a rozhazuje. Takže je to veselí. Teď jsme měli zase 3 bezesný noci, rostli mu další zoubky. Takže s námi třeba do půl 10 koukal na tel a pak jsme se střídali v tom, kdo uspí. Usnul na chvilku a pak už se budil a poplakával. Ale už je to zase za námi.

Jinak Dáji, jak jsi vůbec dopadla tenkrát s tou štítnou žlázou?

Zuzi, taky jsem se toho bála, ale teď mi to vůbec nepříjde, že už mi je tolik :grinning: Cítím se pořád na dvacet...
Tak ať se Ti oslava vyvede!!
26. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
Ahojky holčičky :slight_smile:

Baruško měla jsem sníženou funkci štítné žlázy, tak mi daly slabé prášky. Teď jsem byla po půl roce na krvi a je to ok. Ještě to mám chvilku brát, ale snad ok... Baru u nás je to totéž... Já pořád jen chodím a uklízím co Natálka vyndává. Je to docela mazec. A teď se docela ode mě nechce hnout, teda jako doma, chce být ve stejné místnosti a v postýlce vůbec... Jak jsme na návštěvě, tak je super.. Už mám 55kg! A stále cvičím to bříško a teď už budu od března chodit na ten alpining. Tak mám radost, že konečně dělám taky něco pro sebe. Koupila jsem si nové rifle(Pepe jeans), fakt pěkný a taky pěkně drahý, ale musím taky vypadat no ne? :slight_smile: K tomu super asi 4 krásný trička... Tak vy už lítáte kolem parcelky? Kdypak začnete stavět?

ahojky Zuzanko, tebe jsem dlouho neviděla, ty 30 jedna :wink: Takže Zuzanko, hodně zdravíčka, a moře štěstíííííčka :slight_smile: Držím pěstičky a i když tě neznám, mám tě ráda :wink:

ahojky Leničko, je to mazec s těma prďolkama, už nás nějak nenechají chvilku, že? Ale Natálka v 7 lehne a pinká, takže pak je pohodička. Už mluví hodně slovíček a je skvělá... Mišulka taky, to je věčná chůva. A co Ondrášek? Teda s tím čajíčkem to máš super, to Natálka zase tolik nepije, ale mlíčko má pořád ráda:slight_smile: Leni knedlíky klidně houskové, teda né tak často, ale zkoušela je, bramborové taky, ty jí moc nejely. Hodně má ráda rýži a bramborovou kaši. A nejvíc miluje takové ty hutné polévky zeleninové, kde pomalu stojí lžíce. Známá říkala, že dává kašiku bramborovou a do toho třeba jen pokrájené vajíčko. Je super se takhle s holkama scházet protože to je takových informací, když už člověku dochází fantazie. A hlavně Natálka už je hrozně ráda mezi lidma, take začínáme chodit cvičit.... TeĎ je období, že je lepší být na návštěvě než doma, protože to ji moc nebaví :wink:
26. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
http://www.babycorner.cz/fotosoutez.php?page=1&poradi=
Holky, mohla bych váprosit, zda byste mohli ondrášěkovi dát jedene hlas. Jde to pouze jeden hlas z každého počítače. Moc děkujeme.postoupily jsme do finále v časopisu Miminko. :slight_smile: Ondráška určitě poznáte. není to tam nijak označené.ale je to atéliérové foto, má u sebe ty vláčky a autíčka. Díky moc. :slight_smile:
26. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
autor
čauky Leni, tak už ho tam máte, ten hlásek:slight_smile:
27. únor 2010 v 06:48  • Odpověz
Ahojky Lení, taky jsem poslala :slight_smile:

Zuzi, všechno nej nej nej!!!!
27. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
baru- díky. :slight_smile:

Dádi- tobě taky díky. :slight_smile:

Zuzi- všechno nej, užij si oslavu. :slight_smile:
27. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.