• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko za dveřmi :)

(Zamčená)
26. března 2010 
tady jedna fotka ... tohle je sice sranda, ale někdy mám pocit, že tak blbnu :o)) http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2317007&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
28. led 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
Ahoj Leni a tak dopoledne by se ti to hodilo? Třeba kolem 9-10? A co Ondrášek, jakpak se má?

Teda Zuzi o té přilbě jsem vůbec neslyšela. Ty seš teda šikulka...
29. led 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Ježíší co ty tomu mrňouskovi děláš :slight_smile:
29. led 2009 ve 21:48  • Odpověz
Dáji, to je ta helma http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10749890&tab=2

Jinak dobrá fotka Mikeše ne? .... má na sobě vodící kšíry a za krkem je takové ouško jak od batohu ... tak se tak ne mě dívalo :grinning:
30. led 2009 ve 12:20  • Odpověz
Baru no ten teda je http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2332768&vReferer= :grinning:

Holky .. neodolala jsem a včera si koupila další kočár. Casualplay S4 ... asi jsem blázen
31. led 2009 v 15:00  • Odpověz
Zuzi děkuji :grinning: , taky jsme na něm s manžou poctivě pracovali :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak už se těším, až budeme s focením trochu víc experimentovat, zatím to moc nejde. Ještě tomu moc nerozumí, takže nechce vůbec pozovat :slight_smile:
Miky je taky kouzelný a rozený model :wink:

Holky, my měly včéra den.. Tobík ho celý proplakal. Teda kromě toho kdy jsem ho chovala. Nevím co mu bylo, ale jakmile jsem ho položila, tak pořád pofňukával a plakal. Takže mi to nedalo a pořád jsem ho nosila. Dneska už byl OK, tak doufám, že to bylo jenom včera. Říkám, si že to může být tou změnou počasí...

Zuzi a jakou barvu kočárku??
31. led 2009 v 19:36  • Odpověz
Baru .. černou .. jako vše co kupuju. .. dneska vložím nějaký fotky ... až je teda zmenším .. pak sem dám link. :grinning:
2. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
Tak tady jsou nějaké ty nové fotky
2. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
čauky Zuzi, no to jo teda, ta se ti fakt povedla a ta přilba je teda super. Až si kolikrát člověk říká jak dřív mohli bez takových věcí děti vychovat:slight_smile: A kdy ji budeš prodávat? :slight_smile: Nemáš zkušenosti s hrací dekou? Líbí se mi ten prales od FP, tak nevím jestli to není blbost, jestli ji to mám koupit. Vy jste nějakou měli?

čau Baru, to je krásná fotečka :slight_smile:

Jinak holky je to mazec, včera jsem ještě měla 38,5, Míša to chytl taky a manžel taky. Beru si paralen a večer mi dr řekla, že můžu i jeden ibalgin 200. Tak mi to pak slezlo. No ale Natynka od včerejška pořád jenom spinká asi to bude těma lékama v mlíčku. Je strašně hodná. Já ji kojím v roušce i když to tady je asi všude. Je to mazec nějak se toho nemůžeme zbavit.... :slight_smile:

Kdepak se nám toulá Leníček?
4. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz
ahojky.máme se dobře. Až na to počasí. Nemůžeme ven, tak jsme všichni protivní. Hlavně já. Snad nás nezastihne chřipka.
dádi, snad už je ti líp. drž se. :slight_smile:
zuzi, ta helma je fakt zajímaá. slyšela jsem to poprvé. :wink:
5. únor 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Ahoj Leni, díky, snad ano:slight_smile: Nevím jestli na Natynku účinokovali ty 4 paraleny co jsem měla, ale od té doby comi není dobře, pořád spinká a papá.... To je prča když jsem ji dneska přebalovala a všichni jsme u ní byli v roušce a ona na nás hleděla :slight_smile: Teploty už skoro nemám, ale ještě kašlu. Venku je fakt hnus. Už aby bylo jaro vid? A co Ondrášek už umí?
5. únor 2009 v 15:37  • Odpověz
Dáji .. malej na ty deky moc nebyl a ten prales je krráásnej, ale příjde mi hodně malej, že z něj dítě vyroste dřív než z normální deky. A le e fakt krásnej.
6. únor 2009 v 08:40  • Odpověz
ondrášek se krásně směje, zvedá hlavičku, no ¨je prostě kouzelnej. :slight_smile: tak hlavně, ať se ti uleví.
6. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
Zuzi díky asi máš pravdu. Říkala jsem si, že by asi byla lepší nějaká hrazdička. Třeba od Chicca je docela hezky barevná. Dám pod ní dečku, asi to bude lepší.

Leni, to to letí vid? Mě přijde jak rychle děláme pokroky. Nedávno jsme rodili co?
6. únor 2009 v 18:32  • Odpověz
Roli .. ta hrazdička, pokud zas není připevněná k té dece, ta to bobeš strkal pořád nohy od ní do pusiny a bála sem se, že si něco uděla ... víš asi spíš nějakou větší deku s připevněnýma hrazdičkama. A zvedl tu hrazdu už asi ve 2,5 měsících.
7. únor 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Zuzi tak to Míša zase ne, my ji měli půjčenou a hodně ho to zajímalo a hrál si s tím. Koupím Natálce jen tu hrazdičku. Ona hodně pozoruje a už i do kolotoče začla plácat....
7. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz
dáši, já mám od bráchy po děckách hrazdičku z fischer prince a je bezva. Musím u něj ale sedět, samotnýho bych ho nenechala. Kouká na to a je takovej zaujatej a občas do něčeho plácne. Máš pravdu letí to.
8. únor 2009 v 09:45  • Odpověz
tady to teda žije? jak se všichni máte?
15. únor 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahojky holky.
Já byl včera na svatbě a bylo to moc fajn. Ráno jsme zalikovali a večer jsme šli na svatbu. Mikeše nám hlídali naši .. jé to jsem si zařádila :grinning:
15. únor 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
čauky holčičky, no jo Leni, to je mazec, teď jak máme dětičky, tak už toho času tolik není.... Dneska jsme byli venku, chvilku svítilo sluníčko a chvíli chumelilo, ale je to příjemné trošku vymrznout. Natynka mi v týdnu spinkala už celou noc:slight_smile: Od půl 9 do půl 7... Zítra jdeme na vítání občánků, tak se vyvenčíme:slight_smile: Už jsem taky nafotila hodně fotek, tak Vám sem nějaké loupnu. A co ty Leni, kdypak Vás budou vítat?

Teda Zuzi, taky brzy někam vyrazíme, docela mě to láká. Začneme večou a uvidíme... A co když se Miška vzbudí copak mu dají papat? :slight_smile:
15. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
Dáji ... mám odstříkaný mlíčko a už pije i čajík, takže má nachystáno to i to.
15. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz
zuzi, tak to muselo být super na svatbě. Šla bych hned. :slight_smile: Míša je šikula, že to zvládl s babičkou a s dědečkem. :wink:

dádi, u nás také sněžilo a marzne a dneska opět. Také jsme byly venku. Malej má rýmečku, ale nemá teploty, tak chodíme občas ven. Je ale šikulka. Zvládá to dobře. V noci taky spinká dobře, tak jsem ráda.Včera jsem kojila v 7h večer a bylo půl patý a pořád spal. Mě prsa na prasknutí, úplně mě bolely. Vítat nás budou nevím kdy, protože u nás se to dělá jednou za rok, tak asi až na podzim. To už bude velkel chlapák. :slight_smile:
16. únor 2009 v 11:39  • Odpověz
Holky .. á vám tak závidím to spaní ....bobeš prostě v noci vyžaduje pořád mlíčko ... už to není naštěstí tak častý, jak to bylo.

Holky jsem pěkně nachcípaná ... co vy ... to je tím počasím .. já už chci Jarooo
18. únor 2009 v 18:35  • Odpověz
ahojky holky, tak mám zase chviličku napsat.
Taky jsem Zuzi pěkně nachcípaná, dokonce jsem jeden den měla teplotu a nebyla schopna vůbec nic. Ještě, že byl manžel doma, měl Tobíka nastarosti. Dokonce ho i krmil, protože jsem si vzala paralen na vyležení. Naštěstí jsem měla odstříkaný mlíčko v mrazáku.
Dneska byl Tobík nějak moc ospalý. Ráno v 7 se vzbudil a hrozně plakal, vůbec nechtěl ani papat a to byla jeho hodina :cry:
Až po hodině se napapal a pak spinkal čtyři hodiny v kuse, což není poslední dobou zvykem. Asi ho taky přepadlo to počasí. Je to hrozný. U nás celý den chumelilo a pěkně mrzlo, takže jsme ani nemohli ven. Poslední dobou jsme pořád doma a už je to docela opruz.
Už se moc těším na jaro a léto, až si budeme užívat venku sluníčka.
Zuzi, odkdy dáváš Míšovi čajík?? Kolikrát si říkám, že musí mít Tobík žízeň a jestli bych mu taky neměla dělat nějaký čajík. Budu se muset zeptat doktora. Příští týden jdeme na tříměsíční prohlídku.
To je hrozný jak to letí. Příjde mi to jako nedávno, co jsem byla ještě 2v1 a chtěla mít porod za sebou. No a teď už tu mám 3 měsíce toho mojeho broučka, zlatíčko a štěstíčko největší :grinning:
18. únor 2009 v 19:55  • Odpověz
zuzi a jak často v noci kojíš? Taky už bysme braly jaro. Asi si ještě počkáme. U nás denně sněží a teď začalo pořádně mrznout. :unamused:

baru, myslíš, že má malej žízeň?tak ať se brzy vyležíte a je vám dobře. :slight_smile:
19. únor 2009 v 16:49  • Odpověz
Leni, já myslím, že ne. Jenom mě zajímalo od kdy ho můžu dávat.
Jinak my v noci kojíme 3x. Večer kolem 7 nakojím a spinká tak do 12 nebo 1, pak nakrmíme, pak se probudí kolem 3-4 a pak vlastně až ráno zase kolem 7.Teď je manža na noční, takže si ho po prvním nočním kojení nechávám v posteli u sebe :grinning:
Minule se mi stalo, že jsem po kojení usnula a vzbudila se asi po hodině a Tobík nikde. Docela jsem se lekla, vzbudil se i Petr a malý se vesele chrupkal vodorovně s polštářem :grinning: :grinning: Docela jsme se pobavili..
Je srandovní a šíkulka. Máme lehátko od FP a už se naučil si pouštět hracího pejska :slight_smile:
19. únor 2009 v 19:03  • Odpověz
Baru ... pkkud kojíš, tak mu dávej jen mlíčko ... já taky do půl roku jen kojila a když byli ty vedra, tak mě d. řekla, ať mu dám jen trochu injekční stříkajdou, aby se mu navlhčila pusina .... ale jen půl deci denně. Takže pokud kojíš, tak prď na čajík a jen koj. S čajíkem jsem vyloženě začala až v půl roce, jak s příkrmama.
22. únor 2009 v 10:26  • Odpověz
Leni ... kojím asi tak 4 -5x.

jo a všechno nejlepšííí k tvému včerejšímu svátku.
22. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz
zuzi, díky za gratulaci. tak to je mazec. my papáme tak v 21h, pak ve 3 a někdy se probudí až ve 4h a pak v 7h. :slight_smile:
23. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
Ahojky holčičky... :slight_smile: Přidám vám aktuální Natálku:slight_smile:

Zuzi s tím odstříkaným mlíčkem se musím smát. Kámoška taky odstříkávala a dávala si to do mrazáku a dělala z toho kuličky. A jednou se ji to rozkutálelo a psi se o to poprali:slight_smile: Já už chci jaro taky hrozně moc. I když teď měl Míša prázdniny a jezdil lyžovat, takže se jim to vydařilo. A na jaře budu mít zase hroznou alergii. Chjo. Natálka je stále hodná, ale přijde mi, že v noci přidala jedno jídlo. Ale ono to prý kolem 3 měsíce je, že se to pak upraví. A já když byl Miška taky tak malý, tak jsem mu přidávala asi 14 dní nutrilon, aby neměl hladek. A co malej Miška v přibličce? Už ho maminka nikam nevěší? :wink:

Ahojky Leničko, tak co Ondrášek s rymičkou? Doufám, že už jii nemá... Týjo, tak to bude legrace na vítání, to už tam budete pomalu chodit:slight_smile: I já se přidávám, hodně zdravíčka, štěstíčka a lásečky a ať ti Ondrášek dělá jen a jen radost.... My papáme v 8 a dneska už v 1 a pak ve 4 a o půl 7.

Ahoj Baru, jak se daří vám? Už jste taky zdraví? :wink:
23. únor 2009 v 17:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.