• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
zuzi, máš pravdu, nadělili jsme si nádherné dárky. Já dostala penízky od manžela a vyrazíme někdy v lednu na nákupy.Potřebuju obměnit šatník. Těhu věci se nedají nosit a to co jsem nosila předtím už jsem vyřadila. Váhu mám úplně stejnou, jako před těhu. Naštěstí. Jinak jsem ještě v porodce dostala nádherný náušnice za Ondráška. Také si užíváme manžela doma. Zítra jde do práce a v pátek jinak by měl mít volno. Tak jsem ráda.Se vším mě pomáhá. Neboj, to uteče a budete brzy ve svém. :slight_smile:

dáši, ahojyk, tak jak to zvládáte s natálkou? Máš pravdu, nejkrásnější dárek jsme si nadělili ještě před vánocema. Docela jsme si to s manželem přáli,aby se malej narodil ještě před vánocema. Dr. mě to na gyndě říkal už od 32 tt, takže jsem tomu docela věřila.

barbika- krásné fotečky. :slight_smile:
28. pro 2008 v 18:42  • Odpověz
Jak budu mít chvilku, tak vložím fotky z vánoc .. moc jich nemám .. jak jsem byla do toho zabraná, tak jsem i zapoměla fotit :grinning:
Jinak teď nějak nestíhám, ale po novém roce to zas bude volnější .. pa pa pmoje babulky
29. pro 2008 v 09:10  • Odpověz
zuzi, těšíme se na fotečky. :slight_smile:
29. pro 2008 v 15:40  • Odpověz
jedna už se mi podařila vložit .. no ještě si udělat časd a zmenšit ostatní :grinning:
30. pro 2008 v 10:05  • Odpověz
zuzi, jé, vy máte tak krásný fotečky..Úplně slintám, jak je ten váš michálek nádhernej. :slight_smile:
30. pro 2008 ve 13:00  • Odpověz
Leni no povedl se nám :grinning: .. ale vždyť Ondrášek je taky nádhernej.
Holky to je mazec ...včera už nám bylo 7 měsíců .. to letí tak strašně rychle .. fakt si užívejte toho miminka, které brzo miminkem nebude.
Miky už je velkej chlapák :grinning:
31. pro 2008 v 09:34  • Odpověz
tady ještě foto, co jsme stihli v prosinci http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=2212418&vReferer= teď už manža dělá příčky ... tak doufám, že fakt co nejdřív vypadneme.
31. pro 2008 v 09:44  • Odpověz
no to je mi oučast .. tady ještě letos nikdo nebyl? :frowning2: :sweat_smile:
3. led 2009 v 15:29  • Odpověz
zuzi, fotečky máš moc krásný, baríček vám taky pěkně roste. :slight_smile:
4. led 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahojky, přeju všem to nejlepší v Novém roce. Jak jste si s dětičkama užily Silvestra?? Já ho poprvé trávila doma a bylo to super!! Přes den jsme byli u známých v jižních Čechách, tam šel Tobík z ruky do ruky a byl moc spokojený :slight_smile: Večer jsme si udělali doma občerstvení a zasedli k telce a relaxovali. Tobík spinkal v postýlce a jediný čeho jsme se báli, aby ho nevzbudili petardy a ohňostroj. Ale Tobík to všechno prospal a vzbudil se až když bylo po všem.
Teď asi 3 dny zkoušíme usínat sami v postýlce. Do teď jsme ho totiž ukolébávali po kojení v ruce, ale už je docela těžký a hlavně nechceme, aby si na to zvykl. Takže ho položíme do postýlky a necháme. On chvíli kouká, broukne si, tak ho vezmu, pochovám a zase uložím. Sice to trvá třeba hodinu a půl, ale asi to začíná fungovat. Ze začátku měl docela hystráky, ale teď už je klidnější :slight_smile:
Jsem na to zvědavá.
A co Ty Vaši drobečci??
Jinak Dáši, na letišti jsem dělala než jsem nastoupila na mateřskou. Docela mi ten mumraj lidí chybí. Ale na Tobíka to samozřejmě nemá. To je moje štěstíčko a za práci bych ho nevyměnila!!!!!!!!!!
4. led 2009 v 19:44  • Odpověz
Tak mi byi na silvestra doma .. no nebo spíš vedle u taťky .. ale to je jako doma. Měla jsem strašněj strach taky , že se Miky vzbudí .. strašně se bojí visokých zvuků a má hysterák. Tak jsem ho měla v koupelně v kočárku a spal lp , než doma, takže super. Ale stejně jsem si to střílení petard neužila, držela jsem v ruce chůvu a pořád s pocitem co když nefunguje .. takže jak se dostřílelo , tak jsem hned valila domů a bobešek spinkala a ani se nehnul.

Mallej spal s náma v pelechu 6,5 měsíce .. te´d jsem ho začala dávat do postýlky, protože začal v noci lozit a já ho třeba našlka v nohách a naštěstí si zvikl uplně duprově .. ba bych řekla, že spí i líp.
Rarach .. etď si tam hraje vyházel si všechny hračky a te´d se tam válí přes ně. Ještě nesedí .. doufám, že to bude brzo, aspoň bude mít větší rozhled a myslím si, že si i víc vyhraje. Včera jsme mu koupily imitaci mobilu ... nikdy se mi to nelbylo .. ale když vidím, že po mím jde jak po teplím uzeným .. no asuper ... pořád na něj mačká a koušeho .. fakt paráda.

Barbi: .. co jsi dělala na letišti? .. letušku?
5. led 2009 v 08:21  • Odpověz
Já jsem ho právě do postele k nám nechtěla. I když teď si ráno ulehčuju kojení a v 6 si ho beru do postele a spíme spolu :slight_smile:
Letušku jsem nedělala, ale byla jsem s nimi v každodením styku. Já byla ta zlá u rentgenu - sucurity :grinning: Ale práce mě bavila, myslím, že byla lepší než ta poletucha.
5. led 2009 ve 13:00  • Odpověz
barbika: akde .. u ČSA ... mám tam kamarádku letušku .. teda měla jsem .. teť už dělá u táty .. No jak je EVA a Vašek .. tak jeho dceru s prvního manželství.

No já tyky byla zapřisáhlá, že nikdy nebude dítě v pelechu, ale vydrželo mi to myslím 3 dny .. a pak jsem zvolila pohodlí a odpočinek .. padala sem na držku.

Dopoledne jsem na chvilku usla z Mikym v pelechu a najednou mě vzbudila pěkná šlupa .. mohla jsem spát asi 1 minutu a to naše tele spadlo s postele .. sotva jsem musela usnout, tak jse vzbudil a valil za ovladačema. Řval jak tur .. ještě deď mi je strašně zle ... doufám, ž bude vše ok. ... chjo .. a to jsem se tak těšila až poleze .. a to ještě nechodí.
5. led 2009 ve 13:47  • Odpověz
zuzi, tak snad se Michálkovi nic nestalo a je to ok. To jste s ním spaly pořád nebo jen někdy? Měla jsi ho ze začátku v zavince? To je super, že se mobilek líbí. :slight_smile:

barbika- tak to je docela zajímavý povolání viď? jak se máte?

copak dělá dáška? Nějak se za náma nejde podívat? :astonished:
7. led 2009 ve 14:11  • Odpověz
Tak to vypadá, že je Miky v pohodě .. akorát má na kolínkách malí modráčky.

Jinak 3 dny spal v postýlce a pak pořád s náma .. a jak pšu .. uplně v poho si po 7 měsících zase na posýlku zvik ... ale mě je bez něj v pelechu smutno :grinning:
Zavinku jsem měla, ale použila jsem jí snad 2x .. na kojen jsme si ho svazovala ze začátku plenkou .. a na spinkání do teď používám pytel, jelikož se dost odkopává. Taky se narodil do veder .. proto jsem jií nepoužívala ,ale i tak byla pro mě nepraktická.
8. led 2009 v 09:07  • Odpověz
zuzi, tak asi tím, že bylo teplo, tak jsi to brala jinak. Já jsem ráda, že mám zaviku. Úplně tu klasickou. Ty rychlozavinky s tím zipem se mě moc nelíbí.
kojím bez zavinky.
8. led 2009 ve 14:51  • Odpověz
Dájula a Barča nám tu nějak lajdačí ... :grinning:
8. led 2009 v 16:47  • Odpověz
zuzi, to máš pravdu. prdí na nás. :slight_smile:
zuzi, jak se máte? už aby bylo teplo. těším se na jaro, na procházky s kočárkem. Letos jsme byli asi tak 3x. O vánocích, když ještě nemrzlo. :slight_smile:
9. led 2009 v 16:04  • Odpověz
Ahojky, jdu rycgle napravit to lajdačení :grinning: Ale nějak nestíhám. Tobík teď začíná vyžadovat pozornost a přes den se mu nechce moc spát. Takže se chováme a tulíme :grinning: Naštěstí v noci už spinká líp, nechci to zakřiknout, ale vydrží třeba i 6 hod v kuse spinkat. Známá mi říkala, že prý pokud v 6tinedělí prcek zlobí, tak se to pak otočí. No a zatím to vychází. V pondělí nám bylo 6 neděl. Holky to tak strašně rychle letí, to je hrozný. Ještě nedávno jsem psala, že přenáším a už to chci mít za sebou, a za chvíli snad budu psát, že malý začal chodit :slight_smile:
Jinak jsme byli včera u pana doktora, tak nám naměřil 59 cm a 4970 g. Tak jsem se ujistila, že mu mlíčko ode mě stačí a když pláče, tak jsou to opravdu prdíky a ne hlad.
No a co Vaše dětičky??
Jo a k zavinovačce. My používáme ty rychlo, ale můžu říct, že z nich šílím. Už jsou nám totiž malý, tak je spíš používáme jako deky pod prcka. Už se taky těším na jaro a na procházky. My jsme byli taky jenom párkrát. A teď v těch mrazech radši ani nevylejzáme. Jenom na nákup a to je rychlovka, rychle do auta a to už je vždy tak 5 min nastartovaný a zahřívá se :slight_smile: Máme tu výhodu, že bydlíme na vesnici v domečku a můžeme ho nechat bez dozoru nastartovaný :grinning: Jinak bych vůbec nevylejzala.
Takže už aby tady bylo JARO!!!!!!!!
9. led 2009 v 17:04  • Odpověz
Ahojky babulíny .. no když nepočítám, že jezdím s prckem nakupovat ... tak ven taky nechodíme. Dávám ho sice po O .. spát ven, ale jen na verandu .. je tam kosa taky jak v rusku , ale né taková jako venku. Mám teda ten Fusak od Emitexu a ještě se mi ani jednou nestalo, že by byl malej studenej. Fakt krásně hřeje.

Já měla taky tu zavinku na sucháč a ta je uplně na prd ... ale obyč zavinky se mi zas vůbec nelíběj .. tak jsme hold bez zavinky .. a manža se aspoň naučil brzo nosit malího .. v porodce ho chtěl jen v zavince a když jsem mu ho rozbalila, tak měl strach, že mu ublíží .. takže se musel naučit bez zavinky. :grinning:

Baru .. taky bydlíme teď na vesnici .. jo to nakopnutí auta před barákem je fakt super :grinning:

Douufám, že přes víkend kolem poledne bude trochu slušně .. chtěla bych malého konečně vzít na sáňky .. no jsem zvědavá, jak to dopadne :grinning:
9. led 2009 v 17:43  • Odpověz
Jinak bobešek se mi teď plazí kolem noh a vyžaduje pozornost .. kouše mě šňůrky od tepláků .. je to fakt prča :grinning:
9. led 2009 v 17:45  • Odpověz
No kde se flákáte.

a kde je Dájka ... doufám, že jsu v pořádku.
11. led 2009 v 10:42  • Odpověz
Teda já to měla včera docela náročný. Tobík byl celý den nějaký nesvůj. Vůbec nespal, teda pouze u mě na rameni. Takže jsem ho pořád chovala a byla jsem z toho docela utahaná. Ale naštěstí v noci spinkal nádherně. Měli jsme na včerejšek domluvenýho kamaráda, že nám Tobíka nafotí, ale bohužel to moc nešlo, protože pořád plakal.
Tak to musíme domluvit na jindy.

A co Ty Leni, jak Ti jde mateřství? :slight_smile:

Taky doufám, že je Dášule v pohodě.

Zuzi, to musí být kouzelný, když se ten človíček už pohybuje, viď. Taky se na to těším, ale na druhou stranu už to nebude to kouzelný mimi :cry:
Tak si asi budeme muset pořídit druhý :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2009 v 10:47  • Odpověz
baru, to máš pravdu, už aby bylo jaro.
Včera jsme vyrauzily na výlet s kočárkem. Bylo u nás fakticky krásně. Kolem nuly, Dneska je -10. ach jo. :frowning2:

někdy v týdnu mě dáška psala email. Má se dobře. myslím, že si to užívá, jak je malá hodná.

Baru, Nám se daří dobře.Malej je hodnej. vyžaduje už více pozornosti, ale naštěstí zase tolik nepláče. Prdíky taky nemá nijak hrozný. Hodně piju fenyklový čaj, při každým kojení mu cvičím s nožičkama, tak hned krásně prdí.Jen aby bylo venku krásně a už nám nic nechybí ke štěstí. Snad se vám podaří malého nafotit jindy. Také se těším, až pojedeme s malým k profi fotografovi. Fotil a natáčel nám svatbu, pak když jsem byla těhu, tak nám udělal¨s manželem pěkný fotečky, tak i Ondráška nám určitě pěkně vyfotí.

zuzi, musí to být opravdu krásný, když už s tebou mišánek komunikuje, usmívá se. Ale až začne chodit, tak to musí být náročný ho uhlídat. :slight_smile:
11. led 2009 ve 13:52  • Odpověz
baru, rychlozavinky mám jednu zděděnou, ale jsem z ní taky na mrtvici. je malá a ten suchý zip už opravdu něco pamatuje, tak má strach,aby mě z ní malej nevypadl.Tak zatím používám tu klasickou. :slight_smile:
11. led 2009 v 15:19  • Odpověz
Tak jsem hodila nějaké fotečky do alba.Tobík usnul a já koukala na občanské Judo a hrála si s fotkama. Trochu jsem si zavzpomínala na porodnici, protože v Judu byl Apolinář a tam jsem rodila :grinning:
11. led 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
Ahojky holčičky..... Moc se omlouvám za absenci a za to vlžím nějakou fotečku, abyste nás taky viděli:slight_smile: Musím si vás dočíst.. Doufám, že se máte všichni krásně a že Vás broučkové moc nezlobí... A taky Vám přeju do nového roku to nejlepší, ať Vám dětičky rostou a dělají jenom radůstku... :slight_smile:

ahojky Zuzi: Tak copak Mišulka, jak se mu vede? To je hnus počasí, moc nechodíme ven, teda jen když někam jedeme autem, nebo když taťka hlídá, tak jedu sama. Já jsem teď Natynce nakoupila už na jaro a léto úžasné věcičky od Nextíku.. uplně ji v tom už vidím. A od ježíška dostala krásné zlaté naušničky s 2 bílými kamínky... A jak jste prožili vánoce? Co Michálek dostal? Teda Zuzi, teď čtu jak Mišulka spadnul z postele, chudinka, ty mamino jedna :wink:

ahojík Leni: A co vy s Ondráškem, jakpak se máte? Pořád na Vás myslím, ale nějak jsem nestíhala psát. Teda ty 2 děti to už je docela zápřah. Ale Natynka je stále hrozně hodná jenom spinká, už se na mě i směje. A tak krásně je už vyklubaná, docela začíná i držet hlavičku. No je to radost. Michálek je na ní neustále nalípnutej, má ji moc rád.

barbika: Ahojky a co Tobiášek, jakpak roste? Teda tak ty jsi byla jedna z těch co mě donutili zout i boty, když jsem letěla do Ameriky jo?
11. led 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Jo holčičky a už mám 4,95kg a 55cm. Jsme prostě takoví drobečci... :wink:
11. led 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jé ahojky Dáji. No konečně jsi se přišla za náma podívat. No to je super, že je natynka tak hodná ... já si taky nemůžu stěžovat. Neříkám, že je Miky vždycky 100%, ale myslím si , že mám velice hodný dítě ... ale strašně rychlí .. teď už si to mete přes postel, jak velkej chlap :grinning: ... no on už je i takovej velkej chlap :grinning:

Baru ... ty fotky jsou náádherný .. musím ještě nakouknout do albíka co přidala Dájka :grinning:

Jo a Dáji .. zruš si v pasu, že jsi pořád těhule a v 47 týdnu :grinning: ... děláš nám v tom bordel :grinning:

Jo a Miky k vánocům toho dostal strááášně moc .. hlavně toho houpacího slona od nattou pejska od FP .. spousty hraček od fp a další a další.

Holky, manža mi dovolil, že můžu jít na korekci břicha .. po porodě se mi uvolni sval, kterej jde spravit jen operatyvně azároveň bych si to břicho nechala vysát ... zas jsem přes vánoce stloustla. Tak doufám, že to dopadne.
12. led 2009 v 10:39  • Odpověz
dáši, no to je super, že tak hezky přibíráte. My máme 3900g a 57 cm. Je to pěknej dlouhán.Teď zrovna mě tady pěkně škytá. :slight_smile: Jinak je taky moc hodný a dobře spinká, tak ať to nezakřiknu. :wink: To bude teda Natálka krasavice, když má takový hezký oblečky a pak naušničky. Koupila jsi to v sekáči? Můžu říct, že ty věcičky, co jsem koupila v sekáči jsou mnohem hezčí a více je nosíme, než ty, co jsou z obchodu.Mazec. :astonished: Těším se, až se Ondrášek začne smát. Už by to mělo být co nevidět. Ondřík je pěkně akční, pořád sebou háže, když ho přebaluju a taky se jakoby začíná točit na bok. Když ho dám na bříško, tak krásně zvedá hlavičku. Je to šikulka. :slight_smile: Počasí je hnusný....Už mě to štve. Šla bych se provětrat ven. :frowning2:

baru, fotky, krásný, moc. taky nějaký přidám. :slight_smile:

zuzi, to je super nápad, ta korekce břicha. držíme pěstičky, aby to vyšlo. :wink:
12. led 2009 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.