• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimo mísu - free diving

(Zamčená)
1. června 2009 
Tak jsem se teďka díval na hloubkový potápění ..
a vzhledem k tomu, že takový limity a výdrž lidskýho těla mě vždycky zajímají, tak jsem tomu dal celou mysl a nemyslel na nic jinýho (což je u mě asi taky výdrž :grinning:)
kdo neměl možnost vidět, byl to dokument o jednom špičkovém francouzském potápěči (Loic Leferme )
úžasný, skvělý, fyzická stránka a duše na max flexibilitu ...

snažil se o trénink na sestup do tuším 182 m ... dostal se tam, chtělo se mi zvracet dokonce, bohužel nedokázal uvolnit mechanismus balonu - nějaká chybka (a taky těžko s takovým zbytkem kyslíku), jen se díval kolem, užíval si ten pocit, kdy tělo nevnímá a taktak dokáže vůbec reagovat na nějaký podnět v takové hloubce
už se nevynořil

proč to píšu vlastně ..ani nevím .... ale obdivuju takové lidičky ... vlastně zamřel v tom pro něj nejkrásnějším okamžiku

a právě mě pak napadají věci, že lidi řeší nějaký zbytečný problémy a semtam si neuvědomují ten dar ze života

ukázka

http://www.youtube.com/watch?v=cShcMOIXXx8&feature=related

a rekord Patricka Musimua (-209.6 m)
http://www.youtube.com/watch?v=0J8GVGkw7Yc&feature=related

měl jsem potřebu to sem dát, ať tu nejsou věci kolem plínek atd :slight_smile:
prostě si to někde sežeňte, budete mít pocit beznaděje a zároveň zadostiučinění
26. zář 2008 v 16:20  • Odpověz
ja to znam a videla sem film o potapecich a ten jeden zemrel na dne paradni film :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2008 v 16:40  • Odpověz
autor
Api, ono mít necelých 10 tepů za minutu a dusík v maximální možný míře v tělě ...to musí být extrémní stav .... jakoby mimo svoje tělo ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

že bych si napustil po x měsících vanu? :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2008 v 16:43  • Odpověz
zkus to a zkus se mirne pridusit uvidime co to s tebou udela :grinning:
26. zář 2008 v 16:46  • Odpověz
autor
že bych si začal uvědomovat, že ztrácím lidi, který potřebuju ... a nabalují se na mě lidi, který jsou prostě k ničemu? (slovo nabalovat není nabalovat :grinning: )

dýl jak 3 minuty tam nebudu ... třeba se proberu :grinning:
jdu to zkusit

no kraviny, to já dělám rád :grinning:
26. zář 2008 v 16:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: jdi do toho a nemas web kameru,ze bychom se mrkli live? :grinning:
26. zář 2008 v 17:03  • Odpověz
to je fakt hard core...
26. zář 2008 v 17:14  • Odpověz
autor
achalteke .. jj, už je to mazec ....
by mě zajímalo, kolik úderů za minutu je srdce dát bez poškození :wink:
27. zář 2008 ve 13:29  • Odpověz
autor
tady je jedno video ..když už se tu probírá moře
bohužel toto se ovlivnit nedá :unamused:
nedoporučuju otevírat, musíte dokonce potvrdit narození ....
ekologie je mi momentálně fuk(nedokážu "vyšší" věci ovlivnit) , ale tato záležitost by se snad nějak změnit dala

http://www.youtube.com/watch?v=aB5zMuWfytw
28. zář 2008 ve 12:27  • Odpověz
nobody: já blbá to otevřela :cry: :cry: :cry: ....tohle mě vždycky dostane...i mého manžela, kterej je jinak snad z kamene :grinning:
28. zář 2008 ve 12:44  • Odpověz
autor
schwarzovko, beru, že takový situace nejsou extrémně častý, ale je to špatně ... a já bych se zas rozkecal a nadával :grinning:

jestli je z kamene, tak někdy je to dokonce výhoda :grinning:
28. zář 2008 ve 12:51  • Odpověz
nobody :wink: ...já taky nějak na tu ekologii nějak moc nejsem, ale tohle vážně nemám ráda. Je to hnus fialovej a nejhorší je ten nehumánní způsob. :pensive:
28. zář 2008 ve 13:44  • Odpověz
autor
jj,schwarzovko, máš pravdu ... je to hnus ... fialovej ---- modrofialovej .... megafialovej :fearful:

příjemný videjko aspoň :stuck_out_tongue_closed_eyes: keporkak v akci http://www.youtube.com/watch?v=grRuw1cE9LU :wink:
28. zář 2008 ve 14:04  • Odpověz
autor
a Martin ... jeden z jeho rekordů ... už minulých

http://www.youtube.com/watch?v=uYPh-xp32Ig&feature=related
11. říj 2008 v 17:55  • Odpověz
NObody, ale i do té vany si vem radši šnorchl a brýle, aby se nestalo neštěstí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Určitě by tě byla škoda :sweat_smile: . :sunglasses:
11. říj 2008 v 18:06  • Odpověz
autor
:grinning:

dobře, ale tak maximálně plavecký :grinning:
11. říj 2008 ve 22:40  • Odpověz
11. říj 2008 ve 22:51  • Odpověz
autor
antistres ... stojí za to http://www.youtube.com/watch?v=ysXbW0sPNcM&feature=related

snad si to někdo aspoň otevře :grinning:
12. říj 2008 v 10:26  • Odpověz
20. říj 2008 ve 23:20  • Odpověz
tak jsem to otevřela :wink:
Magickou hlubinu jsem viděla, pěkný, ale mám z takovýho potápění celkem husí kůži :sweat_smile: , nikdo by mě tam nedostal :grinning: , já tak šnorchl a brejle :slight_smile:
voda není můj pravý živel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a už ses byl podívat pod vodou v Egyptě? To je totiž bomba :dizzy_face:
22. říj 2008 v 00:06  • Odpověz
nobody poslední video supr,i ta hudba :slight_smile: hned bych si šla zaplavat :grinning:
22. říj 2008 v 08:26  • Odpověz
tak tohle velmi zajímá mého muže-trénuje se to někde v chorvatsku, takže asi budeme muset na jednu dovolenou tam. :slight_smile:
22. říj 2008 v 08:31  • Odpověz
autor
jabber .. Egypt .... tam plejtváci nejsou co? :grinning: Kanada ... sakra, ty mě štveš :slight_smile:
šnorchl nevím co je :grinning:

liviky ... Come with me ... ( P. Daddy)
ronie ... toho je hodně ... stačí nějaký kurz .. třeba Martin Štěpánek má toho rozjetýho dost ... :slight_smile:
22. říj 2008 v 15:06  • Odpověz
nobody - to je taková ta trubička do J, co si jeden konec strčíš do pusy a druhý je nad vodou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
22. říj 2008 v 16:04  • Odpověz
autor
trubička do čeho? :grinning: ..jj, jasný ... já jsem blbej ...
jeden konec do pusy a druhý nad vodu ... ok ... a to mám být pod vodou žejo?

:grinning: :grinning:
22. říj 2008 v 16:14  • Odpověz
22. říj 2008 v 16:15  • Odpověz
stejně je to divný, že se říká 'pod vodou' - jak jako pod vodou? :grinning:
22. říj 2008 v 16:16  • Odpověz
autor
a sakra, další chyták :grinning:
a co když se do toho "J" dostane voda? Co pak? Utopit se po třech minutách? :grinning:
22. říj 2008 v 16:28  • Odpověz
To si pak musíš pořídit jiný písmenko, víš? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. říj 2008 v 16:36  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no toto :grinning:

ale slyšel jsem kdesi, že nějaký Leoš M A R E S dělá takový "J" :grinning: :grinning:
22. říj 2008 v 18:03  • Odpověz
Myslíš Mareše? Tak o tom vím jen to, že existuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. říj 2008 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 7
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.