• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
Zuzi- malej je šikula. neboj, rozkecá se. :wink:

dádi, ondrášek pije naštěstí dobře. tak jsem ráda. jinak už se malej odstavil. ze dne na den. Prostě už mlíčko nechce. tak mu dávám ráno a večer Nutrilon. pije ho krásně. :slight_smile: Ondrášek moc rýži nemusí. Ale třeba bramborovou kaši nebo kuskus a těstoviny, to může pořád. :slight_smile:
28. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
Lení a tu kaši děláš z normálního mlíka?? Já mu normál zatím nechci dávat. Tak budu ráda za radu.
Jinak Nutrilon pije taky ráno a večer a přes den má svůj hrníček se šťávou od Hami, ale nepohrdne ani obyčejnou vodou. Ale tu pije jenom ze skleničky.
No a už se nám vyklubali 2 stoličky :grinning:
28. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
baru- kaši dělám z trochy mlíka. nemůže mu trocha uškodit. vždyť jogurty dáváš taky ne? ze začátku jsem dávala nutrilon do bramborový kaše a je to taky moc dobrý. :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
Kdepak se zase všichni touláte? nějak nám to tady upadlo. Asi sem chodím jen sama. :cry:
9. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
Ahoj Lení, občas sem mrknu. Ale nějak není čas :slight_smile:
Teď vyřizujeme vše kolem stavby a už mi z toho jde hlava kolem.
Jinak Tobíkovi už vylezla další stolička. Začíná být pěkně ukecaný a má úžasně tulivý období, pořád se ke mě tulí a pusinkuje. Je s ním už legrace..
A co u Vás všech nového?
9. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
autor
Ahojky holčičky, no je fakt, že už se často nevídáme, ale je to dané tím, jak nám dětičky rostou a čásku je méně a méně:slight_smile: Ale zase už se vídáme docela dlouho, že?
13. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
Dáši, to jo, to máš pravdu. jak se jin daří? co děti? zima už je dlouhá, že?

Baru, tak ať jde stavba, co nejlépe. věřím, že je to záhul. taky chystáme věci kolem toho.
13. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
Ahojky babulénky.

Tak jsem se po dlouhé době zavítala.

Včera jsem se byla kouknout do tesca na nějaký hadříky pro Mišku na jaro a nějak mně nic nezaujalo.
Spíš jsme to ze švagrovou pajali jako vejletík. ... ve finále jsme byli takové uondané že jsme si dali kafíííčko a jeli domů.
Ale bylo to fajne dopoledne.

Miška zrovna chrní .. je poslední dbou dost protiva .. opožeděně nám rostou trojky a to všechny naráz ... jinak myslím že už máme zoubky všechny ... teda aspoň myslím :sweat_smile: :dizzy_face:

Koncem měsíce budu muset zajet k Baťovi očučnou Mišánkovi nějaké botičky na jaro ... s podzimních už mi vyrostl .... bude mít asi velkou tlapku po tátovi ... fakt kupuju jen boty :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
To je mazec ... už se nám blíží druhej rok ... to tááák uteklo .... Dáji pamatuješ jak jsme čekaly zda vůbec porodím :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
Jinak už se moooc těším na velikonoce ... jen doufám, že bude pěkně .... pojedeme ze švagrovou a její rodinou a s kamarádčinou rodinou do Zlína do Zoo ... tam je fááákt nádherná a už myslím, že by si o Miška mohl užít.
Jen to počasí aby bylo.
16. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
Co vy? .. budete doma, nebo taky razíte vejletovat? :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
Leničko Natynka je střídavě hodná a střídavě mamináček, mám pocit, že podle toho jak ji rostou zoubečky... Ale je to mazec pořád jen chystat jídýlko, už mi nějak dochází inspirace. A co Ondrášek? U nás udělali mraveniště, je to super věc, je to kavárna s hernou pro maminky s dětičkama. Dnes jsme tam byli a Natálka je z dětí unešená. Fakt je to fajn, člověk se tam i seznámí a hlavně je dítě v kolektivu... A co vy Leni?

Ahojky Zuzanko, pořád na tebe myslím! Písni mi tvé tel. číslo. Zkoušela jsem ti volat na to staré, ale asi nejde :wink: Já jsem teď objednala za 4tisíce Nextík, jsou to úžasný hadýrky a hlavně jsem úplně všechno po Natálce prodala. A prodá se to fakt za super cenu. Zuzi to jo to si vzpomínám, jak jsem se každý den divila, že jsi zase na koníkovi:slight_smile: Vypadalo to, že už ani neporodíš.... Tak písni....

Baruško a co vy s Tobíčkem, ty teď už lítáš kolem domečku, tak je to takové pěkné období vid? Sice záhul a nervy, ale zároveň těšeníčko.....

Holčičky co dáváte dětičkám papat, mě dochází inspirace, já ji asi nechám o hladu:slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
Dáji ...náš Miška by baštil pořád hlavně polívky, ty mu moooc jedou :o))
19. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
Lšeniiiiiii ....co to čtu ....mooooc gratuluji k těhulkování ...asi jsem to nějak prošvihla :grinning: ... ty brďo
19. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
mělo tam bejt Leni :sweat_smile:
19. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
Lení, taky gratuluji. No tak to je super!!!! Tak hlavně aby bylo všechno OK a v pořádku!!!
20. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
jo, jo, holky, už to tam mám delší dobu a nijak si nikdonevšiml, tak jsem to neřešila.

ZUzi, užijte si zoo. :slight_smile:

Dádi, taky mě dochází inpirace co pořád vařit. Ondrášek má nejraději rajskou, svíčkovou, hrášek s mrkví, někdy špenát, pak ještě červenou čočku, koprovku a to tak nějak točím pořád dokola. :slight_smile: co ty vařiš?

Baru, díky za gratulaci. :slight_smile:

Zuzi, díky. co vy? zatím nic?
21. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
No, hlavně aby bylo na Zoo pěkně.

Leni a už jste chtěly druhý, nebo to bylo jen ta náhodou ? :grinning:
21. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
Zuzi, chtěli jsme druhý, naplánovaly a podařilo se, cožje hlavní. manža je s bráchou od sebe o 16 měs, takže to nikomu nepřišlo divný. navíc jsme o druhým mluvily ještě když byl Ondrášek úplné miminko. ani po tom 27 hod. porodu mě to nepřešlo. :slight_smile: za rok chceme stavět. na podzim budeme bourat, takže jsem ráda, že nebudu stěhovat věci s břichem nebo na začátku těhu. to bych nechtěla. takhle nám to vyjde úplně perfektně. :slight_smile: co vy, jak se bydlí?
21. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
autor
Leni, velká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já jsem v šoku, ty si to tam jen napíšeš, a nám nic neřekneš :slight_smile: No tak držímě pěstičky na pohodové těhu a ať je miminko zdravé a hodné jako Ondrášek.... Leničko Natálka miluje polévky, ale takové kde stojí lžíce, takže dělám hodně zeleninové, miluje mrkev s jablíčkem, kuře na paprice ji chutná, svíčková moc ne, maso s bramborkama, knedlíčkama a zeleninka...

Zuzi ahojky.) Co Mišulka? A domeček?

Baru ahojky, co Tobíček?
21. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
LeŇule na nás udělala habaďůru ... šupla to sem a pak čekala, kdo si všimne :grinning:

Domeček leží ladem ....spadl řetěz :sweat_smile: .... o víkendu jsem si akorát vymaloval, co jsme potřebovala a toť sjo.

Mišák už pěkně rozvazuje, ale pořád njeho nejoblíbenější je mámá máma ... pak gaga (to je dudlík) a táta pááááá ale pořád něco mele ...ale je to pořád taková čínština.

Jo a ještě Miška moooc miluje špenátek
22. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
ahojky.

Dádi- napsala jsem a čekala, kdo si všimne, ale teda řeknu, trvalo vám to snad 4 týdny. :grinning: díky za gratulaci.

Zuzi, jak leží ladem? bydlíte ale v něm, ne? tak to je fajn, že Míša krásně mluví. Ondrášek breptá pořád něco a dost opakuje. ještě, stačí, dík¨, nene, táta, děda, babi,. mami, teta, haf, čti atd.
23. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
Leni, já sem to tu lajdala, tak proto jsem si nevšimla :grinning:

Ju, ju .... bydlíme
23. bře 2010 ve 22:37  • Odpověz
autor
Leni se nediv, to by mě ani nenapadlo na to koukat :wink: A jak ti je, jak to s Ondráškem zvládáš, to ho nesmíš nosit!

Zuzi tak už to prosím nelajde ju? :wink:
24. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
no ... pokusím se :grinning:

Mišmaš má zas hotečku , chjo ... dotohostrašnou rýmu a kašel ... jsem stoho teď jakýsi vyřízená ... je mi ho miláčka tak líto .. hlavně vůbec nemůže dejchat
24. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
Mičmaš má horečku ...ale to určo chápete :sweat_smile:
24. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
Zuzi, tak ať se brzo uzdraví. My se z toho konečně vykurýrovali. Ale včera si trochu rozkousl ret. Lumpačí a lítá, no a včera tak trochu nezabrzdil a spadl na zem. Nic se nestalo, ale hlavička ještě letěla setrvačností a narazil trochu do podlahy a kousl se. To bylo řevu. Ve mě by se v tu chvíli krve nedořezali...
Jinak už je to super, konečně krásný počasí, tak chodíme ven. No pohoda..
25. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
Pořád vypšikává takoví to zelený soplisko, ale hlavně že to nemá zaražený
25. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
autor
Zuzi mě přijde, že je teď hodně dětí nemocnejch, asi ty změny. To je na ně na chudinky mazec. Před 14 dny mínus 10 a teď 17...
:slight_smile:
25. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
No je pěkně nachcípanej ...ale dneska si ho naši odvezou na celej víkend ... tak já si aspoň odpočnu a Miška tam bude mooooc spokojenej.

Vždycky si to u babičky a dědy moooc užívá.

Potřebuju uklidit a umít okna .... s ním to neudělám .. tak se aspoň na to vrhnu.
26. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.