• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
barbika- to věřím, že to muselo být náročné. Takové šílené bolesti se nedají vydržet..Máš pravdu, vše se pak mimískem vynahradí.. Je to náročné, když člověk neví, co se těm mimískům děje, pořád pláčou a ty nevíš, co s ním.. :grinning:
3. pro 2008 v 11:16  • Odpověz
zuzi. Nevím, jestli epidurál. Když nevíš, do čeho jdeš, tak jestli si ho dát nebo ne..Fakt nevím.. To je dobře, že se michálek tak zklidnil, je to fakt zvláštní, ale asi cítil domov.
Včera jsem psala Dádě. Prý je malá strašně krásná, jen že je Dáda hodně unavená a kolabovala, když vstávala. Tak je snad brzy pustí domů.. :slight_smile:
3. pro 2008 v 11:18  • Odpověz
Pro mě bxyla porodka fakt strašná ... pořád kecaj o nějakým roomingu, jenže ta maminka i když svího miláčka miluju nadevše, ta si potřebuje po porodu odpočnout. a když jsem ser cgtěla jít osprchovat, tak jsem se ptala, da jím ho můžu dát na pohlídání a oni mi řekli, jak to budu dělat doma .... jenže doma je to uplně něco jiného
3. pro 2008 v 16:14  • Odpověz
Zuzi - děkuji za tipy, určitě něco hned vyzkouším. Ale máš pravdu, že se najde způsob jak na to. Tobiášek už se začíná pomalu adaptovat a už se i zkracují ty noční intervaly, kdy pláče. Přes den je slaďoučky, to se budí jenom na papání anebo, když má plnou plínku. Jinak v noci si to ještě užívá, ale naštěstí mi hodně pomáhá manžel. Dneska jsem se vzbudila a nějak mě pobolívá v krku, tak si vařím čaj a vyhřejvám se :slight_smile:

Jinak Leni ten epidurál se fakt dá vydržet. Já ho nechtěla, protože jsem před pár lety marodila s páteří a chodila jsem 2x týdně na opichy mezi obratle. Takže jsem si říkala, že už se nenechám nikdy píchnout do páteře. Ale tentokrát jsem si to píchnutí opravdu vyprosila.
Ale Tobě přeju, aby jsi měla porod o 100% lepší a byla to rychlovka!!
4. pro 2008 ve 12:24  • Odpověz
Já vím, že příště chci jít do epi znovi .. i když to není nic příjemnýho .. šlehla jsem si ho hned na začátku a brnkajda :grinning:

Holky ... kde máme tu Dájku :grinning:
5. pro 2008 v 15:12  • Odpověz
zuzi, nevím, zatím se neozvala. Myslím, že teď jsou porodnice plný, tak pouští brzy ne?
5. pro 2008 v 16:07  • Odpověz
Většinou pouští 4 den .. tak asi už je doma, ale nemá čas. ... Teď přesně nevím, ale 72 nebo 74 hodin po porodu se musí bejt v porodce a pak pouštěj domů.

Jinak zítra děláme tu křidlu, tak držte palce ať už konečně vyjde to počasí ... a 12.1.2 nám přijedou namontovat okna.
5. pro 2008 ve 23:56  • Odpověz
autor
Ahojky holčičky... Moc Vás zdravím, píšu v leže, protože v sedě to jaksi nejde :frowning2: A to mám kruh asi za 400 ze zdravotních potřeb... V nemocnici to byl docela mazec, na pokoji jsme byli 3, ale naprosto super holčiny, takže první den po porodu, který se završil po 12 hodině jsem usnula až v noci v 1 a spala jsem do 3. Protože jsme byli dvě které jsme rodili po sobě a asi v nějaké euforii jsme si pořád povídali a nešlo nám spinkat. No a já jsem nebyla schopná vůbec vstát pořád jsem kolabovala, tak mě cévkovali a až druhý den mě sestřičky odvedli do sprchy a když jsem šli zpět, tak jsem se probudila na zemi. Tak mi udělali krevňák a po ztrátě krve mi nasadili železo. Pak se to trošinku zlepšilo, ale jsem tak hrozně sešitá, že to pořád moc bolí.
Ale teď už k miminku, Natynka byla hodně veliká, 3,95 kg a 51cm. A hlavně byla otočená obličejíčkem nahoru, tak jsem ji trošku skřípla hlavičku, má malinko červená očička, která prý do 14 dnů se spraví. Takže jsem ji vytlačila snad na 6 bolest. Ale je naprosto úžasná, krásně bumbá a hodně spinká. V noci papá tak v 10 a pak až ve 4. Já mám mlíčka na rozdávání.... Míša už ochutnal a moc mu nejede... Ale horší je, že má Míša teď teplotu, má nějakou virozu, tak mám docela nervíka. A co vy, jak se máte, já si to ještě nedočetla... A co Leni ty s miminečkem jak se daří...?
6. pro 2008 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj Dáši - GRATULUJU k Natálce!!! To je fajn, že Ti takhle spinká a papá. My máme s Tobískem trošičku problémy, přes den spí a v noci řádí. Takže se s manželem střídáme.
Jinak Natálka byla pěkný macek :grinning:
6. pro 2008 ve 21:35  • Odpověz
Dájulko .. ahoooj ... ještě jednou moooc gratuluji.

Jáá ji chci viděěěěěět :sweat_smile:
7. pro 2008 v 10:21  • Odpověz
autor
barbika: ahojky, děkuji... No vzhledem k mé postavě, měla jsem 56 a před porodem 64, tak to bylo docela mazec, ani nevím jak jsem ji vytlačila...

micanek: Ahojky Zuzi... děkuju, už se na tom pracuje. :wink:
7. pro 2008 v 17:27  • Odpověz
autor
micanek: Jinak Zuzi, zatím na nás můžeš mrknout v novinách, ale trošku tam spletli ten slogan :wink:
http://chrudimsky.denik.cz/miminka/fotogfalerie-sedm-predvanocnich-andilku-z-porodnic.html#mm
7. pro 2008 v 17:28  • Odpověz
autor
micanek: Jo Zuzi a už jsem na své váze :slight_smile: Jaké cviky jsi cvičila na bříško a na dělohu?
7. pro 2008 v 17:29  • Odpověz
Ahoj holky,
Vím, že tady do diskuze chodí Letep a nevím, jestli od ní máte nejnovější novinky ... Pokud ne, tak vězte, že už je maminkou : porod trval 27 hodin a dnes ve 3:13 se narodil Ondrášek. Bylo to náročné, ale je to prý krásný pocit :slight_smile:
Malý je v inkubátoru kvůli kyslíku, ale jinak je to macek přes 3 kg, kdyby vydržel do ledna, tak by měl skoro 5 kg :dizzy_face:
Lenka odstříkává mléko, tak mu je budou dávat, ještě má i infuzi glukozy a antibiotika.
Hlavní je, že jsou v pořádku !!!
7. pro 2008 v 18:16  • Odpověz
autor
petis. jojo dneska jsme si psali, byla jsem v šoku, že už je Ondrášek na světě, hlavně že jsou ok... :slight_smile:
7. pro 2008 ve 20:33  • Odpověz
jéééé Lenička už je maminkou .. teda .. to budou nádherné vánoce pro všechny z dětičkkama.
Leničko mooooc gratuluji a hlavně, že jste v pořádku.
Jak tak čtu, tak jsem měla proti vám všem porod fakt brnkačku.

Dáji .. mě se ta, otevřela jen nějaká Anička a já chci vidět Natálku :sweat_smile:

Jinak jsem necvičila nic a mám pěkně spadlej špíček .. ale má se hodně baštit vívar .. že to prej taky pomáhá stáhnout dělohu.
8. pro 2008 v 11:05  • Odpověz
autor
micanek: Zuzi, tak to projeď jsme tam všichni i s MIchálkem, teda až na tatínka... www.chrudimskydenik.cz a pak babyboom...
8. pro 2008 ve 13:53  • Odpověz
Dáji ... já jsem asi debil .. ale mě to nejde najít :confused:
8. pro 2008 v 16:23  • Odpověz
Něco pro vás :grinning: .. http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2162760&vReferer= domácí práce.

...fotky od fotografa budu mít v pátek ... :grinning:
9. pro 2008 v 00:19  • Odpověz
autor
Zuzi, teda ten je krásnej... Teda to bude přáníčko k vánocům... Kdo to fotil ty?
9. pro 2008 v 18:32  • Odpověz
Dáji .. to jen já doma .. fotky na přáníčko bdou v pátek z atelieru ... tak je sem pak hodím.
9. pro 2008 v 18:37  • Odpověz
Dáji, teď jsem ti koukla do alba .. ježiš ta je nááádherná .. já chci taky ... :grinning: .. jako druhý :grinning:
Ještě tam dej nějakou z blíska. :grinning:
9. pro 2008 v 18:40  • Odpověz
autor
Zuzi to se ti moc povedlo, vypadá jako z ateliéru. Já se tak moc těším až bude Michálek zdráv a vyfotím je vánočně spolu. A už si nás vyděla v té nemocnici?
9. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz
Dáji, já viděla jen ty fotky, co máš v albíku ... v těch novinách mi to nešlo najít.

tady je ještě jedna http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2162805&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Co Michálek? Nežárlí, nebo jo ?
9. pro 2008 ve 23:54  • Odpověz
autor
Zuzi jé ta je taky moc krásná a v jakém programu si to upravuješ? Jak kouká na ten košíček :slight_smile: S ním už je legrace vid? Míša nežárlí, ale já mám pocit, že ho teď pořád jen peskuju. Zdá se mě, že mě úplně přestal poslouchat. Řeknu mu třeba at si uklidí pokojíček a pak že se může jít dívat na školku a jdu kojit. No a pak vstanu on kouká na televizi a v pokojíčku na nic nešáhnul. To dříve nedělal. Nevím jestli na to peče nebo to je tím, že máme nové miminko. Ale jinak ji hrozně miluje, neřekl by na ní křivé slovíčko... Hrozně mě to mrzí, já samozřejmě hned vyjedu. Už aby se mi daly hormony do rovnováhy... :wink:
10. pro 2008 v 10:13  • Odpověz
Dáji .. dělám to v corel photo house 2 ... jo vuž s ní je fakt čuryna ... tred mě kudlil, tak jsem naněj křikla /mám ho v náručí) a jako by věděl co dělá .. tak se usmál a pověsil se mi okolo krku :grinning: lumpin.
10. pro 2008 v 10:24  • Odpověz
autor
To jsou naši bobešci, jsou tak roztomilý... My teď přijeli od doktorky, tak jsme za týden přibrali 200g, ta mě normálně vysaje. A Zuzi za jak dlouho se ti zase vrátila pánev do původní vel? Já už jsem na své váze, ale mám to trošku roztáhnutý... :frowning2: Už chci nosit staré rifle...
10. pro 2008 ve 14:22  • Odpověz
Dáji, já si myslím, že to je tím porodem .. to chování Michálka .. většinu dětí, to nějak vezme, že už nejsou na prvním místě ... hodně dětí i ublíží, i když to tak vlastně nemyslí .. na to taky bacha. Mirkova ségra to tak taky měla ... ale teď když už jsou větší 3 a5 let .. tak jsou nerozluční. Holt ty začátky jsou pro dětičky tešký.

Ani jsi vlastně nepopsala porod .. tak šup sem s tím.

Už by se nám měla vrátil leňulína s porodke,ne? :sweat_smile:

barča se nám taky někde toulá.

Dáji , ta kombinéza na malé je úúúžasná :grinning:
10. pro 2008 ve 14:26  • Odpověz
Ahojky, nějak nestíhám. Pořád se točím kolem Tobiáška a ještě ke všemu jsem se rozhodla péct cukroví.Takže v pauze mezi kojením a kočárkováním a přebalováním zadělávám těsto a peču :grinning:

Jinak Zuzi, ty fotečky jsou fakt nádherný. Taky si budu muset pořídit nějaký prográmek na fotečky :grinning:
10. pro 2008 v 19:23  • Odpověz
Ten corel photo house 2je takovej obyč, ale dají se v něm dělat pěkný věcičky .. ale celej ho taky neovládám.

Ty brďo .. t pečeš? .. tak na to letos fakt nemám .. peče babička :grinning:
11. pro 2008 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.