• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky, Kopreti, no jaro teda nevim, nevim, ale pry ma zase snezit a byt velka zima, ach jo, ja uz nechci. :angry:
Smutna nejsem, vsak ono to prijde. A co ty, tak sup sup, telisko ven :slight_smile: Kdyz uz se ti o tom i zda, tak to klapne na tuty prvni mesic :slight_smile:
16. bře 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
No, tělísku už se to krátí-v neděli čekám MS,pak ještě jeden cyklus a na konci tý dubnový to má spočítaný :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dřív nechci právě proto, že co kdyby se zadařilo na poprvé, tak by to bylo prosinčátko(teda v březnu počaté :wink:, navíc by mi TP vycházel okolo Vánoc, což mě moc neláká Vánoce v nemocnici ), no a já bych přece jen radši konec ledna nebo i později...
A máš pravdu- i kdyby ještě zima pozlobila, tak jaro pomalu, ale jistě přebírá vládu, což pro nás znamená jediné-// v dohledné době.
No, s tím sněhem, moc nespoléhám na to, že by už nezasněžilo, ale prostě to jaro už je na dohled, tak už to není tak deprimující jako před měsícem... :dizzy_face:
16. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
To je fakt, být na Vánoce v porodnici nic moc teda. Já ani moc na pobyt v porodnici nevzpomínám ráda, sestry prudily, dítě řvalo a já brečela, že malá málo pije :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zatím se loučím, jdeme ven :slight_smile:
16. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
ahoj holky, tak mi připadá jako by si znám to počasí už dělalo srandu. V sobotu bylo krásně jarně,ale včera už zase převzala vládu zima:frowning2:.
To jsem ráda, že nejsem sama kdo nechce mimčo v prosinci stím rizikem,že by Vánoce trávil v porodnici. Bude to,ale hrozný vydržet bez snažení celý měsíc :frowning2: . Pořád mám nutkání jít do lékárny a koupit si test a nečekat do víkendu až dostanu MS.
16. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
Ajji, tak běž-většinou jsou v balení 2 testy (minimálně v Mamatestu a v Gravitestu :wink: ), tak jeden udělej teď a jeden nech na víkend-teda jestli chceš :slight_smile:
No, taky mi to asi bude pomalu utíkat tenhle měsíc, ale na druhou stanu, vždyť je to už jen půár dní-4 týdny co to je?, když týden uteče jako voda...
No a počasí, to je kapitola sama pro sebe... :angry:
16. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
kopretina: To jsem vůbec netušila,že v balení jsou dva testy. Tvá rada zní velice dobře :slight_smile:. Alespoň se zbavím toho malého červíka pochybností (naděje). Pokusím se ještě dnes stihnout lékárnu. A můžu ještě poprosit o radu, kdy se má testovat? Musi se rano a nebo se může i večer? No jo no,prvnička se holt pozná :sweat_smile:
16. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ajji, nejlepe testovat rano, tam by melo byt nejvic Hcg. Za jak dlouho mas dostat MS?
16. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz
O víkendu. Ale dnes špiním, tak nevím co se děje :frowning2: . Jen doufám,že to tahle nebude až do MS.
16. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ajji, tak to je na test jeste moc brzo. Ale to spineni by mohlo byt klidne implantacni spineni.
16. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
Ajji, souhlas se Sam, klíďo testni, ale taky si myslím, že je ještě skoro brzo(tj. můžeš být těhu i kdyby byl test negativní...).A je fakt, že špinění může být dobré znamení. Tak uvidíš...
Holky, tady bylo dneska zase jaro...
16. bře 2009 v 18:06  • Odpověz
Tak u nás fouká severák, byly jsme venku i odpoledne a přišla jsem zmrzlá jako rampouch :angry: já už chci sázet kytičky :angry: :angry: :angry:
16. bře 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
Jé, to my jsme dneska vyrazili v jarních botkách-oba. Sice pofukovalo, ale sluníčko se snažilo, tak výsledek byl fajn...
16. bře 2009 v 19:38  • Odpověz
Kopreti, tak to já ani pro malou botky na jaro nemám, ale už se chystáme, že nějaké konečně koupím. Teď ještě chodí v takových nepromokavých zimních, zpocené nohy zatím nemá a stejně projde kdejakou kaluž.
16. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska jsem první :slight_smile: Jsem vrcholně naštvaná, neb tady sněžííííí, jaro už asi nebude :angry: a malá se před chvílí pokadila do kalhot :angry: , opice jedna zlobivá :slight_smile: a to seděla asi minutu předtím na nočníku a že prý to nejde. No, zajímavý, že za tu minutu to šlo.
17. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

tak já mám opět už druhý cyklus po sobě krátký cyklus :angry:, jenom 22-23dní :angry:
17. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
samsa: nic si z toho nedělej, myslím teď to sněžení, tady taky sněží už zase. No a z té druhé věci, stane se no :angry:

Jinak my se v neděli a včera zasnažili, podle příznaků měla být ovu tak uvidíme :wink:
17. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky,
tady zatím naštěstí ještě nesněží,ale prší a pěkně to fouká. Tak zase na pár dní "jaro - papa".
Tak testík už mám doma,ale zase nemám odvahu si ho udělat. Navíc když píšete,že je to ještě brzo tak snad ještě pár dní vydržím.

kramli: držím palečky:slight_smile:
17. bře 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Sami-jsou to potvory, ty děti, viď?Já se vždycky, když zuřím uklidňuju tím, že jsme byli stejní a jaký z nás vyrostli povedení človíčkové... :wink: :grinning:
Holky a odkud jste, že vám tam sněží-tady prší a já z toho mám popravdě radost, protože když prší, nesněží... :grinning: :grinning:
Maci, ale ber to jako výhodu-vem si, že ty máš za 40 dní 2 šance otěhotnět (někdo má stěží 1...)
Kramli vám budu držet pěstičky, aby to vyšlo...
A Ajji, až se tu objevíš, jak to dopadklo s testíkama?
17. bře 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
Tak jsi mě Ajji, předběhla...
Vydrž do neděle a pokud nevydržíš a bude /, neber to jako definitivní výsledek... :wink:
17. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
V Brně prší :unamused:

Kopreti no takhle krátký cyklus může být bohužel naškodu, záleží kdy je ovulace (dělala jsem si pát ovu testů a žádný nebyl pozitivní), pokud je ovulace později tak může mít vajíčko málo času na uhnízdění :confounded:
17. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Aha, no vidíš, to mě nenapadlo. Tak snad se to srovná-s jarem :wink:
17. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
No já doufám že bude vše v pohodě, teď chci poctivě dělat ovu testy a uvidím
17. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Uvidíš, že to bude v pohodě-jak říkám, jarto si to zařídí...A kdybysi náhodou tělíčko nedalo říct, vždycky můžeš pro radu k doktorům...Ale neboj-v sobotu je1. jarní den a příroda je mocná čarodějka...
17. bře 2009 v 11:18  • Odpověz
My máme do května ještě čas :slight_smile: , já si teď hledám nového doktora v Brně, takže tam stejně do května chci zajít
17. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
kopretina: no já bydlím kousek od Frýdku Místku :wink:
17. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu ráno zase první :grinning: Venku svítí sluníčko a nás čeká očkování :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to bude zase křiku. No, hlavně, aby nebyly nějaké reakce, toho se fakt bojím.
Tak zatím pa.
18. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
Sam, koukám,že když je tady hezky u vás je nečas a naopak-tady je dneska zase hnusně-fouká jako blázen, do rána nachumelilo, takže hnus fialovejJe teda fakt, že sluníčko to zkouší,no tak uvidíme,co sez toho vyklube...
Jóočkování-my jdeme 6/4, no a Domčovi stačí aby sestra otevřela dveře do ordinace....takže Tě plně chápu. No tak to zvládněte comožná nejlíp a bez reakce... :slight_smile:
18. bře 2009 v 08:30  • Odpověz
ahoj holky,
tady dnes krásně svítí sluníčko, ale jinak je pěkná zima - brr. Ale hned je to stím sluníčkem veselejší:slight_smile:.

sam: jak jste zvládli očkování?
18. bře 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Tak tady nakonec zvítězilo sluníčko nad mrakama, ale fouká jako blázen, takže je venku zima jako na Sibiři... :angry:
Před chvilkou m ipsala kamarádka, že už se aktivně snaží o sourozence, tak jsem z toho taková že už chci takyyyyyyyyyyyyyy :wink: :dizzy_face:
18. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
holky nějak nám to tady vázne.... :unamused: Včera jsem narazila tady na koníkovi na tohle album a dostalo mě co jsou některé holky ochotné podstoupit kvůli tomu aby měly vlastní miminko....
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=231928&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

Jinak u nás pokračuje snažení...snad se zadařilo :wink:
18. bře 2009 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.