• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav - těhulky

(Zamčená)
28. srpna 2009 
Ahojda, jsou tu nějaké těhulky z okolí MB? :slight_smile:
1. pro 2006 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz
Nejsem ted v Boleslavi ani nejsem tehu, ale pochazim odtamtud, tak se treba zname :slight_smile:)) Jedna moje byvala spoluzacka, co je porad v MB, je tehu, ale uz ted nekdy bude rodit :slight_smile:
3. pro 2006 ve 13:13  • Odpověz
ahojte:slight_smile:
3. pro 2006 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj já jsem těhulka z okolí Mladé Boleslavi. :slight_smile:
4. pro 2006 v 06:57  • Odpověz
autor
Ahoj holky, to jsem ráda, že jste se ozvaly! Tak jsem zvědavá, kdy se tu sejdeme ve stejnou dobu :slight_smile:
4. pro 2006 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Neeve! Moja dedina síce patrí pod Nymburk, ale Mladú Boleslav poznám veľmi dobre. pracovala som tam a pár rokov tam aj bývala
4. pro 2006 v 10:26  • Odpověz
Nechodila nektera z vas na Boleslavskej gympl (ctyrletej) 1994-1998 nebo nekdy kolem ty doby? :slight_smile:
4. pro 2006 ve 13:39  • Odpověz
autor
Já chodila na Obchodní akademii...
Bielanevesta - super a jsme obě na začátku těhu. Paráda :wink: Jste tu některá?
4. pro 2006 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz
Neeve a máme to k sebe na skok :wink:
4. pro 2006 ve 13:49  • Odpověz
autor
No paráda, tak až k Tobě pojedu na návštěvu, tak se zrovna mrknu do té těhu prodejny :wink:
4. pro 2006 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz
Jj, beriem ťa za slovo :grinning: . Ak by si tam šla skorej ako ja musíš poreferovať ako to tam vypadá :wink:
4. pro 2006 ve 13:57  • Odpověz
autor
OK, dám vědět :slight_smile:
4. pro 2006 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
Chtěla bych jen dát vědět všem, které jsou z okolí MB, že jsem slyšela teď dvakrát za sebou skvělé ohlasy na boleslavskou porodnici. Prý se tam opravdu něco hýbe od té doby, co je tam nový primář z Prahy Podolí. A obě ty novopečené maminky i tatínkové říkali, že byli moc moc spokojeni, že sestřičky i doktoři byli moc fajn a stále k ruce. :wink: Myslím, že pozitivní, ne?
6. pro 2006 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj kočky. Rodila jsem v boleslavské porodnici před 14ti lety, a teď před 7týdny, je to tam opravdu na úrovni. :dizzy_face:
16. led 2007 v 10:48  • Odpověz
Ahojky, jsem sice z JIčína, ale v Mladé Boleslavi jsem pracovala a stále tam mám zaměstnavatele :slight_smile:. Jak se všem tu daří?? :wink:
21. led 2007 v 10:40  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Sice nejsem těhu, ale bydlím kousíček od Bolky :wink: Jen jsem vám chtěla napsat, že jsem od tří známých taky slyšela samé pozitivní ohlasy na MB porodnici :wink: A v lednové Mamince vyšla reportáž o MB porodnici a super :wink: Jelikož mimi časem taky plánujeme, tak mám z takovýchle zpráv radost, že jednou nebudu muset jet rodit někam do tramtárie :grinning:
21. led 2007 v 10:53  • Odpověz
Gedren: Já jsem chodila na MB čtyřletej gympl, ale nastupovala jsem 1999/2000, takže to jsme se potkat nemohly...
21. led 2007 v 10:55  • Odpověz
Ahojky, hlásí se další boleslavačka. Těhu ještě nejsem, ale chtěli bychom se začít snažit.
Neeve: taky jsem chodila na obchodní akademii
8. únor 2007 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj holky, přidávám se k vám. S tou boleslavskou porodnicí je to super, já jsem totiž slyšela několik negativních ohlasů, ale spíš z dřívějška. Tu Maminku mám a je tam napsáno, že letos uvažují o zavedení možnosti, aby bydlel tatínek s maminkou v porodnici na pokoji. To by bylo fajn...
8. únor 2007 v 19:08  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Belucie taky jsem z dřívějška slyšela hodně negativních ohlasů na MB porodnici...teď slýchám jen samé pozitivní ohlasy :slight_smile: Taky jsem četla, že v polovině tohoto roku by mělo dojít ke kompletní rekonstrukci porodních sálů a zruší se pokoje pro 1. dobu porodní a celou dobu bude rodička v jedné místnosti, což je myslim taky asi dobré...S tím tatínkem na pokoji - tuším, že na "rodině" psali, že už v MB mají pokoj pro 24 hodinový pobyt partnera, ale nevim, jestli je to pravda...
8. únor 2007 v 19:41  • Odpověz
Aha, tak to já jsem si myslela, že tam se mnou bude moct být třeba tři dny... :slight_smile:
9. únor 2007 ve 21:39  • Odpověz
Belu 24 hodinový pobyt partnera znamená, že tam s tebou partner může být sice 24 hodin denně, ale kolik dnů chce :wink: takže klidně celou dobu, co budeš v porodnici :wink:
10. únor 2007 v 19:52  • Odpověz
Ahoj holky, sice nejsem uplne z Bolky, ale muj manza jo, takze to tam znam skoro jak svoje boty :o))

Neeve kde tam je tehu prodejna ??
10. únor 2007 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: doufám, že těhotných boleslavaček je víc ... já mám termín v říjnu, jsem celkem nově přistěhovaná (takže s kamarádkama to tu mám slabé) a hledám někoho do party na cvičení pro těhotné - jsem celkem pecivál a bojím se, že sama se nikam nedokopu ... Nebo prosím o zkušenosti se cvičením pro těhotné v Boleslavi - díky a pěkný den :slight_smile:
18. dub 2007 v 16:23  • Odpověz
Ahoj,já mám termín na začátku listopadu. Taky nejsem rodačka z MB, ale už tady žiju skoro dva roky. Kamarádky tady sice už nějaké mám,ale těhotné nejsou, takže bych nejakou těhulku uvítala. Co se týče cvičení, tak jsem si zjistila, že se cvičí přímo v Klaudiánově nemocnici a to v pondělí a ve čtvrtek (asi od 30. týdne),ale je to dopoledne. Pak se cvičí za bývalým kinem Oko, pod Fitnessem pro ženy, to je myslím ve čtvrtek a pak se cvičí ještě v Kulturáku v přízemí. Ale vlastní zkušenosti s tím nemám. Nevíte od kolikátého týdne se tam přibližně začíná chodit? Díky
11. kvě 2007 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj - Luzy, díky za info ohledně cvičení. Něco jsem si sama zjišťovala zatím na netu - cvičit můžeš začít kdy chceš (při potížích snad jen vynechat první 3 měsíce), ale rozhodně je dobré mít dovolení od lékaře z poradny. Já jsem měla při poslední prohlídce vysoký tlak, doktorka vůbec nebyla nadšená, tak raději počkám do další poradny (út 22.5.) a jestli to se mnou už bude lepší, tak se s ní o cvičení poradím. Chodím do práce, takže dopolední cvičení v Kl. nemocnici snad až před porodem. Jinak jsem ještě našla Akma club - asi nejvíc bych chtěla plavání (odkaz: http://www.akmaklub.cz/cviceni-pro-tehotne.html) nebo i cvičení spolu s poradnou (http://www.akmaklub.cz/kurzy.html#) - tak snad mi to vůbec povolí. Tak jestli se pro něco rohodneš, třeba se tam někde potkáme :slight_smile:
14. kvě 2007 v 16:24  • Odpověz
Ahoj, díky za inspiraci, o AKMA KLUBU jsem nevěděla. Myslíš, že to plavání je v městském bazénu nebo v tom malém bazénku u MŠ Pampeliška, jak tam probíhají kurzy plavání dětí? Já jsem byla na kontrole dnes (14tt+4), ptala jsem se na cvičení, tak cvičit můžu. Tak si to musím rozmyslet, co vyzkouším. Koukni ještě na http://www.lachtanek.cz/maminky.htm a to cvičení v Kulturáku je v úterý do 18 do 19 (tel.:724251910). Přeju hezký den L.
15. kvě 2007 v 10:52  • Odpověz
Ahoj Luzy, to plavání by mělo být v MŠ Pampeliška - Nerudova 797 (mám ještě i jejich letáček). Mrkla jsem i na tvůj odkaz a to cvičení za býv kinem Oko (Lachtánek) se mi dost zamlouvá - časově mi to sedne výborně (pracuji hned naproti na nám. Míru a do 17. hodiny - takže jen přeběhnu) a tu teoretickou část, jakožto prvorodička, rozhodně budu taky potřebovat! I ten čtvrtek je dobrý, to bych mohla zároveň zvládnout v pondělí i plavání (MŠ mám navíc kousek od domu, takže 19:30 mi nevadí). Takže já bych měla vybráno, jen musím počkat na to nejdůležitější - aby mi to doktorka vůbec povolila ... Když budu OK, tak bych chtěla začít cvičit hned od čt. 24.5. a plavat od po. 28.5. (ve 20. týdnu mám asi nejvyšší čas!) Taky přeju pěkný den :slight_smile:
16. kvě 2007 v 09:30  • Odpověz
Ahoj Boleslavačky,taky pocházím z Ml.Boleslavi,ale před měsícem jsem se odstěhovala za manželem do Slaného,mám tam ale celou rodinu.
Dneska se zrovna do Bolky chystáme zítra jdu totiž do poradny(chodím k mudr. Martínkové) :slight_smile:
16. kvě 2007 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj yanik, ještě jsem našla jeden odkaz http://www.jeslemb.cz/index.php?id=7.Určitě ti doktorka dovolí,abys chodila cvičit. Ja už taky musím začím chodit cvičit. Před těhotenstvím jsem hodně sportovala,ale první tři měsíce jsem to radši na doporučení doktorky omezila, teda spíš přestala, kromě chození pěšky. Příští čtvrtek bysme se mohly potkat na cvičení.Já chodím k MUDr. Trhoňové,jsem s ní spokojená, akorát má celkem dost pacientek.Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho trvají výsledky krevních testů, určitě je už máš za sebou. Já jdu na krev v úterý.Hezký den L.
17. kvě 2007 v 09:32  • Odpověz
Ahoj Luzy - a v kolik hodin pujdes na tu krev? Taky totiz chodim k MUDr. Trhoňové a v úterý tam jdu do poradny na 9. hodinu. Krev mi brali 24. dubna - a bylo mi řečeno, že výsledky jim budou chodit průběžně a pokud se mi neozvou na mobil, tak je vše v pořádku a výsledky se mnou proberou az při dalši prohlídce. Zůstalo mi tam po odběru trochu špatně, tak jsem se úplně zapomněla zeptat, za jak dlouho dostanou poslední výsledek. Žádný telefon ... tak doufám, že budem v pohodě!
Odkaz na jesle Pohádka vypadá taky dobře! Aspoň když se nám nebude zamlouvat jedno cvičení, tak zkusíme druhé? Ty sama bys raději kam chodila? Ale s tím příštím čtvrtkem počítám (na nám. Míru, za býv. kinem Oko). Zatím se měj!
PS: Do interní pošty ti dám svůj soukr. email a mobil.
17. kvě 2007 ve 13:46  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.