• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Jéje,hliníkový příbory-u babičky (jezdívali jsme tam každý léto) byla jediná nehliníková lžíce-vždycky jsme se o ni poprali.... :wink: :sweat_smile: :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
Zdravim Aerin :wink:

kopretina: ano, babi to mivala s tema priborama taky tak... :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
Majo, to byl predkrm..plneny zampiony :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
vy tady koukam vsechny planujete svatbu, co? :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
ahooj děcka
13. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
nany, hmmmm, tak posilej druhej chod :grinning:
jej, ja bych si neco dala...asi je cas vyrazit s malym ven a koupit si cestou neco dobryho :grinning:
ale prvni to asi bude chtit prebalit ho...jak tak cucham.... :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
Holky, tak máme jubilejní stou stránku :slight_smile:

zdravím pajass
aeri, tak pojd planovat s nama :grinning:
pajass, ahoj :slight_smile:
tady to docela žije, na vysněných // je mrtvo nebo jsou všichni v práci...
13. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
aja, vidis, ani jsem si nevsimla :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
Taky jsem koukala, ž euž máme 100 stránek za sebou... :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
pajass, od kdy se snazite? :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
maji, u nas to furt na svatbu nevypada :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
no ja beru s rezervou gyndare co vrele doporucujou HA a tvrdi ze to nema zadne vedlejsi ucinky....bavila jsem se s jednim internistou, a ten rikal ze by HA vubec nedoporucoval, nehlede na riziko trombozy (to si ty mlade holky kolikrat zpusobi tim ze treba tajne kouri a pritom berou HA), tak mi rikal ze to hodne negativne ovlivnuje treba zlucnikove kameny, a to je pekne svinstvo. Ja mam od ledna zlucnik venku, a bylo mi receno, ze jsem to mohla mit z te HA, ze ty hormony maji velky vliv na zlucnikove kameny.
Takze ja jsem HA brala cca 8 let a uz ji nechci nikdy ani videt....zpusobilo mi to nejen problemy se zlucnikem ale taky s jatry, coz mi bylo povrzeno. Takze ono vsechno ma neco pro a proti....

A s hlinikovyma priborama souhlas, nesnasela jsem je.... :unamused:
13. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
Teda holky, odběhnu si na obídek a vy tady toho tolik popíšete :slight_smile:
Zdravím pajass a aerin :slight_smile: :slight_smile: .Od kdy vy snažilkujete?
Majo teda, tak to jsi fakt dobrá.A jak to děláš s Tobíkem, když jsi denně ve škole?To si vůbec neumím představit, jsi dobrá a dotoho chcete další dítě, klobouk dolů.
Ájo fuj fuj, taky jsem to už četla a od té doby deodoranty nepoužívám a jde to i bez nich, nesmrdím :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
majatob: v říjnu jsem potratila, tak byla pauza a snažíme se asi třetí měsíc, no od března, ale měla jsem neprav. menzes nebo spíš žádnou, takže marně
13. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
kramli, jojo....moje neduvera prameni prave z myho uzasnyho gyndare :angry: A HAK je fakt svinstvo, ja jsem po 4,5 letech vysadila na konci rijna...od te doby jsem mela dvakrat ovulku 33DC, jeden cyklus ukonceny 49DC vyvolavackou...a ted jsem zase 49DC a pristi patek jdu na gyndu (uz mam diky bohu novou mudru) a asi zase dostanu agolutin:frowning2:
13. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
lussyn, copak je v deodorantech za svinstvo? nemám informace...
13. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
pajass, koukni o stranku nebo dve dozadu:slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
luss, pristi rok uz mi zbyde jen to dalkovy, tak at se doma nenudim :grinning: no my to mame tak, ze kdyz je jeden ve skole tak druhej hlida a pak se vymenime, nastesti nam vysly rozvrhy :grinning:
paj: aha :frowning2: ale ono se rychle zadari znovu uvidis :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
lussyn, zacali jsme se snazit v pulce prosince (takze sem vlastne nepatrim:grinning: ), ale celkem marne, jak jsem psala pred chvilkou...takze jsem si rekla, ze se jako pridam k vam a zacnu ted po te vyvolavacce jako odznova :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
ehm ehm....mam hodinu na prelozeni asi 4 stran z latiny a nauceni techto plus dalsich cca 5....ma cenu na tu zkousku jit? :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
aeri, prosinec je v podstate hodne brzkej zacatek jara...takze sem patris :grinning: :grinning: :grinning:
aeri, nema, mas opravnej termin? :grinning:
hmmm, smrdět či nesmrdět... (hliník)
13. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
no nevim, asi nejakej bude, no... :sweat_smile: ty jo to bude trapas, pred vsema spoluzakama....doufam, ze bude nekdo taky tak uzasne pripravenej :sweat_smile: ona mi da prelozit jen jednu vetu, takze pokud bude z tech cca 15 co mam a jakztakz umim, tak dobry, ale pokud ne...tak spatny :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
to melo byt 15 stran, ne vet :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
aha, tak to bych to asi zkusila, prece jen je vysoka sance, ze se trefi zrovna do tech prelozenych :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
tak mi drzte palce holky :grinning:
jdu se mrknout aspon jeste na kousek, at tu sanci zvysim :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
tak at s dari aeri :slight_smile:
a co vy ostatni? kam jste zmizely?
13. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.