• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mini Anketa-Voby 2010

(Zamčená)
27. května 2010 
Já si ho dělala ráno a vyšlo mi KDU-ČSL a těm bych teda hlas nedala ani náhodou,to už radši těm socanům :confounded: Díky bohu,že se podle toho nemusim řídit :grinning:
Lenkabu - jj, přesně :wink: Ona by to byla docela nuda,kdyby všichni měli na politiku stejný názor, od toho máme demokracii a každý si může myslet co chce,ale lidi co nejdou volit a pak nadávají a ještě řeknou,že to nemá smysl chodit k volbám mě taky točí :unamused: :angry: Kdyby každej z těch co nevolí dal radši ten hlas nějaké menší straně,tak by se ta politika aspoň trochu provětrala :unamused:
26. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz
Hm, však ale proto říkám, že člověk leccos přehodnotí:grinning: mně vyšli zas Zemanovci. A i když stejně budu volit ODS, což jsem věděla i před testem, tak už jsem daleka toho říkat, že Zemanovci jsou Paroubkovci, tj. levičáci, co chtějí akorát podporovat nemakačenky a cikány. Nechtějí..a. teď už to vím :wink:
26. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz
Já jsem radikální jak mi někdo řekne že nevolí tak přede mnou nesmí nadávat na nic, když nevyužívá svou jedinou šanci jak to změnit. Co by za to dala tak třetina světa kde mají různý diktátorský režimy :unamused:
26. kvě 2010 v 16:17  • Odpověz
Jasně, test bych brala jako orientační...kdo chce volit někoho podle sebe a vyšlo mu něco jiného, řidte se sebou :wink:
26. kvě 2010 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz
A jinak, smaozřejmě jsem téhož názoru, kdo nejde k volbám, ať si pak nestěžuje...
26. kvě 2010 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz
Vyšlo mi ODS,volit budu Topku,hlavně že je to vpravo :slight_smile:
26. kvě 2010 v 16:37  • Odpověz
teda ale musim říct,že mě tahle diskuze nahlodala :grinning: Jsem si znova četla program VV a oni mají taky spoustu dobrých myšlenek, tak nějak zase začínám váhat - jo kdyby tak člověk věděl,kdo z nich to vlastně nakonec splní :sweat_smile:
26. kvě 2010 v 16:54  • Odpověz
Vyšly mi VVeřejné a Top 09, dohromady to dává 87%, ale rozhoduji se mezi Topkou a ODS
26. kvě 2010 v 16:54  • Odpověz
Já budu nejspíš volit VV. Vždycky jsem volila ČSSD. Myslím si, že lidé by si měli uvědomit, že taky jednou budou důchodci co celý život pracovali. Když vidím, jak naši důchodci žijou je to hrůza. Nedělám si iluze o žádné straně a taky myslím, že v Čechách není vůbec žádná politická kultura. Většina našich zákonodárců přemýšlí, jak pomoci hlavně sobě, bez vyjímky barvy. Paroubek je pro mě jeden z mnoha důvodů proč je volit nebudu. U moci byli a že by si sáhli na své odměny, nemocenskou v plný výši či imunitu, tak to ne. Imunita je něco co mě leze krkem. Měla by se vztahovat pouze na politiku a ne na to, jestli jede někdo ožralý nebo ne. A Kalousek je teda podle mě, nezlobte se milé dámy, největší politický parchant. Jeho politická minulost je pro mě totální odpad. Tááááák a je to venku. :grinning: :sunglasses:
26. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz
v testu mi vyšlo ODS, ale chci volit topku :confused:
27. kvě 2010 v 01:28  • Odpověz
tady je ještě jeden test http://politickahra.signaly.cz/ :slight_smile:
27. kvě 2010 v 08:21  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.