• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
baru, koukala jsem na ty fotečky. Moc se mě libí, jak máš ty fotečky ohraničený těma obrázkama. To jsi dělala sama nebo to máte od nějakého profi foťáka? Jsou fakticky nedherný. :slight_smile:
Taky jsem přidala nějaké aktuální fotečky. :slight_smile:
12. led 2009 v 15:24  • Odpověz
jé Leni Ondrášek je kouzelný a pěkný cvalík, viď :grinning:
my jsme byli dneska na nákupu a koupili si novou kameru, Tobík už se krásně usmívá a dělá různý obličeje. Na nákupu byl hodňoučký, ale za to teď ne a ne spát. Chce se chovat a usíná mi v náručí. Ale když ho dám do postýlky, tak má obrovský oči a pak začne plakat. Prostě vyčůránek :grinning:
Ale já už od toho mám vytahaný ruce. Tak jsem zvědavá, kdo vyhraje :grinning:
Jinak ty rámečky si dělám na stránkách - loonapix.com a pak na to upravování, jako je černobílá apod máme prográmek.
No nic, jdu za Tobíkem a zkusíme usnout.
12. led 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Ahojky Zuzi, teda tak ty se ani nemusíš namáhat a budeš krásná!!! Já jsem to doma rozjela, každé ráno cvičím, mám sice o kilčo méně než před Naty, ale bříško taky mám. A já ho nechci! A ještě jsem začala cvičit s činkama, tak jsme zvědavá, jak dlouho mi to vydrží. Teda tak Miška dostal krásné dárečky... To budď ráda, že je hodný, já totiže po prvním mimiskovi teď když si to srovnám, tak jsem byla jako otrok. Jek kviknul, hned jsem byla u něho. Ale je fakt, že Naty kviká málo a je úžasná. Včera šla v 8 spinkat, usne si sama frajerka a vzbudila se na papu až o půl 3 a pak až ráno o půl 7. No a to se i vykakala a teď už zase spinká. Ona mi kaká tak jednou za 3-4dny. Tak to máme svátek. Ale prý to je normální a dr. v nemocnici mi řekla, že když miminka takhle kakají a jsou kojené, tak to pěkně zpracovávají maminčino mlíčko... :slight_smile: Jo a doufám, že se letos fakt uvidíme,co?

Ahojky Leničko, teda vy jste taááák dlouhý jo? Něco jsem koupila na netu, a tady je ten sekáč od Nextu a paní dala po vánocích 50%sale, takže jsem toho taky hooodně pokoupila. Ale fakt to jsou nádherný věcičky. Leni psala jsem Zuze, že doufám, že se letos uvidíme! Můžeme se domluvit na tu pevnou, kdy se ti to bude hodit. Týjo to budeme mít premiéru vid? Se i uslyšíme... :wink: Jdu se kouknout na Ondráška... :slight_smile:

Ahoj Baru :slight_smile: Buď ráda, že byl Tobiček hodný aspoň v obchodě... To moc chlapů nedělá...
13. led 2009 v 08:30  • Odpověz
baru, díky, podívám se na ty stránky. Fakticky se mě to moc líbí.ty dětičky jsou vyčůranci. :wink:

dáši, tak to je super, že ti malá takhle spinká. my to máme jak kdy, ale jinak je úžasnej. :slight_smile: V noci většinou v jednu a v pět kojím. S tím kakáním na to se musím dr. zeptat, protože Ondrášek kaká pravidelně tak 4x denně. Je to normální? Prdí teda taky pořádně. :slight_smile: Tak aspoň nemusíme dávat kapičky na prdíky. To jsi dobrá, že cvičíš. Já si pořád říkám, že začnu aspoň na rotopedu nebo orbitreku. Může se na nich cvičit ne?
Určite to setkání musíme domluvit.to číslo písnu na mobil. nevím je z hlavy.
13. led 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahojky Babulíny .. určo se musíme sejít, ale nechala bych to až bude hezčí počasí.

Dáji .. ty brdo .. to se máš s tím spaním .... Miky spí tsak do 24:00 a pak se po 2 hodkách ž budí na kojení.

Jo a ted poslední dobou nějak loupežníkuje .. myslím, že se v něm vzbouzí raubíř. Ted jednou rukou píšu a druhou ho držím za nohu at nespadne s postele .... proto někde ty háčky chyběj.

Leni, klid .. male´j kadí každej den a jsem zas nervní, když nekadí ... a kamarádce taky kadí po každým kojení .... každý dítě je holt jiný.
17. led 2009 v 11:06  • Odpověz
zuzi a jak dlouho ti trvá kojení, když se budí po dvou hodinách? :wink:
18. led 2009 v 11:23  • Odpověz
Někdy ho dám k prsu a usnu .. ale te´d poslední dobou se strašně trhá .. tak kolem půl hoďky.

Včera jsme byli na plese a super .. byla jsem jak utržená z řetězu :grinning: .. jo jak jsem teď nikde nebyla .. tak najednou mezi lidma :grinning:
Mikyho jsme si vyzvedli v 2:00 a kupodivu celou dobu spal, takže super . Jenže od těch 2:00 se už zas budil .. no dneska jsem fakt ochrápaná jako prase.
Dneska jsme chtěli jet poprvé s tátou a Mikym do bazénu ... ale nějak jsme to přesunuli na zítra ... jen se ještě musím podívat, zda tam vůbec jsou.
18. led 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahojky, tak už mám zase po pár dnech klid. Tobík byl nějaký neklidný a nechtěl vůbec spát, u kojení byl nervozní, tak už jsem si začala dělat starosti, jestli mu stačí mlíčko. Ale od včera už je zase v pohodě a ráno vstává s úsměvem.
Teď mi usnul u prababičky v přízemí, tak si konečně můžu doma v klidu uklidit :grinning: Protože pokud je Tobík vzhůru, tak vyžaduje pozornost a já nemám to srdce se mu nevěnovat. Chtěla jsem se s ním jít projít, ale v poledne tady u nás padla taková inverze, že pomalu přestávám vidět ven. Jo být tak na horách, tam musí být krásně :frowning2:

Zuzi to je fajn, že jsi si ples užila. To člověk úplně ožije, viď. Zase mezi lidma :grinning: Mě slíbili kolegové z práce, že se přijedou podívat na malýho, tak už se taky těším.

Jo a holky chci se zeptat, jak často Vám prckové čůrají...
18. led 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
Leni: ahojky, no jak píše Zuzka, každý miminko kaká jinak. Já byla ze začátku nervozní, že Naty kaká jen takhle málo, ale bylo mi to vysvětleno. Teď zase kakala v ne po4 dnech, má to úplně pravidelný. Kámošce taky miminko kaká snad 5x, takže v pohodě. Jinak díky za číslo, a ještě se musíme domluvit. mě by se to hodilo klidně večer po 8, co ty? A co Ondrášek, jak se máte?

Zuzi: čauky, teda já jsem byla 2x s holkama na čajíčku:slight_smile: A taky jsem byla úplně nadšená, jinak na nákup taky občas jedu, a manžel hlídá. Zatím ji nechceme nikam tahat. Až po očkováních:slight_smile: Teď tady měla jedna holčička od kámošky černý kašel, tak jsem se úplně bála. To jsi musela být hotová, když tě malinkej po plesu nenechal spinkat vid? Já to setkání taky vidím až bude hezky. Ale už se těším. V pátek jsme byli na kontrole na kyčličkách, měli jsme na jedné nožičce trošku horší úhel, a máme ještě nosit do března na noc 2 plínky... Tak aspoň, že se ji to zlepšilo. Zuzi a to ti takhle papá po 2 hodinách od začátku? Mě se to u Míši zvyšovalo a papal až 6x za noc, to byl mazec. To je dobře, že Miška taky lumpačí, je to přece kluk :slight_smile:

Baru: Ahoj, no Naty jak málo kaká, tak čůrá často. Občas když byla trošku opruzená, tak jsem ji dávala do pampersky normální plínku a tu jsem ji každou půlhodinku měnila, protože byla počůraná. Ale ona přes den docela často bumbá, tak asi po těch 2-3 hodinách. Týjo ty se máš, že ti Tobiáška hlídá prababička :wink: My jsme byli včera po dlouhé době na procházce, už nám to hodně chybělo, jak byly ty mrazy a nemohli jsme ven. Tak už to bude snad lepší... :slight_smile:
19. led 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám zase chviličku klid. Tobík i s taťkou usnuli a já už mám poklizeno. Teď už zbývá jenom žehlení, ale to si nechám na večer. Včera jsem mi přišel balík oblečení přes koníka, závěsy a záclony objednané do Tobíkova pokojíčku (už aby byl zrekonstruovaný, nějak se nám moc hromadí hračky :grinning: ) tak jsem prala a prala.
No a jinak, nechci to zakřiknout, ale Tobík začíná hezky spinkat :grinning: Přes den sice kouká a vydrží vždycky po kojení tak max hodinku spát, kojím po 3 hodinkách. Ale v noci je to lepší. Poslední kojení je v 9, pak spí tak do 3 někdy i do 4 a pak se vzbouzí v 7. Takže jsem se za poslední 4 dny krásně vyspala.
No a jinak nám dělá obrovskou radost každý den..

Dáši: to je dobře, že má Naty nožičky v pořádku.
21. led 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
Ahojky Baru: Tak to je super, my také tak spinkáme, to je člověk úplně vyspalý vid? Dřív když jsem nespala celou noc, tak jsem byla unavená a teď když spím 4 hoďky v kuse, tak jsem jak rybička. Tak Tobíček bude mít už svůj pokojíček jo? Ono se to co nevidět překulí a budou lézt a chodit... Musíme si je užívat každý den. Já teď trošku kašlu, tak mám strach, aby to Natynka nechytla. Tak když ji kojím, tak si beru ústenku, to si mě vždycky tak prohlíží a asi si říká kdo jsem:slight_smile: Je teď venku takový divný klima, pořád mlhy...Manžel jel dneska na letiště :slight_smile: Kdepak se nám všichni toulají, jen začnu chodit pravidelně, tak nikde nikdo :frowning2:
22. led 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahojky moje Babulky ... nějak nestíhám.
V rychlosti vám sem házím nějaké nové fotky .. tak čučnite http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=273870&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

příjdu, ale teď valím ..... :grinning:
22. led 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahojky - omlouvam se, ze se vam sem vtiram, ale mam pro vas zajimavy navrh.
Mrknete se prosim na www.mipet.cz - je tam tehu obleceni,hracky a hlavne obleceni na mimi.
Pokud se vam tam neco zaliby, napiste do poznamky, ze to vite ode me a dabelska - nebo andrea a mate na prvni nakup 15%slevu.Dekuji a omlouvam se, ale je to kamaradky, ktera tu rozjizdi tento bazarek.Jinak to jsou veci z anglie.Mrknete a uvidite samy.
22. led 2009 v 11:20  • Odpověz
babulky .. jo to je lítačka .. bobešek už stojí v postýlce .. dneska mu ji musíme dát uplně dolů ať nám nevyskočí .. lumpin .. ale že by seděl, to ani ranu .. ani se neudrží .. ale nijak to nehrotím .. až bude chtít sednot, tak sedne.

Včera jsem začala v komplíku třídit fotky, abych je už konečně nechala Mikymu vyvolat a brečela jsem u těch fotek malího mimuška .. táák strašně rychle to uteklo .. fakt si hýčkejte každou minutu. protože ty prdískové rostou obr rychlostí.
22. led 2009 ve 14:05  • Odpověz
Dáši: držím palečky, aby to Naty nechytla. My to měli doma teď podobný, ale naštěstí byl nemocný manžel. Takže chodil doma s rouškou a dokonce jednu noc spal v obýváku, aby malého nenakazil. Neumím si představit, že by měl být nemocný. Už takhle jsem vystrašená, když kýchá. Už to má z porodnice, to chytil ode mne. Když mě totiž vezli na císaře, tak jsem se pěkně klepala zimou a odnesla jsem to rýmou a chrapotem. Ale doktor mě ujistil, že to nic není.
Dneska bylo venku nádherně, teda aspoň tady u nás :grinning: Takže jsme vyjeli s kočárkem ven a užívali si sluníčka.

Zuzi: fotečky nádherný. Máš pravdu, že to hrozně rychle letí. Nám už budou v sobotu 2 měsíce. Můžu Ti říct, že mi to příjde strašně dávno, když se Tobík narodil. A to jsou mu teprve jak říkam 2 měsíce. A co teprve, až mu bude půl roku, rok atd....

A kdepak máme Léňu?? Doufám, že si jenom užívá mateřských povinností :grinning:
22. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Ahojky Zuzanko: To jo, to já si to fakt mooc užívám. Natynka je kouzelná a úžasná a prostě milovaná... :slight_smile: Však to znáš. Teď mám pěkný kašel a mám strach, aby to ode mě nechytla. Jak jsi měla kašel ty, chytil to od tebe Mišáček? Já doufám, že má ode mě nějaké protilátky, ale nechtěla bych to. Protože teta říkala, že když má mimi kašílek, tak hned se nasazují antibiotika. Chjo... A hlavně je hrozný jak nic nemůžu, piju vincentku s mlékem a jitrocelový sirup. To nevadí, že Miška přeskočil hačání, je vidět, že je šikulka a chce rovnou stát a chodit:slight_smile: Jaké má hezké chodítko a jako vždy mu to na fotečkách moc sluší... :wink:
22. led 2009 ve 20:55  • Odpověz
Tak se mi podařilo zase přihodit nějaké fotečky :grinning:
22. led 2009 ve 21:49  • Odpověz
A jsou moc pěkné...
23. led 2009 v 07:43  • Odpověz
Dáji .. jak jsem byla nachlazená, tak to měl prvně Mikeš a pak já .. ale vůbec se nenervuj .. žádný antibiotika nám vůbec nedali a ani dávat nechtěli. Poprvé kašlala, ale řekla, že průdušky má čistý, takže mu nic dávat nebude .. jen stříkat do nosu ten streimar, aby se mu zvlhčila sliznice. pak kašlal víc a dala naám fenistil na sklidnění kapky a ještě nějaké kapička ny kašel a hned to pomohlo.
Taky mi říkala, že u těch dětí to zní hůř, jelikož leží a nemůžou to vykašlat, tak to v nich hrčí. a ni žádnou roušku jsem nenosila.
Pokud nemáš ten strimar, tak to bych ti poradila, je to fajn věc, sem tam to Mikešovi stříkám jen tak ... dr mi to i doporučila .. je to ta mořská voda.

To chodítko má kamarádka .. Mikymu se teda brutálně líbí a je tam uplně nadšenej, ale dost jsem o chodítkách přečetla (chtěla jsem ho kupovat) a nekoupím ho .. je to jedna z nejhorších věcí na kyčle a záda .. takže všechno mít nemusíme. Takže když jsme u kamarádky, tak ho tam prsknu, ale domů to kupovat nebudu.
23. led 2009 v 10:35  • Odpověz
Beru .. no krásnej ...zaujala mě ta podložka pod malím ... ta modrá s těma kolečkama ... to je zavinka?
23. led 2009 v 10:38  • Odpověz
Jo a už to začíná .. předevčírem začal stát v postýlce a už kolem všeho , čeho leze se zvedá a dneska hodil pěknej držkopád ... to bylo řevu.
23. led 2009 v 10:40  • Odpověz
Aholky Zuzi, jojo je to rychlozavinovačka.Ušila nám jí kamarádky mamča.Akorát, že už je Tobíkovi malá, tak ji používáme jako podložku.
Zuzi, takže teď rychle uklidit všechny předměty z dosahu Mikyho :grinning:
23. led 2009 ve 14:00  • Odpověz
Tak už máme za sebou další držku

Baru .. je to moc pěkná látka.
23. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
holky, zítra vás dočtu. Byla tady návštěva, tak se jdu najíst. :slight_smile:
23. led 2009 v 18:29  • Odpověz
zuzi, michálek je fakt krásnej. :slight_smile: to jste si užily na sáňkách viď? :slight_smile:

holky, já vitírám Libenarem a ještě jsme koupily tu odsávačku na vysavač a vždycky Ondráškovi vysajeme z nosa a hned se mu lépe dýchá.

baru, kouknu na fotečky.

jinak jsme byly v poradně a Ondrášek má 3800 g a 57 cm. Za 2 týdny má o 500g více. Je to chlapák.
24. led 2009 v 15:19  • Odpověz
Leni, dr. mi řekla, že ten libener je taková jen neutrální vodička ... že je lepší ten strimar .. jo a pokud totálně nesoplíá, že to z něj hrne, tak ani nedoporučujou vodsávat, protože to vysušuje sliznici.
Já mám taky tu na vysavač a je supr. Jak měl Miky rýmu, tak jsem odsávala nanejvejš 1 děnně .. ale je pravda, že to z něho neteklo.
24. led 2009 v 15:44  • Odpověz
Zuzi, je to jen vodička, máš pravdu. Ale zase to zvlhčuje sliznice. Odsáváme max.1x denně, když je třeba. Většinou ráno tak divně chroptí a když ho odsajuju, tak je hned líp. :slight_smile:
24. led 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
čauky Zuzi, sterimar mám, ale Míšovi ani mě moc nepomáhá. Už v roušce nechodím:slight_smile: Tak už mě Naty zase pomáhá... Ale moc díky za radu. A za zkušenost. Jinak Miška chodítko taky měl, a zádička i kyčličky máme ok. Nebyl v něm pořád, ale občas ano a byl hrozně nadšený. Týjo tak teď si s Miškou začneš konečně užívat vid? Ale je to krásný a hrozně rychle to letí. Míša už má tak veliký ručičky a už je tak rozumnej a nedávno to bylo ještě miminko.

Ahojky Leni, teda vy rychle rostete... Děkuji za fotečky Ondrášek je krásnej a je celý manžel vid? A kdy se teda uslyšíme, hodí se ti to třeba večer po 20hod? Natálka ráno taky trošku chroptí, ale vytřu ji nosánek olejíčkem, max. vytáhneme nějakého holoubka a je ok... Já bych Ondráška asi taky neodsávala, ta teta dr. mi to taky nedoporučuje...
25. led 2009 ve 21:31  • Odpověz
Dáši, já večer nejsem u našich, protože malýho vykoupu kolem 18h a jsme doma. Samotnýho ho nemůžu nechat. Manžel je většinou v práci do večera a nebo dělá něco v dílně, tak akorát dojde kolem té 7-8h večer.tak nevím, kdy se domluvit. :astonished:
26. led 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahojky Babulíny.
Teď nějak není toho času .. kam Mikeše postavím, tak tam ho NEnajdu ... všude leze, u všeho stojí ... pořídila jjsem mu tu mimi dětskou helmu NO SHOCK .. stála kolem 700,- ale proplácí to pojišťovna ... dneska došla. A už naás párkrát zachránila od řevu. je to fakt fajn věcička.
28. led 2009 v 16:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.