• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminuška z Bílovce a okolí

(Zamčená)
8. března 2010 
Ahoj maminy, jste tady některá Z Bílovce nebo okolí? Pisněte! :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 00:33  • Odpověz
autor
Haloo, haloo, kdepak jste? :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Ještě pořád se žádná mamina nenajde? :cry:
1. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj, já jsem Monika a jsem z Olbramic ,jak se máš? :wink: Ty jsi přímo z Bílovce?
1. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Ahoj Moni, ano jsem z Bílovce. Jinak jsem Petra. Tady těch mamin z našeho okolí moc není, co?
2. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj Petro, já jsem si teprve včera toho tématu všimla :wink: No moc nás teda není, asi to neznají :grinning:
My jsme loni jezdili na plavání do Hastrmánka, letos už ne, trošku to zdražilo, tak se mi to zdálo už trochu drahé, ale bylo to fajn, ta herna je tam hezká. :slight_smile:
2. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
Ahoj, my tam taky chodili, ještě máme 2 nevybrané lekce, tak tam musíme zajít. Přes prázdniny to nebylo a nějak jsme zapoměli trénovat potápěcí reflex, takže teď už nám to asi moc nepůjde. Taky se mi to zdá dost drahé na to, že jsou ve vodě jen 20 min... Měli jsme 10 lekcí a mám pcit, že to bylo pořád dokola to samé. Ale je pravda, že se to málému líbilo, vodu miluje. Ale chodíme na bazén celá rodina a to má zadarmo a vyblbnem se všichni. Ale něco mu to asi dalo, dcera ta se třeba vody dlouho bála.
Musím kuknout kde vlastně ty Olbramice jsou. :grinning:
2. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
Tož Kulimko :grinning: , vedle Bravantic :grinning: Do Bílovce jezdím jen sem tam, většinou na všecko valíme do Ostravy nebo do Klimkovic. :slight_smile:
Jj, malý je taky ve vodě jak rybička, takže do sebe to něco mělo. Taky sem tam vyrazíme do Poruby na bazén a tam se vydovádí. :slight_smile:
Máš páreček, to ti pěkně vyšlo :wink:
My chceme teďka druhé a možná už se zadařilo, ale ještě pšššt :zipper_mouth: :wink:
Zatím pa :slight_smile:
2. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
Ahoj Moni, tak ještě ti nebudu gratulovat, abych to nezakřikla, ale držím palečky, aby to vyšlo. :wink:
Tak já v Olbramicích ještě nebyla :grinning: V Bílovci bydlím 6 let, předtím jsme bydleli v Ostravě, takže ty vesnice okolo moc neznám, většinou jen ty přes které jezdí autobus do Ov. :sweat_smile:
Sleduješ teď ty diskuse s Loretkou? Na batolatech. Je to docela síla jak se do každého naváží! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj Peti,
tak zas nic, mrcha dorazila, no co se dá dělat :angry:
No u nás máme pěkné dětské hřiště :wink:
Myslím, že jsem něco četla, někdy ty ženské na některých diskuzích fakt nechápu :unamused: , přece napíšu svůj názor a je to, však každý si dělá podle sebe.
Bydlíte na baráčku nebo v bytě? My na baráčku, takže malý je věčně na zahradě, sice teď už to skončí, ale přes léto je to fajn.
4. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Ahojky, tak my bydlíme v řadovce, je to super, když je zahrada. Letos jí malý využil jen v kočárku, ještě nechodí. I když v létě na dece byl. :slight_smile: Příští rok to bude fajn už má i pískoviště, tak si vyhraje. Dnes je krásné počasí co? Těším se,že už za chvíli začne chodit, ať využije botičky :grinning: Jsem zvědavá co řekne v zimě na sníh, asi bude nejdříve v puse :grinning:
7. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Čauky, jj, zahrada je zahrada, Páťa furt řádí na pískovišti. A má malé nářadí,tak pak pořád něco montuje :grinning: Páťa se v zimě nechce vozit ani na sáňkách ani na bobech, takže maximálně koulovačka :grinning: no uvidíme co letos :wink:
Já jsem byla včera - dneska na noční na brigádě, tak jsem docela grogy, ještě jsem nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . V dubnu mi končí mateřská, ve školce plno, hlídání nemám, tchýně i mamka robí, tak nevím co budu robit, a druhé zatím nic, bude to těžké :angry: no uvidíme. zatím ahojky :wink:
13. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
Ahoj. Kam chodíš na brigádu? To je počasí co? Dneska jsme sice na chvíli vylezli ven, ale jen proto že má holka svátek tak jsme šli nakoupit dobrůtky. Kdyby raději pořádně sněžilo, když už.
Uvidíš, třeba se to druhé do té doby podaří. S těma školkama je to teď těžké, plno je skoro všude. Já jsem si zamluvila místo už jak jsem byla těhotná, tak uvidíme :grinning: máme školku hned vedle baráku, tak doufám, že nás fakt vezmou.
15. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj, byla jsem v Tesku na inventuře. Jinak lovím na netu, ale nejsem zas tak časově flexibilní, jak by bylo třeba, tak jen sem tam. Sem musela Paťovi narychlo kupovat zimní bundu, se ochladilo jak hrom pomalu ze dne na den.Tys to vzala teda s předstihem tu školku :grinning: No uvidíme, i s tou prací je to těžké, já se nemám kam vracet a známosti nemám, tak se necháme překvapit.
A co jinak, zdraví jste?
Teď chodím s malým do rodinného centra Želvička v Klimkovicích, tak si tam aspoň pěkně pohraje a dostane se mezi děti,zatím se mu tam líbí a je to změna, bo teď v zimě je to na houby, ať se taky doma nenudí.
20. říj 2009 v 00:16  • Odpověz
Tak čauky Peťi, tak jsem to vyhrabala :wink:
Týý jo, poslední příspěvek 20.10. :sweat_smile:
Tak jak se máte?
Já si teď užívám bříška, teď je to v pohodě, ze začátku mi bylo trošku zle, ale nezvracela jsem a teď se cítím dobře. Sníh už taky roztál, tak už nesedíme doma, protože jak bylo hladko, tak jsem spadla, tak jsem radši nikam nechodila a nejezdila.
Za chvilku nás čeká zápis do školky, tak jsem zvědavá, letos čekají Paťu samé změny,školka, bráška, nový pokojíček, tak uvidíme.
8. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.